Nieznany

Znajdziecie tam wszystkie elementy tzw. (usunięte przez administratora)a - spóźnianie się z podstawa ( nue o kilka dni a o pare tygodni) - auta w opłakanym stanie technicznym - chińskie / ruskie opony - naczepy pamiętające PRL również w strasznym stanie Nie pozdrawiam, żałuje straconego czasu

Pracowałem

Szczerze jeździłem i podstawę za czerwiec dostałem we wrześniu i to po upomieniu sie :) stan techniczny pozostawia wiele do życzenia chyba że sam sobie zrobisz.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 27 dni.

Czy w PW Minkus poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Nieznany

amnezja Nowy wpis
@Nieznany

Naczepy pamiętające PRL? to kolego albo zapomniałeś, że PRL skończył się w 1989 roku, albo jeździłeś w 1997 roku. Podstawa zawsze w danym miesiącu jest, więc pewnie wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma.

Kierowca Nowy wpis
@amnezja

Jeśli chodzi o wypłatę to wszystko zależy do jakiej firmy należysz bo jeśli pracujesz u Młodego to wypłata na czas jest ale jeśli pracujesz w RMJ to już lipa jest musisz się prosić nie wiem jak w PW Minkus mają chłopaki.

Pytanie Nowy wpis

Jak wygląda ścieżka awansu w PW Minkus?

Pracowałem

True story
@Pracowałem

Pewnie księgowy miał chwile słabości :) obecnie jest już dwóch mechaników a w nagłych przypadkach jeszcze wsparcie z hali.

Czesław
@True story

To ilu dokładnie pracowników jest aktualnie zatrudnionych w firmie PW Minkus? Masz rzetelną wiedzę na ten temat bo nie ukrywam, że mnie to ciekawi? To będzie dobra informacja, której w wątku niestety brakuje. Liczę, że za Twoim pośrednictwem po prostu się pojawi.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Paweł Myszka

Nie marudzimy Panowie są lepsze i gorsze roboty a każda trzeba wykonać ja tam robię swoje i idę do domu tyle w temacie nie wybrzydzam biorę to co dają i mam to w nosie a szczerze to wolę jeździć z tym co nikt nie chce jechać najlepsze są takie roboty załaduje i jadę dwa dni spokojnie i nikt mi nie marudzi za uszami. Tutaj to i tak mamy przedszkole w tej firmie.

igła
@Paweł Myszka

budynie myszki i inne stworzenia jesteśćie tak zadowoleni z pracy bo źerujecie na okruchach i czekacie aź coś ze stołu na ziemie spadnie.Jeden budyń chce nauczać eco jazdy a drugiemu tak dobrze bo sam jest jak palec i nie ma pojęcia jak wygląda źycie w rodzinie.Obaj włarzą w cztery litery szefostwu i moźe mają właśnie jakieś benefity za takie opinie bo ja teź pracuje i o kazdą źecz musze sie prosić, więc nie jest tak dobrze jak mydło i powidło pisze

Budyń

Autorów wszelkiej maści obraźliwych wypocin serdecznie pozdrawiam. Zrzuty ekranu wysłane, gdzie trzeba. Specjalistom od ponadnormatywnego spalania radzę powziąć nauki jazdy eko. Pilnie.

Budyń

Droga wolna komu nie pasuje. Większość ma dużo do powiedzenia jedynie na parkingu

Mały scania

Maxx a ten co pod cmentarzem zapodaje do baniek to nie czasem ten tak zwany benus czy jakoś tak straszny (usunięte przez administratora) jechałem z nim to się chwalil ze gdzieś tam mieszka ale takiego osla to jeszcze w transporcie nie widziałem ten człowiek z bieda do Zgorzelca dojeżdża po co go tam trzymają nie ma pojęcia o niczym nawet jazda na wprost mu ciężko idzie nic nie wie mózgu zero totalne

OMG
@Mały scania

No chyba powinieneś pracować w jakiejś gazecie jako dziennikarz śledczy. Gość jest specyficzny ale to chyba niezbyt dobre miejsce na takie rozpiski.

Michael

Mały scania też miałem okazję gadać z tym gościem nie mam pojęcia po co trzymają tam takiego nieudacznika te jego przechwałki jakim to bosem w Rybniku jest haha ha wydziarany (usunięte przez administratora) i tyle co do Pana K zwanego dalej komfidentem kolejny (usunięte przez administratora) na radiu a że doił i podkablował wogule mnie nie dziwi to już mu w oczach patrzy cwelem takie to szofery kiedyś serial przystanek Alaska a dla nich przystanek Żarska Wieś pozdrawiam tych co nie doją a tych jest mało

gringo
@Pytanie

kolego o czym ty piszesz.O jakie świadczenia ci chodziu ? Pracuje tu juź dlugo i jak się przyjąłem i to szef mi powiedzial źe u niego w firmie zarabia się pięć tysiecy i zapewniam cie źe mówił prawde.po 15 latach zarabiam 5 tyś ale te min 10tyś km musisz zrobić.Szef nie ma zielonego pojęcia co ile kosztuje i uwarza źe o zmianie wynagrodzenia moźna zapomnieć i się nie pytać a kto zapyta to kto ma honor to się zwalnia.Oczywiscie są wyjątki którzy nie pytają się o zarobki a interesuje ich tylko nowy sprzęt.Podam ostatni przykład,ktoś się zwalnia wylewa na szefa pomyje a po paru miesiącach się na nowo przyjmuje w nagrode drapie drzwi szefa ten udaje źe deszcz juź przestał padać w nagrode daje mu nowe volvo i juź jest ok.Ten co umie liczyć przelicznik ma inny i w nagrodę dostaje krótką trasę która trwa po 8 dni i za 8 dni dostaje 220 e to jest27 e za dzień plus za sobotę dostajesz aź 20 e i cieszysz się jak małe dziecko. Tak wygląda praca od 15 lat ot cała prawda.Jak chcesz liczyć na coś lepszego to zapomnij i zaśpiewaj sobie ale dobrze to juź było

Czesław
@gringo

Pisząc o świadczeniach zapewne chodziło o dodatki socjalne takie jak prywatna opieka lekarska lub dofinansowanie do aktywności sportowych. Napisz na jakie umowie pracujesz? Chętnie się dowiem, czy od początku zatrudnienia można dostać kontrakt na czas nieokreślony.

TSNO

Zgadzam się z poprzednikiem tak jest tutaj nie ma źle ale mogło by być lepiej.

Ghost

Cóż.... Czy firma jest dobrym pracodawcą...? Jak wszędzie różnie to bywa, są plusy jak i minusy. Minusem jest podzial kierowców na lepszych (STAŁE "WYGODNE" LINIE I NIC INNEGO!) i resztę.Trasy tzw "tam i z powrotem" przeważnie weekendy w domu, a te spędzone w trasie płatne. Co do zarobków jest podobnie. Zarówno wynagrodzenie podstawowe (często nie w terminie) jak i diety na wyjazdy maja sporą rozrzutność w zależności gdzie się jedzie,a nawet jakim autem (maga-standart). Zestawy raczej stałe, bez przepinek. Zaplecze warsztatowe słabe. Tabor spory a mechanik jeden wiec robi co może. Są i inne wady ale są i zalety... Parkingi płatne, autostrady platne, wydatki na trasie - do zwrotu po trasie. Łatwo dogadać się gdy wolne potrzebujesz. Parking na bazie mały więc auto pod domem to nie problem. Hejterów informuje że to MOJA opinia i jeżeli ktoś się z tym nie zgadza to jego sprawa.

Iwo

Nie zawsze wszystko musi się nam podobać ale ważne, że firma jest dobrym pracodawcą!!

Grzegorz

Mógłbyś bardziej precyzyjnie wyrazić swoje zdanie na temat pracy w firmie PW Minkus? Chciałbym dowiedzieć się, na jakie wynagrodzenie mogą liczyć nowo zatrudnieni pracownicy? Preferowana przez pracodawcę jest forma zatrudnienia na podstawie umowy o pracę, czy może umowy zlecenie? Zachęcam, abyś przedstawił, jak to wygląda.

Grzegorz

Dziękuję za odpowiedź. Mógłbyś dodać jeszcze, w jakim systemie jeżdżą kierowcy zatrudnieni w firmie PW Minkus? Jest to system tygodniowy w trasie, a weekend w domu, czy może należy liczyć się z tym, że będą również dłuższe wyjazdy niż tygodniowe? Zdarzyły się może takie przypadki, że kierowcy zabrakło paliwa i nie było w okolicach nikogo, kto mógłby pomóc? Zachęcam do dalszej dyskusji.

Uniwersytet parkingowy

Maxx pokazujesz wszystkim niski poziom wypowiedzi. Brak kultury wyniesiony z domu? Wiedza również poniżej średniej, na co wskazują błędy ortograficzne. Typowy bohater internetowy. Dla takich jak ty jest taka piosenka: ,, znowu w życiu mi nie wyszło”. Trzeba było zostać informatykiem lub lekarzem. To wymagałoby jednak czegoś więcej niż C+E prawda? Wszystkie swoje żale zostaw dla siebie i swoich kolegów spod budki z piwem. Przypominam również, że konkurencja płaci po 10tys podstawy i kolejne 15tys € w dietach. Co drugi dzień w domu, karnety do kina, siłownie, darmowe tirówki na postojach i dyplom kierowcy roku za obraźliwe wpisy na internecie :) szerokiej drogi

Uniwersytet parkingowy

Proszę Państwa tak zle warunki a maxx 8 lat jeździ i marudzi. Logiki w tym nie ma. Jakby było zle to zwalniasz sie po miesiącu. Zaglądanie do cudzego portfela to efekt zawiści czy zazdrości ? Też sobie kup, w wolnym kraju żyjesz. Szerokiej drogi u konkurencji, w końcu wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma!

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo istotną rolę. Jak wygląda ten aspekt w PW Minkus?

Iza93
@Administrator

Moim zdaniem atmosfera jest ok. Inni pewnie powiedzą to samo ;)

Filipek

Firma ma bardzo dobra opinię. Podpowiedzcie czy warto starać się o pracę?

Taka marna prawda .

Typowe (usunięte przez administratora) kierowców ciężarówek co jeden to większy wał, (usunięte przez administratora) burak i kretyn.

Atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa bardzo ważną rolę. Czy tak samo jest w PW Minkus? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

Iwona

@Rock dziękuję za odpowiedź. A czy oprócz diety i podstawowego wynagrodzenia można liczyć na dodatkowe benfity, czy też pakiet socjalny? Czy jest coś co wyróżnia firmę jako pracodawcę na tle innych z branży?

Olek
@Iwona

Iwona tu im dużej robisz to masz starsze auto,szef docenia tylko emerytow i nowych,a starych pracowników omija i wypłaty zawsze opuznione????

zastepca donosiciela

Ciekawe czy w nowej firmie tez będziesz jezdzil w sobotę do dyspozytora do domu i pod drzwiami prosił o nowe auto.

Iwona

Pracujesz w PW Minkus? Chętnie dowiemy się jak obecnie wyglądają warunki zatrudnienia w firmie. Na co mogą liczyć pracownicy?

Rock
@Iwona

Dieta do ręki przed wyjazdem, podstawa na konto. Kółka na megach bardzo dobrze wychodzą. Miesięcznie od 5,5tyś na rękę. Najstarsze auta euro 5, ale sukcesywnie zmieniane. Co tydzień w domu na 1-2 dni

Zostaw merytoryczną opinię o PW Minkus - Rybnik

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

PW Minkus
3.2/5 Na podstawie 41 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Mikołowska 107