:Avon Cosmetics Polska Sp. z o.o.

Opinie o :Avon Cosmetics Polska Sp. z o.o.

Słowa kojarzące się z :Avon Cosmetics Polska Sp. z o.o. (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): mobilizująca, dynamiczna, inwestująca w marketing. Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako słabą . Atmosfera i ludzie tam pracujący są jak wszędzie, różni . Najbardziej podobało mi się w :Avon Cosmetics Polska Sp. z o.o.: nienormowany czas pracy. Najbardziej nie podobało mi się w :Avon Cosmetics Polska Sp. z o.o.:jakość niektórych produktów.

Zostaw opinię o :Avon Cosmetics Polska Sp. z o.o. - Wrocław

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie :Avon Cosmetics Polska Sp. z o.o.