Opinie o Dawtona w Błonie

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Dawtona. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Dawtona o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dawtona w Błonie

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Dawtona?

Wieś

Masz na myśli konkretny dział? Za siebie mogę powiedzieć, że nie narzekam na kontakty z innymi pracownikami

??
@Wieś

a w którym dziale ty pracujesz? dużo tam ludzi? i jak staż pracy?

na handlowym, jest nas trochę. Nie jakoś długo, bo coś koło 2 lat

??
@Wieś

a jakbym chciała się zatrudnić to dla kobiet jest dobra praca, nie zaciężka?

alles
@??

tak, kobiety też pracują i dają sobie bez problemu radę, także nie masz sie czego obawiać

@??

na handlowym bez problemu, a i w innych obszarach firmy pracują kobiety

Daniel20

Cześć, nie szukacie może operatora wózka? Mam UDT i 2 letnie doświadczenie, szukam jakiejś zmiany, a że tu mam stosunkowo blisko, to co szkodzi zapytać.

lin
@Daniel20

no nie szkodzi zapytać, ale to raczej w dziale rekrutacji a nie na goworku

@lin

Czemu nie tu? Jak w poprzedniej robocie kogoś chcieli przyjmować to się wiedziało o tym, dlatego myślałem że tutaj się czegoś dowiem skoro się wypowiadają pracownicy. Właśnie nie mogę nic znaleźć może dlatego no nic. A da się wysłać tak cv żeby mieli na zapas w razie czego?

morison
@Daniel20

Z reguły na operatorów jest zapotrzebowanie, zwłaszcza z doświadczeniem. Wyślij aplikację.

@morison

super, czyli jakoś po prostu na maila ze strony wysyłać?

@Daniel20

zobaczymy ile będe czekać może się uda

staż

Witam serdecznie, chciałbym się zapytać o staż u was. Czy jest to organizowane jakoś cyklicznie czy raczej jak jest miejsce? Ogólnie interesuje mnie dział finansowy i chciałbym spróbować w okolicach lipca może sierpnia. Dzięki

Tedi
@staż

są współpracę ze szkołami i biorą uczniów na praktyki, więc może zapytaj u siebie, bo może tam u Was jest jakaś umowa zawarta

@Tedi

Dzięki, ale chodziło mi właśnie bardziej o staż.

Sona
@staż

a nie ma w tej chwilii żadnych ofert stażowych albo jakiegoś kontaktu do kogoś kto się tym zajmuje na stronie np?

@Sona

Gdybym coś znalazł, to nie pytałbym tutaj

Życzliwy

Skoro ciężko się czyta, to po co to robisz- i patrz uważniej , a co do wypowiadania się o szkole, uwadzę na lekcjach to zachęcam swoją uwagę przeznaczyć na lżejsze wypowiedzi :-) pozdrawiam

Hh

Pani rekruter jest super

Przedstawiciel Handlowy

dramat najwazniejsza baza klientow a po 3 mies wypad a kasa taka ze sie usmialam szkoda czasu i pieniedzy na bzdurna rozmowe bo wszystko ze swojej kieszenie nic nie zwroca jak to w dawtonie

zatrudnijcie kierownikow z prawdziwego zdarzenia a nie przypadkowych obibokow

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Jeszcze pracownik

A więc konkrety. Na opinię o pracy składa się kilka aspektów. 1. Atmosfera w pracy. 2. Sposób zarządzania 3. Wywiązywanie się pracodawcy ze swoich podstawowych obowiązków. Ad1. Atmosfera w pracy to chyba najlepszy aspekt pracy w Dawtona Błonie. Naprawdę załoga jest zgrana w większości przypadków. Oczywiście jak wszędzie znajdą się wyjątki. Ale nie należy się nimi przejmować. Można liczyć na pomoc kolegów i koleżanek. Gdyby nie ludzie dawno już by nie było tego zakładu. Ad2. Zarządzanie tam to jest prawdziwy dramat. O ile kierownicy zmianowi w większości są wporzadku i nie można powiedzieć o nich złego słowa i często chcieli by wprowadzić jakieś zmiany coś ulepszyć ale są blokowani przez Pana i władcę. I o tego człowieka chodzi Pan i władca dyrektor produkcji. Człowiek, który nie potrafi zarządzać ludźmi i nie powinien zarządzać nawet jedynym człowiekiem a co dopiero całym zakładem. Opinia na jego temat nie jest tylko moją opinią ale również dyrektorów z innych zakładów Dawtona. Opryskliwy, pozbawiony podstawowych zasad kultury współistnienia ludzi. Napewno byłby świetnym technologiem ale nie dyrektorem produkcji bo nie potrafi współpracować z ludźmi. Ad3. W obecnych czasach wypłata na 10-go to standard ale nie w Dawtona. Kiedy będzie wypłata tego nie wie nikt może 11-go a może 14-go a może po 20-stym. Kto to wie? To zupełna loteria . Dział kadr w tej formie to fikcja. Nigdy na nic nie mają czasu i nie potrafią odpowiedzieć na proste, podstawowe pytania. Zapomnijcie o wypłacie na koncie 10-go to rzecz nie osiągalna dla działu kadr. BHP w firmie. Temat który ostatnimi czasy trochę się poprawił jednak dużo jeszcze jest do poprawy. Ale trzymamy wszyscy kciuki za Pana (usunięte przez administratora). Może się uda.

Jakie godziny pracy obowiązują w Dawtona?

Robert

Całodobowe,nigdy nie wiadomo ile

laboratorium w Lesznie

Miałam byc zatrudniona na stanowisko specjalisty ds. Kontroli jakości w Dawtonie znajdującym się w Lesznie, na szczęście udało mi się zrezygnować w ostatniej chwili przed podpisaniem umowy, ponieważ myślę że wpakowałabym się w niezłe (usunięte przez administratora) idąc tam do pracy. Od samego początku pracownicy dawtona ciągle zmieniali zdanie, (usunięte przez administratora), w dodatku osoby z którymi miałam doczynienia były niekompetentne, (usunięte przez administratora) nic nie wiedzieli o swojej firmie. Ostatecznie sam sposób rekru

kenik
@laboratorium w Lesznie

Dobrze dla Ciebie, że tak to się potoczyło. Zaoszczędziłaś mnóstwo czasu i nerwów, które byś tam straciła. Widać po niekończących się ogłoszeniach na portalach z pracą, że nikogo nie mogą znaleźć. Czy to dziwi? Mnie w ogóle.

mureks

Witam. w Dawtona jest ogłoszenie na miejsce informatyka. Jak tam jest w tym IT? Jest jakiś rozwój, zarobki? Zastanawiam się bo miał bym 6 min do pracy.

Serwus

Czy ktoś może się wypowiedzieć na temat stanowiska Dyspozytora w tej firmie , dot. Błonia ? Czy są premie , zmiany ?

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Dawtona?

Bjorki

Nie sa organizowane. Pracuje w Dawtonie od roku. Dla mnie brak eventów to plus.

Zielony

Organizowane dość często ale tylko integracyjne- osobno dla kierownictwa i osobno dla (usunięte przez administratora).

Były pracownik.

Jeżeli robisz cały czas,jesteś na telefon,przyjeżdzasz do roboty a mówią ci że zmiany nie ma jedz do domu,po godzinie dzwonią żeby wrócić.Jeżeli lubisz żeby ala kierownictwo zwalało wszystko na ciebie,bo sami nie mają jaj przyznać się do błędu(usunięte przez administratora)Przepracowawszy pół życia na wieść że odchodzę stałem się najgorszy,(usunięte przez administratora)z urlopem,gdzie wcześniej zrobiłem zdjęcia na kompie u kierowniczek ile go mam.(usunięte przez administratora).(usunięte przez administratora)

Alev

Czy opłaca się pracować jako pH? Jakie warunki płacy i czy faktycznie samochód rozklekotany i oklejony jak witryna sklepowa? Jaka atmosfera? czy dalej rzucają w pracownika gumofilcami ☺️

wy$ryw
@Alev

pewnie, że tak, ale nie w Dawtonie

Witam chciałbym zapytać się jakie są plusy i dowiedzieć się troszkę jakie minusy u was na Magazynie ?. Bo ponoć pytałem się i ktoś mi mówił że spokojnie znajdę pracę u was..

Były
@Michał

Zapomnij , ja nie widzę tam żadnych plusów tylko same - , Na Magazynie jest jeden człowiek od wszystkiego , więc będziesz się tylko po kotach chował albo jak się wykażesz to życia tam już nie masz , wiedź na pewno że po 8h to ty z tamtąd nie wyjdziesz tylko po 12-15h w pracy na tym Magazynie.

Czy ktoś wie jaki jest system zmianowy pracy w Błoniu na magazynie?

wiem
@Marek

magazyn wyrobów gotowych 6-14, 12-20

Co jaki okres czasu w Dawtona można ubiegać się o podwyżkę?

Henio

Po odejściu z Dawtony i znalezieniu lepszego pracodawcy.

Kasa

Średnio co tydzień :) bo jak prezesi widzą, że zaczynasz chodzić wokół kasy to i tak nie mają dla Ciebie czasu :) oj długo się ciągnie taki temat.

kierowca

Wstyd w Dawtonie. Brak toalety na kierowców. Czekamy na załadunki po kilka godzin i co w tym czasie mamy robić to - na koło - czy na placu. Średniowiecze a firma lansuje się w TV.

Xero

Unikać każdego zakładu pod tym szyldem. Zarobki - marne na każdym stanowisku, czy produkcyjnym czy kierowniczym, Brak ścieżki rozwoju, niejasne warunki zatrudnienia, brak jakichkolwiek benefitów poza marną prywatną opieką medyczną. (usunięte przez administratora)ludzi, niezależnie od nacji, na wyższych stanowiskach - nie zawsze lecz często, osoby bez wykształcenia i umiejętności zarządzania ludźmi. Zresztą, można przyjść sprawdzić samemu i potem wyciągnąć wnioski, tylko czy warto tracić czas?

Zdziwiony

Jeśli ktoś jest naprawdę zainteresowany opinią o tym pracodawcy to niech przeczyta poniższe komentarza, niestety sam osobiście się przekonałem, że to jest prawda. Nie będę się rozpisywał bo nie warto tracić nerwów - po prostu szkoda Waszego zdrowia i nerwów.

Real

Z popisowego zachowania przed świętami bożego narodzenia kierownictwa,dyrekcji oraz prezesów.Cała załoga dawtony chciała by złożyć najszczersze życzenia noworoczne.(usunięte przez administratora)

Tak wypasionych paczek dla dzieci mogli w ogóle nie dawać,oszczędzili by sobie wstydu.O ile go mają.

Zostaw merytoryczną opinię o Dawtona - Błonie

• Jak się pracuje w Dawtona?

Zobacz opinie na temat firmy Dawtona tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 82.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dawtona?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 1 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dawtona?

Kandydaci do pracy w Dawtona napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dawtona