Vitabalans

Poznań

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 12 ocen.

Opinie o Vitabalans

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Vitabalans

Alicja

@Kandydat, proponuję zgłosić swoją aplikację, a z pewnością wszystkiego się dowiesz podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Wtedy będziesz mógł również przedstawić swoje oczekiwania finansowe ;) Powodzenia!

Kandydat

Jak z zarobkami w tej firmie ?

erd

@A a na jakie zarobki można tutaj w firmie liczyc?

ims

...a kto to może wiedzieć ? na bliźniaczym portalu GL jest ktoś kto pisze o sobie że pracuje. Może jego trzeba zapytać ?

Ja

Witam, proszę o informacje na jaką podstawę można liczyć w vitabalns, jaka jest flota (z gps?), jak duże targety dzienne, plany możliwe do realizacji? Jaka atmosfera ogólna w firmie?

jaaaa
@Ja 06.02.2015 12:55
Witam, proszę o informacje na jaką podstawę można liczyć w vitabalns, jaka jest flota (z gps?), jak duże targety dzienne, plany...

pracuje ktoś aktualnie w VITABALANS???

anonim

Witam. A ja będe na rozmowie w Piątek. Mam pytanie jak wygląda sytuacja finansowa i jak się sprzedają ich produkty ??

beta

Hey, ja mam inne zdanie. Byłam na rozmowie rekrutacyjnej i wszystko wygląda ok. Panowie bardzo profesjonalni. Czekam na decyzję.

anonim

Hej, Nie widziałem wpisu - dlatego brak odp. Jak po spotkaniu??? Jeśli masz jeszcze pytania pisz, ale ze szczerego serca odradzam współpracę!!!!

anonim

hej mozesz napisać cos wiecej ide tam na rozmowę plissss

anonim

Witam, Szczerze odradzam. Prezes nie ma absolutnie pomysłu na biznes. Nie liczą się absolutnie z Przedstawicielami. Grają nie fair!!!

Zostaw opinię o Vitabalans - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Vitabalans