GE Money Bank

Gdańsk

Opinie o GE Money Bank

jam

Bo oni , w sensie GE money bank istnieją nadal no nie? wiecie coś o tym? bo jeśli chociaż ktoś potwierdzi mi że istnieją, bo internet ogólnie nawet takich informacji nie posiada. To jestem w stanie poruszyć niebo i ziemię żeby się tam dostać. Ale mam wrażrenie że czy więcej pytań tym więcej i odpowiedzi

Flano
@steve 14.02.2015 21:03
Ge money bank to zbyt duży pracodawca , aby tak znikać z dnia na dzień i tym razem również tak się oczywiście nie stało. Co do...

GE Money Bank nie zniknął. tzn. no w pewnym sensie tak. Znalazłem w internecie informacje, że teraz jest to Bank BPH. Który własnie powstał z połączenia z GE Money bankiem, Jest teraz spółką publiczną notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie a siedziba prawna jest w Krakwoie, Biuro centrali jest w Warszawie

karolina
@steve 14.02.2015 21:03

Polecam sprawdzić Stefczyka, fajne warunki mi zaproponowali na start.

igor

Widze, ze nagle ucichły komentarze na temat GE Money Banku, co takiego dokładnie się stało? Nikt nie pracuje tam, czy przenieśliście sie drodzy pracownicy na jakies inne fora, bardziej o tematyce bankowej? chociaz jak sprawdzałem to tam tez cisza zapanowała. Dobrze oni teraz dbają o ludzi, czy nie? Pozdrawiam.

KLIENT

OKEY: MACIE TROCHE RACJI CO DO NIE CZYTANIA UMOWY DOKLADNIE, JEDNAK KAZDA TAKA UMOWA JEST PRZEROBIONA NA KORZYSC TAKIEGO BANKU I SZKODE KLIENTA, GDYBY NIE PORAZKA Z PENSJAMI W POLSCE NIE MUSIELIBY LUDZIE BRAC KREDYTU,, ALE KAZDY DZIS MA JAKIS KREDYT INACZEJ NIE IDZIE U NAS ZYC, OPOZNIENIA W SPLACIE TRAFIA SIE KAZDEMU JEDNAK ZA TO BANK KORZYSTA NA ODSETKACH I TO DOBRZE, DIALOGIEM MOZNA ZALATWIC DUZO, ALE TRZEBA UMIEC ROZMAWIAC TAK, ZEBY ODZYSKAC PIENIADZE I ZDOBYC JESZCZE KLIENTA NA PRZYSZLOSC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! TEZ MAM KREDYT W TYM BANKU, NIEKTORE PANIE NIE UMIEJA TAM ROZMAWIAC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

asdsad

nie czytamy,ludzie jestescie po to zeby nam wszystko wyjasnic, przedstawic wszystko klientowi od a do z . klienci kretyni dobre podejscie do klienta gratuluje prawdziwy handlowiec wszystko wyjasnia klientowi , nic przed nim nie ukrywa

a ja Wam powiem tak. Żal mi Was! Bo nie czytacie umów a potem dzwonicie do nas i wyzywacie Bogu winnych pracowników od złodziei. gdy To wasza wina że nie czytacie umów, nie wiecie że dostaniecie kartę kredytową jak byk piszę na umowie UMOWA O KARTĘ KREDYTOWĄ, nie spłacacie w terminie szkoda mi Was ludzie bo swoją prostote pokazujecie dzwoniąc i wyzywając

andre

DOŁĄCZAM SIĘ DO POKRZYWDZONYCH. BANK PBH, DAWNY MONEY BANK TO ZWYKLI [usunięte przez moderatora] !!!! SWEGO CZASU ZAKUPIŁEM W MEDIA-MARKT LAPTOP NA RATY W TYM [usunięte przez moderatora] BANKU!!!! NIEDAWNO OTRZYMAŁEM TELEFON ŻE ZALEGAM Z OPŁATĄ 16 ZŁ. WYSŁAŁEM IM TĘ KWOTĘ NATYCHMIAST. ZA TYDZIEŃ DOSTAŁEM SM-SA Z PONAGLENIEM WPŁATY TEJŻE KWOTY. PÓŻNIEJ LIST, W KOŃCU NIE WYTRZYMAŁEM I ZADZWONIŁEM DO TEJ [usunięte przez moderatora] FIRMY I DOWIEDZIAŁEM SIĘ ŻE ZALEGAM 59ZŁ. WIĘC PYTAM SIĘ SIĘ KONSULTANTA O CO CHODZI, A ON MI NA TO ZE SĄ TO ODSETKI OD TYCH 16 ZŁ KTÓRE WPŁACIŁEM. RĘCE I NOGI OPADAJĄ!!!

normalny

ludzie , to wirtualny bank , boję się bo wzieliśmy kredyt hipoteczny , przeraża mnie to , że można tylko rozmawiać poprzez infolinie i z nikim pozostałym , paranoja , nie polecam .................

pokrzywdzony przez ten bank

Nie mogę już dłużej czytać tej wazeliny niby zadowolonych klientów banku, pod których podszywa się najprawdopodobniej kadra kierownicza tego banku. Te wszystkie działania mające na celu [usunięte przez moderatora] na klientach ze strony banku są precyzyjnie zaplanowane.Np. w przypadku naliczania horrendalnie wysokich dodatkowych kosztów. Rzeczywiście są to ich stare metody rekompensowania tzw.0%kosztów przy udzielaniu kredytu na zakupy ratalne .Potwierdza się, że robią to w ten sposób, że nie wydają książeczki z blankietami do spłat całego kredytu,tylko wysyłają co miesiąc pojedyńczy druk do wpłaty.Wysyłają go z premedytacją w ostatniej chwili,często po terminie wskazanym jako termin zapłaty raty, tak, że nie ma żadnej szansy aby opłata doszła w wymaganym terminie, a to daje im podstawę do naliczania horrendalnych haraczy. Natomiast istnieje możliwość złożenia zbiorowego pozwu do UOKiK, ale musi być co najmniej kilka osób z podobnym problemem.Bezprawne kierowanie przez bank sprawy do sądu, egzekucje komornicze i umieszczanie w rejestrze dłużników daje podstawę do ubiegania się o wysokie odszkodowania. Czas najwyższy zjednoczyć się i skierować spraw do UOKiK lub nadzoru bankowego. Chętnie się przyłączę.Proponuję, aby ktoś kto jest pokrzywdzony w ten sposób przez ten bank, a kto wie jak założyć stronę, aby wszyscy pokrzywdzeni mogli się dołączyć do takiego zbiorowego pozwu, wypowiedział się poniżej. Pozdrawiam

Gość

Ludzie, to jest strona o pracodawcach. Powinny się tu wypowiadać osoby, które pracują lub pracowały w tym banku a nie klienci!!!! Widać nie umiecie czytać, m.in. dlatego macie jakieś pseudo problemy z bankami, bo skoro nie rozumiecie prostej idei powstania tej strony, to co dopiero mówić o zrozumieniu umowy bankowej.

Ja

To chyba z tobą coś nie tak jak się płaci regularnie to nie ma zadnych problemów.

rafał

burdel do kwadratu !! wyslali mi kartę kredytową bankomatowąktora nigdy nie trafila do mych rąk, nie potwierdzilem odbioru, nie dotarla do mego rejonowego urzedu pocztowego.Ktoś ją na linii : bank - poczta Gdansk - poczta w Warszawie ukradl i wybral z bankomatu 500 zl. Skąd mieli PIN, kto podrobil podpis !!!.Poszczególne wydzialy czy departamenty banku w Gdańsku kompletnie ze soba nie współpracują, bo jedne wciąż żądaja tych samych wyjasnień, a inne ciągle przysylaja noty obciążeniowe za niepobrane przeze mnie pieniądze !!!!!!!

goshka

Ten bank to wielka pomyłka-powinno sie go natychmiast zamknac!!![usunięte przez moderatora] i niekompetetni pracownicy!!!zawsze spłacałam karte kredytowa wiekszymi kwotami niz miałam w umowie,a mimo tego odsetki rosły w szybkim tempie,niekompetetni pracownic wydzwaniali po 6 razy(albo i wiecej)azy na dobe.mimo cakowitej spłaty zadłuzenia,dziewnie sparawa trafiła do komornika i biku-gdzie musiałam poniesc koszty eby to wszystko anulowac!tak niemoze byc i niech sie ktos w koncu wezmie za takie [usunięte przez moderatora] banków!

lusia

a ja starałam się tam do pracy,rekrutowały mnie 3 Panie w moim może wieku,pytały się mnie o różne rzeczy nic trudnego,myślałam,że dobrze wypadłam jednak po tyg.dostałam tel.,że jednak nie a za 3 tyg to samo ogłoszenie pojawiło się znowu w internecie.Myślę,że lekka przesada,wymagań wielkich nie mieli na to stanowisko a w końcu nikogo nie wybrali.A Panie od rekekrutacji strasznie zadzierają nosa:)

an

Długo tam pracujesz ''koguciku'' Przychylam się do negatywnych opinii o tej firmie.

tak to jest jak sie nie czyta umowy przed podpisaniem tylko podpisuje w ciemno kurze móżdżki :)

Anka

Prawda, GE Money Bank omi8jajcie szerokim łukiem. Za to że przed terminem zapłaciłem ktolejną ratę dostałam karę 45 złotych. Idę jutro do prokuratora i piszę do Komisji Nadzoru Bankowego. Tak być nie może. Ciekawa jestem czy ten post się ukaże.

ludzie kochani chcecie kredyt tylko nie w ge money bank to złodzieje, lichwiarze, okradają ludzi w biały dzień.Pamiętajcie NIGDY!! buły klient tego banku. Opole.

Ge złodziej bank tak to się powinno nazywać cholerne [usunięte przez admina] wziąłem telefon na raty i dostałem kartę którą przy płatnościach w rtv euro miałem nic nie płacić a zapłaciłem za kolejną transakcję 60 zł porażka !!!!!!!!!!!! dodam że raty niby zero procent były takie że koszt mojego kredytu w wysokości 1000 wyniósł 400 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! omijajcie ten bank szerokim łukiem to [usunięte przez admina] !!!!!!!!!!!!!!!1

GE MONEY BANK TO TOTALNA KLAAAAAPA !!!!!!!!! SZKODA SŁÓW.CZY NIE MA W POLSCE INSTYTUCJI ,KTÓRA DOBRAŁABY IM SIĘ IM DO.......SZKODA MI TYCH TAK ŻLE POTRAKTOWANYCH LUDZI,BO IM NA PEWNO NIE JEST DO ŚMIECHU.TAK DZIAŁAJĄC LICZĘ,ŻE W KOŃCU SPRAWIEDLIWOŚC ICH DOSIĘGNIE ZA TEN BRAK PROFESJONALIZMU.

jestem bylym pracownikiem tego banku, dla mnie ta instytucja ma sklonnosc do kolekcjonowania niezywego drobiu, poprostu koszmar. nie polecam, nie zasluguja na slowo uznania.

Anonim

Ten Bank to katastrofa nieporozumienie na rynku zamknąć ten burdel przy zarobku 4500zł netto nieudzielono mi kredytu w miesiecznej racie 190zl i niepodano dlaczego komu chca to daja a komu nie to nie

NIGDY Ge Money !!!!!! Mam kredyt w tym banku na budowę domu od 6 msc, zastawiłam również hipotekę mojego obecnego mieszkania aby mieć lepsze zabezpieczenie kredyty a tym samym niższe oprocentowanie. Przy umowie zapewniano mnie że nie będzie problemu ze zwolnieniem hipoteki przy sprzedaży mieszkania aby dokończyć budowę, że będzie można przenieść hipotekę na dom rodziców aby zachować obecne warunki. Znalazłam kupców na mieszkanie, przyjęłam zadatek, wystąpiłam z wnioskiem do banku o przeniesienie hipoteki na dom rodziców którego wartość jest dwukrotnie większa od mieszkania a bank co??? ODMOWA!!!!! Powód nie znany, bank odmawia przeniesienia hipoteki i kropka, nie ma z kim dyskutować bo to jest ich tylko dobra wola. Nadpłacić kredytu nie można bo zrobili hipotekę łączną na obu nieruchomościach. Wyjście podali jedno spłacić całość kredytu dodam w CHF po kursie 3,50zł !!! [usunięte przez moderatora]!!!! Zadatek zgodnie z prawem muszę zwrócić kupcom w podwójnej wysokości !!! ODRADZAM i omijać Ge Money SZEROKIM ŁUKIEM!!!!

Poprostu szok,co ten niby bank wyczynia z klientami,Kredyt na zakup towaru wzięłam po raz drugi i nic sie nie zmienilo od pierwszego razu...burdel i jedno wielkie oszustwo... To zdecydowanie ich symbol.Nie polecam tego banku,są naprawde inne,lepsze a przedewszystkim nie okradają swoich klientów.Babki które pracują na[usunięte przez moderatora] w Gdańsku to jakaś porażka.Są bardzo nie mile,złośliwe i do tego wszystkiego odzywaja się jakby odpracowywały jakąś przynajmniej karę.Na [usunięte przez moderatora] ,równiez w Gdańsku jest trochę lepiej ale też mam wrażenie rozmawiając z którąź z nich jakbym rzucała grochem o ściane.Ogólnie personel nie przygotowany odpowiednio a sama istytucja działa na zasadzie SYSTEMU ARGYNTYŃSKIEGO!!!

Zostaw opinię o GE Money Bank - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GE Money Bank