Opinie o AVON OPERATIONS SP Z.O.O w Garwolin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy AVON OPERATIONS SP Z.O.O. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w AVON OPERATIONS SP Z.O.O o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AVON OPERATIONS SP Z.O.O w Garwolin

Jarek

Praca jako myjkowy to jakaś masakra ! Omijać z daleka to stanowisko no chyba ze 5000 na reke dadza to można się w to bawić!

Lider

No właśnie tak to u nas jest ze sa Liderzy i liderzy !!! Jeden ma wyzsz.wykształcenie a drugi ma problemy z poprawnym pisaniem ! I to jest sprawiedliwe?

Rysio

A to zero bez cy ck# ow zwane lid nauczyło się juz czytać i pisać?

Sylwia
@Rysio

No niestest nie nauczyło się! Ciągle ktoś musi poprawiać błędy w raportach przed wysłaniem!! A jak nie ma kogos kto poprawi to leci pod biurko !

@Sylwia

Pod biurkiem ta ona on ono caly czas siedzi!! To priorytet zeby czerwono twarzy byl zadowolony!!

Mnie zastanawia fakt , skoro tylu ludzia tam nie odpowiada to czemu tam ciagle kwitną? I rozpisuja się na forach danej firmy? Pracowalem kilkanaście miesięcy w tej firmie , nie odpowiadało mi wiele w tej pracy - więc pomyślałem sobie pi co zasilać i promować ten wyzysk ? Poprostu poszedłem do innej pracy A jej nie brakuje i zarabiam 3x tyle co tam. Tłumaczenie sobie .. A bo ja za stary,a bo ja to A bo ja tamto( przyzwyczajenie ) Duzo osób narzeka na tym forum jak by to coś miało zmienić. Firma ma swoje systemy i koniec. Zamiast płakać po forum może warto by było się rozwijać? Bądź iść do innej pracy ? Dzięki ludzia którzy godz A się na taką place itd nic sie nie zmieni bo po co płacić więcej jak robią za najnizsza karkowe? Mam nadzieję że nikogo nie obrażam swoim wpisem. Pozdrawiam

Radził lkz
@Michał

Po to ludzie piszą opinie zeby inni nie zmarnowali swojego czasu szukając pracodawcy!!!

Hahaha
@Michał

Jak jedziesz na wakacje i wynajmujesz sobie hotel to też sprawdzisz sobie opinie tych co juz tam byli i jak jest negatywna to pomijasz z daleka !!! Może kiedyś właściciele zmienia swoje podejście lub nie ktorych pracowników !!!

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w AVON OPERATIONS SP Z.O.O spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Katowice
Ipf Medical Sp. z o.o.
Pracuje.

Pracuje tam 8 lat -kasa ponad 3 do lapki zmiany 4 mi odpowiada bo mam troche czasu dla siebie . Wiem jedno trzeba uwazac z kim o czym sie rozmawia. Faktycznie nerwowa praca i ludzie bardzo oporni. Nikt nie slucha co mowisz maja Cie gdzies . Wiec jak musisz pracowac pracujesz czasami zaciskasz zeby i nie wolno sie nikomu dac -bo Cie zjedza . (usunięte przez administratora) A czasami jest i smiesznie wesolo . zalezy z kim pracujesz i gdzie . Perfumy odradzam . Goscinne wystepy mialem i o ile bym mial tam pracowac to tylko dzien . Serio atmosfera nie do zniesienia -przeslanie Polak Polaka by zjadl. Tylko po co ???????Kazdy jest czlowiekem Pamietajcie

I wygląda jak koles i to brzydki ! A zachowanie , przeklenstwa i straszenie w stosunku do współpracowników jest na pożądku dziennym ! Ale jeszcze się trafi !!

Kaza robic zwyklym pracownikom projekty oszczędnościowe!! Jak ci pracownicy są sami takimi projektami !! Wyzysk polskiego pracownika przez polskiego kierownika dla zagranicznego pracodawcy !! Tzw folcdojcze

Pracow

Szkoda ze nie można tu zamieszczać filmików i zdjęć! Ludzie by zobaczyli jak traktuje się w tej firmie pracowników!!

Czy w AVON OPERATIONS SP Z.O.O jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Paciwnik

No jak moze byc ? Żeby była to musieli by zacząć zwalniać rodzinkę i kolegów No A to przecież nie realne !!!

Janek

Firma powinna zmienic profesje i zajac sie tym co naprawde umieja robic czyli profesjonalnymi szkoleniami z mobbingu !!

Sylwek

Trzeba umieć się ustawić a (usunięte przez administratora) beda robic za Ciebie!! Ja z 8 godz robię moze 5 A resztę czasu kawka papierosek i szwedaczka i tak można tu pracować!!!

Pracown8k prod

Wymiana kierownictwa to podstawa !!! Koniecznie na ludzi z wyższym wykształceniem !!

Mobbing w tej firmie to codzienność !! Oczywiście tylko tych pracowników ktorzy nie mają pleców i nie są firmowymi sygnalistami !!

Dario

Mam pomysł na brak ludzi na produkcji! Te (usunięte przez administratora) z biura mogliby rotacyjne wspomagać działy produkcji !! Bo niedlugo beda musieli szukac pracy jak produkcja stanie !! A na marginesie dziwie sie ze ktos to jeszcze kupuje !!!

Ak4

Motto pracownikow wchodzacych kierownikowi po palcu (usunięte przez administratora) Dzien bez wazeliny dniem straconym ! Tylko patrza zeby donieść i podkablowac !!

Wanda

Nie polecam zatrudnienia przez agencję-umowa tymczasowa na1/2 etatu (w niektórych miesiącach przepracowane nawet 170 godzin), stawka godzinowa od 1.01.2020r 16 zł brutto. Dodatek nocny jest , ale za nadgodziny nie płacą więcej. Gdy jest mniej pracy to w jednym miesiącu możesz mieć nawet trzy umowy. Nie ma do kogo zgłosić skargi

Możesz umiec wszystko a i tak awansujesz!! Jedynie ci z wazelina albo po ciotki maja szansę!! (usunięte przez administratora)

Tom
@1234

Może zmienia profesje i beda ropę wydobywać ! Jak to juz odwiert w dnie!!

Kk40

Atmosfera w pracy jest straszna ! Nikomu się juz nic nie chce ! Oni udają ze nas szanują i nam płacą A my udajemy ze w to wierzymy i tak też pracujemy !

Zigi

Najgorszy pracodawca jakiego miałem od 30lat pracy ! Nie polecam A wręcz odradzam !!!!!!!!

Miejmy nadzieje ze nowy właściciel "Natura" Zrobi rewolucję z kadrą kierownicza !! Chociaż bedzie ciężko bo niektórzy kierownicy i menadżerowie są mocno wczepieni pazurami na cieplych posadach . A jak wyczyścić sie ta ekipę wzajemnej adoracji to I wyjdzie ilu pracowników produkcji pracuje tam tylko dlatego bo mieli brata lub ciocie za kierownika lub menadżera A o robocie 0 pojęcia!!

J27

Ojj biedzie ciezko pozbyć się tych pasożytów! Pamiętacie jak zwolnili menadzerke ze szminek? Jak się upadlala i prosiła żeby jej nie zwalniać i ze moze pracować za 10000zl (A zarabiala ponoć 25000)!!

Zostaw merytoryczną opinię o AVON OPERATIONS SP Z.O.O - Garwolin

• Jak się pracuje w AVON OPERATIONS SP Z.O.O?

Zobacz opinie na temat firmy AVON OPERATIONS SP Z.O.O tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AVON OPERATIONS SP Z.O.O?

AVON OPERATIONS SP Z.O.O