Opinie o Magellan Software Polska S. A. w Złotniki

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Magellan Software Polska S. A.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Magellan Software Polska S. A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Magellan Software Polska S. A. w Złotniki

przyznaje, spoznianie sie z wynagrodzeniem jest swego radzaju wyzyskiem, tak samo wysylanie na bezplatne urlopy bez duzo wczesniejszego powiadamiania o tym ale to, ze firma traci klientow, to co to ma do wyzysku? - jesli by firma za ten okres zaplacila nawet jak by nie bylo pracy to jaki problem -- firma jest wlasnoscia wlasciciela i moze on sobie z nia robic co chce a odnosnie pracownikow to ma sie trzymac umow z nimi - a jak sie nie trzyma to sie mu dziekuje i idzie do innej firmy, a jesli pracodawca czegos nie zaplaci zgodnie z umowa to sie idzie do sądu i tyle -- praca to zwykla umowa handlowa, praca to towar, jesli nabywca twojej pracy czyli pracodawca nie wywiazuje sie z zaplaty za ten towar to sie go olewa i tyle, a nie czeka nie wiadomo na co tylko narzekajac w tym czasie co ci do tego, ze ktos zle gospodarzy swoja wlasnoscia, ciebie powinno interesowac tylko to czy wywiazuje sie on z umowy zawartej z toba a za drozyzne i coraz mniejsze pensje podziekuj szczegolnie politykom, ktorzy podwyzszaja podatki oraz zusy i inne oplaty, ktore sa ci z pensji potracane zanim wogole kase zobaczysz w zaden sposob nie bronie zarzadu tej firmy, ale nie rozumiem, jak ktos moze mowic o calymi latami o wyzysku skoro w kazdej chwili moze odejsc z tej firmy wiedzac jak tam jest czujesz sie wyzyskiwany i, ze postepuja niezgodnie z umowa? - odejdzdo innej firmy albo zaloz swoja sa tobie cos winni zgodnei z umowa i nie chca placic? - podaj do sądu a wyzyskiwac to wyzysuje nas wszystkich panstwo bo pod grozba wiezienia (czyli pod przymusem) pobiera 60-80% tego co zarobimy w formie roznych swiadczen i podatkow

wyzyskiwacz małych prywatnych sklepików

czyli wyzyskiem nie jest spozniajace sie ciagle wynagrodzenie?oraz wysyłanie na bezpłatny urlop? oraz gdy firma traci swoja nieudolnością kolejnych klientów? i nie umie pozyskać nowych?...raczej frajerzy pracuja u frajerów i cwaniaczków....ale to mnie rozbroiło "ze idac do malego prywatnego sklepiku tez chcecie kupic towar jak najtaniej - stajecie sie wtedy jakoby pracodawcami tego wlasciciela sklepiku - on moze tez powiedziec o was, ze wy go wyzyskujecie placac mu za chleb np. tylko 1,50 zł -- ale to nie jest wyzysk, obie strony ustaliły warunki i się na nie zgodziły dobrowolnie więc nie widze problemu" znakomity przykład idealnie pasujacy do sytuacji i ten chlebek za 1,5 ..bardzo na czasie gdyz obecnie chlebek kosztuje 2,5 a ma podrozec, widze ze ktos zyje w innym matrixie w ktorym płaca duzo a podstawowe produkty sa tanie, tylko w Polskich realiach wszystko drozeje a wynagrodzenie zostaje na tym samym poziomie lub kurczy sie...

o wyzysku można mówić wtedy gdy ktoś kogoś zmusza siłą do pracy lub za wykonaną pracę nie zapłaci lub zmienia warunki pracy na niezgodnie z umową i obietnicami - jeśli natomiast można się w każdej chwili zwolnić to nie można mówić o wyzysku a jeśli ktoś się tak daje "wyzyskiwać" mimo iż może się zwolnić to jest frajer - a sprawa tego, ze niezbyt jest zapotrzebowanie obecnie w kraju na niewykwalifikowanych robotnikow to zupełnie inny temat zauwazcie, ze idac do malego prywatnego sklepiku tez chcecie kupic towar jak najtaniej - stajecie sie wtedy jakoby pracodawcami tego wlasciciela sklepiku - on moze tez powiedziec o was, ze wy go wyzyskujecie placac mu za chleb np. tylko 1,50 zł -- ale to nie jest wyzysk, obie strony ustaliły warunki i się na nie zgodziły dobrowolnie więc nie widze problemu - podobnie kazdy pracownik zgadzajac sie na warunki pracy i placy takie a nie inne czyni to dobrowolnie, za obustronnym porozumieniem, nikt przeciez go na sile do tej czy innej firmy nie wciagal na sile praca to zwykły handel, pracownik sprzedaje pracodawcy swoja prace za dana kwote, jak sie ktores stronie nie podoba lub ma jakies widzimisie nie widze probelmu aby dowolna strona przestala sprzedawac lub kupowac ta prace

anonimka

niskie stawki to oni mieli jeszcze zanim sie zaczał kryzys w Polsce....wyzysk?hmm, podam taki przykład pracujesz ponad rok na umowe dzieło za 7zl i za kazdym razem jak sie dopytujesz o umowe o prace to w odpowiedzi slyszysz zeby siedziec cicho bo cie zwolnia...a na twoje miejsce jest masa chetnych-kryzys w koncu,...albo zatrudnianie na dzieło i po dwóch tygodniach zwalniaja bez powodu, jak to zinterpretowac? ...zamiast broni sa kamery...i nagany jak ktos za czesto chodzi do wc(usunięte prze administratora)

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Magellan Software Polska S. A.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik działu rozliczeń
Świebodzin
Koimex

pracowałem tam kilka miesiecy a jak tam teraz sytuacja wyglada ?? sadzilem, ze firma ma raczej tendencje spadkowa i zniknie z powierzchni - a jak teraz - rozwija sie czy zwija ? co do wyzysku o ktorym piszecie to sie nie zgodze, owszem stawki niskie, ale nikt tam nikogo nie zmusza do pracy pod bronia -- a to ze stawki sa niskie wynikaja raczej z ogolnej sytuacji gospodarczej i wysokich podatkow - przeciez wiadomo, ze nie moga dac wiecej bo konkurencja by ich wykonczyla

aaaaaa

istnieje i(usunięte prze administratora)pracuje...nawet sie polepszylo...daja umowe na rok i 13-14brutto/h czyli srednio polecam... dla studentow z 2 lewymi w sam raz

Ex pracownik

To ta "firma" jeszcze istnieje? (usunięte prze administratora) nadal tam pracuje? :)

czarnulka

ps wybór należy do was, tylko pozniej nie lamentujcie, ze jest zupelnie inaczej niz podawali w ofercie pracy:P ,nie istnieje cos takiego jak rozwoj,mila atmosfera...naprawde trzeba uwazac z kim i oczym sie rozmawia bo naprawde mozna wyleciec za byle co w koncu jest kryzys i na Twoje miejsce jest z 50??chetnych, opozniajace sie wyplaty to tez smutna norma,w okresie wakacyjnym zatrudniaja na potęgę by pozniej zwolnic, po 3-5tygodniach, male nie klimatyzowane pomieszczenia,taki swego rodzaju hipermarket:P

czarnulka

Informacja o ofercie: Firma Magellan Software Polska S.A., lider(??!!) archiwizacji elektronicznej, zatrudni STUDENTÓW ZAOCZNYCH(??kolejna wskazówka dla potencjalnych, zainteresowanych:P) na stanowisko OSOBY DO SEGREGACJI(bardzo rozwijajaca praca mozna sie cofnac w rozwoju do epoki kamiennej i biegac po drzewach:P...raczej nei wskazane dla studentow, bo mozna zawalic studia;/) I SKANOWANIA DOKUMENTÓW. Wymagania: - dyspozycyjność (dwuzmianowy system pracy), - brak problemów z dojazdem(autobusy jadace co 30-45minut w jedna strone, korki na ul Obornickiej oczywiscie wydluzaja podroz/wycieczke do pracy) (firma mieści się w Złotnikach k/Suchego Lasu), - podstawowa znajomość obsługi komputera(wpatrywanei sie w ekran monitora przez 7,5h bardzo nei zdrowe dla oczu, nie refunduja szkielek). Ze swojej strony oferujemy: - interesującą(??!!) prace w renomowanej(w jakiej??:P) firmie, - forma zatrudnienia: umowa o dzieło(yhy:P) lub umowa zlecenie(raczej działo). - wynagrodzenie 7 zł(od 3 lat ta sama stawka;// albo od 4 lat..kryzys itp) netto za godzinę. Aplikacje prosimy przysyłać wyłącznie drogą mailową na adres(najlepiej samemu zawiesc,zbadac trase, zobaczyc firme, zrobic wywiad srodowiskowy-popytac pracownikow; czy ich wynagrodzenie sie zmienilo na przestrzeni ostatnich 3 lat???chocby o 10zl?:P) ...mam nadzieje ze pomogłam:)

byly pracownik

Wszystko się zgadza. Umowa o dzieło na najniższą krajową. Absolutnie żadnych szans na rozwój. Rotacja pracowników spora, większość to studenci zaoczni.

antek

jesli chcecie popracowac na umowę o dzieło za najniższą krajową przez tydzien lub dwa na 2/3 zmiany to praca w sam raz dla was!:P i co zatkało was?:P

anonimowo

bardzo słabo płacą,po 12 miesiącach pracy na umowę o pracę dali umowę o dzieło na tych samych warunkach placowych,z powodu braku zamowień wysyłają pracowników na przymusowe bezpłatne urlopy,bardzo duża rotacja żerują głównie na studentach zaocznych,bez większych powodów zwalniają pracowników,bez pomysłu bez przyszłości,brak wogóle efektów pracy ludzi związanych z marketingiem brak nowych klientów,zamowień, a do tego dotychczasowi rezygnują z usług magellan software polska, baaardzo nie polecam

miałam umowę o prace ze wszystkim składkami kiedy mi się skonczyła zagrozili ze jesli nie zgodze sie pracowaćna dzieło za te same pieniadze to mnie zwolnia...a urolopy bezpłatne to smutna norma i czesta praktyka

nadal bez poprawy, jedynym pomysłem na funkcjonowanie tej pseudo firmy jest ogromna rotacja i wykorzystywanie sytuacji na rynku pracy jak i studentów, którzy pracyją za minimalna stawke na umowe o dzieło, nie polecam...

pinda jacek

Niestety to wszystko prawda,zgadzam sie z moimi poprzednikami w 100%. Jeśli nie chcesz wylecieć (rotacja ciągła)- hmm decyzja należy do ciebie możesz sam odejść,albo nigdy tam nie przychodź.

zgadzam się z tym bez dwóch zdań , wyzysk totalny , a pracownika traktują jak tanią siłę roboczą , a do tego nie masz nic do poweidzenia, jak już za dużo powiesz to lecisz za drzwi , wiec jak chcesz mieć prace to lepiej siedz cicho.

pinda jacek anal free

bardzo slabo placa,po 12 miesiacach pracy dali um o dzielo na tych samych warunkach placowych,z powodu braku zamowien wysylaja pracownikow na przymusowe bezplatne urlopy,baardzo duza rotacja zeruja glownie na studentach zaocznych,bez wiekszych powodow zwalniaja pracownikow,bez pomyslu bez przyszlosci,brak wogole pracy ludzi zwiazanych z marketingiem brak nowych klientow,zamowien a do tego dotychczasowi rezygnuja z uslug magellan software polska, baaardzo nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Magellan Software Polska S. A. - Złotniki

Magellan Software Polska S. A.