Opinie o Monier w Opole

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Monier. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Monier o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Monier w Opole

Czy w Monier występują paczki/bony świąteczne?

Boss Nowy wpis

Nie .jest fundusz świadczeń świątecznych ale paczek czy bonów nie ma

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Monier?

Morda Nowy wpis

Atmosfera jest bardzo dobra. Została zlikwidowana 3 zmiana więc teraz nygusy co chowają się po kontach przed robotą powinni trząść (usunięte przez administratora) bo poleci kilka osob.nie ma przyjęć

Czy Monier oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Zmęczony

Umowa o pracę, ale czesto przez agencje.... NIE IDZCIE TU DO PRACY! JEST CORAZ GORZEJ.

Kasjan

Fajna robota na produkcji!

Sławomir
@Kasjan

Dlaczego warto tu robić? Też szukam czegoś na produkcji ale nie wiem, gdzie najlepiej by było.

Zmęczony
@Sławomir

Sytuacja sie komplikuje. Zwiazki walcza bo zarzad chce praktycznie do 0 zabrać premie. NIESTETY kryzys dotarł i tu. Szkoda bo zakład był świetny. Odchodzą teraz bardzo dobrzy pracownicy i wcale nie ma co się im dziwić

Brałeś udział w rekrutacji do Monier. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Opole
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Elektryk/Automatyk
Opole
Gustav Wolf Polska Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Betonomieszarki
Berger Beton sp. z o .o.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Monier?

G

Masz wszystko co potrzeba do wykonywania pracy. Atmosfera jest ok.

Zbigniew
@G

Dobra, wszystko czyli co? Weź coś więcej powiedz, to chyba nie tajemnica?

King

Na swoje

Renata
@King

czyli o jakich narzędziach teraz tu mowa? pytam, bo to chyba od stanowiska zależne i zastanawiam się czy ewentualnie dają jakąś zwrotkę za ich zużycie. Więc co masz na myśli?

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Monier? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

King

Nie ma nadgodzin

Firma się rozwija. produkcja i utrzymanie ruchu ok.

Jan z pod Opola

Naprawdę spoko robota. Nie za ciężko i konkurencyjne zarobki.

Zbigniew
@Jan z pod Opola

To czym się konkretnie zajmujesz że mówisz że nie jest za ciężko? I ile zarabiasz obecnie? Jestem ciekaw czy warto się zatrudniać

Hej
@Zbigniew

Zarobków nikt ci nie powie ale praca zła nie jest

Aleksander
@Hej

Dokładnie robota jest fajna

Jakub
@Aleksander

A oprócz wynagrodzenia z umowy można liczyć jeszcze na jakieś dodatki do pensji?

Henry

w sumie jest ok.

szukający

Ktoś może napisać jak tam sytuacja w dziale handlowym? warto aplikować? A marketing?

hmm
@szukający

chyba już ok

Wiadomo, że są różne oczekiwania. Ale ja pracuję 5 lat i jestem zadowolony. wszystko na czas z wypłatami itd. I w miarę stabilizacja. Niedaleki mam dojazd w sumie.

Zadowolony

Super firma!

hehe
@Zadowolony

Zadowolony, Super, Janek... wszystkie wpisy tego samego dnia tylko odrobinę czas się różni. Ktoś nie pomyślał, ale może jakiś naiwniak się złapie na te POZYTYWNE opinie. Ludzie spod budki i tak nie mają internetu, więc nie przeczytają tej zachęty. Ogólnie to firma spadła na (usunięte przez administratora) poniżej dna. Wielkie korpo co się ma za niewiadomo kogo.

Jest ok

Pracowałem w różnych zakladach w Opolu ale ten jest specyficzny. Super przyjazna atmosfera. Kasa się zgadza. Praca jak to praca zależy na jakim dziale. Ogólnie jest ok

Chyba nie jest ok
@Jest ok

Kasa się zgadza, ale chyba nie w portfelach pracowników produkcji, czyli roboli na pensje tych wyżej... Związki toczą wojnę z bezdusznym i chciwym zarządem w Zduńskiej to chyba daleko jest do 'Jest ok'

Janek

Miła praca, ład i skład.

Robert

Podoba mi się tutaj. Jest fajnie, są projekty i dobra kasa!

Walery

Dobry stabilny pracodawca.

Greg

Witam jakie sa szanse na zawarcie umowy z braas po okresie probnym z agwncji addeco?

Robert

Większego bałaganu jak tam to w życiu nie widziałem…

Jan

Mocne strony: stabilizacja, rozwój, pewność.

Aleksander

Fajna atmosfera, fajna praca

Zostaw merytoryczną opinię o Monier - Opole

• Jak się pracuje w Monier?

Zobacz opinie na temat firmy Monier tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Monier?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 12 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Monier