Magellan S.A.

Łódź

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 20 ocen.

Opinie o Magellan S.A.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Magellan S.A.

Administrator

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa istotną rolę. Czy tak samo jest w Magellan S.A.? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

excelsssior

potwierdzam wszystko powyzsze :(

:( Magellan to najgorsza firma

Uważajcie na tą firmę! Nigdy nikomu nie poleciłabym tej firmy, kiedy się na nią decydowałam, znajomi, którzy mieli tu doświadczenia mówili, że najgorszemu wrogowi by jej nie polecili :/ a ja poszłam, bo miałam dosyć obecnej pracy, która w porównaniu do tego gówna, była sielanką. Mobbing, żenująca kultura organizacyjna, managerowie, którzy nawet często poziomem nie dorastają do specjalistów, kultura mobbingu i ogólnie syf!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Odradzam, uważajcie i pytajcie znajomych, ja żałuję, że tu przyszłam, mam nauczkę a przyszłość :( Co dziwne, ta firma jest znana z mobbingu, a nie ma prawie żadnych komentarzy, pewnie dlatego, że pracują tu same "białe kołnierzyki", które nie mają takiej tendencji do dzielenia się informacji. Odradzam tego pracodawcę

admin

Czy rekrutacja w Magellan S.A. to gra warta świeczki? Dodaj komentarz na naszym forum, pomóż innym.

Zostaw opinię o Magellan S.A. - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Magellan S.A.