BYŁY KIEROWCA

UWAGA OSZUŚCI!! Firma traktuje kierowcę jak śmiecia szczególnie Pan BURAK Marek. Non stop smsy typu "nie nadajesz się, jeździsz beznadziejnie, nie po mojemu, szukaj nowego pracodawcy". O rozliczenie kilometrów na 10 zawsze trzeba się dopytywać. Wypłaty ostatniej na ponad 12 tyś km nie otrzymałem. chciałem dogadać się po ludzku ale trzeba jedynie przez sąd pracy i inspekcję pracy. Zjazdy co weekend zapomnijcie bajka pisana palcem jedynie TOMUŚ przydupas i podpierdzielacz Mareczka, więc uważajcie co mówicie. Za usterki potrącają ci z wynagrodzenia chociaż ich nie naprawiają lub robią to z auto kasko. Ogólnie to co mówią wygląda pięknie ale tak naprawdę nie jest!!!! SĄ LEPSZE FIRMY SZUKAJCIE, NIE BÓJCIE SIĘ.

były kierowca

witam, chciałem się odnieść do tych super extra opini na temat firmy, i jedyne co przychodzi mi na myśl to że wszystkie te wypociny pochodzą od sioferuf którym została pokazana brama wylotowa lub uciekli jak zwykłe szczury wypakowując się z auta i porzucając prace z dnia na dzień, pracowałem w tej firme i gdyby nie fakt że sytaucja życiowa zmusiła mnie do wyjazdu pracy za granica ,pracowałbym tutaj jeszcze długo, pierwsza sprawa to taka że bardzo dużo punktów załadunku i rozładunku była powtarzalna, z reguły w czwartek lub piatek było wiadomo co się będzie ładować na przyszły tydzień- pauza 45h w domu i wyjazd, z kasą nigdy nie miałem problemu i z tego co wiem chłopaki którzy tam pracują też nie mają problemu , auta ok, ,niema się czego czepiać. karty paliwowe , boxy wszystko w automacie, tylko Czecha było trzeba doładowac ręcznie. Więc zastanawia mnie fakt jaką życiową niemotą trzeba być żeby nie poradzić sobie z taką robotą jaka była w tej firmie, a te wszystkie wpisy pochodzą od sioferów którzy nie mają pojęcia o tej pracy i potrafią tylko pluć na ludzi, i stać pod budką z piwem........................i oczywiście zbierać na to piwo. Co sie tyczy przegięć w tacho to są w 100% bajki, robota jest w dużej mierze stała więc nie wiem jak to możliwe żeby ją przegiąć. No chyba że kierowca jest wybitnie inteligenty

Jarek

Super firma

JWP

Wszystko na + . Szefostwo wyrozumiałe, auta super , płatności terminowe. Polecam.

Jarek

Super firma

Normalny
@Jarek

Też jesteś super dla Joanny:)

Jarek Nowy wpis
Klient
@Normalny

Wszystko super

Normalny Nowy wpis
@Jarek

Ja też się cieszę z twojego szczęścia. Siedź tam jak najdłużej,i obyś nie trafił do normalnej roboty,bo tacy jak ty to tylko potrafią popsuć warunki szanujących się kierowców.

Jarek Nowy wpis
Kandydat
@Normalny

Jest Super, Ja z Ukrainy

Normalny Nowy wpis
@Jarek

Ta firma to już faktycznie spadła na psy. Na Polaka już widoczne nie stać.

Były kierowca

Powiem tylko tyle dzuadtrans omijać z daleka pauza 17 godzin w samochodzie za którą Ci nikt nie zapłaci.

Dawid Gawart
@Były kierowca

Szanowny anonimowy były kierowco. Ciekawe jest to co piszesz ale niestety nie piszesz prawdy oraz napewno nie byłeś naszym pracownikiem bo gdybyś nim był to wiedziałbyś jaki mamy system wynagrodzeń. Kierowcy zatrudnieni w naszej firmie otrzymują wynagrodzenie za każdy przepracowany dzień i jeżeli w trakcie pracy wypada pauza to logiczne jest to , że za ten czas również jest naliczane wynagrodzenie. Życzę dużo zdrowia i pozbycia się negatywnego nastawienia gwarantuje , ze życie będzie lepsze i przyjemniejsze :) w razie dodatkowych pytań zapraszam do kontaktu. pozdrawiam, Dawid Gawart Inter-Truck

Były kierowca
@Dawid Gawart

Przestan aż żal to czytać co piszesz jak cię niema więcej w tej budzie bo biurem tego nie można nazwać siedzi tylko twoja matka i ten (usunięte przez administratora) Haha zarobki 4tys za tydzień w budzie a jak nie chcesz zrobić tak zwanego kruciaka po powrocie z Gdańska to obraza majestatu. I wypłacie reszte kasy pracownika bo spotkamy się w sądzie i będziecie mieć kontrole za kontrola i wtedy się dowiesz czy pracowałem w tym (usunięte przez administratora) czy nie. Trzymać się z daleka panowie i panie od tej pseudo firmy

@Były kierowca

Cześć jakby była sprawa w sądzie to daj znać chętnie się tam pojawie a mam dużo do powiedzenia na temat te firmy

Czy Inter-Truck Joanna Gawart oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Dawid Gawart
@Pytanie

Witam, Wszyscy nasi Pracownicy otrzymują umowę o pracę. W przypadku dodatkowych pytań zapraszam do kontaktu. Pozdrawiam, Dawid Gawart

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Inter-Truck Joanna Gawart?

Stanisław
@Pytanie

Na nic bo w tej firnie nic nie ma kompletnie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Karol

W jaki sposób firma działa podczas pandemii?

Pracodawca Inter-Truck

Szanowni Użytkownicy, Każdy powinien mieć możliwość wyrażenia własnej opinii lecz życzylibyśmy sobie aby były one zgodne z prawdą. Na przestrzeni lat otrzymaliśmy wiele opinii. Jest nam przykro , że większość z nich jest nie zgodna z prawdą. W dobie internetu anonimowość zrobiła się powszechna w szczególności do hejtu. Zdaje sobie sprawę , że nie każdy w życiu jest ze wszystkiego zadowolony i nie każdemu można dogodzić jednakowo no ale takie jest życie. Jeżeli coś nam nie pasuje to szukamy lepszego dla nas rozwiązania aby osiągnąć wymagany komfort i spokój ducha. Ale pamiętajmy przy tym o szacunku do drugiej osoby, zarówno pracodawcy jak i współpracowników. Prowadzimy swoją działalność od ponad 20 lat i oczywiście jak w każdej branży jest część stałych wieloletnich Pracowników jak i pewna ilość stanowisk z rotacją zatrudnienia. Nie możemy zrozumieć takich wpisów jako , że w naszej firmie „ wynagrodzenie trzeba odbierać poprzez sąd” czy , że „ zmuszamy naszych Pracowników do nie przestrzegania przepisów- głównie czasu pracy” i wiele innych. Jeżeli ktoś ma odwagę dokonywać takie wpisy tylko anonimowo to chociaż bardzo proszę o podparcie tego jakimiś faktycznymi dowodami. ( informacjami o złożonych pozwach bądź potwierdzając ten fakt w inny sposób tak aby miał pokrycie i był zgodny z prawdą ) Z naszych przykrych doświadczeń i obserwacji oraz wniosków jakie wyciągamy po analizie zatrudnienia w naszej firmie mogę powiedzieć tylko jedno , że negatywny wpis pojawia się tylko w przypadku kiedy Pracownik postanawia odejść z firmy „ po angielsku” zabierając wszystkie swoje rzeczy nie informując o tym fakcie nas czyli swojego Pracodawcy. Duża cześć byłych Pracowników rozstając się z naszą firmą we sposób właściwy z zachowaniem okresu wypowiedzenia bądź w przypadku porozumienia stron potrafi zachować pozytywny wizerunek oraz kontakt na przyszłość, a nawet wrócić do pracy jeżeli zajdzie taka sytuacja. Tak więc bardzo proszę wszystkich byłych Pracowników , a może i obecnych do rozwiązywania niejasności we właściwy sposób jakim jest ewentualna rozmowa celem wyjaśnienia, a nie chowania się za „ anonimem” w internecie , ponieważ to nie jest rozwiązanie i niesie dużo przykrych emocji. Czerpmy z życia radość i róbmy wszystko zgodnie ze swoim sumieniem i SZANUJMY SIĘ. Chętnie odpowiem na dodatkowe pytania, jeżeli takie się pojawią. Zachęcamy do kontaktu na d.gawart@hot.pl Pozdrawiam , Dawid Gawart Inter-Truck

Normalny
@Pracodawca Inter-Truck

Dawid.Ładnie napisane,i co z tego. Kierowca to nie (usunięte przez administratora),i też ma swoje prawa. Dopóki tego nie zrozumiecie będziecie takie opinie czytali,i kierowców wiecznie szukali.Zmienicie podejście do ludzi z których żyjecie.

BYŁY KIEROWCA

@BYŁY KIEROWCA

Ja też kasę przez sąd muszę odzyskać Ciekawe kto dał kompetencję ten Markowi bo ja z takim spedytorem to pierwszy raz się spotkałem (usunięte przez administratora) A bajki takie wciska że uszy opadają

Mati

Prawdę kolego napisałeś

Zbyszek
@anonim

Bajki to mało powiedziane , on jest lepszy niż Andersen , mógł by śmiało książki pisać.

Pracodawca INTER-TRUCK
@BYŁY KIEROWCA

Szanowni Użytkownicy, Chętnie odpowiem na dodatkowe pytania, jeżeli takie się pojawią. Zachęcamy do kontaktu na d.gawart@hot.pl Pozdrawiam , Dawid Gawart Inter-Truck

Zainteresowany

Trudno znaleźć informacje o pracy w firmie. Pracownicy również bardzo oszczędni, jaki jest tego powód?

Peter
@Zainteresowany

Chyba nie przeczytałeś wszystkich opini.

Ewelina
@Peter

Opinie pochodzą jeszcze z 2018 roku a mamy już końcówkę 2019 także należałoby uaktualnić informacje o tym pracodawcy. Jak widać osoby zainteresowane pracą w Inter-Truck są, jednak mało informacji jest tu zamieszczanych. Jak się Wam tu pracuje?

Peter
@Ewelina

Nic się w tej firmie nie zmieniło,bardzo duża rotacja kierowców.

Jakub
@Zainteresowany

(usunięte przez administratora) , taki jest powód

Łukasz
Użytkownicy czekają na odpowiedź 145 dni.
Klient

A jak jest z płynem do spryskiwaczy? Kupujecie na stacjach benzynowych?

Paweł

miałem okazje wracać ostatnio z kierowcą z tej firmy z AT do PL, cóż za wspaniały kierowca to był, gdzie on nie był, czym on nie jeździł , czego on nie widział, no kopalnia wiedzy normalnie.................. , do momentu aż wjechał do Czecha i dostał mandat za źle ustawionego boxa...... ,zastanwiam się jak dużą ilość śniegu trzeba zjeść żeby takiego bałwana stworzyć.......

@Paweł

Zioło napisz lepiej ilu kierowców rocznie przerabisz jak na taką małą ilość atut to chyba sporo co ☺ Zioło to ilu kasę przez sąd obieralo To byś napisał A nie że niby z kimś na okazję do PL

@były kierowca

Zioło głupoty piszesz . Napisz lepiej ile tych szczurów rocznie przerabisz. Jesteś jak celebryta legendy o Tobie chodzą

@Kiero

a czy możesz bardziej precyzyjnie sprecyzować co autor miał na myśli? czasem przyjemnie jest porozmawiać z kimś mądrzejszym.

@były kierowca

Zioło komu Ty bramę wylotową pokazałeś Kierowcy sami odchodzą. Jak będziesz miał kontrolę ITD Inspekcji Pracy to przestaniesz głupoty pisać

@Kiero

bardzo dziękujemy za zaprezentowanie się szerokiej publiczności.

Vel Zioło

Witam Czy ktoś wie ile razy kierowcy zakładali tej firmie sprawę w sądzie w sprawie wynagrodzenia

@JWP

Trzeba być baranem,lub "szefem"żeby taką opinię napisać o tej firmie.Z tych + to tylko płatności terminowe się zgadzają,ale " kokosów" nie ma.Duża rotacja kierowców o czymś już świadczy.Ja nie polecam tej firmy.

Marcin E.
@anonim

Baranem - to trzeba być żeby po godzinie 3.00 nad ranem zaglądać na etransport.

@anonim

Branie,w Vancouver była prawie 20:00 ps.Chyba kogoś boli prawda.

@JWP

Chyba firmy Ci się pomyliły tam nic nie jest na Plus gołe 50gr z km albo najnisza podstawa 50 euro dieta kurs euro 4 zł i ani Gorsza wiecej cały czas pasy ciągle jesteś spóźniony i non-stop Marek dzwoni I nigdy nie dowiesz się jak naliczana jest dieta jak zjedziesz w niedzielę o 10 rano to liczone masz 12 euro diety bo według Marka w niedzielę byłeś w domu

@JWP

Na plus ? To dlaczego cały czas szukają kierowców 10 aut A non-stop szukają A wyrozumiały to musi być kierowca żeby wytrzymać z Markiem spedytorem Jeśli chodzi o płacę to czarna magia Czas jazdy i pracy też na Plus np. 17gdzin pracy i jest ok ważne że robotę zrobiłeś A jak dostaniesz mandat to Marek Ci powie że to Ty jesteś kierowcą roboty nie zrobisz bo czasu zabraknie to usłyszysz że się nie nadajesz . Wszystko na + a kierowcy kasę przez sąd odbierają TAKI to jest PLUS

Duża rotacja duży problem z Markiem spedytorem prekraczanie czasu pracy I jazdy to już norma A jak już nie będziesz chciał pracować to zacznie się problem z kasą jak Marek każe jechać pod zakaz i dostaniesz mandat to twój problem A jak coś zginie przy samochodzie płacisz za swoje I Marek Ci powie że jesteś lżejszy o kwotę którą Marek Ci powie .

Mirko

@JWP a jakie auta firma oferuje?

@Mirko

Flota Volvo - pełen serwis :)

atrakcyjny kazimierz

dokładnie, teraz się będzie liczyło żeby firmy wypłacalne były i żeby jakoś koła się kręciły.....

Staszek

Idealnie z pewnością nigdzie nie będzie a tu przynajmniej wiemy, że jest ok

Tomek

50 groszy gołe z kilometra wyjazd poniedziałek powrót sobota non stop brakuje 90 godzin zostawienie auta na trasie później za darmo po nie jedziesz na okrągło komplet pasów i krajowki żeby dojechać do Świecia nie wspomnieć o 2,3,4,rozladunkach.

atrakcyjny Kazimierz
@Tomek

to znaczy że auta wykorzystane na maxa skoro mało pustych kilometrów i 45h pauzy w domu

Ania

@Paweł warto żebyś napisał dlaczego nie polecasz. Podaj argumenty.

Pawel

Stanowczo odradzam nie będę się rozpisywał co i jak ale omijajcie z daleka tą firmę

Zostaw merytoryczną opinię o Inter-Truck Joanna Gawart - Leszno

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Inter-Truck Joanna Gawart
3/5 Na podstawie 4 ocen.