Opinie o Tatra Spring Polska Sp. z o.o. w Garwolin

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Tatra Spring Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Tatra Spring Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż chemii kosmetycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tatra Spring Polska Sp. z o.o. w Garwolin

Powodzenia kto pójdzie tam pracować. Zero szacunku do ludzi. Myślą, że u nich pracują roboty które powinni szybko robić i jest obojętnie jeśli nie wyrabiasz. Nie polecam iść na linii a1 i a2, liderki na tych liniach nie będą traktować was jako normalnych ludzi. Lidery z Ukrainy nie mają szacunku ani do Polaków, ani do Ukraińców(nie wszyscy ale są tacy). Kierowniki nic nie robią tylko i mogą co chodzić i patrzyć na wszystkich z góry, już nie mówię o "kierownikach" Ukraińców. Pracownicy na tej firmie też są nie mili jeśli nie spodobasz się będziesz cały czas jakiś nie taki i pracować tak żeby nie wyrabiałaś. Jeśli nie chcecie cały czas denerwować się i stresować się, nie polecam iść do pracy do Tatra Spring

Emila
@Dżordż

Poza tą jedną zbiorowa premią, są jeszcze jakieś indywidualne dodatki? Na święta np albo jakieś benefity pozapłacowe?

XYZ Nowy wpis

Pracował ktoś z was jako inżynier procesu chemicznego?? Oferta wygląda super, widziałam tam listę benefitów i napisali, że dają pakiet opieki medycznej z możliwością dołączenia członków rodziny. Takie dołączenie to jest darmowe i firma ponosi koszty, czy członków rodziny musi opłacać sam pracownik? Jak tak, to jakie to są koszty??

Анонім Nowy wpis

Була нагода працювати в Tatra Spring. Відношення жахливе лідерів і керівників зміни якщо не виробляєш кричать і обзивають лідер (usunięte przez administratora) Людей набирають багато на завод з тих працівників половину звільняють або роблять жахливі умови праці для іншої половини людей вони потім залишають це (usunięte przez administratora) і йдуть геть. В мене склалося враження що координатори за кожен підписаний договір і за кожне школеніє мають велику премію. Коли були старі працівники координатори такого бардака не було.

Pracownik biurowy Nowy wpis

Miałam przyjemność pracować w Tatrze Spring przez prawie 5 lat w dziale zakupów. W firmie pracuje się bardzo intensywnie, gdyż wymagania klientów też są duże, ale osobiście uważam,że panuje w niej miła atmosfera, ludzie między sobą się lubią co zdecydowanie działa na jej korzyść. Personalnie czas pracy w tej firmie wspominam bardzo dobrze.

@Pracownik biurowy

Obowiązków jest też sporo? Co konkretnie masz na myśli pisząc o intensywnej pracy? Bo mi pierwsze co przychodzi na myśl to mało czasu na przerwy, dobrze zgadłam? Po jakim czasie można dostać stałą umowę, jeśli ktoś jest mega zaangażowany? Można wiedzieć jaki był powód, dla którego została zakończona współpraca?

Grzesiek

Cześć. Piszą w ogłoszeniu dla mechanika o atrakcyjnym wynagrodzeniu, adekwatnym do doświadczenia i umiejętności (wynagrodzenie zasadnicze+dodatki). A wymagają m.in. 2-letniego doświadczenia, umiejętność czytania dokumentacji technicznej, wykształcenia technicznego oraz znajomości mechaniki, podstaw automatyki i pneumatyki. Spełniam te wymagania. Jakie więc wynagrodzenie zasadnicze mogę tu otrzymać przy 2 latach praktyki na tym stanowisku? I ile wynoszą dodatki, choćby za pracę w nocy? Bo to przecież 3-zmianowy system pracy.

Dar
@Grzesiek

Dodatki za prace w nocy tyle co wszędzie w Polsce. Ale są dodatki do urlopu. Najlepiej zapytaj na rozmowie, bo stawki się zmieniają

@Dar

A jak ktoś bierze taki dodatek na urlop, to firma sprawdza, czy ta kasa poszła na wyjazd czy na coś innego? Można wziąć te kase i np. kupić nowe meble i firma nie sprawdza finalnego wydatku urlopowego? Jak to jest?

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Chemik w firmie Tatra Spring Polska Sp. z o.o.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
Leszno
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH
Kirk Douglas

Zainteresowanie produkcją chyba u nas wzrasta. Zobaczymy czy takie podejście się utrwali

Czy w teatrze są przyjęcia do działu marketingu? Nigdy nie widziałem takie stanowiska i zastanawiam się czy taki dział istnieje.

Ktoś
@Monika

A poza tym szacunkiem, o którym piszesz to chociaż idzie dobrze zarobić? Co w przypadku jeśli się nie wyrabiasz, nie dostajesz premii? A główne szefostwo przyjazne?

Dżordż
@Ktoś

Premia jest jedna dla wszystkich, za realizacje planu całej produkcji. A ile zarobić to zależy co robisz. Jak tylko siedzisz i tylko wkładasz butelke to minimalna… ale jak jesteś techniczny, to już wyraźnie więcej

Emila
@Dżordż

Jak wygląda praca na stanowisku Specjalista ds. Administracji w firmie Tatra Spring Polska Sp. z o.o.? Czy mogę liczyć na więcej niż 3000 , jeżeli mam duże doświadczenie?

https://www.gov.pl/web/premier/rozporzadzenie-w-sprawie-wysokosci-minimalnego-wynagrodzenia-za-prace-oraz-wysokosci-minimalnej-stawki-godzinowej-w-2023-r Co do stawek na 2023r. Zgodnie z prawem wygląda to tak: Rada Ministrów przyjęła rozporządzenie w sprawie wysokości minimalnego wynagrodzenia za pracę oraz wysokości minimalnej stawki godzinowej w 2023 r., przedłożone przez ministra rodziny i polityki społecznej. W 2023 r. minimalne wynagrodzenie za pracę wzrośnie w dwóch etapach. Od 1 stycznia najniższa pensja będzie wynosiła 3490 zł, a od 1 lipca – 3600 zł. Oznacza to, że przeciętna wysokość minimalnego wynagrodzenia w 2023 r. wyniesie 3545 zł. W przyszłym roku wzrośnie także minimalna stawka godzinowa dla określonych umów cywilnoprawnych – od 1 stycznia będzie wynosić 22,80 zł, a od 1 lipca – 23,50 zł. W stosunku do 2015 r. płaca minimalna wzrośnie na rękę od 1 lipca 2023 r. o ponad 116% (w 2015 r. najniższa pensja wynosiła 1286,16 netto, a od 1 lipca 2023 r. będzie to 2783,86 netto).

Nocny Koteł
@Kandydat

Czy to polityczna agitacja????? Praca jak to na produkcji, stawki bazowe jak wszedzie, ale jak masz smykalke do maszyn to pensja może urosnac i częsc z czasem zmienia maszyny lub stanowiska, mozna sie nauczyc roboty

Lola
@Nocny Koteł

Czyli jakie to stawki, pytam o to podstawową bez dodatków? Jak trzeba się wykazać żeby zmienić stanowisko na lepsze, o ile wtedy rośnie pensja?

Na firmę powinny być nasyłanie codziennie kontrolę. Ludzi traktują bez szacunku płacąc im marne pieniądze poniżej minimalnej krajowej !!! Do tego brak warunków do pracy, brak możliwości rozwoju. Prezesik powinien sam stanąć i zapieprzać tak jak każe ludzią. Zamierzam nasyłać codziennie kontrolę na tą firmę

Olga

A jakie umowy tam macie jeśli chodzi o zatrudnienie? I jaka kwota jest w nich zawarta? Zgadza się z tym co dostajecie czy nie?

Zszokowana

A propo negatywnych opinni w stosunku do tej firmy to dość adekwatna prawda .Poniewaz gdyż brak szacunku i rozumienia wobec nowej osoby brak jakiej kolwiek pomocy czy wsparcia .A co przede wszystkim wyrzywanie się psychiczne przez osobe która odpowiada za całą zmiane.Wyzywanie jedynym slowem powiem to jakis cyrk na kółkach .Chodz tam bardzo polecano mi tam prace ale się jednak przeliczyli.Ogólnie rzecz biorąc odradzam komu kolwiek tam pójścia bo zjada wam psychike +bedziecie z płaczem wracac do domu jak i zepsutymi nerwami ...Czymcie się tam z fartem!!

@Zszokowana

Ta firma to dno. Nie szanują ludzi do tego (usunięte przez administratora) płacą. Liderki stają i poganiają tylko pracownice.Po prostu trzeba nasyłać na ten zakład kontrolę

amel

Czy przyjmuja tam niepelnoletnich na okres wakacyjny?

Helena
@amel

Chodzi Ci o praktyki na produkcji w Tatrze? A ile masz lat? Na stronie firmy nic nie ma o stażu, są oferty pracy dla aparatowego, liderów i specjalisty ochrony środowiska https://www.tatraspring.com/pl/praca Na aparatowego do odważania surowca trzeba mieć min. rok doświadczenia i zawodowe wykształcenie, pozostałe stanowiska są wyspecjalizowane jeszcze bardziej.

Viki
@amel

Nie. Tylko osoby pełnoletnie, bo jest dawana umowa o pracę

Zbigniew
@Viki

Czy jest ona zawierana na czas określony czy nieokreślony?

Jeszcze pracownik
@Zbigniew

Umowa przez agencję pracy (Randstad) zawierana na tydzień i to na 50% etatu. O umowie z Tatra można pomarzyć.

Byłem rekrutowany na jedno ze stanowisko kierownik ds. ochrony środowiska. Po 4 rozmowach kwalifikacyjnych podziękowano za zaangażowanie w procesie rekrutacyjnym oraz podano nieprawdziwy powód niepodjęcia współpracy. Cytuję - zdecydowaliśmy się awansować kogoś z naszej kadry pracowniczej. Początkowo przyjąłem to do wiadomości. Ok, nie przyjęli - szanuję i poważam. Powód jednak absurdalny, takie kroki jak awans kogoś rozważa się raczej przed rekrutacją kogoś z zewnątrz. Jakież było moje zdziwienie gdy przeglądając dziś oferty pracy na jednym z portali pojawiła się magicznie ta oferta ponownie. Pracodawca więc skłamał podając powód niepodjęcia współpracy. Minusy rekrutacji: - Brak informacji ile etapów ma cała rekrutacja - Brak rozmów w trybie telekonferencji, trzeba się stawić osobiście (wziąć dzień wolnego, pojechać) koszty więc dość konkretne. Lepiej jechać na mazury na przedłużony weekend za zmarnowane dni wolnego i benzynę spaloną na dojazd. - Brak szczerości firmy co do powodów niepodjęcia współpracy i to uznaję za największy minus. Skoro kłamiemy na tym etapie, to jak będzie później? PS. Stanowisko tak naprawdę to HSE manager, więc wymagana również znajomość przepisów BHP. W moim wypadku znajomość tychże a także wszelkich przepisów związanych z ochroną środowiska, wymaganymi pozwoleniami itp nie wystarczyła by być zatrudnionym. Firmie polecam jak najszybciej znalezienie kogoś bo kilka kwestii zdecydowanie wymaga wyprostowania.

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Tatra Spring Polska Sp. z o.o.? Chętnie zatrudniają?

Ona

Praca w wakacje jest dla studentów.

Nie polecam pracy tam. W czasie przerw schodzi kilka linii i na stołówce nie ma w ogóle miejsca. Szafki w szatniach są rozmieszczenone tak że albo wchodzi się 1 albo trzeba czekać aż inni wyjdą. Ukraina to w ogóle jest traktowana jak królowie a Polacy jak za przeproszeniem śmiecie. Niektóre liderki są bardzo miłe innych nie poznałam. Jeżeli szukacie pracy to wszędzie ale nie tam. Kierowcy akurat bardzo mili

Robert

Czyżby wszyscy pracownicy zatrudnieni w firmie Tatra Spring Polska mieli przerwę w tym samym czasie? Tak mam rozumieć komentarz, który dodałeś w tym wątku? W innych firmach przeważnie przerwy są ściśle określone tak, aby zbyt wielu pracowników nie gromadziło się w jednym miejscu, więc sprecyzuj dokładnie, jak to wygląda. Twoja wypowiedź na pewno wpłynie pozytywnie na jakość informacji w tym wątku.

Seba

Ukraina królowie! Polacy śmieci! Liderki spoko babki, ale przez chorych kierowników produkcji (nie tych zmianowych) zmieszane z błotem i z tego te fajne dziewczyny stają się wredne. Prawda że przerwy, wszystkie na raz. Zero ładu. Kasa nie jest zła. Praca nie jest ciężka, ale coraz większa ilość "kierowników" psuje atmosferę i obniża wydajność, która w 2013 roku była na tym samym produkcie wyższa o połowę.

Realista
@Seba

Kasa nie jest zla ;) musisz byc byc bardzo ambitny. Mieszkanko kupisz o ile wogole kupisz za 40 lat? Pewnie mieszkasz ze starymi jak takie kokosy wychwalasz ;) starczy Ci na mydlo i media + piwo i od czadu do czasu moze buty? Hmm ale podroby najlepiej za 30 zl. Jezdzisz za granice w koncu za te kokosy zbiersles 10 lat zeby do Rumuni poleciec:. Jesli dostajesz 6 tys netto to mogl bym Ci powiedziec ze Ci starczy na spokojne zycie id 10 do 10 a tak zarabiasz najpewniej jak to w tego typu obozach najnizsza karkowe. Powodzonka i zycze kokosow

ola

Ciekawe wypowiedzi. Chciałam się zatrudnić jako specjalista ds. ochrony środowiska. Ale, aż strach, gdyż opinia bardzo zła

Nieznajomy

Praca tam to Totalna porażka. Zero szacunku dla Pracownika za Jego prace. Polak jest traktowany jak śmieć, a Ukraina jest bezkarna - Są oni totalnie nietykalni. Możesz dawać z siebie wszystko, ale jeżeli nie masz znajomości bądź Cie nie polubi żaden Lider albo Kierownik to masz gwarantowane czepianie się o wszystko i obwinianie o każdy błąd. Nie polecam, za dużo nerwów i stresu wymaga praca w Tym zakładzie.

@Nieznajomy

Cześć, czy mógłbyś napisać jak oceniasz inne warunki pracy w firmie, prócz opisanej przez Ciebie atmosfery pracy? Interesuje mnie kwestia wynagrodzenia.. Na jaką stawkę można liczyć w Tatra Spring?

Tragedia

Ciężko powiedzieć cokolwiek pozytywnego o tej firmie, przyszliśmy na umowę wakacyjną we trójkę i po miesiącu uciekaliśmy jak najdalej od tego piekła. (To i tak długo patrząc na innych którzy odchodzili po 1-3 dniach) Liderzy to gorsze (usunięte przez administratora) od kierownictwa. Nie wiem czy tak ich życie pokrzywdziło czy o co chodzi ale na całą zmianę może trafi się jeden normalny, reszta bardzo chamska nie mająca za grosz szacunku do drugiego człowieka.

Mikołaj

@rydz i nic aż tak mało płaca w tej firmie?

Patrycja

Bardzo przyjemna praca z super współpracownikami

lolek
@Patrycja

Ania Julia i Patrycja ,mogłyście trochę przerwy zrobić w tych extra opiniach a nie wszystkie w ciągu 5 minut.Ktoś myśli że wszyscy są naiwni

Julia

Bardzo miła atmosfera oraz odpowiednie, zadbane środowisko pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Tatra Spring Polska Sp. z o.o. - Garwolin

• Jak się pracuje w Tatra Spring Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Tatra Spring Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tatra Spring Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 4 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Tatra Spring Polska Sp. z o.o.