Auto – Blak Sp. z o.o.

Opinie o Auto – Blak Sp. z o.o.

Andrew

Bój się frajerstwa, "kolegów" z pracy (głównie kmioty napływowe ze wsi), na blacharni główny kmiot wiecznie nawalony, lakiernicy też na obrotach, pieniądze marne, a wymagania z kosmosu.

Rambo

Zapraszamy będziesz czwarty mistrzem w ciągu miesiąca. Główny benefit to tydzień pracy w A-B

Adam

Naajlepsi to oni są w piciu wódy. wejdź tam w południe z alkomatem to gwarantuje ci że jedngo trzeźwego nie znajdziesz

Pracowałem szef prostak dyrektor taki jak on rozmawia jak menele na melinie kierownik serwisu masakra ktoś mu wkońcu lutnie starzy pracownicy Pracuja nie do wywalenie jak ktoś pracuje 5 lat jest sztywny a sprzedawczyki są wszędzie tylko kiepsko że kiero łyka ich farmazony

zoolook
@pracownik 02.12.2015 21:25

umowę o prace masz, ale na 10 lat. Jest to umowa terminowa a nie tak, jak obiecywali na rozmowie, ze po okresie próbnym na czas nieokreślony.

koko

szef masakra, ma pracownikow za nic, starzy pracownicy boja sie o swoje stolki i knuja przeciw mlodym. Frajerstwo pelna geba. W biurze ludzie totalnie bez kwalifikacji i wyksztalcenia. Pensja podstawa + nadgodziny. Nie ma roboty, zarobisz minimalna i tyle. Brak mozliwosci rozwoju. Nie polecam, zmarnowany czas.

Artur

Najgorsze aso w jakim pracowalem. Podnosniki sprzed epoki sprzet do geometri masakra, pensje wyliczane z palca, kierownik ktory ma wszystko w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i to doslownie pottafi pracownikowi powiedziec. Palisz pracujesz godzine dluzej abstrakcja

Zostaw opinię o Auto – Blak Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Auto – Blak Sp. z o.o.