Opinie o Dawtona w Błonie

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Dawtona. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Dawtona o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dawtona w Błonie

Linek

Jakie warunki dla laboranta?

odi

w porządku jest, stabilnie

Linek
@odi

Dzięki. A jaki system oraz godziny pracy?

odi

trzy zmiany są

Dorota
@odi

A od której do której? 6-14, 14-22, 22-6 czy jakoś inaczej??

Dyr. Poszlem
@Dorota

Po 12h, system 12/24. Standardowo w sobote idzie dniowka W niedziele zaczynasz od 1 w nocy tzw. rozruch. W sezonie zdarzaja sie 2-3 tygodnie pracy ciaglej w weekend. Nadgodziny płacą, niedziele 100ki, Ujebiesz sie jak wsciekly i jakos wyplata wygląda.

Walczyk
@Linek

Dalej jest ta oferta. Udało Ci się może aplikować?

potr
@Walczyk

należałoby zajrzeć na oferty i sprawdzić

potr
@Walczyk

ja taką widziałem jak ostatnio je przeglądałem, więc pewnie jeszcze jest

Laboratorant w Lesznie

W SKRÓCIE: śmiesznie niskie wynagrodzenie, niekompetentni pracownicy którzy nic nie wiedzą j(usunięte przez administratora) na każdym kroku, rozmowa rekrutacyjna z nimi to jakaś jedna wielka pomyłka i strata czasu. Rekrutowałam na stanowisko Specjalisy ds. Kontroli Jakości w Laboratorium Dawtona w Lesznie, już od samego początku zmiany co 5 minut i ciężko się z kimkolwiek dogadać. Według ogłoszenia rekrutacja miała być zdalna, ale osoba które mnie rekrutowała zadzwoniła że mam jednak do nich przyjechać, no dobra stwierdziłam to nie problem, pojechałam. Rozmowa była żenująca. Chyba najgorsza jaką miałam, człowiek który mnie rekrutował to chyba (usunięte przez administratora), nie miał bladego pojęcia o stanowisku na które mnie rekrutuje i w ogóle o firmie, na żadne pytanie nie potrafił mi odpowiedzieć, co pytanie musiał dzwonić do kogoś żeby się zorientować co mi powiedzieć. Jedyne pytanie jakie mi zadał to ile chce zarabiać, po przyjęciu mnie potwierdziła że zatwierdza ze mną wcześniej ustaloną wypłatę, kazał przyjechać jeszcze raz do Leszna tylko po to żeby podac mi adres Dawtona w błoniach i kazać zgłosić się do działu kadr, po całym dniu jeżdżenia i załatwiania dokumentów dzień pózniej zadzwonił że jednak najwyższa wypłata jaką może mi zaproponowac to o tysiąc mniej, czyli w ogóle najniższa krajowa wypłata wręcz śmiesznie mała, niby zapewniając że po okresie próbnym wzrośnie, zresztą okres próbny można też skrócić, ale patrząc na to że nie wiem nawet jakie obowiązki mam miec na moim stanowusku bo rekruter nie potrafił mi powiedzieć nic na ten temat, że co 5 minut zmieniają zdanie, (usunięte przez administratora)

@Laboratorant w Lesznie

Jestem zaskoczony Twoim wpisem, bo ja mam zupełnie odmienną opinię o rekrutacji. Rozmawiałem z Dyrektorem Sylwestrem Sionkiem i rozmowa przebiegała bardzo merytorycznie i na temat, być może wynikało to z jego i mojego bogatego doświadczenia zawodowego. Oferty pracy nie otrzymałem ale mimo wszystko jestem zadowolony, bo zostałem potraktowany w bardzo profesjonalny sposób a ludzie z którymi miałem okazję porozmawiać wydawali się bardzo życzliwi i mili. Podejrzewam, że atmosfera w firmie jest ok, co do zarobków to pewnie masz rację ale pokarz mi kogoś kto jest w 100% jest zadowolony ze swojej pensji, każdy chciałby zarabiać 30 tysięcy miesięcznie i mieć dodatkowe bonusy. Może w przyszłości zaczniesz zarabiać więcej czego szczerze życzę ale pamiętaj pieniądze to nie wszystko, atmosfera w zespole jest tez bardzo ważna, przynajmniej dla mnie.

Honorata
@Senior

Czyli firma proponuje najniższą krajową? Czy jednak trochę więcej? :) Co do rekrutacji, zadawali ci jakies konkretne pytania? To fajnie ze dali jakis feedback po rozmowie. To była tylko decyzja czy dostałes wiecej informacji co moglo pojsc lepiej? :D

@Honorata

W moim przypadku padło pytanie jakiego wynagrodzenia się spodziewam, nie było mowy, że dajemy panu tyle i koniec. Co do pytań to oczywiście miałem ze sobą (na papierze) zakresy obowiązków jakie pełniłem w poprzednich firmach, to bardzo ułatwia prace rekruterom. Wiem o tym, bo sam rekrutowałem pracowników w poprzednich zakładach pracy. Najgorsze jak ktoś idzie na rozmowę z gołymi rekami, bo po zamknięciu drzwi często zapomina się o takich pracownikach zwłaszcza gdy chętnych do pracy jest wielu. Muszę wyjaśnić, że nie byłem w programie Assesment Center, dlatego nie dostałem na piśmie żadnej decyzji a co za tym idzie opinii co rekruterowi nie podobało się w mojej kandydaturze. Chociaż przypominam sobie taka firmę z Wrocławia która organizowała Assesment Center ale po rekrutacji powiadomili mnie tylko, ze wygrał pan X i tyle, bez opinii na temat tego co powinienem poprawić w przyszłości, jeśli ktoś mnie zaprosi na rozmowę rekrutacyjną. Mogę się jedynie domyślać, że Amerykanin prowadzący rekrutację był rozczarowany moim językiem technicznym którego faktycznie nie znam. Natomiast komunikatywna znajomość nie była dla niego wystarczająca, bo należało czytać rysunki techniczne i instrukcje napraw maszyn. Powiedziano mi, że w Dawtona istnieje dwuetapowa rekrutacja i ja miałem to szczęście, że oba etapy odbyły się jeden po drugim tego samego dnia za co byłem wdzięczny, bo do Leszna mam kilkadziesiąt kilometrów. Jak dla mnie firma i ludzie są spoko i nie ukrywam, że chciałbym spróbować w pracy w takim zespole ale nie mam żalu, że decyzja była negatywna, tak bywa w życiu i nie należy się przejmować głupstwami. Pozdrawiam serdecznie

Werter
@Senior

Czyli w skrócie, przyjechałeś na rozmowę o pracę, po której nie dostałeś oferty tejże pracy i nawet nie powiedziano Ci dlaczego, ale jesteś bardzo zadowolony bo sobie pogadałeś z jakimś Amerykaninem? Hahahahahahaha

claro
@Werter

To już człowiek nie może być zadowolony z rozmowy? Nie rozumiem co w tym śmiesznego, ktoś napisał swoją opinię o rozmowie rekrutacyjnej, a ty się z niego śmiejesz, że nie dostał pracy?

Bąbekek

Witam chciałbym się dowiedzieć jak wygląda praca mechanika maszyn w dawtonie Leszno wiem że praca na 3 zmiany ale czy to jest czterobrygadowka i jakie dają stawki bo znalazłem ulotkę w skrzynce na listy i nie wiem czy starać się do pracy

@Bąbekek

Na forum raczej nikt o stawkach nie pisze

@xx

nie ma co liczyć na to, że każdy będzie się tym chwalił

@xx

dla mnie to dość prywatna sprawa nawet jak na anonimowe forum

@nosi

dokładnie to miałem na myśli

Franek

Czy pojawiają się jakieś ogłoszenia do tej firmy czy najlepiej tak jak mają na stronie po prostu wysłać cv na maila?

@Franek

najwygodniej bezpośrednio przez pracuj tam będziesz mieć też status swojej aplikacji, czy dotarła, czy została otwarta i tak dalej

@Franek

ale to już jak tobie wygodniej

@Nikos

A nie wiesz czy sprawdzają te maile? Bo ja w sumie na inne stanowisko chciałbym

@Franek

czekaj, czyli chcesz wysłać aplikację na stanowisko, na które nie ma rekrutacji, tak?

@Franek

poza tym, nie mam pojęcia

@Franek

to to tylko osoby z rekrutacji mogą wiedzieć

@Franek

wysłać pewnie zawsze możesz, ale jaki będzie odbiór i czy to przyniesie jakiś efekt - nie mam pojęcia

Zuzanna
@Nikos

Nie no efekt na pewno przyniesie, może dadzą go na rezerwę w razie czego? Zawsze też może się okazać, że zaproponują coś innego jeszcze z ciekawości i mu przypasuje?

@Zuzanna

może się tak okazać, oczywiście, ale nie musi. ja nie wiem, więc nie chcę mu nic obiecywać...

@Zuzanna

A ty pracujesz? Kandydujesz? Bo nie ma podpisu i nie wiem na ile na serio wziąć to co piszez

@Franek

Tak się da w ogóle? Ja nie mogę dodać bez...

właśnie się nie da...

@xx

ja też tak nie mogę zrobić

Przedstawiciel Handlowy

dramat najwazniejsza baza klientow a po 3 mies wypad a kasa taka ze sie usmialam szkoda czasu i pieniedzy na bzdurna rozmowe bo wszystko ze swojej kieszenie nic nie zwroca jak to w dawtonie

zatrudnijcie kierownikow z prawdziwego zdarzenia a nie przypadkowych obibokow

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
domino

nie szukają może kogoś z uprawnieniami na wózki? szukam pracy, nie mam dużego doświadczenia, ale mam udt

domino

kto to "ja"? Pracujesz tutaj? Z jakiego działu jesteś?

??

O kim mówisz?

@??

a był tu taki wpis jakiegoś gościa, że on szuka, ale widzę, że już nie ma

@domino

Nie kojarzę, żeby obecnie szukali operatora, ale obserwuj oferty, może coś wpadnie

@Ian

okej, a myślisz, że warto ewentualnie tam przedzwonić i dopytać?

@Ian

czy jak nie ma nic tzn, że nie warto nawet dzwonić

Jan
@domino

Przecież zawsze warto zadzwonić, przynajmniej się dowiesz co i jak :) No chyba że już to zrobiłeś

@Jan

nie wiem, zobaczę, obserwuje na razie

@Jan

skoro nie ma ofert to też nic nowego się nie dowiem raczej

@domino

Niby mozesz, ale nieszczególnie to cokolwiek zmieni

No dokładnie.

@domino

Musisz cierpliwie obczajać oferty regularnie

@Ian

No tak, innej rady nie ma

@Ian

Ale może przyjmują aplikacje inicjujące?

@Ian

W niektórych firmach coś takiego funkcjonuje, z tego co kojarzę

radek21sky

Witam nie polecam ogórków luksusowych,miękkie,rozpadają się w ręku

Sławomir
@radek21sky

Leczo...jakas maskara...chyba ludzie odpowiedzialni za skład, nigdy nie jedli tego dania... nawet grama kielbasy nie ma...sam sos i pare kawałków papryki

Jerzy 32
@radek21sky

@radek21sky To coś ty robił z tym ogórkiem?

seqel

Czy znajdą się tu stanowiska, na które nie trzeba mieć dużego doświadczenia?

@seqel

Dużego może i nie trzeba, ale w większości przypadków jakiekolwiek należy mieć. Może operator maszyn? Nie wiem jak teraz z rekrutacjami, ale kumpel też miał niewielkie doswiadczenie, ale łeb na karku miał i go przyjęli

@kokos

czyli krótkie też się liczy? takie z praktyk np?

bo mam tylko takie

@iso

Wiesz co, no ja nie jestem od rekrutacji, więc nie mogę dać gwarancji

@iso

Jeżeli praktyki miałeś na takim samym stanowisku, na jakie aplikujesz, to pewnie się liczy

@iso

Ale tak jak mówię, sam nie wiem co końca i to byś musiał bezpośrednio zagadać

to może się uda

@kokos

spoko, to zobaczę czy będę dzwonił czy wyślę cv po prostu i się okaże

Snoop
@kokos

Raczej szukają teraz operatorów z doświadczeniem, a najlepiej to w ogóle w spożywce. Wiem, że mieli coś kombinować ze stażami w firmie, może o to podpytać? Jakby się udało doszkolić tutaj, a potem przejść na etat jeżeli będzie możliwość? Tylko gdybam, bo nie mam pewnych informacji, ale warto zapytać o możliwości

@Snoop

a to też jest jakaś myśl, akurat jeszcze nie zadzwoniłem. dzięki za podpowiedź, skorzystam i dopytam i o to też

Snoop
@iso

Myślę, że to może być sensowne rozwiązanie. Powodzenia w każdym razie

@seqel

W każdej firmie są takie stanowiska ale wtedy startujesz z najniższej krajowej. w przypadku tej firmy sytuacja jest nieco inna, bo to praca na zmiany dlatego dochodzą dodatki za 2 i 3.

sequel
@Senior

Bardzo dziękuję za informację. wiadomo, bez doświadczenia nie spodziewałbym cię cudów finansowych na początek, także to normalne.

Stary

Witam chciałbym się dowiedzieć jak wygląda praca mechanika maszyn w dawtonie bo byłem na rozmowie ale zapomniałam się zapytać czy to jest czterobrygadowka czy wolne weekendy wiem że 3 zmiany

Bombel

Ktory zaklad?

Strary
@Bombel

Zakład w Lesznie

Strary
@Bombel

Powiec ile można zarobić jaką dają stawkę na godzinę w Lesznie i jak wyglądają zmiany

metro
@Strary

to wszystko powinieneś się dowiedzieć na rozmowie skoro tam byłeś, a jak nie to na pewno masz nr telefonu do rekrutera i możesz dopytać

@Stary

Bez obrazy, ale nie zapytanie o takie podstawy na rozmowie...zaskakujące jak dla mnie....

@Stary

Chociaż może stres zrobił swoje...

@Stary

Dobra, nieważne, nie powinienem był oceniać

@Stary

Ale też jestem ciekawy jakie godziny pracy i czy w tygodniu, czy weekendy też?

Leo
@Jamie

Nie ma co oceniać, stres często robi swoje

Leo
@Jamie

Jak na 3 zmiany to z tego jak mój kumpel robi to zaczynają pierwszą o 6

@Leo

No może tak być

@Leo

To nienajgorzej, spoko

lana

Czy na stanowiskach jako asystent trzeba mieć doświadczenie czy to są bardzie do przyuczenia?

@lana

na pewno potrzebna jest jakaś wiedza na te stanowiska

@lana

nie ma takich konkretów w ofercie?

MadMax

Oczywiście, że są.

@MadMax

no widzisz. @lana to może warto tam zajrzeć?

@berg

Ale rozumiem, że jest jakieś konkretne wprowadzenie w stanowisko wcześniej?

@berg

Bo jedna z tych ofert by mi pasowała

no tak

@lana

przecież im nie zależy na tym, żebyś przyszła nie wiedziała co masz robić, więc w ich interesie jest wprowadzenie ciebie kro po kroku

@berg

To dobrze, wolałam mieć pewność po innych doświadczeniach.

W takim razie aplikuję

@berg

I może akurat się uda, mam taką nadzieję

Dorota
@lana

Trzymam kciuki! Dasz znać jak się odezwą jak rozmowa wyglądała? Sama szukam pracy.

Ogórki luksusowe

"Ogórki luksusowe" Dawtona - zdecydowanie nie polecam zakupu tego produktu. Są nie smaczne, nie domyte.Podczas jedzenia wyczuwa się piasek między zębami.

radek21sky
@Ogórki luksusowe

Też nie polecam,wczoraj kupiłem w Dino bez smaku i miękkie że rozpadają się w ręku,masakra

brutus

Najniższa krajowa, praca w weekendy i w nocy, żadnego dziękuje, a dyrektor już powinien już byc na emeryturze

@brutus

Co ty za głupoty opowiadasz że najniższa krajowa jak w dawtonie wszystko jest na papierze pracownicy są ubezpieczeni od wszystkiego co zarobią

sernik

Cześć, orientujecie się, czy dawtona prowadzić jakiś program praktyk/staży?

@sernik

Tak, Dawtona prowadzć staże ;) Nie wiem jak teraz, ale jak się zatrudniałem, to była akurat jakaś osoba na stażu w kadrach i płacach

@Porridge

Oj no tam literówka. Czyli najlepiej tam dzwonić, pytać czy czekać na oferty?

@sernik

Nie wiem dokładnie jak to wygląda, bo ja na stażu nie byłem

@sernik

Ale wydaje mi się, że warto zadzwonić. Dowiesz się czegoś, a nie będziesz tak czekać bez celu

Okej

Tak zrobię

Rysio z bagien

Jest aktualnie ogłoszenie na handlowca - Key Account Manager. Czy KAMowie mają auta służbowe? Jeśli tak, to jakie? Jak wygląda praca w dziale handlowym? Jak wygląda struktura, do kogo się raportuje? I czy jest przyjazna i pomocna atmosfera w pracy?

poppo
@Rysio z bagien

Też jestem zainteresowany, ale zastanawiam się, czy to nie jest bardziej biurowa praca, nie wskazali że mobilna? Nie wiem... też się w sumie chętnie dowiem czegoś więcej.

szym
@poppo

raczej bardziej biurowa, inaczej by wymienili to w ofercie, a słyszałem, że atmosfera jest w porządku

Zuzanna
@szym

A gdzie tak słyszałeś? Ktoś z Twoich znajomych tam jest czy gdzieś w otoczeniu padłą tylko taka informacja?

szym
@Zuzanna

wiesz jak to jest kolega koleżanki itd i tak zasłyszałem właśnie

Przemek

Czołem. Zmieniam miejsce zamieszkania i szukam pracy, wobec tego weryfikuję komentarze. Czuję, że odszukam opinie jak się pracuje w firmach z Błonia. Mam prośbę, dajcie znać jak się Wam pracuje w firmie Dawtona? Czy mają wysokie stawki? A może jest kantyna z dofinansowaniem? W fabryce Henkel codziennie zamawiałem posiłek z dofinansowaniem pracodawcy przez aplikację mobilną. Pozdrawiam Przemek

Cela
@Przemek

Hej Przemku. Jest dobrze, zarobki porównywalne z okoliczna konkurencją więc dramatu nie ma. Jeśli idzie o dofinansowanie posiłków to doradzam firmę Ams Metal z Siemianowic Śląskich. Pracownicy (wiem to od narzeczonego, który jest tam zatrudniony) zamawiają codziennie posiłki przez apkę, a firma dopłaca im do każdego obiadu. To wygodne rozwiązanie, dzięki temu pracownicy nie tracą czasu na spacery do kantyny albo stanie w kolejce. Życzę powodzenia w nowym miejscu pracy. Cela.

@Cela

Ale pytanie nie było o Ams Metal, tylko o Dawtonę. Wygląda mi na kryptoreklamę....

@damo

Oczywiście, że kryptoreklama. Myślą, że ludzie są takimi debilami jak oni. Tego typa co pyta o kantynę już widziałem w kilkunastu firmach. Cóż widocznie tak firemka krzak ams metal jest taka żałosna, że nikt nie chce tam przyjść i musieli tak nisko upaść, żeby szukać ludzi w ten sposób, na dofinansowanie do żarcia...

Ejk

Na jakim poziomie wymagana jest znajomość języka angielskiego na stanowisku Asystent dz. Rozwoju Produktu?

@Ejk

komunikatywny musi być na pewno, skoro jest wymagany to musisz się dogadać w tym języku

@cejon

Tak, nie mam z tym problemu, jednak trochę enigmatycznie zostało to napisane w ogłoszeniu.... Powiedzmy że na studiach miałam B1 plus jakiś tam specjalistyczny (technologia żywności) trochę po łebkach ale jednak, w ostatnim semestrze. To powinno wystarczyć?

@Ejk

to jaki masz level niewiele mi mówi, bo nie jest aż tak miarodajne. umiesz się swobodnie posługiwać językiem? rozmawiać/pisać/rozumieć ze słuchu? jeśli tak, to będzie ok.

@cejon

Jeśli nic by nie mówiło to po co te określenia się pojawiają? Zresztą w tych poziomach zawiera się konkretny zasób wiedzy który teoretycznie trzeba opanować. Nie powiedziałabym, że jest to nie miarodajne. W każdym razie dzięki za informację na końcu, trochę otuchy zawsze się przyda.

@Ejk

to moja opinia, nie będę się kłócić ani nic.

@Ejk

więcej już i tak nie pomogę bo nie zajmuję się rekrutacją

Felek
@Ejk

Czy na rozmowach weryfikowana jest wiedza? Może miałaś taką i podzielisz się doświadczeniem? Dodatkowo z ilu etapów składa się rekrutacja?

duuh
@Felek

No, generalnie weryfikacja wiedzy i umiejętności to uniwersalny cel przeprowadzenia rozmów, więc odpowiedź jest prosta.

Felek
@duuh

chodziło mi konkretnie o prowadzenie rozmowy w języku angielskim dlatego odniesienie do pierwszej wypowiedzi autorki... weryfikacja wiedzy na rozmowie o prace nie jest czymś nadzwyczajnym xd

duuh
@Felek

Wybacz, niejasno zadałeś pytanie. Ja rozmowy w języku angielskim nie miałem, bo inne stanowisko, ale jeśli chodzi o etapy o które wyżej pytałeś to do mnie najpierw zadzwonili, a potem miałem rozmowę rekrutacyjną z rekruterem, no i odpowiedź

podpinam sie
@duuh

A ta rozmowa telefoniczna jak wyglądała? pytali o coś czy od razu zaprosili na spotkanie f2f?

pistol

czy przyjmują teraz może na produkcje? gdzie się można zgłosić?

@pistol

mam jak coś doświadczenie w pracy jako operator maszyn, to nie wiem czy by było coś może?

@pistol

Ja myślę, że najlepiej jak zadzwonisz do kadr albo napiszesz maila. Tutaj nie wiem czy ktoś ci odpowie, ja na przykład się nie orientuję. Popatrz też może na ogłoszenia, zawsze jest większa pewność że akurat szukają.

surra
@pistol

popatrz na oferty pracy najpierw, szukają np kierownika zmiany produkcyjnej, ale nie wiem czy to odpowiada twoim kompetencjom

@surra

kierownikiem nigdy nie byłem także nie wiem czy bym się nadał

@Szaryk

a nie można np. gdzieś wysłać cv żeby mieli w razie jakby np zaczeli rekrutacje żeby mieć pierwszeństwo?

@pistol

Nie wiem, nie robiłem tego. Ale myślę, że nie zaszkodzi, bezpośredni mail do rekrutacji jest na stronie, więc czemu by nie spróbować.

@pistol

Ale czy będziesz mieć pierwszeństwo...no nie wiem, ciężko powiedzieć, ale szczerze mówiąc nie sądzę, żeby to działało na takich zasadach

@Szaryk

mhm, no okej bo myślałem że to może zaczynają od takich cv, które są gdzieś w bazie

Beata
@pistol

minął już tydzień od tamtego komentarza. wysłałeś to CV czy dalej czekasz? :) jestem ciekawa i też poszukująca pracy ale biurowej.

@Beata

no tak, ale nie bardzo wiem w czym mogę pomóc

@pistol

Ciężko powiedzieć, może jest i tak. To ktoś z rekrutacji musiałby się wypowiedzieć.

tenia

Chcę aplikować na spedytora i mam w związku z tym kilka pytań do osób pracujących tam. Czy zespół jest zgrany i pomocny? I jakie godziny pracy obowiązują na tym stanowisku? Dowiem się też chętnie jak się wam po prostu pracuje w firmie

@tenia

Ludzie są bardzo w porządku, niemniej to jednak dość samodzielne stanowisko, więc to nie jest aż tak istotne ;)

@damo

To dobrze, wiem że stanowisko jest samodzielne, jednak coś do czynienia się ma. Pytam zapobiegawczo po moich poprzednich doświadczeniach...

@tenia

Jakby ktoś jeszcze odpowiedział na resztę pytań to byłoby fajnie, chętnie poczytam

surra
@tenia

mi się dobrze tu pracuje już jakiś czas

Lusi

Praca w księgowosci w Dawtonie- ma ktos wiedze na ten temat? Atmosfera, czy rotacja duzą, bo coś kojarzę, ze jakis czas temu bylo tez ogloszenie. Jak zarobki i terminowosc wyplat?

Robek

ej jak chodzi o oferty pracy to gdzie najczesciej i najlepiej aktualizowane??

moro
@Robek

No na pracuju, a gdzie. Daty tam masz, więc masz pewność czy aktualne.

@moro

a na produkcję to ile doświadczenia trzeba bo ja robiłem krótko na spożywce, bardziej przy drzewie i się zastanawiam czy starczy??

bonton
@Robek

na produkcje przecież nie ma teraz ofert z tego co widziałem???? czy są gdzieś indziej i ja nie widze

@bonton

ale czy to znaczy, że nie mogę zadać pytania o ten dział? przecież nie musi być oferta, żebym mógł uzyskać tutaj jakieś informacje na dany temat

poco
@Robek

To po co ci w takim razie? Składasz cv?

@poco

To już jego sprawa jakie ma motywacje, chyba nie trzeba tu się ze wszystkiego tłumaczyć.

Anastazja

Witajcie, widziałam ogłoszenie na Dyrektora Personalnego- co się stało z poprzednim? Jak wyglada dział Personalny w tej firmie? Szefostwo uważacie, ze jest otwarte na zmiany ?

Bjorki
@Anastazja

Pracuje dluższy czas w Dawtonie. Tak zarzad jest bardzo otwarty na kreatywnych ludzi z dobrymi pomyslami. Z poprzednim nic sie nie stalo, wczesniej nie bylo miekkich HR w firmie tylko dział kadr.

Danio
@Bjorki

czyli firma się rozwija? a jest też otwarta na rozwój swoich pracowników?

alles
@Danio

tak, można się rozwijać

Danio
@alles

a coś więcej na ten temat?

Zostaw merytoryczną opinię o Dawtona - Błonie

• Jak się pracuje w Dawtona?

Zobacz opinie na temat firmy Dawtona tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 82.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dawtona?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 1 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dawtona?

Kandydaci do pracy w Dawtona napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dawtona