ATM GROUP Sp. z o.o. Sp. k.

Marklowice

Opinie o ATM GROUP Sp. z o.o. Sp. k.

Ja

Nic

Zuzanna

@ja czyli firma zmieniła nazwę? Czy oprócz nazwy zmieniło się w niej coś jeszcze?

Ja

dalsze opinie co do tej firmy są pod zakładką firmy techmar

Zuzanna

Obecnie firma prowadzi wiele rekrutacji na stanowisko KONSTRUKTOR MASZYN. Co jako obecni pracownicy firmy możecie powiedzieć na temat tego czego mogą oczekiwać aplikujący? Jak wygląda praca na tym stanowisku? Jak oceniacie firmę jako pracodawcę? Wasze doświadczenie może mieć duże znaczenie dla osób, które szukając opinii na temat ATM GROUP trafią właśnie na ten wątek.

Zostaw opinię o ATM GROUP Sp. z o.o. Sp. k. - Marklowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ATM GROUP Sp. z o.o. Sp. k.