Tatra Spring Polska Sp. z o.o.

Toruń

Opinie o Tatra Spring Polska Sp. z o.o.

Mika

napiszcie mi jakie kosmetyki są tu pakowane a jakie perfumy nalewane?Z ciekawości pytam

Alinka

Ale pleciecie glupoty nie macie pojecia o tej pracy syf jakich malo

zxc

Pracowałem w tej firmie są plusy jak i minusy jak w każdym zakładzie ogólnie atmosfera w pracy jest miła zależny to od tego na jaką zmianę trafimy. Dużym minusem jest niepewna praca dziś jest jutro może jej nie być zarobki też nie powalają ciężko jest dostać umowę na firmę większość pracowników to agencja.

Wielu użytkowników jest zainteresowanych pracą w firmie Tatra Spring Polska Sp. z o.o.. Możesz im pomóc dodając swoję opinię na forum.

Zostaw opinię o Tatra Spring Polska Sp. z o.o. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tatra Spring Polska Sp. z o.o.