Opinie o TENDER W. MŁOT w Święcice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy TENDER W. MŁOT. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie TENDER W. MŁOT o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TENDER W. MŁOT w Święcice

gnk

Wyraźnie napisane jest: trochę więcej niż najniższa krajowa. Do średniej to się nawet nikt tam nie zbliżył...

wie

administrator usuwa tekst bo pewnie to jest już pomówienie i za chwilę prześle do firmy dane IP z jakiego komputera i miejsca zostały wysłane. Więc pewnie nie chce się z tego tłumaczyć.

gnk

Sprzedawcy: podstawa trochę wyższa niż minimalna krajowa + iluzoryczna premia niby za wyniki sprzedaży i inne obowiązki, ale powodów do odjęcia kasy jest zawsze więcej niż do dodania. Zdarzały się przypadki konieczności oddania kasy z podstawy, bo premia była na minusie ... Zimą w biurze temperatury często poniżej 15 stopni, usprawiedliwiane jest to charakterystyką budynku. Baraku z blachy nie dogrzejesz lepiej.

Szczery

Jak chcesz pracować za miskę ryżu i zasiłek . Czekamy na ciebie

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie TENDER W. MŁOT kandydat na stanowisko Pomocnik lakiernika/zbrojarz ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
gnk

Złe warunki pracy bo latem upał a zimą lodowato, kiepska wypłata, niska podstawa(usunięte przez administratora) ekipa fajna ale przyjaźniami garnka nie zapełnisz. Bardzo nie polecam.

@gnk

Dlaczego został usunięty fragment o części wypłaty jako premia w kopercie i obcięciach tej części za byle co? Każą szukać czegoś na allegro, potem dostaje się odjęcie z wypracowanej premii za siedzenie na allegro w czasie pracy, nawet za zaplanowany urlop ma się karę, tym bardziej za L4. Piszę prawdę.

pik

tak studenci maja pole do rozwoju ogromne full kasy i kariera świetlana bo szef mądry wykształcony ponad miarę i zona mądra chyba nawet najmądrzejsza. wiec tylko przychodzić i robić oj robić

akcjionrausz

Czy studenci mają szansę rozwoju w MŁOCIE? Czy w ogóle zatrudniają studentów? Jak z elastycnzością, zmian, godzin?

Miro

Chyba tender w młot ma juz jakąs bazę, ale zapewne pracownik z kontaktami w branży i jej znajomością byłby milej widziany.

smurf

A czy na spedytora trzeba mieć swoje znajomości i bazę czy tworzy się ona podczas pracy, bo w przeciętnej firmie to różnie bywa.

Remo

Teraz też ziemią handluje. Serwis działa i naprawiają , część hali została wynajęta pod serwis Iveco

Józek

Czy firma tender jeszcze istnieje ? Hala gdzie były naprawiane ciężarówki widnieje w internecie jako do wynajęcia . Na stronie internetowej ostatnia aktualność jest sprzed dwóch lat .

Karol P.

Śmieszne jest wstawianie anonimowych tekstów i oczernianie ludzi, pracowników, właściciela itd. Nikt nie ma odwagi się przyznać do swoich poglądów. Dlaczego?? Jak ktoś czuje się skrzywdzony i sam nie ma nic na sumieniu to niech się podpisze, a jak nie chce się podpisać i ujawnić to swoje poglądy niech zachowa dla siebie, bo inne wypowiedzi są tylko formą pomówienia... Pozdrawiam Karol

Widzę, że już wszyscy co mącili albo zostali zwolnieni, albo sami się zwolnili, bo cisza na forum

Co wy tu ludzie piszecie, praca jak praca, jak sie komuś nie podoba to po co siedzi. Zarobki każdy ma takie jak sobie wynegocjował, a premie wiadomo, każdy ciągnie w swoją stronę. A te wszyscy co tu piszą te mądre opinie, to najpierw szefowi w tyłek wchodzili, a teraz to im źle. Firma ogólnie ok, tylko kadre kierowniczą zmienić i wywalic bandę obiboków

dam

Zapomniałam się podpisać, to j(usunięte przez administratora)obecnie była dyrektor w Tender

Czyżbyś zapomniał(usunięte przez administratora) własnie w celu załatwienia wszystkiego jego rękoma I to własnie jak piszesz dzięki (usunięte przez administratora)zwykli prości ludzie udowodnili (usunięte przez administratora)delikatnie pisząc działanie na szkodę własnej firmy i do tego rodzinnej. Po dziś dzień ten(usunięte przez administratora) nie on pierwszy i nie ostatni został tak potraktowany. (usunięte przez administratora)

Szukałem dzisiaj pracy w internecie i znalazłem ofertę tej firmy oraz ten post.(usunięte przez administratora) jak przyszedł Pan WM z Tender do Remo to zmiany które wprowadzał były na ten czas nieprzeciętnie \"dziwne\" nasz klan powiedział - szkodliwe. Teraz widać, jak by to wprowadził, firma by przetrwała, a ja nie musiałbym się dzisiaj zastanawiać czy dostanę wymówienie czy nie . U nas ostatniego dnia miesiąca nikt nie dostaje urlopu, chcą mieć możliwość zwolnić. Ogólnie tak robią żebyś się sam zwolnił. Po odejściu (usunięte przez administratora) którego zwolnili jak najpierw zwolnił wszystkich niewygodnych, oraz z idiotą który się nie zna na niczym. Szkoda , narzekaliśmy na nich, ale dało się pracować, teraz to jest grób.

Jeśli (usunięte przez administratora)toś uważa za krzywdzącą opinię o wysokości pensji to powodzenia-(najniższa krajowa to (usunięte przez administratora)pytanie jak to się ma do kwalifikacji i wiedzy ludzi - no pewnie dla(usunięte przez administratora) Jak ktoś lubi być tak traktowany to wolna droga są przecież różne gusta.

BEZ NICKA

Coś z tym ograniem jest ale ja tu widzę trochę nieprawdy. Nie widziałem żeby ktokolwiek był zatrudniony na minimum, wyżywania się ze strony pracodawcy też za bardzo nie odczułem. Rozmowa z premią jak najbardziej, choć nie znaczy, że nie była do osiągnięcia. Tu bez rewelacji ale w wielkich firmach można zobaczyć gorsze sytuacje, gorsze upodlanie ludzi. Jeśli myślisz, że zrobisz w (usunięte przez administratora)- błąd ale jak dobrze pościemniasz to też się nie napracujesz. Szkoda tylko(usunięte przez administratora) podrzędnych(usunięte przez administratora). Szkoda, że nie wziął przykładu(usunięte przez administratora)

PPP

Obietnice o dużych pieniądzach a zatrudnienie na na(usunięte przez administratora)reszta to słodkie teksty o systemie motywacji premii - nazw wiele cel ciągle ten sam : polegającym głównie na tym jak (usunięte przez administratora) szkoda słów aby powtarzać. Obiecanki, żalenie się, obmawianie, (usunięte przez administratora) w niego jak się da a jak nie, to się mu nie zapłaci wielkie rzeczy i poszuka się innego.

Zostaw merytoryczną opinię o TENDER W. MŁOT - Święcice

TENDER W. MŁOT
2.5/5 Na podstawie 84 ocen.
  • Długa 33
    05-860 Święcice