Opinie o Sutco-Polska Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Sutco-Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Sutco-Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - produkcja

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sutco-Polska Sp. z o.o. w Katowice

Jak się pracuje z ludźmi z Sutco-Polska Sp. z o.o.?

:V

Jak to w życiu z jednymi lepiej z inni gorzej. Trzeba tylko uważać na koła wzajemnej adoracji jedno takie panuje w (usunięte przez administratora) na pewnym szczeblu

Halina
@:V

No ale czy realnie ma to wpływ na prace? Przychodzisz i robisz swoje. Lepiej napisz to co ważne czyli ile teraz kasy dają pracownikom

@Halina

Kasa jest tragiczna, zarząd jest (usunięte przez administratora) - najbardziej (usunięte przez administratora) brygadzista, mom teraz takiego majstra w innym zakładzie, że uj się zna na robocie, ale stara się każdemu pokazać że wie wszystko

Olga
@Zwolennik cyrilicy

O jakim stanowisku piszesz, że kasa jest tragiczna? :/ Czy ogólnie o całości?

@Olga

ja robiłem za spawacza ślusarza, ale ujowe zarobki tam ma prawie każdy

@Zwolennik cyrilicy

To macie gołą podstawę czy o co chodzi? Podwyżka się żadna czasem nie szykuje?

@Irena

raz na parę lat wibijesz ze 2 zeta, jeszli będziesz brał na siebie więcej obowiązków i biegał po tą podwyżkę. Niema co dużo gadać - niech wstawi polubienie ten co ma przynajmniej 4 kola do ręki

Magdalena
@Zwolennik cyrilicy

No i wyszło 4 na nie. :( To chociaż jak pisałeś o tych dwóch zetach itp to wiadomo ile zgarnia jakiś rekordzista tutaj?

@Magdalena

20+ do łapy możesz mieć na zleceniu, pracując przez firmę zewnętrzną, pod zakładem to chyba nikt niema nawet tyle, premii też słabe, chyba jakieś 500 brutto to już góra. Obecnie pracuje w firmie gdzie ciut więcej płacom i trocha mniej zawracają (usunięte przez administratora) jednak też nie wiem kto tam będzie pracował za jakieś 5 lat

Magdalena
@Wilq

w tym momencie opisałeś samą pracę a nie innych ludzi chyba? to, że się robi to jasne, od tego jest praca a przerwy teraz to jak tu wyglądają i jak robota jest nadzorowana?

Józek

O co chodzi z tą firmą??? Szukają spawacza do składania i spawania jednostkowych konstrukcji z uprawnieniami, praca na 2 zmiany i oferują 3100 zł brutto. Jaja jakieś czy co ???

Spawacz Roman
@Józek

Takie są tam realia w firmie. Szukają - łosi, (usunięte przez administratora) frajerów, którzy będą harować za minimalną. Najważniejsze aby zostało o (usunięte przez administratora) z kieszeni niż żeby rozdawał (usunięte przez administratora)

Sutcoman
@Józek

Pracuję w firmię już kilkanaście lat. Stawkę mam trochę większą niż minimalna krajowa. Dopiero jak przepracowałem kilka lat to zorientowałem się, że aby dostać podwyżkę to muszę być dyspozycyjny przez 24h oraz przychodzić w soboty i w niedzielę na free. Teraz to mam 3500 brutto i sobie chwalę.

@Spawacz Roman

Zapomniałeś dodać że jeszcze bedom oczekiwać od ciebie czytania dokumentacji w języku niemieckim

Sławek
@Józek

Firma specjalnej" troski" dla Ukraińców. Miejscowych traktują 3100 brutto ????..Sprowadzili tanią roboczą siłę i tęgo się trzymają .Firma (usunięte przez administratora)

@Sławek

Jestem ukraincem i uciekłem z tamtą firmy, inni też pouciekają jak zaktualizują swoje papiery, no tak se myślę przynajmniej

@Spawacz Roman

Nie zapominaj o mobinngu, i że kierownik sam zagląda do szafek

Stary

Jaka dyrekcja i prokurenci taki jubilat 30 lat (usunięte przez administratora) ia 1200 nagrody. Nie wstyd wam 250 euro. Dla was premia roczna jest kilka razy wyższa.

LM
@Stary

Ciekawe czy właściciel LM wie jak jego pracownicy zostali wyróżnieni za swoją pracę?

@Stary

Dlatego ja ich pierd le i sie zwalniam takie cyrki i sprawy lala .. (usunięte przez administratora) i bandytyzm trzymają i stawiki wózkowemu ponoszą bo ciul im grozi, nie umiałeś tak samo ?

Bd

no

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Producent ds. Promocji Antenowej
Telewizja Puls Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista (-tka) ds. części
Pietrzykowice
Volvo Trucks Polska
logo firmy Pracownik ziemny, Drogowy, Firmy podwykonawcze - PRACA W BELGII
Brugia
Ready Construct NV sp zoo sp k
LM

Stan umysłu dyrekcji wygląda jak wykształcenie, ja być dyrektor szkoła niema ja być plastelina. Moja decyzja być jak mi kazać ją być mur jak mni zmienić niem muru. Nie wiem czy ktoś zrozumie. Pomyśl na pewno zrozumiesz

PO
@LM

No nareszcie ktoś powiedziały prawdą, podziwiam

Halina
@PO

A właściwie to do czego to się odnosi? Nie pracuję tam, dopiero się rozglądam, co i jak. Jako "zielona" osoba chętnie bym poznała jakieś konkrety, bo za wiele mi nie mówią takie ironiczne komentarze. Jakieś konflikty z dyrekcją, co się dzieje?

Krzysiek

Witam, a jak z konstruktorami w biurze, warto składać cv, jak się pracuje w biurze jaka atmosfera na ile można liczyć?

Irena

Czemu tak uważasz? Co nie tak z tymi obietnicami? Jakieś rożnice pomiędzy ustaleniami a późniejszymi warunkami pracy?

@Krzysiek

Alibaba

Zastanawiam się dlaczego trzyma się takich pracowników jak Pan (usunięte przez administratora) z Yuna?! Sà inni przeszkoleni na tą maszynę i potrafią wyszkolić nowych pracowników. Przez sabotażyste (usunięte przez administratora) , zakład stracił przynajmniej dziesięciu potencjalnych i dobrych operatorów. Dziwi mnie że dyrektor jeszcze nie wyciągnął wniosków i nie zwolnił tego (usunięte przez administratora) niepotrzebnego zgreda! No cóż jaki pan taki kram!

Jaro

Witam. Na jakie wynagrodzenie może liczyć malarz konstrukcji?

xd
@Jaro

Głodowe. Kasa musi iść na kawę i ciastka dla Pana z I piętra

Kamil
@xd

To znaczy ile konkretnie bo jak głodowe to nasuwa mi się tylko najniższa krajowa. I kto to jest ten pan z 1 piętra? Jakiś kierownik?

Mar
@Jaro

Stuknie na opłaty i skromne życie

@Mar

Ale na wakacje idzie coś odłożyć czy nie? :P

xD
@Irena

Na wycieczkę po Sosnowcu starczy może jeszcze spotkasz tamtejszego lorda od ciastek

Dariusz
@xD

To kwoty możesz podać w końcu czy nie? Bo dla niektórych to 5k na miesiąc nie starcza na życie wiec ja już nie wiem

xd
@Dariusz

Niestety firma poddaje ci papier pod nos o tajemnicy odnośnie zarobków mnie nadal obowiązuje :) Ale to chyba o czymś świadczy :))

Spawacz

Jakie warunki tam panują?

@Spawacz

jak w szpitalu psychiatrycznym. Jak nie zauważysz błędy na rysunku - twoja wina, jak będziesz robił dłużej aniż w biurze napisali z głowy - bedom cie pilnować, a do tego większość profukcji idzie do Niemiec, więc olejom cie za nawet praktycznie idealnom spoinę, a do tego stawka ~ 23 brutto

Spawacz
@Zenek

Zenek, dzięki za opinię!

@Spawacz

Jo tam robiłech, jo znom. A, jeszcze zapomnialech powiedzieć że większość dokumentacji i część rysunków som wyłącznie w języku niemieckim, i brygadzista może być smutny jeżeli nie potrafisz czegoś przeczytać

Zenek

Dlaczego tu aż do dzisiaj jest taka wysoka ocena? Debilny zakład z lat 60-ych i wymaganiami jak w Sobiborze, a płacom miske ryżu. Pozdrowienia ekipie z Z. A (usunięte przez administratora) majster jeszcze pracuje czy go zwolnili już?

Stary66

Dzien dobry dzięki mimi za poparcie mojego zdania... Są fajni pracowici ludzie w tej firmie problem polega w mentalności i podejścia indywidualnego do pracownika nie każdy we wszystkim jest dobry. Może ktoś kiedyś otworzy oczy bo ta firma ma ogromne możliwości

Witam, na jakie wynagrodzenie moze liczyć monter konstrukcji? Widzę tutaj wiele niezbyt dobrych opini. Zastanawiam się nad aplikacja na to stanowisko.

Stary66

Witam miałem tu już nie wchodzić ale jak słyszę swoich znajomych nazwę nawet kolegów z którym byłem nie raz na wyjazdach co opowiadaja co sie tam dzieje to żenada poprostu... Skoro panowie z Ukrainy narzucają Polakom co mają robić w jakim czasie i jak... Hehee a sami na początku nie umieli spawarki ustawić pozdrawiam kolegów z sutco

A jak wygląda w tej firmie dział marketingu? Trafiłem na ogłoszenie, ale jest dziwne. Tzn. w zasadzie wymagania małe. Nawet doświadczenie na podobnym stanowisku jest mile widziane,(?) piszą tam o SM, ale firma ich nie posiada. Jakiś Kamil założył fp 6 lat temu i profil ma aż 15 lajków ???? Branża trudna i, nie ukrywajmy, mało ciekawa dla typowego Kowalskiego. A SM dla klientów to porażka. Może dojdzie kolejne 15 polubień. Ile osób ma dział, kto nim zarządza? Bo nawet na www są błędy. Jeśli ktoś ma rozkręcić marketing tej firmy ( nigdy o niej nie słyszałem), to na jakie wynagrodzenie można liczyć? Biorąc pod uwagę budowanie wszystkiego od podstaw (od strony zaczynając), jest szansa by dostać na początek te 5-6 tys na rękę? Inaczej, szukają (usunięte przez administratora) i nic się nie zmieni.

M.
@Kandydat

Rekrutacja została zakończona już, bo od wtorku potrzebują pracownika. Ale fakt, mogliby wysłać chociaż maila z podziękowaniem za udział w rekrutacji. Szukają kogoś do marketingu i PR, więc od tego mogliby zacząć. Co do zarobków Ci nie powiem, bo to oni pytali o oczekiwania. Znając życie większe szanse mieli ci, którzy powiedzieli ok. 3 tys niż 5 :)) Sama rozmowa była spoko, chociaż maglowanie z całego cv było męczące. Wszystko tam było wypisane, więc powtarzanie tego trwało dlugo. Pozostaje nam teraz czekać na rezultaty. Jeśli wybrali kogoś kumatego, koło lipca SM powinny hulać.

AM

Jak tam jakieś podwyżki?

Olo
@AM

Tak biuro projektowe dostało jak się zbuntowali i napisali list do zarządu. Mieli jakieś spotkania rozmowy no i coś tam dostali. Tylko takie zbiorowe bunty coś dają bo sam się nie doprosisz.

Za Wisłą
@Olo

Biuro projektowe się zbuntowało? Nie możliwe. Przecież to było zbiorowisko zastraszonych ludzi którym dokręcano śrubę ile wlezie. Protime rządzi i byle szybciej i szybciej rysować hue hue. Oni tam chyba pracują bo nigdzie indziej się nie nadają, bo na pewno nie dla pieniędzy lub rozwoju. Takie zombie.

Zombi
@Za Wisłą

Tak ale ich rozegrali... Oni udają że im płacą a oni udają że pracują. Morale jak w wojsku rosyjskimi.

Zawislak

W biurze projektów jest toksyczne zarządzanie. Opiera się ono na kłamstwach i nastawianiu pracowników przeciw sobie. Do tego zaburzenia emocjonalne wiadomo kogo.

Łysy
@Zawislak

(usunięte przez administratora) z pierwszego piętra też ma nieźle pod głowicą z sidem na czele

@Zawislak

Bo jestem wciąż tam pracownikiem

Zombi
@Zawislak

Haha...i co z tego? Nie mają jaj żeby się pozbyć toksa chyba że góra w końcu zatrybi że problem z wydajnością leży tam właśnie ale ręką rękę myję

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Sutco-Polska Sp. z o.o.?

Dzień dobry, Wszyscy pracownicy w firmie SUTCO-Polska Sp. z o.o. są zatrudnieni na podstawie umowy o pracę.

Mietek
@Sutco-Polska Sp. z o.o.

Nie zapomnijcie dodać że tracą ją również z dnia na dzień w burackim stylu :)

Wrażenia

Stawka po okresie próbnym dla ślusarza-spawacza nie dochodzi nawet do 3tys. Raczej żadnych kursów ci nie zrobią tak wywnioskowałem z rozmowy a podobno ludzi potrzebują bo idą na emerytury. Jak na Katowice bardzo mała stawka. Pozdrawiam

@Wrażenia

Witaj! Twój wpis niestety nie jest pełny ponieważ nie mamy pewności czy operujemy tutaj kwotą brutto czy netto oraz czy mówimy tutaj o Ślusarzu - Spawaczu z doświadczeniem czy o osobie która stawia pierwsze kroki w zawodzie i branży. Ponadto, nieprawdą jest, że nie oferujemy kursów ani szkoleń, co więcej, uważamy w Naszym zakładzie to jako atut, że oferujemy szkolenia i możliwości rozwoju. Faktem jest, że poszukujemy pracowników ponieważ ludzie odchodzą na zasłużoną emeryturę. Nie uważamy jednak to, jako coś negatywnego, przeciwnie, to jest kolejny Nasz atut że u Nas ludzie pracują po kilkanaście, kilkadziesiąt lat oferując stabilność zatrudnienia. Na koniec o stawce - przez ostatnie trzy lata poziom wynagrodzeń Bardzo wysoko poszedł w górę i również na ten rok przewidziany jest mocny procent podwyżek na Produkcji. Bazując na raportach płacowych, spoglądając na stanowisko Ślusarz - Spawacz uważamy, że Nasze stawki są atrakcyjne dla rynku pracy w aglomeracji katowickiej. Oferujemy również, w ramach grupy wyjazdy za granicę. Tam wartości wynagrodzenia brutto przyjmują wartości 5 cyfrowe. Pozdrawiamy!

Zaciekawiony
@Sutco-Polska Sp. z o.o.

Proszę nie pisać takich rzeczy. Na wyjazdach zagranicznych, np. do Haren, za cały miesiąc wpływ na konto to zaledwie 7200PLN To są dobre zarobki? Do tego trzeba mieć własne pieniądze na wyżywienie. Nie płacicie też delegacji, bo wpadliście na świetny sposób oddelegowania.

michał
@Sutco-Polska Sp. z o.o.

do pracodawcy odnośnie "Ponadto, nieprawdą jest, że nie oferujemy kursów ani szkoleń, co więcej, uważamy w Naszym zakładzie to jako atut, że oferujemy szkolenia i możliwości rozwoju." kiedyś pracowałem tu na wypalarkach nie miałem uprawnień na suwnice i na palniki gazowe i obermajster chciał żebym sobie takie kursy zrobił to zrobiłem na przepalacza w 100% za swoja kasę miałem mieć rzekomo zwrócone te pieniądze zamiast tego po 3 miesiacach dowiaduje sie od obermajstra ze juz nie będę tam pracował bo zostałem "zle oceniony za zaangazowanie i BHP" i ze mam absolutnie nie używać suwnicy 3 miesiące bez uprawnień ok 2 ostanie dni juz zle ! no to od razu wiedziałem co to jest to zaangażowanie - nie zrobiłem kursu na suwnice ze swojej kasy bo tak słabo płaciliście zarobki chyba 1700 brutto rok 2016 kurs około 500-600 a co do bhp to wiadomo uzywanie suwnicy bez uprawnień puki pracowałem to ok potem to juz. Ode mnie to cieszę sie ze tam nie pracuje i nie poszedł bym tam juz za nic, powiem ze tam taki (usunięte przez administratora) był jak by ktoś ten zakład uruchomił po 50 latach. Do tych co nie byli zdjęcia zakładu na stronie www to chyba z niemiec sa

bub
@Zaciekawiony

To prawda byłem .Takie są zarobki wydajesz na wyżywienie i zostaje ci tyle co byś zarobił w kraju.

Jaka atmosfera jest między działami w Sutco-Polska Sp. z o.o.?

Olo

Wrogość jest między działami i przerzucanie się winą za błędy.

xyz

Pozdrowienia dla Oli

Zostaw merytoryczną opinię o Sutco-Polska Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Sutco-Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sutco-Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 42.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sutco-Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 4 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sutco-Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Sutco-Polska Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sutco-Polska Sp. z o.o.