Opinie o Dawtona w Błonie

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Dawtona. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Dawtona o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dawtona w Błonie

Magdalena

Czy ktoś może wydać opinie o pracy w firmie Dawtona Błonie ? Biorę udział w relrutacji na stanowisko Marketing Assistant

Pani nikt.

(usunięte przez administratora).Jak o ludzi się nie dba to tak jest,(usunięte przez administratora)

Oko

Brawa dla prezesa za pamięć na gwiazdkę.takiego dziadostwa to jeszcze nie widziałem.

@Oko

Ależ prezes Cię doceni. Powie że jesteś nikim , pracujesz źle, i najlepiej Cię zwolnić... Takie miłe życzenia na święta.... To normalne w Dawtonie ;-)

@Jon Dawton

Czytając Twoje komentarze to chyba masz problem sam ze sobą albo jakiś problem wewnętrzny z dzieciństwa.

@Jon Dawton

Jon Dawton, jeśli nie podoba Ci się praca to się zwolnij. Zawsze największy ferment w firmie wprowadzają Ci, co dużo mają do powiedzenia za kulisami do kolegów i koleżanek, zwłaszcza w magazynie jak to jest źle i wszyscy źli, zwłaszcza prezes. Jak masz odwagę znajdź sobie inną pracę, zamiast wylewać żale na forum. Polecam pracownikom, żeby nie wdawać się w dyskusje z tymi, którzy dłużej pracują, bo sprzedadzą was w mgnieniu oka, będą oczerniać do bólu, a jak przyjdzie prezes będą się do niego umizgiwac. Panowie, Panie, jeśli zaglądacie na forum piszcie merytorycznie o warunkach pracy, bo na to czekają potencjalni kandydaci, a nie jakieś kąśliwe uwagi.

Nowa1

Czy która może coś napisać o pracy na stanowisku Przedstawiciel Handlowy? Jak zarobki? Jak atmosfera? Itp

ABC
@Nowa1

Nawet sie nie zastanawiaj - uciekaj jak najdalej!!! Firma to jedna wielka tragedia. Zarobki kiepskie, stary i zdyzelowany samochod skoda fabia oklejony, jakby cyrk jechal, z GPS w gratisie. (usunięte przez administratora)

@ABC

Szkoda słów na odnoszenie się do bzdur wypisywanych przez ABC. Albo to były - pewnie zwolniony - pracownik, albo niedoszły. Logowanie samochodów to standard w FMCG przy tym stanowisku, samochody wymieniane wg standardów, co kilka miesięcy wchodzą nowe. Wiem co mówię i w przeciwieństwie do ABC mam podstawy merytoryczne. Świetlanej przyszłości nie muszą kreślić, bo taka raczej jest. Firma co roku idzie do przodu, rozwija się. Produkty? Chyba najnowocześniejszy zakład w Polsce, atmosfera normalna, jak to w pracy. Nowa1, po prostu sama sprawdź to i tyle, zamiast słuchać takich pseudo-rad. Jestem pracownikiem firmy, dla jasności. I znam fakty.

Oland1
@ABC

Pracowalam w tej firmie kilka lat temu jako PH.Zasady jakie tam panowaly przeczyly jakimkolwiek normom.C(usunięte przez administratora) potrafil zadzwonic jak prowadzilam samochod z zadaniem zatrzymania sie i wyjasniania mu dlaczego jestem tu gdzie jestem.(usunięte przez administratora)uczestniczyl w zebraniach dzialu w gumofilcach,ktorymi rzucal w pracownikow nie baczac ani na wiek ani na plec.Zero profesjonalizmu i ludzkiego podejscia.Zdecydowanie nie polecam

Kukurydza
@Nowa1

Praca ok. Można zarobić kasę za udziały półkowe i kategorie nikt tego nie sprawdza ,wiec kasa gwarantowana Obroty robią się same tylko wpisujesz co wyjechało ,bo ktoś inny pracuje za Ciebie To tyle w tym temacie

myszka

Pewnie pisze to jakiś kierowniczek. Prawda jest taka, auta wreszcie wymienione na skody fabie po 10 latach to fakt, pensje bardzo słabe, totalny brak możliwości awansu, stagnacja, olbrzymia rotacja chyba świadczy o tym, że firma jednak tej świetlanej przyszłości nie daje, premie uwaga!!! uznaniowe!!! umowy zmieniane na niekorzyść w trakcie gry/pracy skandal!!, bałagan na każdym etapie, brak szacunku do drugiego człowieka na każdym kroku, atmosfera normalna? dobre sobie mobing, wyzwiska, bzdurne pomysły ludzi na kierowniczych stanowiskach branych z łapanki, brak odpowiedzialności za swoje słowa, kłamstwa. Byłam pracownikiem dla jasności wiem co pisze i to ja znam fakty.

PH
@Kukurydza

Co za bzdury. Sprawdzane są te dane bo mają charakter systemowy. Właśnie kontroli jest za dużo. Ale to akurat rozumiem. Zarobki? Nigdy PH nie zarabia poniżej 3 000 zł netto, chyba, że na okresie próbnym. A mam w dziale takich co zarabiają netto i prawie 5 tys. Ale po co gadać, wystarczy przyjść na spotkanie rekrutacyjne i dowiedzieć się jak, ile i za ile się pracuje. A na marginesie. Jest tak tragicznie a co roku dochodzą nowi ludzie ??!! I jest tych PH już chyba ze setka we wszystkich działach handlowych. I w dziale handlowym chyba ze 30 osób pracuje 6 czy 7 i więcej lat. To chyba tragedii niema, nie sądzisz? Po prostu pisz prawdę, po co takie bzdury? Zwolnili cię?

miki
@PH

Nie pisz bzdur nie wprowadzaj ludzi w błąd. 3000 zł od niedawna po wielkiej awanturze ale wspomnij ze przy tym poucinali i pozmieniali system premiowania ktory jest bardzo niekorzystny. Przyjmuja nowych handlowców??? Stek bzdur - po prostu tak duza rotacja. Setka we wszystkich działach??? A w dziale Horeca tez? Bo tam poniżej 10 osób i wieczna karuzela rotacyjna bo działem kieruja dwaj nieudacznicy obiboki. No jak paru handlowców pracujacych w firmie z 30 letnia historia ma staż 6 letni to po prostu raj. Wstyd. Ludzie odchodzą nawet z magazynów nie ma kto towaru szykowac a ty piszesz ze 5000 zł zarabiaja chyba kierownicy. Puknij sie zdrowo pare razy moze zmadrzejesz w co watpie tfuuu

XYZ
@miki

Zgadzam sie z ta opinia w 100%! W dziale Horeca pracuje 5 osob + 2 obiboki hustajace sie po Polsce za Prezesa kase. Zwalniaja i przyjmuja ludzi praktycznie co kilka miesiecy. Dlaczego? Bo biora ludzi z baza danych, by po 3 miesiacach zwolnic i przyjac nastepnych. Nie dajcie sie nabrac na te ich obietnice. Rotacja we wszystkich dzialach. Dzial marketingu ledwo dycha. PH w detalu scigani przez kolejnego cwaniaka. Cala Dawtona to porazka i jak tak dalej pojdzie to nie bedzie tam komu pracowac. Pozostana tylko pracownicy z Ukrainy.

Smerfuś

Zgadzam się w 100%z Tobą. Wkurza mnie tylko to, że jak ktoś rzeczywiście chce zasięgnąć rzetelnej opinii o danej firmie to napotyka się wiecznie na takie steki bzdur pisanych przez pajaców którym nie wyszło w życiu i których z każdej roboty wywalają.... pewnie wszędzie pracują po 3 miesiące myśląc że nikt się nie zorientuje jakimi są nieudacznikami. Słabo. .. Co do (usunięte przez administratora)to miałem okazje Go spotkać i współpracować, powiem tyle: wspaniały człowiek z dużą wiedzą, kompetentny w tym co robi, a jako szef - życzylbym takiego takiego sobie i wszystkim. Pozdrawiam

Narcysia PJ

Jad , którym plujecie aż spływa mi po ekranie .. Fajnie, że macie takie miejsce jak ten portal, gdzie możecie sobie ulżyć , ale nie obrażajmy uczciwie pracujących Ludzi Jeżeli(usunięte przez administratora) to w takim razie gdzie podziała się kultura w Waszych komentarzach? Wszędzie dobrze, gdzie Nas nie ma a złej baletnicy.... Tak łatwo rzucać obelgi. Dlaczego nie widać komentarzy, które opisują jak pracowaliście (o ile w ogóle) oraz jaki trud (o ile jakiś) włożyliście w wykonywaną pracę. To takie polskie :)

Klakier

Dobre, na prawdę dobre! W kategorii żartu naturalnie. Dobrowolnie odeszło czterech przedstawicieli powiadasz...? może trzech dobrowolnie, rynek pracy jest na tyle bogaty, że każdy może szukać swojego miejsca na ziemi jak nie czuje tego co robi i nikt nikomu tego nie zabroni ale Poznań?? Z własnym życzeniem ma niewiele wspólnego. Niestety muszę cię rozczarować bo klientów i dystrybutorów przybywa a nie ubywa i tu podkreślam, że również za sprawą ciężkiej pracy P. Piotra i P. Roberta. Nie wypisuj bredni na tych, którzy zasuwają ponad swoje siły dla dobra firmy. Zupełnie nie rozumiem, dlaczego wypowiadasz się za wszystkich, bo jednak większość chce i lubi pracować w tym zespole. Powiem krótko jak się komuś nie chce pracować to zawsze znajdzie miejsce, gdzie wyleje swoje frustracje jak co poniektórzy na tym forum. Ty znalazłeś tutaj, pozwolę sobie zacytować: "dno i kilo mułu" W tym przypadku bardzo adekwatne. Nie ujmuj ludziom, tego na co harują całe życie tylko dlatego, że sam w tym miejscu nigdy nie będziesz. P.S. Jedyne co Dawtona w ostatnim okresie straciła to ludzie tacy jak ci, którym tu było tak przeokrutnie źle i oby nigdy tego nie nadrobiła:)

Ktos

Jeżeli opinie wyrażone są opiniami klamliwymi bądź oszczerczymi czekam na proces. Gro przedstawicieli ma wydrukowane maile oraz nagrane rozmowy. I co kopara opadła i nogi z waty? A powinny. Lato będzie ciekawe dla obu panów zapewniam a sądy nie będą łaskawe a tym bardziej prezes Dawtona. Do zobaczenia.

Kura
@Nowa1

Ja przyszedłem do pracy w maju, do zrobienia target miałem 40tys, 4 miesiące później 100tys. Auto z GPS, bez możliwości użytkowania prywatnie. Produkty fajne, dobrze się sprzedają - niestety to jedyny plus. Wypłata - podstawa ok 2tys, premia ok 1200zl jak wszystkie cele i plan w całości będzie wyrobimy, co jest raczej nierealne. Towar na wymiany jest. Liczba sklepów do odwiedzenia w ciągu dnia - 14, ale nie jest to stała liczba, pod tym względem nie naciskają. Współpracownicy ok, gorzej z "górą". Robią wszystko, żeby człowiek jak najmniej zarobił, obiecują premie za bezszkodowa jazdę(500zł), której na oczy nie zobaczyłem. Podsumowując kasa baaaaardzo kiepska a jest co robić.

Julia
@Klakier

Z Waszej dyskusji wynika, że zdania na temat pracy w tej firmie są podzielone. Jedni doceniają tego pracodawcę, inni na niego narzekają. Myślę, że powodem tych różnic zdań jest fakt, że nie każda praca jest dla każdego. Może ktoś z własnych obserwacji napisać jakich konkretnie osób poszukuje Dawtona do swojego zespołu? Ludzi z jakimi cechami osobowości, charakteru, i o jakim doświadczeniu?

Jon Dawton

Hahahaha... kto to pisze.. samochody były od zawsze rozklekotane, słabo serowisowane i jakbym miał prywatny taki samochód to bałbym sie nim jeździć :-)

Przedstawiciel Handlowy

dramat najwazniejsza baza klientow a po 3 mies wypad a kasa taka ze sie usmialam szkoda czasu i pieniedzy na bzdurna rozmowe bo wszystko ze swojej kieszenie nic nie zwroca jak to w dawtonie

zatrudnijcie kierownikow z prawdziwego zdarzenia a nie przypadkowych obibokow

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Warzywko

Aktualnie prowadzona jest rekrutacja na stanowisko Regionalnego Kierownika Sprzedaży (zachodniopomorskie). Czy ktoś jest zorientowany o atmosferze współpracy oraz zarobkach (budowa wynagrodzenia i rzeczywisty rozwój) ?

@Warzywko

Rozwój układu nerwowego.... to jest zapewnione ;-)

carlo

poszukuje kogos kto pracuje na zmianie a w dawtona blonie sprawa dotyczy zdazenia z 9 wzesnia

@carlo

Kogoś połamało ??

xyz

co za wspaniała firma ten dawton .Ludzie garną się tam do pracy.

Zośka

Dawtona to jedne wielkie (usunięte przez administratora),które idzie na dno,żadnej kwarantanny nie na dla przyjeżdżających do pracy.(usunięte przez administratora)

stanowisko PH

Witam. Czy można prosić o szczere opinie na temat pracy PH? Jakie wynagrodzenie - realne podstawa i premia, jak z wyrobieniem planów, gratisy, jak towar sprzedaje się w terenie, czy jest wsparcie od kierowników, ile wizyt dziennie wymagane, czy samochód jest do użytku prywatnego? Chciałbym aplikować na stanowisko PH, ale nie szukam pracy na chwilę. Czytając to forum opinie są bardzo rozbieżne i sprzed roku, dwóch. Jak jest obecnie. Prośba o rzetelne, konkretne wypowiedzi. Dziękuję.

Ludzie omijajcie dawtonę szerokim łukiem,chamstwo i poniżenie

Domino

Jak wygląda sytuacja w transporcie ciężarówkami? Jakie płace?Są może wolne miejsca?

Banka

Jak wygląda praca w dziale kontroli jakości? Jaka atmosfera? Warto?

dealer

Szukają dyrektora produkcji??

dealer

Co z tym Dyrektorem? Kogo i czemu szukają??

On

Witam. Proszę o informację o zakładzie Dawtona w Lesznie . Jak się tam pracuje ? Jak wygląda zarządzanie? Czy operator ma wsparcie w kierownik lub przełożonym?

Dzisiaj 10 a wypłaty dalej nie ma

Audytor

W ciągu 2 lat odeszło kilkunastu kierowników zmianowych z fabryk Dawtona jeszcze więcej laborantek w DH to już armagedon totalny a młodzi prezesi patrzą i obserwują.... samozagładę?

Jadwiga Wójcik

Jestem zachwycona waszymi produktami.ale nie wszystkimi.Nie wiem czy ta opinia trafi we właściwe miejsce.W trosce o wasz zakład i o opinię o was stwierdzam że ten technolog żywności co miał nadzór nad barszczem czerwonym-koncentrat to zrobił chyba dywersję .Zapach po podgrzaniu to zapach cuchnących onuc lub bandaży opatrunkowych.Na swoje nieszczęście kupiłam 20 buteleczek tego koncentratu Wszystkie butelki po za tą jedną , którą próbowałam spożyć ale się nie dało wywalę na śmietnik. Tak chwaliłam wasze produkty ,reklamowałam a tu taki obciach

Prezesito

Prezes wyrzuca co chwile ochrony bierze nowe nie docenia tego co ma porzadna ochrona a jemu wiecznie cos nie pasuje (usunięte przez administratora)

Kotek

Mam pytanie czy w tym Zakładzie uwzględnione jest staż pracy?

Zostaw merytoryczną opinię o Dawtona - Błonie

• Jak się pracuje w Dawtona?

Zobacz opinie na temat firmy Dawtona tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 82.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dawtona?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 1 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dawtona?

Kandydaci do pracy w Dawtona napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dawtona