Opinie o Monier Braas Sp. z o.o. w Przysucha

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Monier Braas Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Monier Braas Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - produkcja wyrobów betonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Monier Braas Sp. z o.o. w Przysucha

antek

ale że co nowe od jesieni? przecież wiadomo, że już raczej nic się nie zmieni odnośnie ostatnich kwestii

bil

Jeszcze nie wszystkie śmieci posprzątano w tym zakładzie, ale jeszcze troszkę poczekamy,od jesieni będzie nowe na 100%

..:::axel:::..

miło było ;)

karol

i znowu lato idzie a we firmie w lato to wiadomo jak jest,pot sie po [usunięte przez moderatora] leje zanim jeszcze zaczniesz wrzucac na zaladunku... byle tylko do ćternastej.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Monier Braas Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
markotny

ale zes tera polecial ostro. zawsze czekam na przestoj z utesknieniem w tej robocie.

niki

Nie wszyscy panie kierowniku chcą być pańskimi parobkami i pchac panu pieniadze do kieszeni,kto się sprzeciwi panskim kombinacją to jest nie fer !!! a kto lize (usunięte przez administratora) to jest dobrym pracownikiem czy tak. Pański czas gry dla własnego zysku i pańskich kolesi się skonczył.

normalny

a może w zakładzie zostali zwolnieni Ci, którzy się [usunięte przez moderatora] albo Ci, którzy wiecznie kombinują ...wiadomo przecież kto chce pracować, kto chorować, etc...i chyba tak jest - że tym, którzy są fair, to się krzywda i zło nie dzieje i się nie stanie. pozdrawiam

syzyf

Ten nasz cały zakład to jest [usunięte przez moderatora] w banie, co tydzień zebranie o złe przebieranie

lolus

tyy... a moze... ta firma wiele przeszla i ludzie w niej pracujacy tez. teraz wielu juz tam nie pracuje, wielu wylecialo ostatnio,maja rodziny dzieci... ja wiem jedno sytuacja zaczela sie psuc od wiosny ubieglego roku,widac to bylo wyraznie4. Nie wiem czyja to wina,moze zle zarzadzanie... W sumie zawsze bylo tak ze jak jakies problemy to nie ma komu zadecydowac,wziac odpowiedzialnosci. Naczelnik,wiadomo jak to naczelnik. Ciagnijta pany moze jakos sie przeleci zmiane a potem niech sie kto inny martwi. Tak to daleko nie zajedziemy i widac ze firma sie sypiue.

sowa

bardzo dobrze barany sami sobie jesteście winni tych szykan ze strony swych przełożonych i pomiatania jak [usunięte przez moderatora] puki był [usunięte przez moderatora] na taki folwark by nie zezwolił atak to właściciel ma was w [usunięte przez moderatora] toć on dla kariery i kasy sprzeda najbliższego kolegę taka szuja i zwolnienia z firmy to jego polecenia i typowania jesteś mu nie wygodny lub jego psom jakimi są przy (usunięte przez administratora) asy majstrowie //PAN [usunięte przez moderatora] //to na ulicę lecz nie ma ludzi wiecznych jak taka szuja widziałem kilka krotnie ma czelność podać komuś rękę olać takiego macie prosty przykład kto został po zwolnieniach z firmy albo przy (usunięte przez administratora) asy z c lub fachowcy z [usunięte przez moderatora] a majstra to można przywołać do porządku jak to kilka lat temu na zalewie było olewam to biorę po 2 sztuki i może do maja dotrwam nie to naDrzewiczkę na rybki pojadę lub do ślęzaka w ogród na jabłka dobra ide na fajkę

lolo

czemu to rozwalono najlepszom zmiane na zakledzie? kto [usunięte przez moderatora]? naczelnik? teras to sie porobilo dopiero. chlopaki na bezrobotnym.

ojciec

uwilbiam te nocki w robocie,

aliga tor

ponoć wyszła wielka checa , wszystko krzywe wyszło z pieca.To nie jest wina [usunięte przez moderatora]....to jest winna [usunięte przez moderatora] prasa.Może tata coś poradzi i dachówkę na tiry wsadzi.To mistrz ściemy

aliga tor

chcesz by znikła "B" załoga, to zatrudnij [usunięte przez moderatora] technologa.Róbmy próby w świętna niech dachówka wyjdzie piękna. Gdy od właściciela dostajesz życzenie, no to [usunięte przez moderatora] nie udawaj lenie...

Olo

Aleś poleciał teraz,wyluzuj troche bo portek nie dopierzesz. A tak z innej beczki,jak tam na firmie,talony beły na święta? Po ile? Może jeszcze związek coś dorzucił...

LOL

A ty kim jesteś żeby oceniac innych,stoisz za plecami tatusia i powielasz jego opinie [usunięte przez moderatora],dlaczego się nie przedstawisz a chcesz krytykować innych,tact jak ty marny npopychaczu nie mający swojego zdania śmiesz dawać innym rady,jesteś marnym robakiem w ręu swego dyrygenta a my musimy utrzymywać takie kreatury jak ty, popracuj i zobacz jak wygląda praca marna namiasko osoby podającej się za przełożonego!!!!

????

Haha, fajnie poczytac teksty zdesperowanego pracownika który niema odwagi nawet sie zwolnic tylko jest cwaniakiem na forum i sie zali-biedactwo:):):) Zal mi niektorych w tej firmie:) takich jak Ty powinni tam tepic najbardziej. Ps. wyjedz gdzies czasami poza granice przysuchy i targu w wtorek czlowieku i zobacz co sie dzieje na rynku pracy i w handlu to na kolanach wrocisz do monier.

fafik

ale scieme walisz. ty ciagle tam pracujesz. my wiemy panie [usunięte przez moderatora] udzielasz sie gorliwie aczkolwiek ciebie akurat wiekszosc tych pracowniczych bolaczek nie dotyczy. juz ci kiedys pisalem.

???

Nie rozumie dlaczego tak narzekacie. Jak było dobrze i płacili a na nockach się działy różne rzeczy to było ok-tak? Kurde panowie wszedzie jest zle nie tylko u was. Tak to jest w pracy dla koncernu raz lepiej raz gorzej. Myślice ze kierownictwu pasuje ze dachówka się nie sprzedaje? Pracował ktoś dla koncernu oprócz tego? Jesli nie-to zapewniam ze w każdym tak jest!! Co do brygadzistów to może i trochę racja ale sami powiedzcie sobie szczerze-jakbym ja był brygadzista to również bym pilnował własnego tyłka, czy ktoś kiedyś komus tam pomógł-nie,sami jeteście sobie winni.dlaczego brygadzista ma przy (usunięte przez administratora) asów? Bo sami do niego przychodzą!! jakby nikt nie chodził do budy to by było ok, także miejcie pretensje sami do siebie a nie do brygadzistów. Sam widziałem co sie dzieje bo tam pracowałem. ale uwierzcie ze nigdzie nie jest dobrze. sam pracuje już w 3cim koncernie i wszędzie jest zle!! Pozdrawiam

ojciec

no i sie narobielo. ja nie wiem co to bedzie,ludzi tyle zwalniajom jak to tak po tylu latach mozna. tylu juz zwolnil naczelnik a tu jeszcze drugie tyle ma byc. dachofka zla idzie to czyja wina,nasza? kazdy teraz sie boj zeby tylko nie zwolnily z roboty. gdzie urlopy,gdzie odbiory teras.

Zostaw merytoryczną opinię o Monier Braas Sp. z o.o. - Przysucha

• Jak się pracuje w Monier Braas Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Monier Braas Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Monier Braas Sp. z o.o.