GE Money Bank

Opinie o GE Money Bank

janek
użytkownik zarejestrowany

anonim, od 2009 roku GE Money Bank funkcjonuje pod nazwą BPh Banku, bo wtedy była ich fuzja. Pozdrawiam.

Witam! Pracowałam w Optimum jakiś czas temu, i czuje się zawiedziona pracą, podejściem do pracowników. Ale musze przyznać, że nauczyło mnie to jednego żeby takie firmy omijać z daleka i teraz z większą uwagą podchodze do tego co podpisuję. Czuję się roszczarowana.

użytkownik zarejestrowany

a skad jestes?miasto w pl?

misiek
użytkownik zarejestrowany

praca jak to napisaliscie (usunięte przez administratora) beznadziejnie, nie ma co startowac, staz ludzie jeszcze kiedys napisalabym bezsensu... teraz po chwili zastanowienie to moze byc jedyna mozliwosc zlapania czego...oczywiscie jesli nie masz doswiadczenia

To się teraz w Leiterze wyrabia. Ja tam pracowałem 2 lata temu i też było (usunięte przez administratora) z leniwymi koordynatorami.

Michal

O GE money bank nie slyszalem ale pracowalem przez kilka miesiecy w fortisie staz jest marnie platny dostawalem 1500 zl obiecywali ze mnie pozniej zatrudnia jak pokaze ze dobrze pracuje i zdobede klientow, po kilku dniach dzwonienia po firmach z Panoramy Firm zrezygnowalem... Stazu w Fortisie napewno nie polecam, moze GE jest inaczej nie wiem...

Drodzy moi- potrzebuje weryfikacji pewnych informacji-otorz poszukuje stazu i fajnie by bylo gdyby byl to staz platny,gdzies w necie znalazlam,ze w Ge Money Banku staz jest calkem dobrze platny,czy ktos moze to potwierdzic,trudno sie tam dostac?

Keo
użytkownik zarejestrowany

Pracowałem/łam na stanowisku business parnter Słowa kojarzące się z tą firmą to (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): solidna,profesionalna Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako solidna Atmosfera i ludzie tam pracujący są pozdrawiam Krzysia Od jakiej stawki można negocjować pensję? 4000 Najbardziej w tej firmie podobało mi się: ludzie Najbardziej w tej firmie nie podobało mi się w: brak mozliwosci rozwoju

Zostaw opinię o GE Money Bank - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GE Money Bank