Opinie o Sutco-Polska Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Sutco-Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Sutco-Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - produkcja

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sutco-Polska Sp. z o.o. w Katowice

Witam czy macie wytaczarki cnc?

@Tomek

Witamy, Tokarka CNC będzie dostępna w naszym parku maszynowym od czerwca 2019 roku, dlatego też planujemy powiększenie naszego zespołu. W związku z tym serdecznie zachęcamy do składania swoich aplikacji pod adresem https://www.pracuj.pl/praca/operator-tokarki-cnc-katowice,oferta,6671868 lub osobiście w naszej siedzibie mieszczącej się w Katowicach. Te i inne ogłoszenia znajdują się także na naszej stronie internetowej: http://www.sutco.pl/o-firmie/praca/. Pozdrawiamy! :)

Sylwia

Sutco-Polska jest wiodącym na rynku polskim producentem instalacji do przetwarzania różnych rodzajów odpadów. Działając na rynku od ponad 27 lat zdobyli doświadczenie i wiedzę, która pozwala im z powodzeniem tworzyć kompleksowe technologie do przetwarzania odpadów, które doceniane są przez ich klientów na terenie całego kraju. W Polsce dostarczyli ponad 90 instalacji do przetwarzania odpadów, przyczyniając się tym samym do ochrony środowiska naturalnego i zachowania zasobów naturalnych. Sądzę zatem, że taki profil firmy może przyciągać wielu potencjalnych kandydatów, którzy chcieliby spróbować tam swoich sił. http://www.sutco.pl/o-firmie/praca/ - na tej stronie znajdziecie aktualne oferty pracy, które oferuje Wam to przedsiębiorstwo. Czy widzicie tam coś dla siebie? Dajcie znać w komentarzach. Czekam!

tomasz n
@Sylwia

A jest w ogole chetny inzynier za 500 euro przyjsc?

J. M.
@tomasz n

(usunięte przez administratora) ma bardzo demotywujący system współpracy

@J. M.

Dziękujemy za wpis. Niestety Twoja wypowiedź jest zbyt ogólna, byśmy mogli się do niej odnieść, dlatego zachęcamy do bezpośredniego kontaktu pod adresem e-mail: opinie@sutco.pl z opisem sytuacji, które miały wpływ na Twoją negatywną ocenę.

cc

Masakra ,bułki w automacie po 4.50 zdrożały 50 % i na dodatek z Sosnowca są.

smakosz
@cc

nieprawda :) są po 3,5 :) zycze sobie smacznego hahah. Dinozaur nie taki zly .... :)

cc
@smakosz

sprawdze

Pracownik sutko

Dnoooo... ukrainiec wiecej zarobi niz polak.. Moje sugestie dla Sutco-Polska Sp. z o.o.: Wieksza płaca dla spawacza Lubię atmosferę w Sutco-Polska Sp. z o.o. za: Fajni ludzie .

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy 2024 Revenue Operations Summer Intern
Equinix Poland Sp. z o.o.
logo firmy Campaign Manager (ABM and Pipeline Campaigns)
Wrocław
Trans.eu Group S.A,
Stary

Hmm nic się nie zmieniło jak widzę....z tych samych powodów doszedłem z firmy 15 lat temu....powodzenia panowie

xinxunscq

magazynier bandzior ma 3000 tys. a dobry spawacz grosze, masakra ta firma..

Stary Dobry Wilku
@xinxunscq

Bandzior kolejne dobre słowo na moj temat :D Co do zarobkow hmm bylo się uczyć haha

xxx
@Stary Dobry Wilku

albo zostać bandziorem :D

alc
@xinxunscq

taki dobry że rtg na komposterach nie przeszły

Stary Dobry Wilku
@xxx

No ze strachu mi stawke dali haha

Malczewski

Ale za to jest wszechwiedzący malarz formatów Malczewski kierowniczek

Dziwię się że jeszcze jakiś inżynier tam chce przyjść za pińset euro.

M.S

Koniec Sutco już blisko. Na prz zostało dosłownie kilku ludzi a i to też lada moment się zmieni. Bodex czeka tylko na papiery z suwnicy i znika, chłopaki od pras te zaraz się zwolnią i kto tam zostanie ? ... Ukraińcy co są dobrzy do szlifowania jedynie.

Nowy majster
@M.S

Witam, M.S niestety się mylisz. Firma ma się bardzo dobrze, to że Polacy i Ukraincy nie chcą pracować za 1500 zł na rękę do nie znaczy że emigranci z Bangladeszu nie podejmą się pracy w tak renomowanej firmie.

KAMIL

Na laserze zarabiałem tyle co kolega na parkingu jako ochroniarz. Z tym że ja musiałem dbać o jakosc wypalanych blach, wywozic je suwnicą, dźwigać, wyszukiwać blach po magazynie, sprzątać stanowisko. A kolega tylko spaceruje sobie 10 godzin, mając w tym czasie dwie przerwy po pół godziny. Dlatego śmiało można wywnioskować że ten zakład to jakaś POMYŁKA i jeden wielki (usunięte przez administratora) A brygadziści z tzw. przygotówki najlepiej znają się na wygulganiu ćwiartki w kanciapie bądź po pracy w szatni. Pozdrawiam naciągaczy z Sutco.

Jerzy Malczewski

Jestem kierownkiem w tym bajzlu. Lubie udowadniac ze jestem najlepszy i traktuje ludzi z gory. W koncu jestem inzynierem i zarabiam 600 euro. Taka wyplata to CUD!Nie znajde lepszej firmy, bo tu jestem kims, robie kariere, i lubie patrzec na ludzi z gory. Bony na swieta to masakra, czegos takiego jeszcze nie mialem w zyciu. Nowych inzynierow traktuje jak smiecia, bo tak jestem w koncu kierownikiem. Uwielbiam sie nad nimi znecac, to takie cudowne uczucie. FIRMA JEST CUDOWNA zostaje tutaj cale zycie!

Sensei

Oczywiście, że są przyjęcia - problem w tym, że nikt tu nie chce przyjść bo jak usłyszy stawkę to już wie że do końca miesiąca nie starczy. Sutco powywieszało nawet banery koło zakladu (chocby była jakas promocja jak w Biedronce) zatrudniają też Ukraińców, ale nawet oni narzekają i lada moment ich tu nie będzie.

Filip

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

Beata

Czytając wasze posty czuję się w obowiązku przypomnieć wszystkim, że na forum obowiązuje regulamin. Regulamin jest dostępny tutaj https://www.gowork.pl/regulamin Każda wypowiedź naruszająca regulamin będzie usuwana. @Henry Zajrzyj na stronę kariery Sutco Polska http://www.sutco.pl/o-firmie/praca/ Mają tam ogłoszonych kilka rekrutacji. Jeśli zdecydujesz się zaaplikować chętnie się dowiemy, jak przebiegała rekrutacja.

Rude Boy

Folwark zwierzęcy

Henry

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

Łover
@Henry

Tak ale tanich max 14zl/h brutto.

Krzysiek
@Łover

Wy zarabiacie 14 zyla, a ludden miliony euro za te przenośniki.

Mocarz

Gdyby tak szkolić pracowników na każde urządzenie i maszynę, wtedy wedle zapotrzebowania można by tak rozplanować prace że nie było by problemów typu. Brakuje osoby do obsługi np. Ficep-a. Każdy pracownik umiejąc obsługę wszystkich urządzeń w łatwy sposób mógłby zastąpić nieobecnego pracownika. Czy aż tak trudne jest myślenie w zarządzie jak sobie poradzić z brakiem pracowników, a tych dobrych utrzymać w zakładzie ....

@Mocarz

Gdyby tak płacić normalnie - wtedy nie byłoby problemu z pracownikami. Za 2000zl nawet junior świeżo po szkole nie będzie pracował. Dodatkowo praca na zmiany i 0 możliwości rozwoju. Powodzenia.

ObcyGatunek
@Mocarz

Gdyby tak firma otrzymywała słowa co do płacenia za szkolenie nowych też by było inaczej...

Misiek

Dla każdego pracodawcy najważniejszym kapitałem w jego firmie powinni być pracownicy. To oni wypracowują zysk dla firmy i to dzięki nim firma nadal istnieje. Niestety większość wartościowych pracowników po prostu odeszła z firmy. Nic dziwnego, każdy chce normalnie zarobić i żyć oraz mieć za co utrzymać rodzinę. Pracowni który się stara w pracy niestety się wypala w tej firmie. Na szczęście rynek pracy jest na tyle rozbudowany że każdy znajdzie coś dla siebie zarówno pod względem finansowym jak i tzw. systemów motywacyjnych do lepszej i efektywniejszej pracy. Brakuje dbałości o pracowników. Stabilność zatrudnienia - niby jest ale niestety kosztem niskiego wynagrodzenia. Okresowe szkolenia i kursy - są dla nielicznych, chodź w firmie jest wiele stanowisk i właśnie tak można motywować do poszerzania umiejętności pracownika, co jakiś czas zmieniając mu stanowisko pracy. Dopasowany system motywacyjny - w taki sposób aby pracownik był zmotywowany i zadowolony z miejsca pracy. Branie pod uwagę opinii pracowników - niestety dużo błędów wychodzi z biura inżynierskiego niestety nie są one poprawiane i błędy cały czas są powielane. Czy aż tak trudno poprawić błąd inżyniera, czy duma na to nie pozwala i pracownik hali musi ciągle poprawiać te same błędy przez co wydłuża się wykonywane danej czynności. Brakuje idealna komunikacji w różnych kierunkach i na różnych poziomach. Dobra atmosfera w miejscu pracy - teoretycznie jest, a praktycznie wszyscy wiedzą jak jest. Widać że firma z roku na rok mimo różnych nagród to cofa się w rozwoju jeśli chodzi o zasób ludzki w firmie. Szkoda że taka ciekawa firma, przez złe zarządzanie odstrasza potencjalnie dobrych i wartościowych pracowników. Może ktoś się obudzi i wymieni cały polski zarząd i wróci ta normalność i prestiż w oczach pracowników.

Sensei

Największą żenadą w tej firmie są zarobki. Dużo ludzi teraz zwalnia się z sutco - brakuje ludzi do pracy, zobaczcie ile jest ogłoszeń bo nikt tu nie chce pracować. Lada moment zaczną się zwalniać nawet Ukraińcy. Nawet przy tak tragicznych zarobkach proponują niektórym podwyżki w wysokości 1zł / godz... TRAGEDIA. Sutco ma teraz powazny problem, ponieważ już dawno skończyły się czasy że "za bramą czeka 10 na twoje miejsce" - ale zarząd firmy jest zbyt skąpy, żeby się przełamać i zacząć płacić normalnie.

Slawomir Tracz
@Sensei

Lubie pracowac za 500 euro ta wyplata to kosmos jestem inzynierem i skonczylem ciezkie studia po to zeby tyrac dla niemca za marna kase. Ale sa bony na swieta i to jest dla mnie najwazniejsze. Lubie miec przemadrzalego kierownika malczewskiego nad soba i lubie robic glupie kawaly ludziom to moj cel.

IO

Witam A jak wygląda praca na montarzach ?

duro

Mam propozycje pracy w Sutco jako magazynier może ktoś więcej napisze jak tam wygląda praca na magazynie ja atmosfera i na jaką kasę można liczyć

@duro

Idź na inżyniera dostaniesz 2000 zł hehe

ObcyGatunek

Hahaha leżę i nie mogę wstać fajnie że masz takie wspomnienia z pracą na magazynie

Zostaw merytoryczną opinię o Sutco-Polska Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Sutco-Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sutco-Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 42.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sutco-Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 4 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sutco-Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Sutco-Polska Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sutco-Polska Sp. z o.o.