MARTEX LOGISTICS SP. Z O.O.

Opinie o MARTEX LOGISTICS SP. Z O.O.

Avatar

Witam. Cos malo opini na temat tej beznadziejnej firmy w DG. Ogloszenie ktore zostalo zamieszczone do pracy w DG mija sie z prawda. Oszukuja nawet na rozmowie. Ta firma zajmuje sie kompletacja towaru a nie wysokim skladem. Rozmieszczanie towaru jest tak beznadziejne ze gorzej byc nie moze. No i oczywiscie tekst roku pana kierownika ´´Kto nie maszeruje ten ginie´´ a no i jeszcze jest presja czasu, nawet na chwile nie mozna stanac bo problem....Jeszcze sa buly za ktore nie ma premii. Naprawde duzo by pisac. Z daleka omijajcie ta firme...Nie polecam.

Kolega, zresztą jak wszyscy

Wiam. Niestety różowo nie jest. Pan szef ma schize że wszyscy go okradają. Ale to szczegół. Brak jest rzetelnej oceny pracowników. Premia uznaniowa jest rozdzielana pod kątem czasu spędzanego przy biurku Pana Kierownika i opowiadaniu o kolegach. Warunki pracy są bardzo niedogodne. Szczególnie zimą. Czas pracy jest odliczany co do minuty niestety przez kiepski system który często ucina godziny magazynierom , a Pan Wielmożny Kierownik ma pretekst do obcięcia premii. Na magazynie jest straszny bajzel. Czasem trzeba przerzucić kilkaset kg żeby wydostać pierdółkę. Kilka osób jest pozbawianych wszelkich praw przez zatrudnianie ich na umowę zlecenie pomimo świadczenia stosunku pracy (czas pracy, grafik, kierownik nadzorujący wykonanie pracy) Relacje pomiędzy pracownikami ??? Chamstwo, obłuda, podkradanie dosłownie wszystkiego, kapowanie i fałszywa uprzejmość. Kolejna sprawa, niepisane przymuszanie do pracy w soboty, nieprzepracowanie dwóch sobót (ponad godziny etatowe) skutkuje nieprzyznaniem premi tzw uznaniowej. Rzetelnie pracując pokonuje się pieszo dziennie ok 10 do 15 km, a pracodawca serwuje obuwie za 4 dychy, odparzenia murowane. Zadada awansu ? Awansują tylko pupile Pana Kierownika. Plusy ? Bezstresowa robota. Ale z kolei to dźwiganie ciężarów za gówniane pieniądze. Kolejny plus, jest kilku totalnych kretynów którzy skutecznie poprawiają codziennienastrój osobom myślącym. można spotkać też ok 40letniego frustrata któremu obrzydł cały świat i skutecznie próbuje podtruć życie innym. Jest największy więc wszyscy przytakują. Zna sie dosłownie na wszystkim :) . Aaa, uwaga na największy nos na magazynie. Fałszywa gnida. Poniża osoby ewidentnie chore , a nie ma odwagi zapytać na co chorują. Skolei ci przećpani są nieszkodliwi. Pamiętaj, większą wydajnością nie uzyskasz wyższej premii. Ilość zebranych pozycji to ściema. Nie zostawiaj hajsu i kosztownych rzeczy w szpindlu. Wydziarany kradnie. To chyba tyle, do zobaczenia na magazynie.

nie zając?
@Kolega, zresztą jak wszyscy

Współczuję osobą tam pracującym że mają takiego "kolegę" który obrabia im tyłki . Pewnie tam już nie pracujesz i teraz się chcesz dowartościować - ja im pokażę !! Wychodzi że to ty jesteś sfrustrowany takich ludzi rozpoznaje się bez problemu. Ciągle niezadowoleni, poirytowani, rzadko się uśmiechają, mają przewlekłe poczucie niesprawiedliwości, niezrozumienia, własnej odmienności, nie potrafią cieszyć się drobiazgami zwykłych dni. Są trudni w relacjach – zawsze coś im się nie podoba, ciężko ich zadowolić, szybko stają się męczący – do tego potrafią zarażać swoim obniżonym nastrojem

F8
@Kolega, zresztą jak wszyscy

Mam wrażenie, że część uwag pochodzi do magazynu centralnego, a część z innego oddziału. Taka trochę dziwna wypowiedż, ale popieram tą część co do magazynu centralnego.

Bilu

Hej czy ktoś coś wie o dwóch magazynach tej firmy w Będzinie, jak tam sie pracuje, jakie są zarobki itd. ???

Nie my
@Bilu

Jeden magazyn mają na ul. Zagórskiej a drugi na Gzichowskiej ( Świerczewskiego )

Zagłębie
@Nie my

Gonitwa i oszczędzanie na wszystkim.

A powiesz mi coś na temat liderów/kierowników zmiany na Zagorskiej? Bo zastanawiam się nad przyjęciem tam. Jacyś konkretni? Czy lepiej uważać?

Never
@Anonim

Gorszych warunków nie widziałem. Brudno wszędzie, zimno wszędzie i zapieprz wszędzie. O przerwie na jedzenie zapomnij no chyba że lubisz jeść na wózku. I o zarobkach na poziomie 2500 netto też.

F8

Te akumulatory mogą mieć nawet 63 kilogramy.

Były Pracownik Będzin

Panowie, Na pewno nie jest to miejsce dla ludzi szukających pracy "lżejszej niż spanie",jeżeli sumiennie wykonujesz powierzone zadania, nikt nie będzie miał do ciebie pretensji, atmosfera w pracy bardzo dobra, zarobki w granicach 2500 netto. Jeżeli ktoś przychodzi do pracy pracować, polecam.

grube lolo
@Były Pracownik Będzin

dokładnie tak jest:)

Traktorek
@Były Pracownik Będzin

Czterobrygadówka i zarobki 2000 zł netto ( na rękę ). Ubranie robocze musisz przynieść swoje, buty też. A nikt ci nie zapłaci za pranie. Praca nie należy do czystych. Mydło,ręcznik i papier toaletowy najlepiej też zabrać ze sobą, bo z tym jest spory problem. Fatalne warunki socjalne. Polonia która wynajmuje ten magazyn oszczędza poprostu na wszystkim, a szczególnie teraz na ogrzewaniu magazynu. Operator marźnie jak cholera.

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie MARTEX LOGISTICS SP. Z O.O.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku szukam kierowcę kat.C?
60 ml

Ja pracuje od niedawna ,jeśli chodzi o zarobki początkowe to jedna firma z lepszych na terenie DAbrowy Górniczej ,praca nie jest zła jak dla mnie większośc to rzeczy lekkie ale także spotykasz transporty z ciężkim rzeczami ,ja wstawiam towar w regały za pomocą skanera wiec wymaga się tu dużego skupienia nad tym co i gdzie się wstawia ,atmosfera jak wszędzie kiedy jesteś nowy ,jeśli się przyczepić do czegoś to ogólnie jest mało miejsca do wstawiania nowych rzeczy i spowalnia to dosyć mocno no i wózki też mogły by być wymienione na lepsze

Pitać mi stąd
@60 ml

Przyjdź do Będzina na Zagórską to zapomnisz co to przerwy i dobra wypłata.

Vigo

Niepolecam tej firmy.

Tomas

Jak nie potrafisz robic albo przychodzisz podpity to mozesz uwazac jak nie i pracujesz normalnie to nie musisz a kapusi lubisz chyba ty zreszta wez sie za robote a nie gadaj bzdur

olek

firma poszukuje do Kielc na stanowisko sprzedawca części zamiennych do pojazdów ciężarowych. Oferuje zatrudnienie na podstawie umowy o pracę i możliwość rozwoju @nie zając? a mógłbyś coś o wynagrodzeniu napisać, może chociaż jakie widełki są w tej firmie dla sprzedawców

Ziomek

Jak tam nie pracujesz to co cię to obchodzi !??!!

starszy magazynierDG

no to opisz jak jest u Ciebie Macz place premie nadgodziny wymienimy sie informacjami

starszy magazynierDG

gonzales witam ja pracuje od kilku lat w magazynie centralnym w dabrowie, pod firma martex logistics prowadzona przez pana zbyszka i artura. napisales ze dobrze placa rozumiem ze ty jestes pod martexem w rybniku. jakie tam macie stawki na umowach jakie premie i czy w niedziele placa 100% bo w dabrowie choc odwalamy extra robote jest słabo. opisz zarobki jakie sa u was a ja przedstawie nasza sytuacje. ciekawy jestem jakie sa zarobki w w oddzialach np warszawa choc to jest ajent. czekam na odp.

gonzales

Dryblas(frustrat)jak zwykle wtraca sie tam gdzie nie trzeba,jest banda kiboli chorzowskich(koksy) i cała reszta desperatuw.Jakis dziadek spiewa psculke maje ,drugi chodzi i drze morde po magazynie bo ma nos jak pinokio.Jakis typ gada w englisz ,innni bez zembuw chodza ,krzywy z aparatem popieprza ,na wydawce jakis bez gimnazjum kierownik,drugi paczki tylko porzera,lysy dziadek sluchej sluchej, banda alkocholikow cpunow i innej patologi.Ale dobrze placą.

larry
@gonzales

Gonzales po twoim wpisie widać że nawet szkoły podstawowej nie skończyłeś.

Antek
@gonzales

Gonzales chyba czujesz się niespełniony a Niespełnienie obniża samoocenę i rodzi niepokój, który redukuje się za pomocą mechanizmów obronnych np. projekcji, racjonalizacji. Często for­mą reakcji są zachowania autodestrukcyjne, ucieczka w chorobę, depresja za dużo kolegów też raczej nie masz . Proponuję wizytę u psychologa .

laj

ile daja podstawy na sprzedawce w sklepie?

.l
@laj

nie wiem ile dają ale sprzedawczyki to jedno wielkie nieróbstwo.

Zainteresowany robotą

Panowie podzielcie się opiniami na temat dostępności, cen i zarobków.

dj
@Zainteresowany robotą

o który oddział /magazyn i stanowisko ci chodzi?

źle ci to pewnie piszę jakiś osobnik który również nic nie robi na to wygląda.

anonimowy

a co mozecie powiedziec o lodzkim oddziale tj firmy

P.W.

OK - 2011-04-12 14:41:38 Prawda zawsze lezy gdzies po srodku.W tych czasach trudno o prace ktora bedzie przyjemna i dostawac za to kupe kasy!!!! Laska opisujaca martex głównie mówila o warunkach na magazynie. Jest to ciezka praca i to jest prawda.A ci co pisza o super zarobkach na poziomie zachodnim napewno pracuja w biorze i nie bardzo maja pojecia co to jest ciezka praca. Jest tez w tym troche prawdy ,ze jest wielu "życzliwych" ktorzy pragna sie wybic , i sie wybili dzieki uprzejmemu donoszeniu a nie swojej wiedzy i pracy.Ale tak jest wszedzie.do celu po trupach. Miejmy nadzieje ze bedzie lepiej a nie gorzej!!!!A "uprzyjmi"donosiciele skoncza w [usunięte przez moderatora]na niezdrowych promocjach He...pozdro dla czworakątówWitam. Nie pracowałem w Martexie ale często tam bywałem i znam dobrze chłopaków ze sprzedaży jak i z magazynu, nie słyszałem nikogo kto by narzekał na pracę. Ciężka na pewno jest, lecz nie oszukujmy się to nie firma która handluje pierzem lecz częściami do samochodów ciężarowych, więc są to duże i ciężkie części. Co do Pana Grzegorza to czapki z głów, bo trzeba nie lada wysiłku żeby stworzyć w tych czasach Firmę z Polskim kapitałem, od małego sklepiku do tak dużej hurtowni. Z Poważaniem P.W.

OK

Prawda zawsze lezy gdzies po srodku.W tych czasach trudno o prace ktora bedzie przyjemna i dostawac za to kupe kasy!!!! Laska opisujaca martex głównie mówila o warunkach na magazynie. Jest to ciezka praca i to jest prawda.A ci co pisza o super zarobkach na poziomie zachodnim napewno pracuja w biorze i nie bardzo maja pojecia co to jest ciezka praca. Jest tez w tym troche prawdy ,ze jest wielu "życzliwych" ktorzy pragna sie wybic , i sie wybili dzieki uprzejmemu donoszeniu a nie swojej wiedzy i pracy.Ale tak jest wszedzie.do celu po trupach. Miejmy nadzieje ze bedzie lepiej a nie gorzej!!!!A "uprzyjmi"donosiciele skoncza w [usunięte przez moderatora].na niezdrowych promocjach He...pozdro dla czworakątów

Ja tam Bardzo dobrze wspominam prace w Martexie, pozdrawiam [usunięte przez moderatora] i Chłopaków!!!:

W życiu nie czytałem wiekszych bzdur !!! Pracuję w tej firmie pare lat i jest to bardzo dobrze prosperujaca firma a pracodawca dobrze płaci za dobrze wykonana prace. Jesli ktos robi to co do niego nalezy to nie straszne mu kamery. Problem pojawia sie w chwili kiedy komus nie chce sie pracowac i probuje sie przed nimi chowac. Nie przypominam sobie zebym widzial Pania pracujaca na naszym magazynie. Moge sie jedynie domyslac ze osoba "poszkodowana" jest Pani maz, chlopak lub syn ktory w strachu przed Pania woli naopowiadac bzdur na temat swojego pracodawcy i warunkow pracy niz przyznac sie do tego ze nie potrafi wykonac najprostrzej powierzonej mu pracy. Pozdrawiam i radze sie zastanowic zanim znowu napisze Pani cos rownie glupiego.

Zostaw merytoryczną opinię o MARTEX LOGISTICS SP. Z O.O. - Rybnik

• Jak się pracuje w MARTEX LOGISTICS SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy MARTEX LOGISTICS SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 61.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MARTEX LOGISTICS SP. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 50, z czego 6 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MARTEX LOGISTICS SP. Z O.O.