Inter Car Nowak Sp. z o.o.

Opinie o Inter Car Nowak Sp. z o.o.

jestem nowym pracownikiem tzn pracuje od ok 4 miesięcy i szczerze wszystko co było mi obiecane na rozmowie kwalifikacyjnej otrzymałem, wiec jestem zadowolony Wiadomo że nie raz jest dużo roboty, ale lepsze to niż bezrobocie!! Ja polecam, kierownicy serwisów super ogólnie jak na razie całe szefostwo fajnie!!

lili

ja uważam, że negatywne opinie na tej stronie są grubo przesadzone. wiadomo że nikt z nas nie jest prezesem i nie będzie zarabiał tak dużych pieniędzy jak zarząd. Uważam jednak że płaca jest odpowiednia do zajmowanego stanowiska i chęci. i tak szczerze dziwie się czasem że Pan Prezes ma tak dużo cierpliwości do niektórych bo sama bym ich zwolniła za swoja indolencję. Jest to super praca i polecam każdemu, nie ma co narzekać tylko trzeba pracować a oliwa sprawiedliwa:) Każdy będzie z czasem doceniony :)

Krzysztof

Nie rozumiem opinii które krążą na tym portalu taka jest prawda ze w icn pracują ludzie przez wiele lat to powiedzcie mi jaki jest tego powód.? Sam jestem wieloletnim pracownikiem co więcej przez pewien okres czasu miałam przyjemność pracować gdzie indziej i wiecie co nigdy bym nie zmienił pracy . Zgadza się ze podstawa nie jest najwyższa ale premia jak ktoś chce pracować jest naprawdę spora ja dzięki wieloletniej pracy w icn wybudowałem dom i jestem wdzięczny ze takie firmy jak icn istnieją ! A wy się wszyscy zastanówcie czemu macie takie negatywne podejście może to lenistwo a może poprószy głupota?

orient

coś w oscylującego koło najniższej krajowej

ciekawa

a praca jako recepcjonistka-sprzedawca? jakie zarobki?

prawda

heh... stawki jak najniższe z tego co czytam (usunięte przez administratora)

eduardo

jakbym wiedział, nie pytałbym? Podejrzewam że najniższa krajowa plus premia? Ale nie wiem ile można zarobić na rękę? stąd moje pytanie

praca za darmo

A jak sądzisz? Pomyśl

eduardo

do musli: jaka pensja?

peżo

i kiedy (usunięte przez administratora)otwiera PEUGEOTA?

motoman

i czy jest to umowa na stałe, na czas nieokreślony? czy czas określony?

motoman

rozumiem że kwota o której piszesz to podstawa a premia? jak wygląda czy to % od zysku, czy jak?

olo

do motoman (usunięte przez administratora) za kwote nie wiele wieksza niż najniższa krajowa.

motoman

A zarobki jakie? i czy po 3 miesiącach jest opcja umowy na stałe?

krkman

w jaguarze na jasnogórskiej od 08.04.2013 jest ogłoszenie na sprzedawcę (usunięte przez administratora) czy tam jest też taka lipa jak w toyocie jak piszecie w komentarzach (usunięte przez administratora) a wracając do samochodów testowych to o jaką odpowiedzialność chodzi bo jak uszkodzenia to przecież mają AC (usunięte przez administratora)

lulek

jak informują ostatnio media, mamy spadek w sprzedaży samochodów, a m-ki toyota, o ok 16 %, więc i zarobki pewnie będą mniejsze.

filozof

wiedzący - 2012-10-02 18:33:17 Może ktoś z byłych lub obecnych pracowników, zbierze się na odwagę i napiszę prawdę jak jest?A te dotychczasowe opinie nie trafiają do ciebie? Rajcuje cię, jak ludzie opisują jakiego doła mają w tej pracy? Widzisz ile jest ocen a ile komentarzy - nic nie trybisz? Czy tylko trollujesz?

wiedzący

arturro

Może ktoś napisze mi konkretnie ile mogę zarobić na miesiąc na rękę?

worker

Ja nie twierdzę że chcę tam, lub mam zamiar tam pracować. Chciałem tylko zweryfikować wiadomości które uzyskałem od znajomego, a zdecydowanie różnią się od tego co ludzie pisza na forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Inter Car Nowak Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Inter Car Nowak Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Inter Car Nowak Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Inter Car Nowak Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Inter Car Nowak Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Inter Car Nowak Sp. z o.o.