Mueller S.A. Fabryka Świec

do poganiaczy bydla ku...a nadawalaby sie taka jedna a nie do bycia nad ludzmi

MCP 75
@mcp1 09.11.2017 14:47
do poganiaczy bydla ku...a nadawalaby sie taka jedna a nie do bycia nad ludzmi

Tak to jest gdy liderkami zostają kobiety które zazwyczaj wcześniej tyrały jako pakujące z niskimi zarobkami. Dostaną trochę władzy to im odbija a potem szaleją jak ranne jelenie.

mpc1

wyzysk czlowieka i brak poszanowania przez przelozonych za te marna pensje nie kazdy nadaje sie na lidera gdyz ma zly stosunek do czlowieka czepianie sie bez powodu nie probojac wysluchac zrozumie pracownika tylko (usunięte przez administratora)..lic jak sie ma zly dzien kto im tam bedzie robic jak ukraina wyjedzie tylko Vi co nie maja wujscia i ambicji

Kozik

Nie wiwm skąd ludzie biorą aż tak zlą opinie o tej firmie pracuje tam juz od ponad roku i nie narzekam ludzie super atmosfera bardzo fajna , przełożeni jak wszędzie maja swoje kaprysy ale ogólnie fajni. Płaca jak wszędzie najniższa krajowa a jeśli ktoś chcę robić to nie będzie narzekał i wybrzydzał.

fuck
@Kozik 09.07.2017 10:39

z wlasnego doswiadczenia tlumoku

iwa

a niech taka liderka ktora akceptuje to ze zasuwalam za dwoch sama 8godz sprobuje za kogos zapie...ac to napewno sie poczuje jak jelen akordowy

Subiektywny

Cóż.. Wg mojej opinii praca nie jest aż tak ciężka fizycznie. Nawet na legendarnym piekle już jest latwiej niż kiedys. Coś zmienia się na lepsze.. Nie jest to firma pozbawiona wad ale nie ma firm idealnych. Jako facet twierdzę ze kobiety powinny mieć trochę lepiej płacone. Boli ze nowe osoby przychodzą i maja lepsza stawkę na tym samym stanowisku a starzy nie mogą się doprosic o parę groszy. Fajnie że są dodatkowe pieniądze za swoje pomysly tzw kaizen. System 4 brygadowy nie jest wszędzie aczkolwiek praca w nim to lipa. Osoby pracujące na 3 zmianach zarabiają tyle samo pomimo ze tracisz weekendy a niektórzy pracują tak cały rok. Co sprzątania to mi to osobiście nie przeszkadza. Czasem liderki dają pewne polecenia nie w porę i odrywaja od ważnych zajęć. Uważam ze aby zostać liderem trzeba popracować trochę na wszystkich stanowiskach i maszynach na hali a mam wrażenie ze część z nich wzięta kosmosu i nie do końca maja pojęcie na temat czynności na danych stanowiskach. Plusem zakładu jest to że z pracownikami można się dość dobrze dogadać i nie ma aż takiej zgnilej atmosfery. Co do płacy to zależy od stanowiska. Sa stanowiska ze placa jest adekwatna do obowiązków a czasem jest tak ze bywa bardzo zanizona. Niestety uważam również ze ludzie wchodzący w tyłek sa lepiej traktowani, nawet jeśli gorzej pracują. No cóż tak jest w wielu zakładach. Jestem zdania ze w zakładzie można się sporo nauczyć bo jest tam troszkę techniki i ciekawych rozwiązań z różnych dziedzin. Praca pewna jeśli ktoś wykonuje swoje obowiazki i jest zatrudniony bezpośrednio przez zakład A nie agencje pracy bo tu bywa różnie. Ogółem da się wytrzymać jeśli ktoś ma również trochę szczęścia i trafi na dobre dla niego stanowisko. Jest wiele gorszych zakładów pracy.

jogurt

Pracuje od 2 miesięcy - praca jak praca ... swoje trzeba zrobić - ludzie są różni ... jedni fajni drudzy podli którzy utopiliby cię w łyżce wody. Zarobki jak na warunki grudziądzkie wydaje mi się ok. Wiele czyta się o sprzątaniu - no cóż w domu też sprzątasz, a stanowisko pracy powinno być czyste (BHP etc....). Jeśli linia nie idzie również się sprząta - no cóż coś trzeba robić aby otrzymać pensję .. wolę 2 razy sprzątnąć podłogę i mieć dniówkę zapłaconą niż być wysłanym na urlop bezpłatny ....

taka prawda

zgadzam sie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wyzysk czlowieka i brak poszanowania dla pracownika pracowalam 5 miesiecy w tym [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] bo musialam ludzie wredni liderka to samo wredna nie wyrozumiala [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wyzywajaca sie na mnie gdy humorku nie miala psychicznie bylam wykonczona no a ostatni miesiac tyralam za siebie i kogos czujac sie jak niewolnica a liderka nie reagowala to jej pasowalo byle jak najwiecej zrobic i kurw za jakie pieniadze nie polecam tego obozu

Hejko

Więc jeżeli jesteś osobą która dobrze potrafi wchodzić w tyłek przełożonym ,ktora z łatwością donosi o wszystkim przełożonemu, która lubi pracować charytatywnie,ma mocna psychikę i nie irytuję się wcale ,to ta fabryka jest właśnie dla ciebie. Ta fabryka potrzebuje takich ludzi,więc śmiało złóż papiery i powodzenia.

Agnieszka

@MARIAN może jednak mógłbyś powiedzieć kilka słów o swoich doświadczeniach z pracy w firmie. Dodatkowe informacje będą cenne dla osób, które zastanawiają się nad przesłaniem swojego CV. Tym bardziej, że obecnie firma rekrutuje do wielu ze swoich działów. W jakim z nich Ty pracujesz?

Agnieszka

@Kozik rozumiem, że Tobie praca w Mueller S.A. Fabryka Świec odpowiada. Możesz powiedzieć też coś o samej pracy? Jak wygląda typowy dzień? Czy są to stałe godziny pracy, czy system zmianowy? Jak oceniasz trudność wykonywanych obowiązków?

Agnieszka

@Antoni 1 według Ciebie w firmie Mueller S.A. Fabryka Świec nie ma szacunku do innych. W jaki sposób się to objawia? Czy spotkała Cię jakaś nieprzyjemna sytuacja? Piszesz, że firma 'okrada' z pensji. Co masz tutaj na myśli? Co to według Ciebie oznacza?

Piorun
@Agnieszka 11.05.2017 10:15

Owszem mnie spotkała. Firma nie ma za grosz szacunku do pracownika. Dla tej firmy słowo szacunek nie istnieje w słowniku. Rozumiem że praca jest pracą i trzeba pracować żeby żyć.to normalne. Każdemu coś nie pasuje i każdy najlepiej by chciał siedzieć i nic nie robić. Jak wszędzie nie da się każdemu dogodzić ale to co robi ta firma( a raczej ludzie na stanowiskach kierowniczych ) z pracownikami przechodzi wszelkie pojęcie. Pani Agnieszki chce pani konkretów ? Proszę bardzo. Przykład: pracujesz dla tej firmy bardzo dlugo, nigdy się nie spóźniłeś,nigdy nic nie zniszczyles, zawsze wykonujesz swoją pracę sumiennie , starannie i sprawnie. Twoja uprzejmość do innych pracowników w firmie jest zawsze na poziomie. A twoja praca jest ci wynagrodzona tym że cię zwalniają dyscyplinarnie bo kierownikowi nie spodobał się twój opis nad zdjęciem z twojego prywatnego konta na portalu społecznościowym.nieuprzejmosc, brak szacunku jak i również czasami bezczelność nie tylko tyczy się ludzi na stanowiskach kierowniczych w poszczególnych sektorach fabryki ale również osób które zasiadają w kadrach tej fabryki. Taka ja mam opinie na temat tej fabryki i przypuszczam że nigdy się ona nie zmieni. Kto tam pracował wie jak jest i o czym mówię. Serdecznie pozdrawiam kierownika rolingow i panie zasiadające w kadrach.

Agnieszka

Zobaczcie kogo aktualnie poszukuje Mueller S.A. Fabryka Świec! Oferty możecie znaleźć na stronie internetowej firmy http://www.mueller-swiece.pl/

piorun

Ogolnie rzecz biorac zawsze w tej fabryce byl syf i nie bylo poszanowania pracownika. Obiecalem sobie ze nigdy nie bede tam pracował ale coz stalo sie inaczej. Pracowalem 1,5 roku na magazynie robota byla wporzadku nie da sie ukryć.przynajmniej na początku jak zaczynalem. Mam duzy staz pracy na magazynie ale nigdy na zadnym magazynie nie widzialem zeby magazynier ukladal jakies wozeczki ale ktos wpadl na taki pomysl wzial za to pieniadze a ktos to zatwierdził. Ogolnie z czasem jak nie byles pupilkiem koerownika czy brygadzisty miales prze...... No i ostatnio nawet nie radze nikomu lajkowac zdjec kumpli z pracy na facebooku bo przez to sa problemy i to duze ze zwolnieniem dyscyplinarnym wlacznie. Pozdrawiam

x
@piorun 17.03.2017 14:43

Nie wierze, za aktywność na fejsie, prywatne zdjęcie macie problemy w pracy? No chyba, że zamiast pracować robiliście sobie fotki na zmianie i pokazaliście coś co jest objęte tajemnicą pracodawcy. A robota na magazynie jak robota, może teraz po wprowadzeniu leanu, kaizenów management więcej wymaga i wtrąca się w to co i jak się robi. Wszędzie w przemyśle takie zasady wprowadzają, chcieliśmy drugą Japonię, Amerykę, to mamy.

mpc5

wyniszczajca psychicznie a gdzieniegdzie fizycznie praca zazwyczaj w systemnie 4-brygady........gdzie premia i nadgodziny na kwitku widnieja pod jedna pozycja co daje jawna mozliwosc oszukiwania pracownikow na nadgodzinach tj.50/100:(((i nietylko....co druga osoba z tej firmy chce sie zwolinc a co 3 trzecia juz sie zwolnila...straszna rotacja.i juz powoli niema kto tam pracowac:)sorki mlodzi przychodza ale bez jakichkolwiek umiejetnosci:)i maja wyjeb...ostatnio byly tak dlugo oczekiwane podwyzki zabrali 10 procent premi uznaniowej i dodali ja do podstawy zeby lepiej wygladalo.po 10 latach pracy zarabiasz tyle samo co mlodzi ktorzy dopiero co sie zatrudnili:)))))))))))))))smiech smiech.spotkamy sie w gardenie:)))))))))))))

Michal

Ja na probnej umowie 3 miesiecznej po pierwszych 2 tygodniach pracy mialem wypadek i polamana noge, do konca umowy bylem na zwolnieniu. Gdy skonczyla mi sie umowa, bylem pewny ze moge sie pożegnać z praca, a ku mojemu zaskoczeniu dostalem umowe na rok i spowrotem bylem przyjęty do pracy. Zarobki nie powalają, mogloby być lepiej, ale praca jest przyjemna, u mnie na zmianie super atmosfera, a gdy sie robi swoja robote to nikt sie nie czepia :) system 3 zmianowy. Pracuje na magazynie, takze opisuje prace przez pryzmat mojego faktycznego miejsca pracy. Nie wiem jak ludzie na produkcji, ale jezdze po wszystkich salach produkcyjnych i jakos nie widze zeby ludzie byli wielce terroryzowani jak to opisują inni. Wedlug mnie praca malo wymagająca i przyjemna, fajna atmosfera. Nie mam pojecia czemu inni tak hejtują ten zakład, mi sie wydaje ze po prostu niektórzy chcieliby siedziec na dupie i dostawac kase za darmo..

MARIAN
@Michal 10.03.2017 22:25

Fajnie było w brygadzie ale się skończyło hehe a co o firmie szkoda slow kto robil to wie jak jest :)

grzelakowy

Najgorsza Firma w Grudziądzu, praca jak praca-pracować trzeba wszędzie, ale ludzie tam pracujący -masakra, dość, że wredni to jeszcze [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] dużo się czyta o tej firmie na forum...NIE POLECAM !!!

stiik

Najpierw daja ci na okres probny potem moga przedluzyc jak dobrze pracujesz ,ale tylko do listopada a potem na bruk ,chyba ,ze w jakis sposob uwiedziesz jakiegos lidera lub kierownika no obojetnie no to masz nawet na rok,Tam jest tak samo jak w kazdym zakladzie ,spodobasz sie i wchodzisz w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] to jestes w zespole zauwazylem ,ze na tym to polega .No niestety ale nie kazdy tak potrafi

alek

W obecnej chwili są zatrudniani Ukraińcy którzy pracują po 12 h,firma jak na razie nie udostępniła tym ludziom szatni czy też jakiś szafek na osobiste rzeczy , przebierają się i zostawiają wszystko w STOŁÓWCE gdzie jemy swoje śniadania,zapachy które tam się mieszają pozostawiają wiele niezapomnianych wrażeń oczywiście tych negatywnych(chodzi mi zwłaszcza o buty)Jakie to musi być upokarzające dla nich...

biały_murzyn

Na temat zarobków kolego to mogę powiedzieć, że na jedzenie zarobisz a właściwie na miskę ryżu ale łyżki już ci nie kupią. Problem jest żeby dostać chociaż te 1500 zł na rękę. Praca na wyniszczenie..... jak ktoś nie widział prawdziwego hardcoru jak można jedni drugich wykorzystywać i poniżać. Odnośnie warunków przyjacielu to system trzyzmianowy cztero-brygadowy. Nastawiony na to że musisz przyjść nawet w niedziele i święto np. na 14.00 i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] po 12 godz. Z nadgodzinami i tak Cię orżną jak dziką świnię. Robota wygląda jak w niemieckim lager coś na podobe kambodży i dojcz lager. Możesz zobaczyć jak Cię będą traktować jak tylko podpiszesz cyrograf :) i przekroczysz bramę tego syfu....

Nick

pauletta

Muller fabryka swiec najgorsza firma jaka moze byc.... Brak słow takie wykorzystywanie ludzi poprostu auszwitz a bedzie jeszcze gorzej bedzie kierownictwo samo pracowalo traktuja ludzi jak smieci i co moge wiecej dodac nikomu nie radze szukac takiej pracu pracowalam tam miesiac temu i nie radze !!!!!!!!!!

Kolo

Nie polecam wyzysk ludzi, pracowałem w magazynie i nie ma czasu zjeść śniadania. Do tego nie mili przełożeni

samOn

Jak w pierwszym komentarzu - to bardzo sknerowata firma. Najlepszą inwestycją jest człowiek drodzy rządzący ze świeczek. Zarobki w tej firmie są kiepskie i nie ma się co dziwić, że jest taka rotacja wśród pracowników. Masa ludzi się zwalnia i masa ludzi zaczyna tam pracę, tylko po to, żeby się za jakiś czas zwolnić. Powstają nowe zakłady w Grudziądzu które na start oferują więcej, a firma nic nie robi aby zatrzymać pracowników. Jesteś wieloletnim pracownikiem, idziesz po podwyżkę to nawet 100 zł brutto do podstawy nie dostaniesz, bo zawsze jest jakaś wymówka. Najgorsze i zarazem najśmieszniejsze jest jak ta firma udaje profesjonalną. Szkolenia na każdym kroku, zasady i rozwiązania czerpane z Japonii, tony biurokracji na każdym kroku - to wszystko do niczego nie prowadzi. Ludzie czują się jak idioci oklejając taśmami wszystko co popadnie i podpisując wszystko co się da. A narzędzia do pracy najlepiej trzeba by było mieć własne bo się nie doprosisz. Premie zabierane za byle co, natomiast więcej nie dołożą, zapomnij... Panuje tam dziwna zasada wyboru Liderek, Organizacyjnych, Kierowników. Obecnie panuje taka opinia, że pomimo inwestycji ta firma zmierza ku końcowi przez swoją niezmienną politykę. I wszędzie tylko układy układy i jeszcze raz układy.

zawiedziony

A teraz to pozwalniali w grudniu 350 osób i ponoć chcą zwolnić kolejnych 150 osób, ogólnie to jak zatrudniają to od marca do grudnia potem sam sobie radź, teraz to pracownika traktują jak [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] przechodząc na inny sektor jako intruz i pracownicy uważają się za Bóg kogo, radzę Wam omijać tą firme, chyba,że szukać pracy na chwilę bez stabilizacji i brak rękawiczek itp. do pracy, firma nadaje się do żal.pl

zenon

pracowalem tam na stażu jakies 4 miesiace temu nie radze nikomu [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] non sto cos najgorszy zaklad jaki moze byc kierownictwo do bani prosic sie o sprzet do pracy najlepiej miec swój masakra nie polecam

alfons

Schmutz und Gestank Lager arbeiten Scheiße bis Deutsch Arbeit gefickt Führung gefickt

atoś

Pracowałem jako praktykant w laboratorium fizykochemicznym. Chociaż mogli zatrudnić mnie na darmową praktykę, o czym nawet była mowa, finalnie bardzo fajnie zapłacili. Kierownictwo w porządku, praca ambitna i nienudna. Sprzęt pierwszej klasy, a firma non-stop się rozwija. Nigdzie indziej nie mógłbym się zbliżyć na kilometr do spektrofotometru, a tutaj go obsługiwałem!

pityy

Bród,smród i słabe zarobki,szkoda czasu.

Cito

Bradzo sknerowata firma

Zostaw opinię o Mueller S.A. Fabryka Świec - Grudziądz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mueller S.A. Fabryka Świec