Opinie o Bluemedia (Blue Media Group) w Sopot

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Blue Media Group. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Blue Media Group o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Blue Media Group w Sopot

Pracuję w tej firmie od kilku lat, z resztą jak większość... Negatywne wpisy to chyba od zazdrośników!

ewa26czerwca

beznadzieja-nie polecam tej firmy jesli ktos chce dokonac szybkiego przelewu po raz kolejny dostaje info od plusa ze jest promocja w dniach 4-5 grudnia , przelewam bo chce dostac promocyjne doładowanie , niestety firma blue media nie przekazuje moich srodków do firmy plus i ja nie dostaje zadnego doładowania , omijajcie te spółke z daleka jest niewiarygodna , kilka rzy spotkała mniee od nich taka nieprzyjemnosc po kilku dniach mi oddaja te stówe co z tego jak nie mam i tak nagrody za doładowania od plusa.

a

Mogłabym prosić jakiegoś obecnego pracownika o opinie jak się pracuję na telemarketingu w Sopocie?? Ponoć dają umowę o prace, więc to już dobrze świadczy. Ale jak wygląda codzienna praca w rzeczywistości? Proszę o opinie.

Maja
@a

Pracowałam przez 2 lata w helpdesku Transcomu, ogólnie każdy wie jak tam jest masa ludzi brak indywidualności, jesteś numerkiem. Odpowiedziałam 2 lata temu na ogłoszenie Bluepay. Pracuje do dzisiaj. Porównać ciężko bo to jak niebo i ziemia. Od 1wszego dnia pracy mam umowę o pracę. Stabilne zatrudnienie, jasno określone cele i zakres pracy. Ludzie szanują się wzajemnie, zespół jest młody wiekiem ale doświadczeniem przebijają moich kierowników z Transcomu. A do tego atmosfera jest przyjacielska, brak nadętości, przełożony jest po to by Ci pomóc, wyjaśnić, wdrożyć w nowe rzeczy, a nie tylko pilnuje swojego tyłka. Mamy jasno określone kompetencje każdy wie za co odpowiada i o pomoc w jakim zakresie może od każdego z członków zespołu oczekiwać. Nie ma wyścigu szczurów, pracujemy w określonych h pracy, mamy liczne szkolenia, ciężko narzekać na nudę. Dużo się dzieje firma dynamicznie się rozwija w zakresie oferowanych usług, w zakresie zespołu, który za to wszystko odpowiada.

włóczykij

Kolęś w zarządzie ten sam(dba tylko o siebie), pensja marna, podstawa a na premie nie ma co liczyć.

Czy rekrutacja na stanowisko Customer Care Specialist with German w firmie Blue Media Group odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
stas0810

jest ok

hej, no właśnie, kto teraz zasiada w zarządzie firmy? może jakis obecny pracownik się wypowie jak jest teraz?

...

jest ok i to od lat

ON

Jak tam ta firemka? zarobki itp.? Nadal ten [usunięte przez moderatora] dyrkiem?

moze ktos wrescie ich nauczy ze nie mozna traktowac klientów [usunięte przez moderatora].ostatnio usłyszałem, ze nie tylko ja mam problem z dzierzawami jak i czekiem inblanko, terminal mam wyłączony i wtedy sie odzywają. Są lepsze firmy wiec moja rada, uciekajcie bo z tą firmą to same problemy

Nie ma to jak się samemu reklamować i polecać, [usunięte przez moderatora] :)

100% prawda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

anomin

Bedziesz mial problem bo gosciu z bygdoszczy tzn. z solca kujawskiego boi sie przyjezdzac po terminale, wazne ze wystawia fakture za dzierzawe. Licza na [usunięte przez moderatora] ... nie daj sie

L.

to nie jest bajer TYLKO 100% PRAWDA

klient

licze, że padną jak szybko powstali!! działają na bardzo niskich %, obiecują duży % a po miesiącu spada o połowe. Doładowania na niskich % i tylko tyle, żenada!!

Jacy szefowie taka firmy. nie polecam, firma bez przyszłości!!!!

jaro

Słuchajcie nie ma tu co debatować. Najważniejsze jest to, aby dyrektor dostał co miesiąc swoje i tyle - to jedyny jego cel. Nie chodzi o to, żeby firma dobrze prosperowała tylko o to żeby on się nachapał. Ale już to pewnie długo nie potrwa.

exx

Dokładnie dobry bajer nie jest zły. Jedyna rzecz jaka jest prawdą w tej firmie to dobry bajer jej szefa :) ODRADZAM !!!!

100% prawda. Beznadziejna firma która jest na skraju, narazie działa ale jak długo, klienci odchodzą jak mogą.

gall.

dobry bajer nie jest zły

Zostaw merytoryczną opinię o Blue Media Group - Sopot

• Jak się pracuje w Blue Media Group?

Zobacz opinie na temat firmy Blue Media Group tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Blue Media Group?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 2 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Blue Media Group