Natural Pharmaceuticals sp. z o.o.

Opinie o Natural Pharmaceuticals sp. z o.o.

Czesiek

Produkt świetny (tran Omega Marine), stosuję od dłuższego czasu. Szybka wysyłka, wszystko na plus :)

@Czesiek

Cieszymy się, że nasz produkt spełnił Pana oczekiwania. Zadowolenie Klientów jest dla nas bardzo ważne, a pozytywne opinie są motywujące dla całego zespołu. Dziękujemy za wybranie naszej firmy!

Jan

Dostawa zgodnie z zamówieniem została zrealizowana szybko

@Jan

Dokładamy starań, aby sprostać oczekiwaniom Klientów, a sprawna realizacja zamówień to nasz priorytet. Dziękujemy, że Pan to docenia. Serdecznie pozdrawiamy i życzymy dużo zdrowia.

Elżbieta

Proszę podać najkorzystniejszą porę zażywania 2 suplementów :FlexiMed Activ i Omega Marine Forte Premium. Czy te suplementy zażywać trakcie posiłków czy można na czczo? Kiedy zażywać witaminę D3? Niedługo mój żołądek zamieni się w aptekę. Konsultant podał złą info, że nową wersję FlexiMed Activ zażywa się tylko 1 raz. Nieprawda, bo trzeba zażywać dwukrotnie! Proponuję szkolenie dla swoich konsultantów! Nigdzie nie ma info kiedy zażywać wasze suplementy!!!

@Elżbieta

Szanowna Pani Elżbieto, większość naszych suplementów diety można przyjmować o dowolnej porze dnia, ale rekomendujemy przyjmowanie ich wraz z posiłkiem. Zalecenia dotyczące stosowania danego produktu znajdują się bezpośrednio na opakowaniu każdego suplementu, jeżeli są jakieś szczególne wymagania – taka informacja zawsze uwzględniona jest na opakowaniu. Nasi klienci wskazują, że najczęściej przyjmują suplementy ze śniadaniem, przez wzgląd na to, że pomaga to w wyrobieniu odpowiednich nawyków. Łatwiej jest pamiętać o dziennej porcji. Nie ma przeciwwskazań w łączeniu FlexiMed Active oraz OmegaMarine Premium/Forte – można bezpiecznie przyjmować te produkty równocześnie. Zgodnie z etykietą produktu, zalecana porcja do spożycia suplementu diety FlexiMed Active to 2 kapsułki dziennie. Obydwie kapsułki można zażyć za jednym razem, nie trzeba rozdzielać przyjmowania na 2 razy. Jeżeli chciałaby Pani zgłosić rozmowę z konsultantem do weryfikacji, prosimy o bezpośredni kontakt z naszą firmą (numer BOK 22 490 69 67 lub formularz kontaktowy dostępny na stronie internetowej firmy https://natural.pl/kontakt/). Wskazana przez Panią rozmowa telefoniczna zostanie odsłuchana i sprawdzona pod kątem poprawności udzielonych informacji oraz sposobu ich przekazania, co pozwoli nam skutecznie wpływać na podniesienie jakości obsługi klienta. Pozdrawiamy.

Cześć. :) też widziałem właśnie te ofertę dla doradcy, o której jedna pani jakiś czas temu pisała. Czy ktoś obecnie pracuje i mógłby polecić kandydaturę? Myślę nad nią. Interesują minie aktualne szczegóły odnośnie tej premii wynikowej, możecie je omówić? Jakie są targety?

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Natural Pharmaceuticals sp. z o.o. na stanowisko Konsultant telefoniczny F/M/D? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
Eliza Borowska

Mój mąż bierze ProMan® Plus. Świetnie się po nim czuje, a sklep proponuje fajne zniżki na produkty. Na prawde polecam

@Eliza Borowska

Bardzo dziękujemy za pozytywną opinię. Zadowoleni Klienci stanowią dla nas ogromną motywację, aby niezmiennie oferować produkty i usługi najwyższej jakości. Serdecznie pozdrawiamy Panią oraz Pani męża.

Julka

Czy jedna kandydatka na początku miesiąca wykrakała nabory? :D widzę ze po tym zapytaniu pojawiła się na takim portalu oferta dla telefonicznego doradcy klienta. rzecz jasna stawka nie została podana wiec nie wiem jak do tego się odnieść. do tego widzę jeszcze ze to praca stacjonarna. A czy od nowego roku można spodziewać się chociaż hybrydy? Do Rejtana za blisko nie mam i nie wiem czy będzie mi się to kalkulowało.

Maria

Dzień dobry, jestem zadowolona z zakupu. Rzetelna informacja. Szybki czas dostawy:) Pozdrawiam świątecznie

Szybko, sprawnie, zgodnie z umową, a nawet przed czasem

Przemek

Wspaniałe produkty , dobre ceny i szybka dostawa. Pozdrawiam

Jestem bardzo zadowolony.Przesyłki docierają bardzo sprawnie

Misia

Cześć, czy oni mają jakiś nabór aktualnie? Bo jak patrzę na ogłoszenia, to z kwietnia 2022 mi tylko wyskoczyło na specjalistę ds. kontaktów z klientami i już nawet treści nie można przeczytać. Wiadomo, w jak dużym zespole się pracuje, jaka atmosfera? Tu nie widzę nawet, żeby ktoś o pracy pisał, ciekawe czemu.

Aleksander Brzozowski

Szybką realizacja zamówienia

@Aleksander Brzozowski

Bardzo dziękujemy za tę opinię. Głównym celem firmy Natural Pharmaceuticals jest zadowolenie oraz satysfakcja Naszych Klientów. Dlatego bardzo cieszymy się, że nasza obsługa spełniła Pana oczekiwania. Zapraszamy do dalszych zakupów. Pozdrawiamy.

Henryk

Swietne produkty. To już kolejny zakup mam nadzieję, że i tym razem będą efekty stosowania

@Henryk

Bardzo dziękujemy za pozytywną opinię. Zadowoleni Klienci stanowią dla Nas ogromną motywację do stałego podnoszenia jakości oferowanych przez Nas produktów. Pozdrawiamy.

Helena

Ja dopiero od niedawna jestem klientką firmy Natural Pharmaceuticals. Doceniam to, że produkty pochodzą z Norwegii oraz to , że dostarczane są do domu. Suplementacja jest moim zdaniem bardzo ważna, szczególnie gdy już się jest na emeryturze. Dokucza ból kości. Jest mniejsza odporność, sprawność fizyczna i umysłowa. Chcę spróbować wesprzeć swój organizm. Mam nadzieję , że się nie zawiodę i będę zadowolona.

@Helena

Serdecznie dziękujemy za opinię. Cieszymy się, że zdecydowała się Pani na zakup suplementów diety Natural Pharmaceuticals. Wyrażamy nadzieję, że pozytywne doświadczenie związane z Naszą obsługą oraz wysoka jakość oferowanych przez Nas suplementów diety zachęci Panią do dalszej suplementacji produktami Naszej firmy. Pozdrawiamy.

karol

wszystko ok

@karol

Bardzo dziękujemy za tę opinię. Głównym celem firmy Natural Pharmaceuticals jest zadowolenie oraz satysfakcja Naszych Klientów. Dlatego bardzo cieszymy się, że oferowane przez Nas produkty i obsługa spełniły Pana oczekiwania. Pozdrawiamy.

Szybko i bez problemów

@Tomek

Magdalena

Jestem zadowolona z preparatów i obsługi, serdecznie polecam.

@Magdalena

Jan

Zamówienie przyszło szybko. Jest ono zgodne z opisem.

@Jan

Magda

Zamawiam Multiwitaminę już chyba trzeci rok. Trudno powiedzieć, czy pomaga, ale wierzę, że tak. Cena była promocyjna i dodatkowy rabat. Wszystko poszło sprawnie i w ciągu paru dni produkt już był u mnie. Dostawa była darmowa, więc nic mnie nie kosztowała. Ogólnie jestem zadowolona.

jola

Pracuje w tej firmie od kilku lat ,początki były ciężkie ,miałam przyjść na chwile .Natomiast ludzie zktórymi zaczęlam pracować pomogli aby mogła zostać na dłużej w firmie.Możliwoś przejścia na umowe na stałe,wynagrodzenie na czas,konkusry oraz wiele ciekawych akcji w które każdy może się włączyć oraz pomoc kierowników w każdej sytuacji uważam są atutami dzięki którym jestem do dzisiaj .Oczywiście praca jest stresująca presja zrobienia wyniku ale jak się chce można te wyniki osiągać i szlifować tak swój warsztat aby było tylko lepiej.Szczerze Polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Natural Pharmaceuticals sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Natural Pharmaceuticals sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Natural Pharmaceuticals sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 100.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Natural Pharmaceuticals sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 91, z czego 68 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Natural Pharmaceuticals sp. z o.o.