Start People Sp.zo.o dla Avon Operations Polska Sp.zo.o.

Garwolin

Opinie o Start People Sp.zo.o dla Avon Operations Polska Sp.zo.o.

work
użytkownik zarejestrowany

a mi się wydaje, że od czasu ostatniej wypowiedzi, czyli w sumie od 2014 roku sporo w firmie na lepsze się zmieniło i można liczyć nawet na umowy o pracę

Mało powiedziane, że wyczerpująca i stresująca.... Zespół w którym mi przyszło pracować potrafił wykończyć nerwowo i psychicznie... Co tam się dzieje to tego w ogóle nie da się opisać.... Dajcie spokój... [usunięte przez moderatora]

użytkownik zarejestrowany

Słowa kojarzące się z Start People Sp.zo.o dla Avon Operations Polska Sp.zo.o. : stresująca, wyczerpująca

Zostaw opinię o Start People Sp.zo.o dla Avon Operations Polska Sp.zo.o. - Garwolin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Start People Sp.zo.o dla Avon Operations Polska Sp.zo.o.