magellan sp.z o.o.

Gdynia

Ocena pracodawcy 1/6

na podstawie 1 ocen.

Opinie o magellan sp.z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie magellan sp.z o.o.

Bolo

Witam. Uwaga na tą firmę, są to cwaniaczki zatrudniający ludzi na umowę- zlecenie na czas określony. Niestety przed upłynięciem terminu ważności umowy rozwiązują ją w trybie natychmiastowym i nie wypłacają należności za przepracowany okres. Poza tym wykorzystują samochody oraz komórki i internet oraz komputery pracowników obiecując umowę użyczenia co oczywiście wiąże się z pieniędzmi dla pracownika natomiast nie regulują należności. Uważajcie to firma KRZAK. Zalega z płatnościami swoim dostawcom. Prezes firmy to po prostu gołodupiec, a na jego piękne wizje nie dajcie się nabrać. Nie inwestujcie w tą firmę bo się utopicie i kasy nie odzyskacie.

Zostaw opinię o magellan sp.z o.o. - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie magellan sp.z o.o.