Opinie o lilou.pl - Lilou Online Shop sp. z o.o. sp. k. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Lilou Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Lilou Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja biżuterii i zegarków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lilou Sp. z o.o. w Warszawa

E.

Pojawił sie jeden komentarz dot. pracy w Łodzi, czy dalej jest tak samo? Jak wygląda praca doradcy klienta w salonie w Łodzi? Warto w ogóle tam aplikować czy lepiej nie? Czytając powyższe komentarze można się troche przerazić... Pozdrawiam

Dominika

@Kita Rozumiem, że pracowałaś jako Doradca Klienta? Piszesz, że nie miałaś możliwości rozwoju zawodowego, jednak firma oferuje takie możliwości w treści oferty pracy. Ktoś z Was obecnie jest pracownikiem firmy i mógłby powiedzieć coś więcej o obecnie oferowanych warunkach?

Kita

Nie polecam... zdecydowanie nie polecam. Lilou niby zgrywa światową ekskluzywną markę a oszczędza na wszystkim poczynając od praciwników. jak myślisz,zesię tutaj rozwiniesz i fajnie zarobisz, moze awansujesz albo dostaniesz porządną umowę to ZAPOMNIJ. ja odeszłam i nie żaluje

żenada

pracowałam w lilou nikomu nie polcam najgorsza praca jaka może być jedynym plusem są godziny otwarcia- kończy się wcześniej niz w galerii ale na tym te plusy sie kończa . wyzysk ponad wszystko bywały dni ze nie było mozliwości przez cały dzień zjesć czy sie wysikać. pracując tu robisz wszytsko sprzedajesz, grawerujesz, sprzątasz salon sprzątasz pomieszczenia socjalne myjesz okna bo nie ma sprzataczki bo szkoda kasy, wypełniasz obowiazki kierownika jak przyjmowanie dosatwy wysyłki itp. o wolnym weeknedzie zapomnij, wolne mają tylko kierownicy. bez odpowiedniego przeszkolenia każą Ci robić grwery a jak klientowi się nie spodoba i nie przyjmie to Ci zabierają z pensji równowartość tego elementu i każą oddawac za braki ktore wychodza w inwentaryzacji które bardzo często niewiadomo skąd wychodza śmiesznie . praca tam jest śmieszna a kierwownik troche ponad 2 zarabia, a sprzedawcy nie dzadzą w zyciu uowy o prace mimo wcześniejszych obietnic i zapewnień.

Kierownik Sklepu

Nikt z firmy nie stawił się na spotkaniu Czekałam 30 min żadnej informacji zwrotnej nie dostałam czemu nikt się nie pojawił

Brak

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Ala

Z tego co mi wiadomo kierownik nie zarabia nawet trzech tysięcy to nie jest ludzkie zeby tak mało płacić za taką pracę.

Euro

Kierownik na pewno nie zarobi 3,5 tys roboty kupa koleżanka pracowała nie miała czasu na toaletę i posilek musiała wiazac sznurki stać na kasie ogólnie zero życia prywatnego itd itd najgorszapeaxa ever

mamam

Za moich czasów kierownik 3,5 tys, zastępca 3. Ale teraz chyba poobcinali o 500 zł. W sumie, nawet jakby dawali 5, to bym nie wróciła pracować w firmie z takim podejściem do pracownika. Klient nasz Pan, a pracownika mają w d...

zainteresowana

Wie ktoś może ile zarabia w Lilou kierownik /zastępca kierownika ? Widzę, że ogłoszenia wiszą już jakiś czas i nie wiem czy jest sens w ogóle aplikować.

Kuba KU PRZESTRODZE

KU PRZESTRODZE Moja dziewczyna poszła do pracy do salonu Lilou w Łodzi. Powiedziała, że to jakaś tragedia. Nie ma żadnej rozmowy kwalifikacyjnej z prawdziwego zdarzenia, zero profesjonalizmu ani chociaż pozorów zachowań fair play wobec pracowników, każdy chce cię wygryźć i wykorzystać. Pierwszego dnia dają Ci do podpisania umowę zlecenie bez żadnej sumy wymienionej za to z mnóstwem paragrafów ile zapłacisz za złamanie zasad firmy. W salonie panuje bałagan organizacyjny, a koleżanki i kierowniczka traktują jak powietrze mając nie wiedzieć czemu mega foch na Ciebie i klientów. Zero pojęcia o obsłudze klienta. Poza tym okradają firmę nie finalizując wszystkich transakcji w Subiekcie i na kasie. Powiedziała, ze nigdy więcej tam nie pójdzie, ani nie kupi.

Nikola

Jakie są zarobki? Ile zarabia Kierownik ?

nnnn

Zemsta85 - podpisuję się pod Twoim postem obiema rękami, lepiej by tego nie ujęła

Zemsta85

Praca bardzo mocno stresująca pod każdym względem. Primo: specyficzni klienci- czyli zazwyczaj rozpieszczone panienki, których nie stać na pandorę a chciałyby mieć coś modnego, tzw warszafka. Ze względu na charakter produktów klienci są zmuszeni czekać na odbiór biżuterii co zazwyczaj powoduje konflikty i prowokuje klientów do zachowań czasem zwyczajnie chamskich i bezczelnych. Firma jest "ekskluzywna" także doradca jest zmuszony całować takich klientów po dupce i jeszcze z potem na czole wykonywać każde zamówienie "na cito", nie jedząc i czasem na pełnym pęcherzu bo nie ma kiedy iść się wysikać. Secundo: chaos jaki panuje w całej firmie, spowodowany brakiem kompetencji osób pracujących w zarządzie, brak jednolitych dla całej firmy zasad reklamacyjnych, brak płynności w przekazywaniu informacji w firmie a czasem totalny ich brak. Natomiast bez względu czy coś wiesz czy nie zawsze dostaniesz opier.. na audycie. Tertio: problemy z wypłatami, "ginące" dokumenty, niepłacone nadgodziny których nie ma kiedy odbierać, można zapomnieć o premii w grudniu kiedy człowiek zapomina którą ręką podciera sobie tyłek o ile w ogóle jeszcze wie jak to sie robi - taki zapier... Jedynym plusem jest dobra płaca jak na warunki sklepowe - jeśli więc masz nerwy jak ze stali, nie łapią Cię grzybice przenoszone na zapoconych sznurkach, krzyki klientó odbierasz jak śpiew łabędzi - a obchodzi Cię tylko kasa, to uwaga - jest to idealna praca dla Ciebie !!!

admin

Jak wygląda atmosfera pracy w firmie Lilou Sp. z o.o. ? Trudno jest pracować czy zespół jest zgrany i pomocny? Twoja opinia jest ważna!

Zostaw merytoryczną opinię o Lilou Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Lilou Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Lilou Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 60.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lilou Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 3 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lilou Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Lilou Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Lilou Sp. z o.o.