Mueller Fabryka Świec S.A.

Opinie o Mueller Fabryka Świec S.A.

Na temat zarobków kolego to mogę powiedzieć, że na jedzenie zarobisz a właściwie na miskę ryżu ale łyżki już ci nie kupią. Problem jest żeby dostać chociaż te 1500 zł na rękę. Praca na wyniszczenie..... jak ktoś nie widział prawdziwego hardcoru jak można jedni drugich wykorzystywać i poniżać. Odnośnie warunków przyjacielu to system trzyzmianowy cztero-brygadowy. Nastawiony na to że musisz przyjść nawet w niedziele i święto np. na 14.00 i (usunięte przez administratora) po 12 godz. Z nadgodzinami i tak Cię orżną jak dziką świnię. Robota wygląda jak w niemieckim lager coś na podobe kambodży i dojcz lager. Możesz zobaczyć jak Cię będą traktować jak tylko podpiszesz cyrograf :) i przekroczysz bramę tego syfu....

pauletta

Muller fabryka swiec najgorsza firma jaka moze byc.... Brak słow takie wykorzystywanie ludzi poprostu auszwitz a bedzie jeszcze gorzej bedzie kierownictwo samo pracowalo traktuja ludzi jak smieci i co moge wiecej dodac nikomu nie radze szukac takiej pracu pracowalam tam miesiac temu i nie radze !!!!!!!!!!

Kolo

Nie polecam wyzysk ludzi, pracowałem w magazynie i nie ma czasu zjeść śniadania. Do tego nie mili przełożeni

samOn

Jak w pierwszym komentarzu - to bardzo sknerowata firma. Najlepszą inwestycją jest człowiek drodzy rządzący ze świeczek. Zarobki w tej firmie są kiepskie i nie ma się co dziwić, że jest taka rotacja wśród pracowników. Masa ludzi się zwalnia i masa ludzi zaczyna tam pracę, tylko po to, żeby się za jakiś czas zwolnić. Powstają nowe zakłady w Grudziądzu które na start oferują więcej, a firma nic nie robi aby zatrzymać pracowników. Jesteś wieloletnim pracownikiem, idziesz po podwyżkę to nawet 100 zł brutto do podstawy nie dostaniesz, bo zawsze jest jakaś wymówka. Najgorsze i zarazem najśmieszniejsze jest jak ta firma udaje profesjonalną. Szkolenia na każdym kroku, zasady i rozwiązania czerpane z Japonii, tony biurokracji na każdym kroku - to wszystko do niczego nie prowadzi. Ludzie czują się jak idioci oklejając taśmami wszystko co popadnie i podpisując wszystko co się da. A narzędzia do pracy najlepiej trzeba by było mieć własne bo się nie doprosisz. Premie zabierane za byle co, natomiast więcej nie dołożą, zapomnij... Panuje tam dziwna zasada wyboru Liderek, Organizacyjnych, Kierowników. Obecnie panuje taka opinia, że pomimo inwestycji ta firma zmierza ku końcowi przez swoją niezmienną politykę. I wszędzie tylko układy układy i jeszcze raz układy.

Pracownik Produkcji

Przebieg rekrutacji przez pracownika HR Pania oceniam negatywnie ,wypytywanie się o przeszlosc uważam nie na miejscu ,i przeszkadzało to ,że nie mam doświadczenia na produkcji ,a w ogłoszeniu pisało, że mile widziane doświadczenie na produkcji ,ale niekonieczne ...ponadto każda szanującą się firmą powinna oddzwonić i informować o przebiegu rekrutacji ,a jie wysyłać SMS a potem się tłumaczyć że przyjęta została osoba ,która ma większe doświadczenie na produkcji ...uważam że każdy powinien mieć równe szanse a nie skreślony zostaje na starcie ...nie polecam rozmowy z Panią (usunięte przez administratora) ...

Czemu Pani nie pracowała przez ostatnie 2 lata ?

zawiedziony

A teraz to pozwalniali w grudniu 350 osób i ponoć chcą zwolnić kolejnych 150 osób, ogólnie to jak zatrudniają to od marca do grudnia potem sam sobie radź, teraz to pracownika traktują jak (usunięte przez administratora) przechodząc na inny sektor jako intruz i pracownicy uważają się za Bóg kogo, radzę Wam omijać tą firme, chyba,że szukać pracy na chwilę bez stabilizacji i brak rękawiczek itp. do pracy, firma nadaje się do żal.pl

zenon

pracowalem tam na stażu jakies 4 miesiace temu nie radze nikomu (usunięte przez administratora) non sto cos najgorszy zaklad jaki moze byc kierownictwo do bani prosic sie o sprzet do pracy najlepiej miec swój masakra nie polecam

alfons

Schmutz und Gestank Lager arbeiten Scheiße bis Deutsch Arbeit gefickt Führung gefickt

atoś

Pracowałem jako praktykant w laboratorium fizykochemicznym. Chociaż mogli zatrudnić mnie na darmową praktykę, o czym nawet była mowa, finalnie bardzo fajnie zapłacili. Kierownictwo w porządku, praca ambitna i nienudna. Sprzęt pierwszej klasy, a firma non-stop się rozwija. Nigdzie indziej nie mógłbym się zbliżyć na kilometr do spektrofotometru, a tutaj go obsługiwałem!

pityy

Bród,smród i słabe zarobki,szkoda czasu.

Cito

Bradzo sknerowata firma

Zostaw merytoryczną opinię o Mueller Fabryka Świec S.A. - Grudziądz

• Jak się pracuje w Mueller Fabryka Świec S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Mueller Fabryka Świec S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mueller Fabryka Świec S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 5 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mueller Fabryka Świec S.A.?

Kandydaci do pracy w Mueller Fabryka Świec S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mueller Fabryka Świec S.A.