Opinie o Tatra Spring Polska Sp. z o.o. w Garwolin

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Tatra Spring Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Tatra Spring Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż chemii kosmetycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tatra Spring Polska Sp. z o.o. w Garwolin

Rydz i nic

Nie polecam tej firmy. Jeśli z początku nie będziesz lizać (usunięte przez administratora) liderkom zostaniesz zdeptany i będą Cię miały za nic mimo że będziesz się starać. ! Wyplata ? To nie wyplata to kieszonkowe ....

Robert
@Rydz i nic

Piszesz o słabym wynagrodzeniu, mógłbyś podać jakieś konkretne sumy? Skoro byłeś niezadowolony z wysokości pensji, to może warto byłoby porozmawiać z szefostwem na temat podwyżki, próbowałeś to zrobić? Jeśli tak, to jaka była reakcja kierownictwa? Czekam na Twoją odpowiedź.

mariusz
@Robert

Pracowałem od końca maja do końca na umowie zlecenie dla HUMAN PRO LOGISTICS SP. Z O .O WYSZKÓW na dwunastogodzinnej zmianie wyszło jakieś 3000 na miesiąc. Sobota i niedziela wolne.

@mariusz

Po 12 h za 3 tyś? Haha dobre;) Intratna fucha mmmmm mmm mmm OMIJAC SZEROKIM LUKIEM

mariusz
@Marcin

W styczniu HUMAN podpisywał umowy na 17 złotych na godzinę.

@mariusz

17 zl ? Łaski nie robią 17 zl brutto to 13 netto czyli najnizsza z możliwych by nie łamać prawa. Ale mi rarytas. Tylko iść i robić xD

@Robert

A Ty Trolu opinie nie zawracaj D. Udajesz że się interesujesz A z km czuć że piszesz jak automat. Ile płacą Ci za podsycanie tematu zeby komy dodawać?

bodzio

Każdy może stawiać swoje wymagania a firma stawia swoje warunki. Ja w każdym razie jestem zadowolony z pracy.

Naprawdę dziwię się ludzia , jak byłem na rozmowie i zaproponowali mi sam fakt zarobków odrazu wyszedłem. To wina ludzi że jest jest tak kiepsko. Jak by tak każdy to pier. To musieli by zacząć traktować pracownika z szacunkiem i zacząć płacić godzinie za pracę. A tak ..Jak mają niemal pracowników za darmo to po co mają więcej płacić skoro robia za miske ryżu?

Odradzam każdemu, okropne traktowanie pracowników, praca pod ogromną presją czasu. Pieniądze śmieszne, więcej zarobicie zbierają truskawki.

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Chemik w firmie Tatra Spring Polska Sp. z o.o.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
Leszno
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
były pracownik randstad

Nie polecam pracy w tej firmie nikomu.. liderki robia łaske że wytłumaczą jak sie coś zapytasz z ryjem do Ciebie. Nikogo nie interesuje, że jestes nowym pracownikiem i pierwszy raz na linii poganiają jak Ci coś nie wychodzi albo czegoś nie wiesz twój problem.. 70% firmy to agencja i Ukraińcy którzy są lepiej traktowani jak Polacy.. a o umowie przez firmę można tylko pomarzyc

Kama

Nie polecam, bardzo ciężko, wiecznie za wolno i zawsze za mało. Wszystko szybko.

Amazing

Jak można pracować za psi pieniądz tj 2 tyś? Nie czaję tego :) to jest niesamowity omen przy dzisiejszym rynku pracy.

Pracownik agencyjny

Osobiście nie polecam ze względu na złą atmosferę wprowadzaną przez kierownictwo(w każdym razie na tej zmianie na której pracuję). Pracownicy pakujący oraz liderzy są w miarę w porządku, lecz jeśli zdarzy ci się ziewnąć o 6 rano to przyjdzie do ciebie kierowniczka zmiany z krzykiem jak w ogóle śmiałaś ziewnąć.

Maciek

Zaufaj tym opinia i tam do pracy Cv nie złożę. Teraz rynek pracy jest spory, a jak widać dalej panuje " wyzysk " Jak się włącza grajdol i od jednej firmy na każde stanowisko szukaja pracowników to znak że tam jest wyzysk. To samo zauważyłem kiedy są ogłoszenia sponsorowane że ludzi trzeba to też znak że trza omijać i że się tam nie zarobi. Nie rozumiem dkaczego pracodawcy nie chcą sex takiemu pracownikowi 3 k pensji i było by po problemie z kadrą i rekrutacja. No ale jak widać... jeszcze wielu pracodawców liczy że ciagle się ten głupi za najnizsza krajowa znajdzie :/

tryton

@Wirujący_widelec Możesz uzasadnić dlaczego takie masz zdanie?

Jasiek

Czy firma normalnie funkcjonuje? W internecie ma dobre opinie, czy tak też dobrze się pracuje?

Wirujący_widelec
@Jasiek

Zdecydowanie nie...

Wirujący_widelec

Pracowałem tam niecałe pół roku jako obsługa linii, czyli noszenie kartonów, dostarczanie elementów zestawów, wożenie palet itp. Praca 3 zmianowa po 8 godzin oczywiście. Za moich czasów na hali gorąco, ponad 30 stopni w ciepłe dni (miało się to zmienić ale nie mam pojęcia czy to się zmieniło czy nie). Pensja to ok 2000zł, jeśli opuścisz choć jeden dzień to automatycznie spada do najniżej krajowej, bo zabierają Ci premie niezależnie od powodu nieobecności. Praca ciężka, nieadekwatna do oferowanych pieniędzy. Jeśli na linie powinny przypadać 2 osoby do obsługi ale jest jedna - trudno, musisz tyrać za dwóch jak wół roboczy. Oczywiście w miedzy czasie możesz dostać ,,mini zadanko" do wykonania w trybie ,,na wczoraj" i nikogo nie obchodzi że jak wrócisz to nie ma opcji poradzenia sobie na linii. Dużo zależy od linii na jaką trafisz. Unikać A1 jak ognia. Jedyny pozytyw tej pracy to ludzie których poznasz, z każdym pogadasz i kontakty zostają na dłużej. Najlepsze zmiany nocne, nie przychodzą ludzie z góry którzy wymagają niemożliwego (znalezienia kosza pod linie mimo że wszystkie są już w użytku, przestawienia palety na miejsce które jest już zajęte inną paletą). Na pomoc można liczyć tak naprawdę tylko od innych współpracowników którzy pomogą z dobrej woli gdy inni mają Cię gdzieś. Takie są realia tej firmy. Jest możliwość pracy na wakacje, tak samo na np 3 miesiące. Umowa oczywiście o zlecenie, ale chociaż przysługuje opieka lekarska. Można pracować w soboty z wyższą dniówką. praca od poniedziałku do piątku, weekendy wolne. Mimo wszystko nie polecam, za tą pensje już lepiej pracować w sklepie czy gdziekolwiek indziej, stać i tak stoisz z tym że nie musisz tyrać za kilka osób w nieludzkich warunkach.

Zostaw merytoryczną opinię o Tatra Spring Polska Sp. z o.o. - Garwolin

• Jak się pracuje w Tatra Spring Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Tatra Spring Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tatra Spring Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 4 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Tatra Spring Polska Sp. z o.o.