Opinie o BY DZIUBEKA w Tychy

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie BY DZIUBEKA. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie BY DZIUBEKA o rekrutacji.

Branże: Produkcja biżuterii i zegarków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BY DZIUBEKA w Tychy

alibaba

bo to wszystko jedna wielka ściema drogie panie.....

is

A Ty to na wszystkich portalach wrzuacasz na zasadzie kopiuj-wklej.Płacą Ci za te opinię, która i tak mija sie z prawdą?

mindfields

No wiec tak, praca jak praca, typowa sprzedaz, jak wszedzie czy to empik,odziezowka czy nie. Dostac prace jest bardzo latwo, wszystko ma tylko w okol siebie wielka otoczke,ale chwile popracujecie i zobaczycie ze to pic na wode. :) Na rozmowie trzeba cos sprzedac, wiec jesli ktos zna zasady PCK to proste. Mozna pracowac na etat, lub niepełny, zalezy jak Ci pasuje, grafik jest ustawiany co miesiac. Kontakt z szefostem jest tylko droga mailowa i telefoniczna. Najwiekszym plusem jest to,ze nie masz nikogo nad soba, chyba ze kierownika punktu,ktory tez jest sprzedawca. Jesli macie fajna ekipe 3-4osoby zazwyczaj, to praca w tej firmie na pewno lekka i przyjemna i bezstresowa. Sa tygodnie gdzie trzeba (usunięte przez administratora) zmieniac ekspozyche itd,ale sa takie ze siedzisz i tylko sprzedajesz. - siedzenie, to super opcja, w odziezowkach stoisz po 12h. Jednak sa tez minusy, ta firma to jedno wielkie okropne niezorganizowanie. Nic nigdy nie wiadomo, nie ma kogos kto Ci pomoze,bo nikt nie wie, stoisko tak naprawde ogarnia i zyje samo. Jesli nie dziala system, to i tak odpowiedza wam ze musicie cos wymyslec. Jesli ktos ma problemy ze stresem i za bardzo sie przejmuje to nie ma co isc do tej firmy bo za duzo bedzie bral do siebie, a nie ma po co. Umowy sa zlecenia, glownie dla studentow, i to tez nie przedstawiajace realnych warunkow. Płaca waha sie od 7zlnetto/h, w Warszawie 10zl. Pracownice maja znizke 50% na caly asortyment, pula to 200zl po znizkach miesiecznie. Jednak majac wybor np sieciowki typu Diverse, a By Dziubeka, w ciemno bierzcie Dziubeke, bo zarobicie podobnie, a mniej stresu i napieprzania. Jakies pytania?:) Jesli chodzi o wypłaty, to akurat zawsze sa w terminie i na biezaco. plus 2% od sprzedazy,a skoro sie siedzi w pracy to zwsze 100zl wpadnie i tak. Nie ma co liczyc na zwrot podatku, bo tak jak pisalam umowy nie sa realne. (inna placa na umowie, inna w rzeczywistosci) - jak w wiekszosci galeri...

xxxxx

właśnie temu miałyście dobrze (usunięte przez administratora)najgorzej jest w centrali.brak szacunku dla swoich pracowników niezależnie od zajmowanego stanowiska.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie BY DZIUBEKA? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
kari

Sprytny?nawet jak chce dorobic to nie dam sie (usunięte przez administratora)na prace bez umowy i za 6zl na h

Nati

to jest praca TYLKO dla studentek a nie jako stale zrodlo dochodu

slavinka

Witam, Po pierwsze żaden post nie określa jasno, że niezadowolone pracownice były zatrudnione przez właścicieli firmy, której siedziba mieści się w Tychach. Tam odbywa się produkcja, montaż i reklamacje biżuterii. Natomiast stoiska firmowe są na zasadzie franczyzy, co oznacza, że waszymi szefami mogą być różni ludzie. Ja pracuję od marca jako sprzedawca. Fakt - nie ma co liczyć na umowę o pracę i stawki też nie są kolosalne (7zł/h). Jednak mój szef jest osobą bardzo uczciwą, wypłacalną i zawsze możemy liczyć na drobną premię. Poza tym jako pracownicy mamy dużą swobodę - same zamawiamy towar, dbamy o ekspozycję i bez problemu możemy jeść śniadanie czy wyjść do toalety. Poza tym praca nad wyraz przyjemna. Ja polecam, szczególnie studentkom.

bibi
@slavinka

no to faktycznie super, ze mozesz bedąc w pracy wyjść do toalety, czy zjesc sniadanie..full wypas..pracodwca, łaskawca- na bogato - i ta skromna premia...Pozazdroscic

nona

jest ogłoszenie na praca.pl

do ali

tam nie ma to znaczenia ;) szukaj gdzie indziej...

KRYCHA

SAMO SEDNO DROGA PANI!

Kaśka

a jak jest z pracą na stoiskach w dziubece?

byłaJuż
@Kaśka

Na stoiskach jest również rotacja choć chyba mniejsza niż w siedzibie, Ogólnie nie było źle szczególnie na stoiskach firmowych ( ja pracowałam w Warszawie) Były fajne kierowniczki, zawsze pod telefonem, do pomocy, mobilizujące do działania, dbająca o komfort pracy i chyba tylko dlatego dało się i chciało pracować jak dla mnie problem jest z właścicielami zmiennością dyspozycji z dnia na dzień, nowymi często niepoważnymi pomysłami, brakuje systemu motywacji dla pracownic prace wspominam nie najgorzej największym problemem są umowy zlecenie.

dorota
@byłaJuż

To prawda, na stoiskach w Warszawie pracowało się fajnie dzięki super kierowniczką można było dogadać się z grafikiem wypłatą i z wsyzsktim w ogóle nikt nie robił problemów.Szefa widziałąm raz na oczy ale miło wspominam spotkanie Umowa zlecenie wiadomo ale dla studentów super opcja. Otwieram szeroko oczy jak czytam co piszecie?! u nas normalnie można było zjeść i wyjsc do toalety... ja mile wspominam prace

BO

a wiesz ze istnieje cos takiego jak PIP ? mozesz tam zgłosic te praktyki i zwyczaje włascicieli, jezeli jestes w stanie to udowodnic..

bo

niezadowolona

jezeli szczytem twoich pragnien jest praca za 1300 zl i zeby ktos wylewał po tobie pomyje to gratulować ambicji

she

otóż to

aaaa

Właśnie ja też mam iść na rozmowe i się zastanawiam więc jak jest z tą umową??

Witam, a kto w Polsce uczciwie prowadzi firmę? (usunięte przez administratora)Prawdziwy pracodawca jest profesjonalny pod każdym względem i nie pozwoli sobie na traktowanie pracowników jak niewolników. Powodzenia i samych sukcesów pozdrawiam szefostwo.

Witam, nie rozumiem "dziwne forum-wylewane pomyje". Bo jeśli dobrze czytam to właśnie tu są opinie pozytywne i negatywne,chyba następna Pani która pewnie jest pracownikiem bo ten wpis ni jak się ma do wszystkich wpisów. Myślę sobie że to forum po coś zostało założone więc czego się spodziewała Panna że będzie cukierkowo proponuję zablokowac forum i będzie spokój. Pozdrawiam.

Panna

Dziwne forum. Wylewacie pomyje na siebie i na firmę. A prawda jest taka, że idziesz do pracy-robisz swoje-wracasz do domu. Po cholerę takie emocje? Opinie pozytywne i negatywne zawsze są na temat każdej firmy. Ilu ludzi tyle opinii. Jak ktoś chce pracować, to niech wysyła CV i czeka, jak nie, to niech składa aplikację gdzie indziej. Tyle w temacie :)

Nie rozumiem dlaczego mnie obrażasz pisząc że coś jest nie tak po mojej stronie. Po pierwsze sama się zwolniłam, po drugie nie znasz mnie ani mojej sytuacji. Nie wiesz co to przewekła choroba w rodzinie. Nie wiesz co człowiek czuje kiedy musi iść na noc do pracy i nie ma z kim zostawić małego dziecka. Nic o mnie nie wiesz więc proszę zastanów się zanim znowu napiszesz słowa krytyki pod kątem osoby o której życiu nic nie wiesz.A tej pani tylko chciałam pomóc w znalezieniu pracy

tepa

jak już piszecie to piszcie jak należy- post 15-02-2014 piszecie tepą lalą co to jest tepą? - gratulacje. Post 21-02-2014 Ktoś pisze cytuję "Ja pracowałam na produkcji w kilku zakładach" - to świadczy o tobie pracowałaś w kilku i wszędzie cię zwolnili - strzeliłaś sobie w kolano. Pisząc to przyznajesz się że jednak coś jest nie tak po twojej stronie - gratuluję i życzę powodzenia.

Witam, co do wpisu Merry to kobieta ma (usunięte przez administratora) inne podejście do pracy, czego innego oczekuje i proszę wierzyc pokora jest w cenie ale bez przesady. Umowy śmieciowe w XXI wieku są obciachowe i wszędzie o tym trąbią tłumaczenie że tak jest wszędzie jest prymitywne, kobiety które tu piszą wcale się nie rozczulają nad sobą po prostu wyrażają opinię o pracy w firmie by dziubeka, natomiast 666 to pewnie osoba blisko związana z firmą. Ja pisze same konstruktywne krytyki(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o BY DZIUBEKA - Tychy

• Jak się pracuje w BY DZIUBEKA?

Zobacz opinie na temat firmy BY DZIUBEKA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BY DZIUBEKA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 2 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

BY DZIUBEKA
1.7/5 Na podstawie 104 ocen.

BY DZIUBEKA