Opinie o Auchan Polska w Warszawa Mszczonowska 3

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Auchan Polska. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Auchan Polska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auchan Polska w Warszawa Mszczonowska 3

zła

Wysłałam odpowiedź na ogłoszenie praca na dziale przemysłowym. Dzwoni do mnie Auchan, dwa razy - oddzwaniam- za pierwszym razem nie słyszałam. O godzinie przed 11 zaprasza mnie się na rozmowę o godzinie 12....Trochę dziwnie ale ok, skoro mi zależy to jadę, lecę na łeb na szyję.Na miejscu dowiaduję się, że praca dotyczy zupełnie czegoś innego niż w ogłoszeniu. Czegoś czego nie zaznaczałam w zgłoszeniu aplikacyjnym.Czegoś na co nigdy w życiu bym się nie zdecydowała bo tego nie chcę.... No ludzie !!!! Szanujmy się trochę do cholery. Można mnie było z laski swojej poinformować przez telefon w jakiej sprawie mam się pojawić jeśli to nie to co w ogłoszeniu to nie traciłabym czasu. Szlag mnie dziś trafił doszczętnie. Jak tak można.....

Pete

Czy Auchan na Wilanowie ma kakis kłopoty jak wcześniej Alma? Nie ma podstawowych rzeczy, choćby papier toaletowy w wakacje był tylko szary i jeden rodzaj białego, a półki są w wielu miejscach puste.

nuin

Na jakie godziny pracuje piekarnia? Chodzi mi o zmiany. 6-14 // 14-22?????????????????

K
@nuin

05:13 ,13:21,21:05

Helena

Forum służy opiniowaniu Auchan Polska jako pracodawcy. Prywatne sprawy osób z firmy są nieistotne dla tego wątku. Dlatego zachęcam osoby zatrudnione w niej do udzielania merytorycznych wypowiedzi. Jak aktualnie prezentuje się sytuacja Auchan Polska w Warszawie? Czy warunki zatrudnienia i atmosfera w pracy uległy zmianom?

Stefan Figura
@Helena

Nie nic nie uległo zmianom a tylko pogorszeniu pozdrawiam Pracownik Auchan Wola.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Auchan Polska? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.

6126auchan

My pracownicy nie mamy żalu ,że cię już nie ma . Lenie i amatorzy nigdy nie znajdą uznania wśród fachowców . Szkoda ,że nie napisałeś ile lat pracowałeś , wcześniej nie narzekałeś ? Dlaczego nigdy nie zostałeś pracownikiem miesiąca ? Na szczęście lenia miesiąca nie wybieramy - tu z pewnością miałbyś 12 trafień w roku. Na szczęście już rozwijasz swoje "niesamowite" umiejętności gdzie indziej. Zdrówka życzymy !!

@6126auchan

Oh wielki fachowiec się znalazł pewnie z kredytem na mieszkanie i dożywociem pozdrawiam

Stefan Figura

Ewidentnie widać wpis Kierownika jak i jego ludzi, co zrobić aby zdeklasować wpis, proste wystarczy nasłać swoich ludzi aby ci podważali wiarygodność danej osoby że jaki to leni i tak dalej, jeżeli mówicie że tak dobrze jest w waszej firmie to powiedzcie mi dla czego nagle zaczęli się zwalniać ludzie z wieloletnim stażem? i nie chodzi mi tu o piekarnie ale o całe Auchan Wola, ludzie mają was dość po prostu i tyle.

gosc

a czy ty myslisz ze na innych dzialach to mobingu nie ma

Anonim2
@gosc

Nie rozumiem do czego zmierzasz ? Starasz jakoś usprawiedliwić jedno drugim hahha wiedziałem że zaraz obrońcy wejdą uciśnionych

Jeżeli chodzi o Górczewska to wiem tylko o piekarnia

Helena

@Andrzej, czy pracownikom udzielane są premie świąteczne lub fundusz socjalny? A może inne pozapłacowe profity na przykład w postaci dofinansowania do karty sportowej lub dojazdy do pracy? Zachęcam Ciebie do odpowiedzi na te pytania, gdyż pomogą one osobom zainteresowanym pracą w Auchan Polska.

Helena

@Anonimka odkąd przestałaś pracować w Auchan Polska minęło już sporo czasu. Czy masz może informacje odnośnie zmian, jakie były w ostatnich czasach poczynione celem poprawy jakości zatrudnienia w tej firmie i stąd decyzja o powrocie? Może warto byłoby złożyć aplikację osobiście w sklepie? W jaki sposób zatrudnia Auchan Polska? Pracodawca proponuje umowę o pracę czy zlecenie? A może korzysta z doświadczenia agencji zatrudnienia? Czy ktoś z użytkowników forum wie coś odnośnie tego tematu?

marzena

Pracowałam kiedyś w Auchan na modlińskiej ,było to 10 lat temu bilety do multikina, bony, dostałąm umowę na czas nieokreślony na moim dziale pracowały fajne dziewczyny. Byłam zadowolona z pracy,wypłata zawsze na czas była.Przełożeni tez spoko.Mam porównanie z moim miasteczkiem w którym mieszkam ,gdzie królują umowy zlecenia praca 6 dni w tygodniu i najniższa krajowa.W dodatku to ludzi zwalniaja za byle co .

kwaitek

w auchan to premie i po 20 gr sie pisało

Kolo

Co za glupia opinia! to jest forym Auchan Warszawa ! widac kogo tam zatrudniaja,

klient

Koszmarne miejsce - nie polecam....

Iwa

Witam. Czy ktoś mi powie ile mniej więcej zarabia manager działu wędliny i czy pracuje na jedną zmianę czy dwie

AA

Pracowałem na BZW Ogród Wa-wa Wola, przełożony i współpracownicy byli ok oprócz jednej starszej pani... Słabe zarobki. 2000 - nie wyciągniesz. Chcą abyś robił nie wiadomo ile najlepiej sam na zmianie.

kiki

odradzam odradzam i jeszcze raz odradzam prace w auchan bedziecie zalowac dnia w ktorym sie zatrudniliscie

Ruda
@kiki

Juz zaluje pracuje 9 miesiecy jestem juz na 3 dziale i co jedni to madrzy

AG..

Polecam pracę w Auchan Wola na BZZ i BZW najlepsi ludzie na swiecie. Szkoda tylko ze płacą słabo.

Ruda
@AG..

Placa bardzo malo a wymagaja bardzo duzo. Dlatego nikt nie chce dlugo pracowac

Cecylia

Auchan ma opinię dobrego pracodawcy. Może to nie jest ideał ale czy idealne firmy istnieją?

kecaj

04.07.2017. Tłoku przy kasach nie ma ale kilka osób przy każdej z nich z wypełnionymi po brzegi koszykami. Podchodzę bliżej kas i spotyka mnie bardzo miłe zaskoczenie. Bardzo sympatyczna Pani zaprasza mnie do podejścia bliżej w celu rozliczenia zakupów , jest miła , sympatyczna i bardzo taktowna. Pozdrawiam bardzo miłą , sympatyczną KM61. Życzę sukcesów.

seni

stanowisko manager powinno sie nazywać: kierownik zmiany albo brygadzista, to nie ma nic wspólnego z pracą "managera"

Zostaw merytoryczną opinię o Auchan Polska - Warszawa

• Jak się pracuje w Auchan Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Auchan Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Auchan Polska?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Auchan Polska?

Kandydaci do pracy w Auchan Polska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Auchan Polska