Monier
4 89 41 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 13 dni.

Czy w obrębie jednego działu w Monier są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

Jan Nowy wpis

Super robota

Stach Nowy wpis

Jaki system pracy jest przyjęty w firmie?

Iza Nowy wpis
@Stach

Też jestem ciekawa, szkoda, że tak mało osób się wypowiada na temat tej pracy w Monier. Ale zawsze można skontaktować się z firmą i dopytać: https://www.monier.pl/o-firmie/kariera/aplikuj.html. Jaki system pracy jest dla Ciebie najlepszy?

Aleks
Nazwa działu: Produkcja

Fajna robota bardzo dobre zarobki!

Ranking
  5. indeed.com 2 144 392
... pełny raport Gemius
Albert
Nazwa działu: Produkcja

Też bardzo mogę polecić tę firmę.

leonid

Bardzo dobry pracodawca to i pisać nie ma komu, brak narzekających, polecam

Andrzej

Spoko praca

Tak1Nie1

Jacek

bardzo fajna atmosfera w pracy

Superman

Proszę o opinie na temat pracy elektryka .warto aplikować?

Alex
@Superman

Uważam, że jak najbardziej. Fajna atmosfera.

Stefan.
@Alex

Praca na zmiany ?Są nocki? Ile można zarobić,?

Andreas

Dobra firma. Serio

Jacek

Ja też mogę wystawić jak najlepszą opinię. Ludzie wiążą się z tą firma na dłużej.

Ryszard

Słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy. Myślę aplikować ale interesuje mnie jaką umowę dają na starcie i jak z zarobkami?

Janek
@Ryszard

Na co chciałeś aplikować?

Kazik

Atmosfera w pracy jest bardzo dobra. Gorąco polecam.

TakNie

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz istotniejszą rolę. Czy tak samo jest w Monier? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

Julita

@Darek, może opowiedziałbyś użytkownikom, zaglądającym na to forum w celu uzyskania aktualnych informacji o Monier, jakim, w Twojej ocenie pracodawcą jest ta firma?

Julita

Monier przeprowadza rozmowy roczne podsumowujące z pracownikami. Wyniki tych rozmów często decydują o przyszłości pracowników w firmie. W związku z tym, możecie opowiedzieć swoje wrażenia z takich rozmów? Czy może komuś z Was udało się awansować po odbyciu takiej rozmowy?

Darek
@Julita

Szanowni, po co te rozważania, w dzisiejszych czasach to Pani lub Pan Pracownik decyduje za ile z gdzie zechce pracować . PS w kwestii " udało się" jeżeli kiedykolwiek, komukolwiek, coś się udało to znaczy, że nie brał w tym udziału ...

Julita

@Jowita, czy pomimo braku odpowiedzi na Twoje pytanie, udało Ci się uzyskać informacje na temat pracy kobiet w Monier? Na jakim stanowisku mogłabyś pracować w tej firmie? Twoja wypowiedź będzie cenna dla wszystkich kobiet, które podobnie jak Ty są zainteresowane tą firmą jako pracodawcą.

Jowita

Czy jest może w tej firmie praca dla kobiet ? Słyszałam o wysokich zarobkach

Tak14Nie

misiek

xxx' czy na stanowisku Junior Sap, oferują umowe o prace i patrza na doswiadczenie?

xxx

Myślę, że w takim razie nie wiesz co to SAP...skoro piszesz o jakiś programach...

hania90

ponawiam pytanie do antka, czy cokolwiek się ruszyło w twojej sprawie? no chyba że pojechałeś i nie masz tam internetu, tak długo się nie odzywasz że można takie wniąski wyciągnąć. mogłóbyś odpisac i nie pozostawiać tematu bez odpowiedzi. ja również tak jak ty chciałbym wyrwac się z mojej małej mieściny, możesz mi w tym poniekond pomóc

pitek

hejo antek i jak, pojechałeś, jedziesz, cokolwiek się ruszyło ? jeśli tak to przybliż mi ten temat, jeśli mozesz oczywiście, bo ja też chciałbym się ruszyć, bo po pierwsze chce zarobić a po drugie muszę się wyrwać ze swojego grajdołka, bo nie ma tu nic ciekawego. Więc uważasz że warto zaufać Monierowi?

Tak1Nie

ala

ja pracowałem z Gontka, Bibika, było jak w bajce. Pomimo, że kapitał zagraniczny dbali o polskich pracowników, nie to co teraz - Polak ma być tanią, nierozgarnientą siłą roboczą .... . Wykonuje się to rękami polskich "managerów".

bibi

Nie ma po co sie tam pchać.Znowu zwolnienia ,dodatkowo zamykają jeden zakład .

pik

A na jakie stanowisko?

pik

Nie polecam,od kiedy prezesem jest makaroniarz ludzi mają za nic,liczą sie tylko zyski i nic więcej.Oczywiście oficjalnie mówi i pisze się inaczej ale prawda jest okrutna.

gosc

Drogi Gościu , może Konfederacja dla Pracodawców Lewiatan prowadzi jakieś forum. Tutaj piszemy opinie o pracodawcach

gosc

W latach 90-tych owi menedżerowie, o których tu piszecie dostali gotowe know how wraz z ogromnym budżetem na realizację, do tego koniunktura była jak z bajki... Myślę, że nie trzeba było geniuszu żeby wtedy osiągnąć sukces. Teraz jest prawdziwy czas próby.

hm

Zgadza sie ,jak był gontek to umiał sobie poradzić,a bywało różnie.Teraz wszyscy pracownicy ,a szczególnie na stanowiskach trzęsą tyłkami przed makaroniarzem,co by nie powiedzieć że próbują wchodzic do tyłka.Wiem że nawet telefon od peliniego odbierają na baczność.

braas

W Opolu jest nowy kierownik od jakości.Ku...wa, ten facet o niczym nie ma pojęcia,robi tylko dobrą minę.Zresztą jak wiekszość teraz wraz z prezesem.Jeszcze trochę ,a zamkną ten zakład aby niemcom zapewnić robotę.

Zostaw opinię o Monier - Opole

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie