Inter Car Nowak Sp. z o.o.

1.6 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Inter Car Nowak Sp. z o.o.

Krzysztof

Nie rozumiem opinii które krążą na tym portalu taka jest prawda ze w icn pracują ludzie przez wiele lat to powiedzcie mi jaki jest tego powód.? Sam jestem wieloletnim pracownikiem co więcej przez pewien okres czasu miałam przyjemność pracować gdzie indziej i wiecie co nigdy bym nie zmienił pracy . Zgadza się ze podstawa nie jest najwyższa ale premia jak ktoś chce pracować jest naprawdę spora ja dzięki wieloletniej pracy w icn wybudowałem dom i jestem wdzięczny ze takie firmy jak icn istnieją ! A wy się wszyscy zastanówcie czemu macie takie negatywne podejście może to lenistwo a może poprószy głupota?

orient

coś w oscylującego koło najniższej krajowej

ciekawa

a praca jako recepcjonistka-sprzedawca? jakie zarobki?

prawda

heh... stawki jak najniższe z tego co czytam (usunięte przez administratora)

eduardo

jakbym wiedział, nie pytałbym? Podejrzewam że najniższa krajowa plus premia? Ale nie wiem ile można zarobić na rękę? stąd moje pytanie

praca za darmo

A jak sądzisz? Pomyśl

eduardo

do musli: jaka pensja?

peżo

i kiedy (usunięte przez administratora)otwiera PEUGEOTA?

motoman

i czy jest to umowa na stałe, na czas nieokreślony? czy czas określony?

motoman

rozumiem że kwota o której piszesz to podstawa a premia? jak wygląda czy to % od zysku, czy jak?

olo

do motoman (usunięte przez administratora) za kwote nie wiele wieksza niż najniższa krajowa.

motoman

A zarobki jakie? i czy po 3 miesiącach jest opcja umowy na stałe?

krkman

w jaguarze na jasnogórskiej od 08.04.2013 jest ogłoszenie na sprzedawcę (usunięte przez administratora) czy tam jest też taka lipa jak w toyocie jak piszecie w komentarzach (usunięte przez administratora) a wracając do samochodów testowych to o jaką odpowiedzialność chodzi bo jak uszkodzenia to przecież mają AC (usunięte przez administratora)

lulek

jak informują ostatnio media, mamy spadek w sprzedaży samochodów, a m-ki toyota, o ok 16 %, więc i zarobki pewnie będą mniejsze.

filozof

wiedzący - 2012-10-02 18:33:17 Może ktoś z byłych lub obecnych pracowników, zbierze się na odwagę i napiszę prawdę jak jest?A te dotychczasowe opinie nie trafiają do ciebie? Rajcuje cię, jak ludzie opisują jakiego doła mają w tej pracy? Widzisz ile jest ocen a ile komentarzy - nic nie trybisz? Czy tylko trollujesz?

wiedzący

arturro

Może ktoś napisze mi konkretnie ile mogę zarobić na miesiąc na rękę?

worker

Ja nie twierdzę że chcę tam, lub mam zamiar tam pracować. Chciałem tylko zweryfikować wiadomości które uzyskałem od znajomego, a zdecydowanie różnią się od tego co ludzie pisza na forum.

worker

ok, nawet gdy chcę wyrobić plan a mi się nie powiedzie? co wtedy? rozumiem ze jak wyrobie założony plan to dodatkową premię mam szanse otrzymać? łatwo jest zrealizować taki plan? (tzn. miesiąc w miesiąc jest mozliwe aby go wyrobić?) na czym on polega?

poinformowany

worker - 2012-07-26 18:12:21 Jak to znaleźć sobie klientów? czy to się wiąże z wyjściem poza salon? a jak chcę zarobić tylko podstawę czyli 1500zł,i nie chcę wyrobić założonego planu ? to tez muszę szukać sobie klientów?Nie ma czegoś takiego jak "nie chcę wyrobić założoego planu". Plan musi byc wykonany. (usunięte przez administratora) Jak nie zrobisz przez kilka miesięcy - wylot. Pozyskiwanie klientów wiąże się również z bieganiem po klientach...

Zostaw merytoryczną opinię o Inter Car Nowak Sp. z o.o. - Kraków

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Inter Car Nowak Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Inter Car Nowak Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie klientów o firmie Inter Car Nowak Sp. z o.o.?

Liczba opinii klientów firmy Inter Car Nowak Sp. z o.o., to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a, 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Inter Car Nowak Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Inter Car Nowak Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Inter Car Nowak Sp. z o.o.