Elo-Gaz Sp. z o.o.

Poznań

Opinie o Elo-Gaz Sp. z o.o.

denarek

A może ktoś mi powie co ma wspólnego ta firma z magazynaudi Elo gaz...b i tak naprawdę to jakiś dziwny efekt powiązań

kaja
użytkownik zarejestrowany

na razie nie widze, żeby była tutaj rekrutacja prowadzona.

Bolo

Tej Kuuba a gdzie ty tych ludzi widzisz bo chciałbym któregoś spotkać ?

Bolig
użytkownik zarejestrowany

Dostępność informacji na pewno jest ograniczona ponieważ Elo-gaz nie ma swojej strony internetowej - z tego co się zdążyłem zorientować. Jednak adres jest dostępny na każdej stronie zawierającej informacje o firmie - kwestia poszukania Starołęcka 132, 61-341, Poznań. Zajmują się urządzeniami grzewczymi, ale działają chyba tylko i wyłącznie na rynku lokalnym.

bezyl
@Bolig 28.01.2015, 08:24

tak akurat w tej kwestii chyba masz racje @Bolig . Gdyby Elo-Gaz miał działać na szerszą skalę niż tylko lokalną w Poznaniu to zapewne bardziej zainwestowałby w marketing. Po za tym jednak Poznań - nie oszukujmy się - to nie jest takie małe miasto i mały rynek. Dla takiej firmy całkowicie wystarcza .

UBek

A ściągał już może ktoś od nich długi ?

Szakal

Ale jestescie ponuraki oni nawet juz nie maja stronki i stracili domene.

Szaza

Ej kaja jestes chyba jakas skorumpowana nie było,nie ma i już nie będzie żadnych ogłoszeń,ich już po prostu niema. Firma zadłużona po uszy ze statusem pod młotek.

Szaza

Dajcie spokój z tą firmą firma juz dawno oglosiła upadłość i długami została sprzedana wiem to z pewnego źródła a ich stronka to tylko ściema nic sie już tam nie dzieje całkowity brak kontaktu.

Helga

Oleńka nie ściemniaj że nic nie wiesz wszyscy wiemy co się stało z Elo.Wystarczy spojrzeć w KRS.A jak nie wiadomo o co chodzi to wiadomo że chodzi o kasę. (usunięte przez administratora)

Szaza

Teraz to juz naprawde wpomnienie po Elo . Arbuz roztrwonilł cały majątek firmy. Teraz pozyje ze spadku po śp tacie, jest zdolny ma w tej dziedzinie doświadczenie w końcu bardzo wcześnie już umiał liczyć do 20.

kuek

Arbuz zaznij moze znowu grac po klubach

kaja
użytkownik zarejestrowany

też proszę o jakieś infrmacje od storny pracowników, jest to dla nie ważne w związku z tym, ze chce podjąć prace, a kolega mi wlaśnie mówił o Elo-Gaz, ale szczegółowych infomacji brak jak do tej pory

aldek
użytkownik zarejestrowany

skoro ta strona internetowa nie działa to napiszcie może tutaj kilka słów o Elo-Gaz, czy warto w ogóle zaprzątać sobie nimi głowe?

kesha
użytkownik zarejestrowany

co nie zmienia faktu, że mogliby wreszcie coś z tym zrobić. Bo nie wygląda to niestety najlepiej dla Elo-Gaz

garry
użytkownik zarejestrowany

@Patryk mam to samo, próbowac nie bedę, ale nie koniecznie oznacza to wirusa na stronie, ktoś mógł w ramach żartu zgłosic strone jako dokonująca ataków. Kiepska wizytówka elo-gaz póki co.

A

Po firmie tej zostało już tylko wspomnienie. Niemiłe zresztą

A

ktosiek - 2013-07-11 22:17:42 jestem byłym pracownikiem tej firmy,powiem krótko zarobki ledwo można przeżyć za to co ta firma proponuje. poza tym prezes tak skorumpowany że hej,a [usunięte przez moderatora] dno..A księgowa to dno dna. Jeszcze nikt tutaj nie wspomniał o doradcy prezesa, nijakim [usunięte przez moderatora] Niezły lawirant i matacz. Jak się zagalopuje, to sam siebie jest w stanie oszukać. A mały głód /czyli arbuz/ to historia na farsę

ktosiek

A

księgowa... to nie jest żadna księgowa, to osoba przygarnięta przez firmę, na potrzeby jej, bo obcym zlecać matactwo byłoby ryzykownym

księgowa

A - 2013-07-04 07:16:09 Księgowa? Ręka do wycierania tyłka prezesowi, niekompetentna i fałszywa,...brak słów FAŁSZYWY TO TY JESTEŚ I .... TAK ... BRAK SŁÓW NA TAKĄ KREATURĘ !!!

księgowa

messalina - 2013-07-03 18:14:53 Pani nie powinna tutaj zajmować głosu pod żadnym pozorem, bo pani wiedza była ograniczona dbałością o własny stołek, samochód, no i zarobki zbyt wysokie do umiejętności. No i kumoterstwo z niejakim [usunięte przez moderatora] Błąd. Prymitywna jesteś "messalino" i tyle. zapewne dopóki kasę dostawałaś (łeś) było wszystko ok. Jak komuś się nie podoba w firmie zawsze może zmienić pracę , nie funkcjonuje przymus pracy. Jak się Wam nie podobało , trzeba było złożyć wypowiedzenie.

A

[usunięte przez moderatora] Ręka do wycierania tyłka prezesowi, niekompetentna i fałszywa,...brak słów

messalina

Barbara - główna księgowa

Jeśli jesteś "leonie" (duża litera tu nie pasuje) tak pewien swoich ocen - to się ujawnij !!! Podszywanie się pod "leona" świadczy, że jesteś zakłamanym tchórzem. Aby kogoś oceniać trzeba najpierw samemu mieć jakiekolwiek pojęcie w konkretnym temacie.

ego

A [usunięte przez moderatora] jeszcze może? A geniusz mgr.

była pracownica

Szkoda firmy pojmowanej jako zespół zwykłych ludzi, którzy tam pracowali. Bo miała potencjał i początki były fajne (przynajmniej dla mnie). Wypowiedzenie przyjęłam z ulgą.

pilot.

Arbuz-cóż dodać, od dobrobytu niestety nim się stał-teraz myślę, że stanie się ogryskiem ;/ pracowałem tam i to co tam się działo -lepiej nie mówić .

pilot

Boguś - 2013-03-30 18:23:25 Nawiązując do poprzedniego wpisu mam jedną uwagę.Drogi panie Leonie pisząc o prezesie ślusarzu ubliża pan wszystkim fachowcom w tym zawodzie.Pan prezes nigdy nie był fachowcem w żadnej dziedzinie może z wyjątkiem mataczenia.Jeszcze więkrzym talentem jest Arbuz w wieku dwudziestu paru lat umiał już dodawać i odejmować.Chyba tylko telefony komórkowe, które to opylał na lewo i prawo, a pracownicy korzystali ze starych trupów. Słyszałem też, że ponoć studiował za niego jeden z pracowników firmy /za kierownicze stanowisko/ i egzamin magisterski tez bronił za niego. Była kasa - było wszystko /bogowie a żebracy/ a jeszcze imprezy z małolatami nad [usunięte przez moderatora], mały wiejski dyskdżokej ,...no cóż się można spodziewać

Leon

A mogło być tak pięknie,... Trzeba wielkiego talentu aby tak położyć firmę która miała bardzo dobry start, a co za tym idzie szansę na długie i normalne funkcjonowanie. Ale " mądrość" i władza absolutna hodowcy nutrii /tak wiem - nie ubliżając hodowcom tych futrzaków/ okazała się skrajną głupotą, a działania podejmowane przez właściciela firmy polegały jedynie na stopniowej jej utylizacji. Tak, celowo użyłem takiego sformułowania, bo jeśli ktoś taki potencjał otrzymuje w prezencie/gazownia/, a później to wszystko marnuje jak śmieci traktuje pracowników,... "Miałeś chamie złoty róg,... ostał ci się jeno sznur..." Ale pewnie - nie czytało się panie pseudo - esie

Leon

Normalnie rewelacja - czekałem na kogoś takiego... Teraz mogę się podzielić jeszcze szerzej swoimi spostrzeżeniami, bo firmie już i tak nie zaszkodzi. Jest jeszcze [usunięte przez moderatora] prezesa i [usunięte przez moderatora], Kobieta zakłamana i fałszywa. Właściwie nie posiadam słów do oceny tej kreatury. Pani główna księgowa - całkowity brak kompetencji, no jedynie tylko w kontaktach z [usunięte przez moderatora] - doradcą prezessa

Boguś

Leon

Jestem byłym pracownikiem tej spółki. Firma ta powstała na potrzeby gazowni poznańskiej a ściślej panów prezesów i dyrektorów. Prezesem spółki zostaje ślusarz i konserwator , prywatnie hodowca nutrii. Dostaje miesięcznie paręset tysięcy złotych i… No właśnie wykonuje usługi głównie w domach szefów gazowni Nowe kotłownie - proszę bardzo, nowe telewizory - oczywiście… Trzeba się jakoś odwdzięczyć. Spłacić dług. Teraz z tej spółki zostało już tylko wspomnienie. Nie warto się tym tematem interesować, chyba , że jest się pracownikiem skarbówki, albo inspekcji pracy

Zostaw opinię o Elo-Gaz Sp. z o.o. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Elo-Gaz Sp. z o.o.