Magellan S.A.

Magellan S.A.
2 22

Opinie o Magellan S.A.

Julia

@Majka, proszę Cię o stosowanie się do regulaminu forum GoWork.pl https://www.gowork.pl/regulamin Forum nie jest miejscem na opisywanie lub komentowanie prywatnych spraw pracowników. Może chciałbyś coś dodać od siebie na temat innych aspektów pracy ważnych z punktu widzenia kandydata i pracownika? Jak je oceniasz? Czy jest coś z czego jesteś zadowolona, może doceniasz atmosferę w pracy?

Maja

HRy na piątkę, atmosfera w pracy świetna, coraz więcej ciekawych wydarzeń firmowych, wdrażane są nowe procesy, coraz więcej ludzi z różnych stron świata. Pakiet socjalny standardowy, lokalizacja super, centrum miasta, nowoczesny budynek. Szansa na rozwój. Żadnego mobbingu nie zauważyłam, ludzie są serdeczni :) Jedna z najlepszych firm, w której do tej pory pracowałam.

Majka
@Maja 18.05.2018 22:50

Romanse w pracy. Ale przecież dyrektorzy mogą sobie na to pozwolić....

Wiesz jak wyglądają zarobki w Magellan S.A.? Podziel się swoją opinią. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się bardzo cenne!

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa istotną rolę. Czy tak samo jest w Magellan S.A.? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

excelsssior

potwierdzam wszystko powyzsze :(

:( Magellan to najgorsza firma

Uważajcie na tą firmę! Nigdy nikomu nie poleciłabym tej firmy, kiedy się na nią decydowałam, znajomi, którzy mieli tu doświadczenia mówili, że najgorszemu wrogowi by jej nie polecili :/ a ja poszłam, bo miałam dosyć obecnej pracy, która w porównaniu do tego gówna, była sielanką. Mobbing, żenująca kultura organizacyjna, managerowie, którzy nawet często poziomem nie dorastają do specjalistów, kultura mobbingu i ogólnie syf!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Odradzam, uważajcie i pytajcie znajomych, ja żałuję, że tu przyszłam, mam nauczkę a przyszłość :( Co dziwne, ta firma jest znana z mobbingu, a nie ma prawie żadnych komentarzy, pewnie dlatego, że pracują tu same "białe kołnierzyki", które nie mają takiej tendencji do dzielenia się informacji. Odradzam tego pracodawcę

Czy rekrutacja w Magellan S.A. to gra warta świeczki? Dodaj komentarz na naszym forum, pomóż innym.

Zostaw opinię o Magellan S.A. - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Magellan S.A.