Mueller Fabryka Świec S.A.

Opinie o Mueller Fabryka Świec S.A.

Czy na magazyn opakowań jeszcze przyjmują? Pozdrawiam

Firma Mueller S.A. Fabryka Świec poszukuje pracowników na Pracownik Produkcji w mieście Grudziądz. Czy ktoś brał już udział w rekrutacji w tej firmie i może wypowiedzieć się na jej temat? Z ilu etapów się składa?

Dzień dobry, proces rekrutacji na stanowisko Pracownika Produkcji został zamknięty. Rekrutacja jest jednoetapowa. Jest to spotkanie z pracownikem Działu HR i trenerem wewnętrznym. Kandydat jest również zaproszony na obszar, na którym potencjalnie miałby pracować. Może zobaczyć warunki, sposób pracy. Pozdrawiamy, dział HR.

Becia

Rekrutacja jednoetapową niezbyt przyjemna ,praca przy pakowaniu świec,myślę że niezbyt ambitna i nie wymagajaca doświadczenia ....

Ktos
@Becia

A coś więcej możesz napisać? Chce złożyć cv i nie wiem czy warto? Jakie wynagrodzenie na początek? Pozdrawiam

Grażyna
@Becia

Rekrutacja była nieprzyjemna? Coś się podczas niej wydarzyło u Ciebie? Praca jest stojąca czy siedząca?

@Ktos

Hej ! Wynagrodzenie na początek(usunięte przez administratora)a po okresie próbnym 6%premii ,praca na 3 zmiany ,na pakowaniu świec, Złożyłam CV ,ale bardzo żałuję ,że to zrobilam,bo teraz czuję się jak "nikomu niepotrzebna",jezeli nie masz doświadczenia na produkcji to szanse na przyjęcie do pracy sa mniejsze ,bo zawsze jest "lepszy kandydat ".Również pozdrawiam .

Dawid

A ten dodatek nocny to dużo? Napisz też proszę, jaki socjal wchodzi w grę i czy jest może dofinansowanie dojazdów?

Hjghj

Ukraińców chętnie przyjmują, Polaków nie

Grażyna
@Hjghj

Tacy pracowici są? Umowy mają takie same czy jakieś inne warunki?

Kolo
@Ktos

Nie

@Hjghj

Dlaczego przekazuje Pan użytkownikom portalu nieprawdziwe informacje? Pracownicy z Ukrainy stanowią niecałe 4% osób zatrudnionych w całej firmie. Jest to bardzo marginalny odsetek. Jeśli już ktoś decyduje się na zamieszczenie tutaj informacji, to prosimy, żeby te informacje były rzetelne. Pozdrawiamy Dział Personalny.

@Grażyna

To taka forma pomocy ..... albo dotacja za takiego pracownika

Klick

Dzień dobry. Jaki system pracy w magazynie? jest możliwość pracy tylko na zmiany popołudniowe ?

@Klick

Dzień dobry, jeśli chodzi o pracę na stanowisku Magazynier-Operator Wózków Widłowych odbywa się ona w systemie - 3 zmianowym 6-14, 14-22, 22-6. Nie ma możliwości pracy tylko na zmianę popołudniową. Pozdarwiamy Dział HR

Prawo do swobodnego wyrażania opinii ma swoje ograniczenia. Nikt nie może nikogo bezpodstawnie oskarżać i uderzać w dobra osobiste. Mówimy tu zarówno o naszej firmie, jak i naszych pracownikach. Swoboda wypowiedzi nie oznacza wolności do świadomego kłamstwa, do obrażania kogokolwiek czy, naruszania czyjejś godności. Godność osoby ludzkiej, jej dobre imię dobra osobiste są pod ochroną prawa. Jeśli wystąpiliśmy do GoWork o usunięcie jakiegoś wpisu, to był to wpis, który naruszał regulamin bądź przepisy prawa: był wulgarny i obraźliwy; zawierał groźby, pomówienia, miał na celu zastraszenie był spamem (identyczne lub bardzo podobne komentarze dodawane np. pod różnymi nickami); w jakikolwiek inny sposób naruszał zasady etykiety lub dobrych obyczajów.

Pracownik Produkcji

Przebieg rekrutacji przez pracownika HR Pania oceniam negatywnie ,wypytywanie się o przeszlosc uważam nie na miejscu ,i przeszkadzało to ,że nie mam doświadczenia na produkcji ,a w ogłoszeniu pisało, że mile widziane doświadczenie na produkcji ,ale niekonieczne ...ponadto każda szanującą się firmą powinna oddzwonić i informować o przebiegu rekrutacji ,a jie wysyłać SMS a potem się tłumaczyć że przyjęta została osoba ,która ma większe doświadczenie na produkcji ...uważam że każdy powinien mieć równe szanse a nie skreślony zostaje na starcie ...nie polecam rozmowy z Panią (usunięte przez administratora) ...

Czemu Pani nie pracowała przez ostatnie 2 lata ?

Jakie widełki płacowe w dziale customer service?

Czesław
@Kandydat

A na jakie zarobki w ogóle liczysz?

@Kandydat

Proces rekrutacji na stanowisko Junior Customer Service Specialist został zamknięty. Proszę śledzić nasz profil na pracuj.pl https://pracodawcy.pracuj.pl/mueller-fabryka-swiec-sa,17921, znajdzie Pan tam wszystkie aktualne oferty. Pozdrawiamy, zespół HR.

@Czesław

O widełkach płacowych informujemy podczas pierwszego spotkania rekrutacyjnego w firmie. Finalna oferta zależy od kompetencji kandydata, dotychczasowego doświadczenia zawodowego, poziomu znajomości jezyka angielskiego i/lub niemieckiego. Jesteśmy w tym zakresie bardzo transparentni. Pozdrawiamy, zespół HR.

nick
@Mueller Fabryka Świec S.A.

Jeśli jesteście transparetni to dlaczego widełek nie podajecie w oferach? Dopiero jak kandydat przyjedzie do Was... To najwazniejszy aspekt!

Wilk

Może ktoś na temat pracy Przedstawiciela Handlowego: atmosfera, wynagrodzenie, narzędzia, jaka flota. Dzieki

@Wilk

Dzień dobry, najlepiej uzyskać wszystkie informacje u źródła. Atmosfera pracy to dla nas sprawa najważniejsza, na wszystkie pozostałe pytania chętnie udzielę informacji w rozmowie telefonicznej. Zapraszam do kontaktu, numer telefonu: 573 414 718. Joanna, Dział Personalny.

Aktualność
Jak co roku, wraz z firmą Edukator kursy i szkolenia, wystartowaliśmy z kursem obsługi wózków widłowych z egzaminem UDT dla naszych pracowników.

W szkoleniach uczestniczy 24 pracowników, głównie z działu logistyki, ale również produkcji. Zależy nam, żeby również praca naszych operatorów maszyn była jak najbardziej ergonomiczna, a uprawnienia do obsługi wózków na pewno się do tego przyczynią. Pracownicy spędzają 3 dni na sali szkoleniowej, następnie odbywają się zajęcia praktyczne. Wszystko na terenie naszej firmy, dla jeszcze lepszego komfortu pracowników.

Cykliczność przeprowadzania szkoleń zapewnia nam dostęp do wykwalifikowanej kadry. Inwestycja w pracowników to nieodzowna część ciągłego rozwoju firmy.

#CiągłyRozwój #MuellerTeam #Szkolenia #UDT

Aktualność
„Powiedz mi, to zapomnę. Naucz mnie, to może zapamiętam. Zaangażuj mnie, to się nauczę.”
– Benjamin Franklin

Wakacje dobiegły końca, uczniowie wrócili do szkół. A my wspomnieniami wracamy do Naszych stażystów z Zespołu Szkół Ekonomicznych, którzy w lipcu i sierpniu brali udział w stażu zorganizowanym na terenie naszej firmy. Uczestniczyło w nim: 3 uczniów technikum ekonomicznego, oraz 5 uczniów technikum logistycznego. Każdy uczeń spędził w naszej firmie 1 miesiąc. Cieszymy się, że mogliśmy pokazać Wam jak wygląda codzienna praca w obszarze administracji i logistyki w praktyce i dziękujemy za Waszą pomoc. Mamy nadzieję, że ta próbka będzie drogowskazem w dalszym rozwoju.

Mueller Fabryk Świec S.A. współpracuje z Zespołem Szkół Ekonomicznych od kilku lat. Co rok na terenie firmy organizowane są praktyki i staże dla uczniów. Wspieramy młode osoby, którą chcą rozwinąć swoje skrzydła. Jesteśmy otwarci na zatrudnienie absolwentów technikum logistycznego i finansowanie szkolenia z zakresu obsługi wózków widłowych z egzaminem UDT, które są niezbędne do pracy na stanowisku Magazynier - Operator Wózka Widłowego.

Jak wiecie, jedną z naszych wartości jest #NastawienieNaDziałaniaDługoterminowe, wsparcie lokalnych szkół i młodzieży to nieodzowna jej część.

#ZespółSzkółEkonomicznych #CiągłyRozwój #NastawienieNaDziałaniaDługoterminowe #Inpiracja #Motywacja #CSR

Alicja

Powiedz mi, czy ten kurs to firma Ci zorganizowała? Czy chcąc zmienić stanowisko musiałeś sam w siebie zainwestować? Ciekawi mnie jak tu jest z rozwojem, czy firma coś organizuje

@Alicja

Firma bardzo chętnie inwestuje w rozwój pracowników, ich szkolenia. Kursy dla operatorów wózków widłowych z egzaminem UDT, finansujemy zarówno naszym pracownikom, jak i nowo zatrudnianym. Pozdrawiamy, zespół HR.

Aktualność
Przed zespołem Działu Technicznego intensywny okres szkoleń z różnych obszarów technicznych!
276.540 PLN, tyle zainwestujemy w rozwój kompetencji 45 naszych pracowników, jest to ponad 60% całego zespołu.
Szkolenia, które zostaną przeprowadzone, wynikają oczywiście z naszej diagnozy potrzeb szkoleniowych i są to:

• Programowanie Siemens

•  Elektrotechnika i aparatura szaf sterowniczych

• Ocena zgodności maszyn i urządzeń technicznych z wymaganiami zasadniczymi

• Podstawy pneumatyki przemysłowej

• Kurs spawania MIG oraz TIG

• Obsługa podestów

• Uprawnienia SEP

Rozpoczynamy już w najbliższą środę.
Na pierwszy ogień ruszają dwie grupy pracowników, po 12 osób każda. „Safety first”, dlatego tematem szkolenia będzie: EKSPLOATACJA MASZYN I URZĄDZEŃ TECHNICZNYCH. OCENA ZGODNOŚCI MASZYN I URZĄDZEŃ TECHNICZNYCH.
Podczas zajęć pracownicy, wzbogacą swoją wiedze z takich tematów jak:
Przepisy prawne (UE i prawa polskiego) regulujące zasady eksploatacji maszyn i urządzeń technicznych
Struktury systemu zapewniającego osiągnięcie prawnie wymaganego poziomu bezpieczeństwa eksploatacji maszyn i urządzeń technicznych
Zakres dopuszczalnych zmian i modyfikacji wprowadzanych przez użytkowników maszyn
Wymagania dyrektywy maszynowej 2006/42/WE oraz 89/391/EWG i 2009/104/WE oraz dyrektyw powiązanych, odnoszących się do producentów i konstruktorów maszyn i urządzeń technicznych (w tym również producentów maszyn i urządzeń wytwarzanych na własne potrzeby)
Opanowanie procedur doprowadzania maszyn i urządzeń technicznych do wymagań minimalnych, ogólnych i branżowych zapewniających bezpieczeństwo eksploatacji

Jakość szkoleń jest kluczowa, dlatego szkolenia poprowadzi Centrum Szkoleń Inżynierskich https://emt-systems.pl/ i Edukator Grudziądz.

Szkolenia techniczne pozwolą nam umocnić pozycję konkurencyjnej firmy na rynku.  Poszerzymy kompetencje naszych specjalistów, dzięki temu jeszcze lepiej poradzą sobie z każdym problemem i wykorzystają swoja wiedzę niejednym projekcie (o co z całą pewnością zadbają ich przełożeni)

#Rozwój #Edukacja #MuellerTeam
Łysa

Czy ktoś wie jak jest w laboratorium? Jakie są opinie, atmosfera, wynagrodzenie itd

@Łysa

Dzień dobry. W laboratorium obecnie zatrudnione są dwie osoby, atmosfera jest bardzo dobra:) Będziemy prowadzić rekrutację do tego wydziału, ponieważ będziemy go powiększać. Proszę śledzić nasz profil na pracuj.pl: https://pracodawcy.pracuj.pl/mueller-fabryka-swiec-sa,17921. Wkrótce pojawi się ogłoszenie dotyczące stanowiska laboranta. Pozdrawimy, zespół HR.

Byk

Hej, czemu ciągle poszukują operatorów wózków ? Taka rotacja jest ?

Alicja

A na jakieś inne stanowiska też są ciągle poszukiwania? Czy jak to wygląda?

@Byk

Dzień dobry Dział Logistyki w firmie cały czas się rozwija. Część rekrutacji prowadzimy z powodu zmian zachodzących w naszej organizacji (nowe maszyny, zwiększenie zdolności produkcyjnych), część wynika z koniecznośći prowadzenia rekrutacji na zastępstwo za pracownika, który opuszcza naszą organizację (relokacja do innego miasta, zmiana pracy na zupełnie inny profil itd.). Pozdrawiamy, zespół HR.

Ama

Hej, czy poszukują kogoś na produkcję? Jak wygląda tam praca? Polecacie?

@Ama

Dzień dobry. W tej chwili rekrutacja na stanowisko Pracownika Produkcji jest zamknięta. Prowadzimy natomiast rekrutację na stanowisko Operatora Maszyn. Nasze aktualne oferty pracy znajdzie Pani na naszym profilu na OLX https://mueller.olx.pl. Pozdrawiamy i w razie potrzeby służymy pomocą, zespół HR.

młoda

Witam, chciałabym aplikować na stanowisko magazyniera, czy polecacie? Nie mam dużego doświadczenia w jeździe na wózkach widłowych, czy sobie poradzę w takim razie ?

Zainteresowana

Dzień dobry Pojawiła się oferta do działu rozwoju Warto tam iść? Jaka atmosfera? Zarobki? Szefowa?

Emilia
@Zainteresowana

Jaka oferta konkretnie, oczywiście pytam o stanowisko, bo ja nic nie słyszałam?

Daria

Czy przyjmują do pracy?

Zofia

A jaka hala jest najlepsza?

@Daria

Tak przyjmują okrągły rok

Nicknick
@Zofia

Najlepsza była 6 na konsolidacji ,ale teraz tam jest magazyn,wiec 5 jest w miarę

Emilia

No ale premia chyba przyznawana jest na jakichś zasadach, popraw mnie jeśli się mylę? Wiec jak jej nie dostajesz to jest powód chyba?

Zgadzam się z tobą w 100%.zapomnialeś/zapomniałaś dodać że co niektórzy sobie pracę wybierają jak im dana nie odpowiada,czyli tam gdzie są wpisani na grafiku. Depresji to mało powiedziane ale też nerwicę.

Ta

Podobno szukają wózkowych. Jak to u was wygląda z pracą ,?

Witam czy warto złożyć CV na operatora wózka widłowego może ktoś coś podpowiedzieć? pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Mueller Fabryka Świec S.A. - Grudziądz

• Jak się pracuje w Mueller Fabryka Świec S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Mueller Fabryka Świec S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 38.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mueller Fabryka Świec S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 5 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mueller Fabryka Świec S.A.?

Kandydaci do pracy w Mueller Fabryka Świec S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mueller Fabryka Świec S.A.