Monier

Opole

Opinie o Monier

Julita

Monier przeprowadza rozmowy roczne podsumowujące z pracownikami. Wyniki tych rozmów często decydują o przyszłości pracowników w firmie. W związku z tym, możecie opowiedzieć swoje wrażenia z takich rozmów? Czy może komuś z Was udało się awansować po odbyciu takiej rozmowy?

misiek

xxx' czy na stanowisku Junior Sap, oferują umowe o prace i patrza na doswiadczenie?

xxx

Myślę, że w takim razie nie wiesz co to SAP...skoro piszesz o jakiś programach...

hania90

ponawiam pytanie do antka, czy cokolwiek się ruszyło w twojej sprawie? no chyba że pojechałeś i nie masz tam internetu, tak długo się nie odzywasz że można takie wniąski wyciągnąć. mogłóbyś odpisac i nie pozostawiać tematu bez odpowiedzi. ja również tak jak ty chciałbym wyrwac się z mojej małej mieściny, możesz mi w tym poniekond pomóc

pitek

hejo antek i jak, pojechałeś, jedziesz, cokolwiek się ruszyło ? jeśli tak to przybliż mi ten temat, jeśli mozesz oczywiście, bo ja też chciałbym się ruszyć, bo po pierwsze chce zarobić a po drugie muszę się wyrwać ze swojego grajdołka, bo nie ma tu nic ciekawego. Więc uważasz że warto zaufać Monierowi?

ala

ja pracowałem z Gontka, Bibika, było jak w bajce. Pomimo, że kapitał zagraniczny dbali o polskich pracowników, nie to co teraz - Polak ma być tanią, nierozgarnientą siłą roboczą .... . Wykonuje się to rękami polskich "managerów".

bibi

Nie ma po co sie tam pchać.Znowu zwolnienia ,dodatkowo zamykają jeden zakład .

pik

A na jakie stanowisko?

pik

Nie polecam,od kiedy prezesem jest makaroniarz ludzi mają za nic,liczą sie tylko zyski i nic więcej.Oczywiście oficjalnie mówi i pisze się inaczej ale prawda jest okrutna.

gosc

Drogi Gościu , może Konfederacja dla Pracodawców Lewiatan prowadzi jakieś forum. Tutaj piszemy opinie o pracodawcach

gosc

W latach 90-tych owi menedżerowie, o których tu piszecie dostali gotowe know how wraz z ogromnym budżetem na realizację, do tego koniunktura była jak z bajki... Myślę, że nie trzeba było geniuszu żeby wtedy osiągnąć sukces. Teraz jest prawdziwy czas próby.

hm

Zgadza sie ,jak był gontek to umiał sobie poradzić,a bywało różnie.Teraz wszyscy pracownicy ,a szczególnie na stanowiskach trzęsą tyłkami przed makaroniarzem,co by nie powiedzieć że próbują wchodzic do tyłka.Wiem że nawet telefon od peliniego odbierają na baczność.

braas

W Opolu jest nowy kierownik od jakości.Ku...wa, ten facet o niczym nie ma pojęcia,robi tylko dobrą minę.Zresztą jak wiekszość teraz wraz z prezesem.Jeszcze trochę ,a zamkną ten zakład aby niemcom zapewnić robotę.

takijaki

I znowu zwalniają.Ogólnie porażka braas pomału chyli sie ku upadkowi

Stary

Ano rzucił, rzucił i nie jest mu z tym źle... Jest takie powiedzenie \\\\\\\"chwała szefa swego, bo możesz mieć gorszego...\\\\\\\".

czu357

Dla mnie zakład jest ok, a HR nie taki zły. ... Z tego co wiem, to HR rzucił papierami..... a czy nowa władza będzie lepsza pozyjemy, zobaczymy

Asertywny

Nie masz czego żałować że nie dostałeś tego stanowiska, (współpraca jest bardzo ciężka). Lecz pomału zaczyna się wiele zmieniać, poprzedniego dyrektora już niema, kolejnego już tez niema, prezes kolejny zmieniony, dyrektor HR policzone dni pracy. Być może wiele się zmieni miejmy nadzieje na "lepsze".

Generał

Czemu to takie pewne, że zostanie zwolniony?? Może facet w końcu pociągnie ten zakład do przodu.

nie mamy pojęcia - ale jedno jest wiadome, że zostanie zwolniony

były pracownik_płońsk

chłopaki jak atmosferka po zwolnieniu skrzyneckiego macie już może podejrzenia kto będzie następnym kierownikiem?

Zostaw opinię o Monier - Opole

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Monier