Avon Operations Polska Sp. z o.o.

Garwolin

Avon Operations Polska Sp. z o.o.

Opinie o Avon Operations Polska Sp. z o.o.

Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Weronika

@Franek aplikowałeś u nich o pracę, albo miałeś może styczność z osobami, które miały wiedzę na ich temat? Branża, w której działają, jest dość specyficzna, więc sytuacja może się z dnia na dzień zmieniać. @Gość czy od czasu Twojej wypowiedzi zaszły jakieś zmiany w Avon Operations Polska?

Gość

Plusy : Wypłata na czas Bhp na wysokim poziomie Doładowania kart na święta Minusy Bardzo niskie pensje na produkcji Beznadziejny system premiowania Bardzo ciężka praca dla kobiet Kierownictwo ? Szkoda słów Większość z nas traktuje się jak woły robocze które mają pracować za miskę paszy . Nie mieć żadnych wymagań i oczekiwań

Franek

Generalnie na takim forum piszą osoby niezadowolone z pracy. Tu jest raczej cisza, jak się pracuje?

Gosc

Wysokie wymagania i dużo obowiązków szczególnie dla kobiet. Nierówne traktowanie i brak szacunku do pracownika towarzyszą każdego dnia w pracy. Jeśli liczysz że przełożony doceni twoją pracę to się nie doczekasz. Jedyny kontakt z przełożonym to jak przyjdzie nakrzyczeć przy wszystkich. Zawsze jest za mało za wolno . Obsada na liniach zmniejszona a normy te same. Pieniądze też. Po 20 latach pracy możesz liczyć na ok 2000 zl. Jeśli jesteś mężczyzną będziesz miał super. 8 godz popatrzysz na harujace kobiety i zarobisz dwa razy tyle.Jeśli zgłosisz że chciałbyś dla siebie lepiej pani menager powie że możesz dokonać wyboru i iść za bramę . Jedymym plusem jest bhp na wysokim poziomie i mili ludzie na hali. Średnia wieku 45 + Stara kadra .Nikt młody za małe pieniądze nieadekwatne do wymaganych obowiązków nie przyjdzie.

W jaki sposób Avon Operations Polska sp. z o.o. dba o swoich pracowników? Czy są organizowane szkolenia podnoszące kwalifikacje?

Karina

Chciałabym coś więcej dowiedzieć się o firmie ale tak dawno nikt nie pisał! Warto aplikować?

Weronika

Avon Operations Polska sp. z o.o. to firma, która chwali się dobrą reputacją :) A Wy jakie macie doświadczenia?

ytfrd

@anna teraz to oni nawet konsultantek nie szukaja z tego co wiem..jest na przyklad oferta na stanowisko specjaslity do spraw BHP w Garwolinie oferuja m.in. umowę o pracę,pracę w międzynarodowym środowisku

Wiesz coś ciekawego o firmie Avon Operations Polska sp. z o.o.? Dodaj komentarz na forum. Od twojej opinii może zależeć czyjaś kariera.

Zostaw opinię o Avon Operations Polska Sp. z o.o. - Garwolin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Avon Operations Polska Sp. z o.o.