Opinie o Mueller S.A. Fabryka Świec w Grudziądz

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Mueller S.A. Fabryka Świec. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Mueller S.A. Fabryka Świec o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - produkcja

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o Mueller S.A. Fabryka Świec w Grudziądz

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Wypalona świeczka

Czy ktoś w zarządzie, w kadrach itp. wie o tym co się dzieje w magazynie opakowań? Jaki terror i despotyzm i mobbing ,sieją tam dwaj zakąpleksione pajace ? Czy kogoś z wyżej wymienionych , zastanowiło to ,dlaczego jest , AKURAT w magazynie opakowań taka rotacja ? Nie pozdrawiam byczka i niemca ( pisownia z małej litery wynika z braku szacunku)

Iwo

Firma rodzinna, wypracowała sobie dobre opinie. Poza tym szanuje pracowników i w efekcie ma również opinię dobrego pracodawcy!!

Draco
Kandydat

Jakie są zarobki na start dla operatora posiadającego doświadczenie w pracy na maszynach,oraz posiadającego wiedzę techniczną?

Kinga

Pracuje w Firmie Mueller od kilku miesięcy i nie mam się do czego przyczepić. Wynagrodzenie jest przyzwoite, są benefity dla pracowników, paczki swiąteczne dla dzieciaków, ubezpieczenie grupowe. Ludzie również są w porządku. Atmosfera normalna dokładnie taka jak powinna być w pracy. Moim zdaniem jeśli wywiązujesz się ze swoich obowiązków, nie obijasz się to naprawdę nie ma na co narzekać. Ja polecam z czystym sumieniem.

Wypalona świeczka

Emilia
@Wypalona świeczka

Nie, a co dokładnie się dzieje? Może na samym Forum nikt tak nie pomoże, ale przynajmniej takie ostrzeżenie byłoby pomocne dla tych którzy się interesują pracą, ja właśnie miałam pytać o szczegóły ale widzę że nie ma sensu chyba?

Miłośnik fabryki
@Wypalona świeczka

Zgadza się z tym wszystkim . Znam temat od środka ponieważ kiedyś tam pracowałem . Mobbing na magazynie opakowań jest tam na porządku dziennym . Niemiec za pracownikami chodzi jak pies i patrzy każdemu na ręce czy tylko coś robisz a byczek nie robi nic innego jak siedzi tylko na kamerach aby zabrać tylko premie której prawie i tak wogole nie daje . Wogole nie doceniają zaangażowania pracownika . Nic dziwnego że brygadzista ma ksywę Niemiec . W czasach wojny Niemcy traktowali lepiej ludzi niż kierownictwo w tym magazynie opakowań .

Busiarz Nowy wpis
@Wypalona świeczka

Również sie z tym zgadzam, ta dwójka robi tylko pod górkę pracownikom, kiedyś tu robiłem i tyle mi wystarczy , byczek siedzi tylko w biurze i śledzi każdego z kamer byleby znaleźc powód by nie dać premi , a pupilek niemiec chodzi i szuka tylko powodu by kogoś pogrązyć i donieść na niego . Zarząd toleruje taki mobbing w miejscu pracy czy po prostu udają że nie ma problemu? O milej atmosferze jak to sie reklamują ze ŚWIECĄ szukać , odradzam

Ta Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 3 dni.

Podobno szukają wózkowych. Jak to u was wygląda z pracą ,?

gość 123
Kandydat

Może ktoś wypowiedzieć się na temat pracy w UR, szukają obecnie pracowników. Jakie warunki płacowe czy premie są dla wszystkich co miesiąc ? Jest czym pracować czy oczekują , że z (usunięte przez administratora)bat (usunięte przez administratora)?

Jarosław
@gość 123

Na rękę 4tysie jak dobry miesiąc,trzy zmiany,stare maszyny,rzeźbienie w gównie.Części wyciągasz ze starych maszyn,albo z jakiejs obok,która nie pracuje.Najlepiej,zebys mial wiedzę absolutną.

Gość 123
@Jarosław

To szału nie ma jak za 3 zmiany i etat cudotwórcy, a w ogłoszeniach takie piękne zarobki proponują

Gość 123 Nowy wpis
@Jarosław

Pracowałeś czy jeszcze pracujesz ?

Pracownik Nowy wpis

saxJOB Personalservice GmbH
(7 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
Nowy
Użytkownicy czekają na odpowiedź 5 dni.
Kandydat

Witam czy warto złożyć CV na operatora wózka widłowego może ktoś coś podpowiedzieć? pozdrawiam

Ciekawska

Podwyżki całkiem nieźle w tym roku. Brawo wy. Szkoda tylko że nadal spora rotacja w każdym obszarze, nawet na wyższych stanowiskach Chyba najmniejsza rotacja jest w tym dziale co wiecznie zleca nam testy na produkcji. Nowy szef tego działu sprawia dobre wrażenie w odróżnieniu do jego pomocnika

Grażyna

A co w tym drugim Ci się nie podoba? :/

Kierownik od tych testów
@Ciekawska

Ciekawska Dziękuję za twoją opinię. Myślę, że gdybyś popracowała z naszymi specjalistkami u boku jak to napisałaś "mojego pomocnika" to sporo mogłabyś się nauczyć Ma on odmienne obowiązki niż specjalistki, ale uwierz, że to co robi jest przydatne i pomocne w naszym dziale, inaczej by z nami nie pracował :)

Gość 123
@Ciekawska

Ciekawska a może wiesz coś na temat pracy działu UR ?

Praca w tym zakładzie jest idealna dla ludzi palących. Dodatkowe 10 minut przerwy na papierosa w ciągu każdej godziny to super sprawa. Polecam tą firmę!

Kierownik od tych testów
@Pracownik

Jeśli twój szef na to pozwala i akceptuje to faktycznie fajnie tam macie. Firma jak firma, swoje trzeba zrobić. Jeśli pracownik ma czas na 80min przerw w ciągu zmiany to należy się zastanowić czy nie ma za mało obowiązków i nie mógłby w tym czasie pomóc koledze/koleżance. Dlatego tu by się przydał inżynier Lean który zbalanskwalby procesy produkcyjne aby uniknąć takich sytuacji a przy okazji przyniósłby dodatkowe zyski dla firmy

Aldona

Cieszy mnie bardzo że już nie pracuje w firmie z pewnymi osobami które mimo że ten etap zakończyłam cały czas są zgryźliwe i złośliwe publicznie. To było kolejne doświadczenie w moim życiu , dużo się nauczyłam o jakości świeczek , procesie produkcji . Bardzo dziękuję kierownikowi za przyspieszenie mojej decyzji o zakończeniu pracy w Mueller.

Honorata
@Aldona

No ale czemu konkretnie się zdecydowałaś zakończyć tu pracę?

Lala
Kandydat

Chciałabym złożyć CV do kontroli jakości ale Mika nie pisze zbyt dobrze o pracownikach tego dzialu czy ta opinia jest prawdziwa czy pisze tylko po to by zniechęcić na to stanowisko??

@Lala

(usunięte przez administratora) Fakt, jest jedna zmiana w kontroli jakości gdzie atmosfera jest ciężka jednak zaangażowaniem i chęcią nauczenia sie można zdobyć sobie przychylność zespołu

Antymika

Na pewno. Bardzo ci dziękujemy. Nie wiem co byśmy bez ciebie zrobiły

Czy Mueller S.A. Fabryka Świec organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Kieras
@Pytanie

Oczywiście Szkolenia leanowe, szkolenia z Excel na różnych poziomach trudności, zarządzanie projektami i wiele innych

Czesław
@Kieras

To dobrze że firma stara się doszkalać pracowników :) A jak wyglądają wstępne szkolenia? Jest jakiś stały "pakiet"?

Jo
@Czesław

A czegobyś oczekiwał kolego

@Kieras

Szkolenia dla niektórych ale są .Mam porównanie z innym zakładami pracy i się różnią , kwestia funduszu firm

Aldona

Słabe szkolenia w jakości mam tu na myśli wypalanie, powinna być konkretna osoba z kilkuletnim stażem szkoląca nowe osoby, słaby przepływ informacji między przełożonym i pracownikiem oraz rozmowa . Super współpraca na Mcp3 , dziękuję wam kochani że byliście , to od was się najwięcej nauczyłam odnośnie procesu produkcji i występujących wad, będę miło was wspominać ♥️????

Daria
Kandydat

Mogłabym uzyskać informacje na temat pracy jako operator maszyny? Widnieje ogłoszenie na pracuj.pl. aktualnie pracuje od 3 lat na maszynach produkcyjnych, więc doświadczenie mam, ile trwa szkolenie nowego pracownika?

Czy można liczyć w Mueller S.A. Fabryka Świec na prywatną opiekę medyczną?

TAK

@Pytanie

Tak, jeśli pracownik przepracuje pełen rok ma prawo do prywatnej opieki medycznej w całości finansowanej przez Pracodawcę i dostęp do szregu lekarzy specjalistów, w zasadzie w każdej specjalności.

@Pytanie

Firma finasuje wszystkim pracowikom zatrudnionym minimum rok prywatne ubezpieczenie medyczne

JOANNA
@Pytanie

Tak, firma finansuje pracownikom prywatne ubezpieczenie medyczne.

Jak długo czekaliście na odzew z Mueller S.A. Fabryka Świec? Oddzwaniają zawsze?

Pozytywny
@Pytanie

Szkoda czasu.chyba że na krutką metę to ok,a na dłuższą nie polecam

@Pozytywny

Nie wiem jak u was ale ja trafiłam na zmianę gdzie osoba która ze mną jest na danym dziale jakości nie jest przychylna i już na samym początku poczułam się jak intruz, ona sama za długo nie pracuje i w pewnych kwestiach próbuje mnie w błąd wprowadzić , żebym tylko nie potrafiła za dużo .Ja chcę pracować i nawet mi się podoba ale przy takich antypatycznych osobach są wątpliwości i nerwy

www
@Pytanie

Nie odezwali się wcale. Trzeba było czekać dlugo na korytarzu zanim 5 osobowa komisja pojawiła się. Pytali się o różne rzeczy przez dobre 30 min, może statystyki muszą sobie podnosić. Szkoda czasu.

Customer
Kandydat

Jakie zarobki customer service specialist? Ile dni w miesiącu praca zdalna?

Witam .Miały być podwyżki w kwietniu ale zarzad powiedział ze ze względu na koranowirus nie będzie, ale zakład funkjonuje wszystkie zmiany pracują ludzie narażają swoje zdrowie za najniższą krajową a biura pracują zdalnie ,gdzie tu sprawiedliwosc, chyba trzeba poszukać sobie innej pracy ,a oferty są. Pozdrawiam

@Pracownik

Może powinnaś/powinieneś docenić, że masz pracę? A nie być teraz w mojej sytuacji i nie wiedzieć co się jutro wydarzy, bo dostałeś wypowiedzenie, bo zakład upada. Narzekasz, że wstrzymują podwyżki, a czy to nie dowód, ze myślą racjonalnie, że chcą utrzymać miejsca pracy, nie wiadomo czy będą mieli zamówienia, czy sklepy takie jak IKEA zostaną otwarte, czy pozostaną zamknięte. Biurowi na pracy zdalnej i co z tego, jeśli wykonują swoje obowiązki i mają do tego warunki, w ten sposób jest Was mniej w zakładzie i mniejsze ryzyko zarażenia. Szlag mnie jasny trafia, jak w obecnej sytuacji słyszę ludzi, którzy narzekają, a nie cieszą się, ze ich firma robi wszystko, by nie zwalniać swoich ludzi.

@Anna

Nigdy nic w życiu nie wiadomo, dzisiaj pracujesz jutro nie wiesz co będzie .Wstań, nie jesteś sam ...

@Pracownik

Podwyżki pomimo pewnych obaw związanych z pandemią były w tym roku uruchomione. Firma ma się dobrze, prężnie się rozwija, dając stabilne zatrudnienie swoim pracownikom.

@Mika

80 % pracowników firmy to ludzie z umowami na czas nieokreślony. Często firma zatrudnia całe rodziny. Przykro mi, że niestety źle trafiłaś na swoich mentorów, osoby, które Cię wdrażały. Nie możesz jednak oceniać firmy tylko z własnej perspektywy, dla wielu jest ona bardzo fajnym miejscem pracy :)

@Anna

Witam serdecznie , obecnie jestem na innej zmianie i są super osoby na MPC 3 oraz jakości , pozdrawiam ????

Kinga

ABC
@Kinga

Zależy na jakiej hali jesteś bo nie na każdej jest tak kolorowo jak piszesz

@ABC

Jeśli masz jakiekolwiek zastrzeżenia co do atmosfery pracy, współpracowników, najlepiej zgłosić to d Działu Personalnego firmy.

User12345
@Kinga

Na ile zmian sie pracuje?

@Kinga

Super osoby na MPC 3 i to jest piękne. Dobra współpraca jest bardzo istotna oraz wzajemne zrozumienie i dążenie do polepszenia produkcji świec oby tak było zawsze. Pozdrawiam ????

Czy zdarzają się nadgodziny w Mueller S.A. Fabryka Świec?

@Pytanie

Tak, czasami zdarza się możliwość pracy w nadgodzinach. Głownie w sezonie: maj-listopad.

@Pytanie

Oczywiscie, szczególnie w sezonie, tj. od czerwca do września.

Roksanaw5877

Tak

@Pytanie

Tak, jest taka możliwość , szczególnie w sezonie (maj-październik ).

Iwo

Mtc
@Iwo

Ta pełen szacunek,miła i przyjemna atmosfera,chyba nie o tej firmie piszesz.

@Mtc

Masz inne zdanie odnośnie atmosfery w Muellerze? Jakie masz w związku z tym zastrzeżenia? Co jest nie tak? Mógłbyś dokładniej opisać relacje między pracownikami oraz z szefostwem?

@Danuta

Ja mam , ile ludzi tyle charakterów ja na wstępnie odczułam antypatie , lekceważenie od jednej osoby która miała mnie przeszkolić potem byłam z innymi osobami które miały zupełnie inne podejście do kogoś nowego a teraz niestety wróciłam na zmianę do osoby która na samym początku mnie zraziła .Mam wrażenie jakby chciała mnie zdyskwalifikować jestem na okresie próbnym ona trochę wcześniej odemnie się zatrudniła, ja przyszłam pracować, rozwijać się .Z natury jestem osobą lubiąca pracować w zespole ale nie pozwalam na błędne oceny mojej osoby , szukania igły w stogu siana żeby komuś dokopać . Nie idzie się pracować żeby pod współpracownika się podstosowywać , komuś dogadzać ale wykonywać swoje obowiązki w sposób właściwy i rzetelny .

A i jeszcze coś dodam pracownicy stażem starsi również popełniają błędy i to właśnie oni się do nich nie przyznają tylko oskarżają nowe osoby, oczywiście nie każdy jest taki . Prośba...pracownicy dłużej pracujący w fabryce nie róbcie kozłami ofiarnymi nowych pracowników nikt was nie chce ze stanowisk wygryźć , idziemy pracować .

@Iwo

Firma bardzo zmieniła się na przestrzeni lat, warto pójść na rozmowę, zatrudnić się na okres próbny i osobiście zweryfikowac te wszystkie opinie tutaj :)

@Mtc

Jakie są konkretnie Twoje zastrzeżenia w stosunku do firmy, Co oceniasz negatywnie? Jesteś pracownikiem firmy?

Draco

@Draco

Stawka 3700 PLN brutto. Premia po 2 miesiącach do 15% za wydajność i 10 % za utrzymywanie standardów pracy (bezpieczeństwo, 5S, zuzycie masy palnej). Premia jest wypłacana co miesiąc. Po roku czasu przejscie na Senior Operatora i stawka 4050, analogiczy system premiowy. Do tego nadgodziny, godziny nocne.

BrodAt-yy
@Joanna

A to czyli lepiej się zwolnić po kilku latach pracy w tej firmie i starać się o ponowne zatrudnienie na lepszych warunkach?;)

@Joanna

Czy na wspomniane przez Ciebie premie w Muellerze łatwo jest się co miesiąc załapać? Jak jest z płatnością za nadgodziny i godziny nocne? Ile i jak często się zdarzają? Można samemu je sobie dobierać? :)

Myk
@Joanna

Wow.Tyle to mam po 10latach pracy w tej firmie.Podwyżki były,ale chyba nie dla wszystkich.Premie hehehe dobre sobie.

Mili
@Draco

Nic nie trzeba umieć, wystarczy chęć. Ale uważaj, ludzie z maszyny cie "zjedzą" bo zarabiają mniej.. Premia? Zawsze coś się znajdzie, żebyś nie dostał.

@Mili

Co dokładnie masz na myśli? Jak to zawsze znajdzie się coś żeby nie dostać premii? To może zostać za coś ona zabrana w Muellerze? Za co? Jakie są zasady?

Mili
@Danuta

Praca w godzinach nocnych jest, bo w zakładzie jest system pracy 3 zmianowy.. Jeżeli chodzi o premie - dostaje głównie operator, a nie osoby przy maszynie

@BrodAt-yy

Zdecydowanie nie! Warto rozwijać się, podnosić kompetencje i awansować zgodnie z matrycą kompetencji. Firma docenia zaangażowanych pracowników.

@Danuta

Premie wypłacana są co miesiąc, reguły są bardzo dobrze znane pracownikom, nie ma dużej trudnosci w ich osiągnieciu. Dodatki za nadgodziny i godziny nocne są wypłacane co miesiąc. Praca w godzinach nadliczbowych jest możłiwa, jeśli pracownik wyraża zgodę, szczególnie w sezonie (czerwiec-październik). Firma bardz mocno monitoruje przepisy kodekcu pracy, odpoczynki dobowe, tygodniowe, maksymalne limity nadgodzin.

@Myk

Podwyżkami objęci są wszyscy pracownicy, chyba, że ewidenctnie bezpośredni przełożony uzna, że osoba ma luki komptencyjne, które wymagają dalszej pracy. Bardzo ciekawe jest co piszesz, jaka premia nie jest Ci wypłacana?

@Mili

Dlaczego wprowadza Pani innych użytkowników w błąd? Systemem premiowym objęta jest większość pracowników firmy: Pracownicy Produkcji, Operatorzy, Magazynierzy, pracownicy Działu Techniczneo.

Zostaw merytoryczną opinię o Mueller S.A. Fabryka Świec - Grudziądz

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Mueller S.A. Fabryka Świec?

Zobacz opinie na temat firmy Mueller S.A. Fabryka Świec tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mueller S.A. Fabryka Świec?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 4 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Mueller S.A. Fabryka Świec?

Liczba opinii klientów firmy Mueller S.A. Fabryka Świec, to 4, z czego 0 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a, 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mueller S.A. Fabryka Świec?

Kandydaci do pracy w Mueller S.A. Fabryka Świec napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mueller S.A. Fabryka Świec
2.2/5 Na podstawie 49 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Janowiecka 12
    85-376 Grudziądz
  • NIP: 9671146988 KRS: 0000130545

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Mueller S.A. Fabryka Świec