BAG GROUP SP. Z O.O.

Opinie o BAG GROUP SP. Z O.O.

@Lakon Nie zgadzam się z Tobą i Twoja opinią. Wszystko źle a firma dobrze działa? Może ktoś inspiruje do pisania takich tekstów?

Lakon

Firma kiepska pieniadze tez pracowalem tak kiedys...przekret goni przekret praca po 9h nie placona nadgodziny nie warto!!

antek

wydaje mi się, że stawka o której mówisz, to takie minimum, jakiego pracownik może od siebie oczekiwać. Czasami są firmy, które dają szansę się bardziej wykazać i tym samym więcej zarobić pracownikowi. :)

minion

To nie jest żart również na umowie zleceniu miałem 420 brutto. Po roku 1700 do ręki ale ta umowa przebijała wszystko. Współpracownicy super atmosfera również ale szefowa i jej córcia totalna beznadzieja,brak profesjonalizmu,zero myślenia. Pozdrawiam byłych współpracowników.

znajomy taty Marcina

Firma Bag Group jest firmą,w której szkoda pracować.Totalny wyzysk.Jesteś zatrudniony na umowę zlecenie(420zł brutto) a pracujesz po 9 godzin albo i dłużej.Według szefowej jest to mała firma i żadne przepisy kodeksu pracy nie obowiązują.W tej firmie musisz być bardzo dyspozycyjny a szefowa nie znosi słowa NIE.Dla niej wszystko jest BARDZO WAŻNE tylko nie pracownik.Jesteś traktowany jak parobek,chociaż starasz się pracować sumiennie,to i tak otrzymasz opieprz od szefowej i jej córeczki.W samej hurtowni jest straszny bałagan,nic się nie zgadza a szefowa każe podpisać odpowiedzialność materialną.Do hurtowni mają dostęp wszyscy,nawet Ci którzy nie są pracownikami. Motywacja pracownika do pracy jest,tylko szefowa nie ma motywacji,żeby tego pracownika docenić.Samo zatrudnienie jako umowa zlecenie to ma być motywacja?Szkoda mi czasu na chodzenie po urzędach i zgłoszenie naruszenia prawa pracy przez szefową,dlatego piszę tutaj.Lepiej szukajcie pracy gdzie indziej.DAJCIE SOBIE SPOKÓJ Z FIRMĄ BAG GROUP!!!!!!!!!

życzliwy

Droga była szefowo "Karcia" fajnie napisana historyjka tylko szkoda że mija się z prawdą. Zespół owszem był zgrany, pracowity, pomocny i ambitny ale Pani nie umiała tego docenić. Uważajcie ponieważ rotacja w tak małej firmie bije rekordy, przez ostatni rok przewinęło się 15 osób i z tego co widzę dalej zmieniają się pracownicy.

Karcia

Jest to firma dla osób pracowitych i chcących pogłębiać swoją wiedzę. Daje możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego na wysokim poziomie, ale konieczna jest do tego motywacja samego pracownika! Każdy tutaj tak samo ciężko pracuje na swój sukces i ma równe możliwości rozwoju – wystarczy tylko chcieć. Nie ma taryf ulgowych. Zespół jest zgrany, pomocny i ambitny:)

aleks

Dla mnie bardzo w porządku, pieniążki za nadgodziny są, wszystko to co było ustalone, jak najbardziej wdrążane w życie. Poprzednicy chyba przesadzają?

Ktoś

Zgadzam się z poprzednikami. Wymagania wysokie, a kasa i umowa nie współmierne. Prawie każdy pracownik miał w trakcie pracy modyfikowane stanowisko, w rezultacie mijało się to z tym, co było ustalane na początku. A więc najlepszy pracownik to taki, który robi wszystko, co każe szefostwo, (nie ważne, czy należy to do jego obowiązków, czy nie), jest w pełni dyspozycyjny (chętnie bierze nadgodziny), dodatkowo zarabia jak najmniej się da i nie ubiega się o umowę o pracę. Nie ma dyskusji z szefostwem, a każdy sprzeciw kończy się grożeniem utratą pracy. Więc jak komuś zależy na stabilnej pracy w godnych warunkach, to niech szuka gdzieś indziej.

gumiś

Omijać szeeeerokim łukiem. W tej firmie nie docenia się ludzi którzy robią dużo. Umowa zlecenie na 420 brutto!!!! i nie liczcie na więcej. Naprawdę nie warto.

edmund

nikomu nie polecam pracy w tej firmie proszę mi wierzyć brak organizacji kompetencji będziecie skazani na pracę po 9 godzin dziennie darmowa soboty i zero organizacji a wymagania wysokie lepiej sobie darujcie pracę w tej 19 wiecznej manufakturze to nawet nie jest firma ale jeśli ktoś nie wierzy niech spróbuje a potem napisze jakie ma odczucia

?

Bałagan zero zorganizowania[usunięte przez admina]

Zostaw opinię o BAG GROUP SP. Z O.O. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BAG GROUP SP. Z O.O.