Opinie o MIP Pharma Polska w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie MIP Pharma Polska. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie MIP Pharma Polska o rekrutacji.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MIP Pharma Polska w Gdańsk

Asi

No to się spotkamy na szkoleniu, do mnie tez wczoraj dzwonili:-)

Weber

Wiem od kolezanki

xyz

No to gratulacje ;-) O której godzinie miałaś rozmowę w drugim etapie?

zzz

Do mnie zadzwonili wczoraj. Mam pracę :)

Przedstawiciel medyczny

Rekrutacja w bardzo miłej atmosferze - I etap, profesjonalne pytania. II etap - trochę pozostawiał do życzenia, niektóre pytania mało taktowne, bez związku z aplikacją na ww. Stanowisko.

1.Dlaczego MIP? 2.Dlaczego Przedstawiciel Medyczny 3. Co to są antybiotyki? 4. Jakie produkty MIP znam 5. Organizując konferencje z bardzo ważnym profesorem dostaje telefon iż nie może się on na niej zjawić że względu na problemy komunikacyjne - co wtedy bym zrobił? 6. Podać trzy wady 7. Pytanie ile zajmie podróż z miejsca x do y samochodem 8. Jak zwiekszylbym wyniki i w jakim czasie. 9. Jak widzę siebie w tej firmie za 2 lata. 10. Przekonać do danego produktu rekrutera

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
ttetka

Weber skąd wiesz że 24h?

weber

Witam, są dwa etapy. dzień po dniu, pytania standardowe jak w firmie farmaceutycznej. zatrudniają ludzi bez doświadczenia, takich najłatwiej pozyskać i nauczyć. rozmowy ok. Jak nie zadzwonią do kogoś do 24godz. to znaczy że niestety maja kogoś innego. pozdrawiam życzę udanego poszukiwania pracy...

reona

Tak, były już drugie rozmowy na Rzeszów. Odpowiedź w ciągu 2 tygodni, bo zatrudniają od marca.

ona

czy ktos otrzymal jakakolwiek odpowiedz po 1 etapie?

kandydatka

Czy miał już ktoś odpowiedź z podlaskiego co do 2 etapu rozmów?

Zainterosowany

Czy miał już ktoś z was może odpowiedz co do przejścia 1 etapu rekrutacji czy nie macie żadnych wieści?

rep

Atmosfera OK, chyba że jest nagły wzrost ciśnienia na jakiś produkt. Nie ma budżetu - PM pracują głównie merytorycznie. Początkowe szkolenie masakra - praktycznie 2 tygodnie poza domem i to od rana do wieczora. Potem tez częste szkolenia. Przyjmują po kierunkach biologicznych, AWF, fizjoterapie itp. pokrewne medycynie.

Rep

Przedstawiciel medyczny w tych czasach za 2500zł ?!? To jakiś żart ? Nawet KRKA i Oleofarm lepiej płacą :))) Nic dziwnego że jest tam rotacja a produkty jakoś się nie mogą ugruntować na rynku....popytajcie w aptekach. Po przeczytaniu tych opinii odpuszczam rozmowę bo z tego co widzę to szkoda czasu.

ziom

witam, ktoś może jest zaproszony na rozmowę na PM w Rzeszowie w dniu 1.02.2016? A tak w ogóle może ktoś napisać jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna i o co pytają ???

Józiu
@ziom

odezwij się na emaila ziom, dberk@wp.pl

REP

Firma dobra dla cichociemnych. Jak nie masz własnego zdania i robisz co Ci każą, to idealna firma dla Ciebie, do tego jak jesteś kobietą i planujesz macierzyństwo to nikt Cię z tego powodu ścigać nie będzie. Kasa od lat ta sama 2500, później 2800, grucha i 13stka ale to już jak jesteś na stałe. Do jazdy golfy w wersjach raczej podstawowych za to bez gpsu i jak ktoś mądry to i bez limitów. Pracować trzeba wszędzie, jak robisz swoje i nie zwracasz uwagi na chwilowe podbijanie ciśnienia to popracujesz stabilnie przez lata. Nikt nie gania Cie kiedy masz wracać z pracy i jak masz ją wykonywać, ważne że jest wynik. Zapomnieć możecie za to o awansach, podwyżkach, budżetach, a szkolenia w hotelach są raczej mocno naukowe i mocno biedne (piwko na swój koszt :)). Atmosfera ok, aczkolwiek większość obrabia (usunięte przez administratora) innym za ich plecami, taki klimat firmy, ale wszędzie podobnie. Jak ktoś myśli, że dzisiaj znajdzie super firmę z tradycjami za 3500-4000 netto i nic nie będzie musiał robić, to niech najlepiej odda się do adopcji jakiemuś politykowi z rządzącej partii.

Megg's

Nic sie nie zmienia -"gole" vg golfy, 2800 na reke, umowa o prace, jedyne co dobre, to toze po macierzynskim masz gdzie wrocic, bo gdzie indziej to roznie bywa.

Megg's

....

Masz 2,5k pln w kolejnym etapie w zależności od umowy 2800 z groszami i na tym koniec, na więcej raczej nie ma co liczyć, od kilku lat nie ma podwyżek i nie zapowiada się na nie. Premie różnie się dostaje. Przez pierwszy rok, zapomnij, bo masz w umowie, że nie dostaniesz. Aktualnie wypadły tetrazepamy, a one dosyć fajnie podbijały wyniki. Urlop tylko w okresie wakacyjnym, wręcz przymusowy, wrzesień-maj, nie ma szans. Jak już ktoś pisał, jak zaczynasz przygodę to ok, ale szybko uciekaj do lepszej firmy, bo tam każdy boi się własnego cienia, szczególnie w okresach nagłego wzrostu "ciśnienia".

smok wawelski

Firma na pierwszy rzut oka ok. Flota to vw golfy, kasa 2500 na start 2800 po roku, premie kwartalne od kilkuset do 1500zł w zależności od kaprysu firmy w danym momencie, bo mogą zostać wstrzymane /netto/. Limitów jako takich brak. Plany sprzedażowe na jeden wyrób, aczkolwiek nie mający wzięcia i na niego ciśnienie jest spore. Firma żydzi kasę na wszystko, budżet nie istnieje, marketing też, otc ma się sprzedać czyli pm vs reklamy konkurencji w mediach i ich pm/pf. Szkolenia i spotkania najczęściej nic nie wnoszące, tzw zapchaj dziura, bo musi się odbyć. Firma wprowadza nowe preparaty, aczkolwiek nie ma ochoty się rozwijać, góruje motto coś wprowadzić, jakoś sprzedać. Nikt nie ma zamiaru rozwijać preparatów na większą skalę, wszystko wygląda tak, jakby to co jest miało dać jakiś wzrost i szansę na przetrwanie kolejnego roku. Cały czas atmosfera niepewności, bez względu na wyniki. Dobra na start, bez szans na rozwój, sensowną podwyżkę czy awans dla pm.

Zostaw merytoryczną opinię o MIP Pharma Polska - Gdańsk

• Jak się pracuje w MIP Pharma Polska?

Zobacz opinie na temat firmy MIP Pharma Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 60.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MIP Pharma Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 3 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MIP Pharma Polska?

Kandydaci do pracy w MIP Pharma Polska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MIP Pharma Polska
4.6/5 Na podstawie 556 ocen.
  • Orzechowa 5
    80-175 Gdańsk