Mueller Fabryka Świec S.A.

Opinie o Mueller Fabryka Świec S.A.

Ola

Pani kadrowo gdzie za wyplate 1568 zl moge zabrac dziecko w lato nad morze?

Ggfgg
@Ola

Do rudnika na dzika do budki na frytki i cole bo urlopu i tak nie dostaniesz w lato

Tetris
@Ggfgg

Przy 4 brygadówce nawet tego nie zrobisz :D

żoli
@Tetris

i nie będziesz miał czasu zabrać dziecka na wakacje, bo codziennie (!) w pracy będziesz. taki system :/

zwolniony_pracownik
@Ola

Tak, jak poniżej napisali najwyżej na dziką na rudnik, albo po lesie rowerem w rudniku ha ha :D, jak jeszcze w ogóle urlop dostaniesz ;D

Ciekawostka

Pamiętajcie, że taki zakład to jedna wielka matematyka. Każdy pracownik to TYLKO liczba. Kadry mają do zrealizowania plan kadrowy i muszą (z pomocą agencji) utrzymać ilość pracowników na pewnym poziomie. Nie ważne kto, ilość musi się zgadzać. Ci pracownicy mają pracować tak aby liczby również się zgadzały - wydajność, mała ilość braków. Twoja wypłata i frekwencja to też liczby. Pensja każdego z pracowników wchodzi w koszty produkcji. Żaden manager nie da ci fury kasy bo liczby się nie będą zgadzały i jeśli da za dużo sam zbierze baty bo koszt produkcji na dziale będzie zbyt wysoki. Zobaczcie ile jest teraz osób w tych akwabiurach i wszyscy mają poniekąd do przeanalizowania jakieś dane. Każdy z pracowników ma do wypisywania jakieś papiery. Każdy dzień to jedno wielkie sudoku a człowiek jest tam tylko liczbą więc w zakładach wygląda tak a nie inaczej. Nie podoba się to ktoś wypełni twoją lukę i stan znów się zgadza. Tak jest wszędzie ! Minusem tego zakładu jest to, że ten nacisk na liczby jest coraz większy.

Oliwia

To jest zakład który nie przedłuża umowy nawet za jeden dzień chorobowego. Nawet sekundę nie można stać w miejscu bo zaraz wielka afera. Po prostu brak słów

F

A czym sie rozni operator ktory dostaje2400 a 2200.Tam sami operatorzy sie oszukuja kto ile ma.Najlepsze jest to ze jest zadowolony z wyplaty a na 2 dIen zapomnial vo mowil i ze wyplata byla u.....Ciekawe ile dzieqcYny operatorzy maja hi 2100 bo dziewczyna hi?

Pracownik Produkcji

Przebieg rekrutacji przez pracownika HR Pania oceniam negatywnie ,wypytywanie się o przeszlosc uważam nie na miejscu ,i przeszkadzało to ,że nie mam doświadczenia na produkcji ,a w ogłoszeniu pisało, że mile widziane doświadczenie na produkcji ,ale niekonieczne ...ponadto każda szanującą się firmą powinna oddzwonić i informować o przebiegu rekrutacji ,a jie wysyłać SMS a potem się tłumaczyć że przyjęta została osoba ,która ma większe doświadczenie na produkcji ...uważam że każdy powinien mieć równe szanse a nie skreślony zostaje na starcie ...nie polecam rozmowy z Panią (usunięte przez administratora) ...

Czemu Pani nie pracowała przez ostatnie 2 lata ?

taka prawda

zgadzam sie z tym ze tam pracowac 3miesiace i uciekac ale nie pisz czlowieku ze tam pracuja bambry bo najwiecej ludzi z Grudziadza pracuje mimo to ze jest wiecej zakladow w CG

s. u.
@taka prawda

diskopolowa ekipa z mcp 5 ,wsiuny nawet jak mieszkają w g-dz to pochodzą z prowincji,do normalnych ludzi z g-dz nic nie mam szanuje.

taka prawda
@s. u.

a czy w Grudziadzanie to normalni ludzie heh

@taka prawda

weź kur... spi.... sam nie wiesz o co ci chodzi,mówimy o zakładzie .,w życiu jak jest z ludźmi to chyba wiesz

@taka prawda

też Grudziądza robią tam drobne sz.ujki

B.m
@s. u.

Widać że ktoś tu disco polo nie lubi. Skoro wypowiadasz się w taki sposób na temat innych to jesteś jeszcze gorszym człowiekiem ni z Ci ludzie

Torsten

Tam tylko operatorzy zarabiaja.

@Torsten

Ci ulubieni wybrańcy. Świeżak przez wiele długich miesięcy może te 2100 wyciągnie. Tam z tymi podstawami to są różne jaja.

:\
@:)

Należy pamiętać, że taką pensję ma wielu operatorów z dłuższym stażem. Nie będą patrzeć przychylnie.

Torsten

Czy zaklad udziela pozyczek z funduszu?

@Torsten

Nie ma czegoś takiego

Midos

Mam pytanie do kadr?oczekuje sie wyrabiania norm?to dlaczego nie dostaje stawki akordowej a godzinowa?

Tymek

Kiedys poszedlem we wtorek po zasw o zarobkach.To nie dostalem bo zasw wydają (usunięte przez administratora) tylko w pon.Musialem czekac caly tydzień. Ile zajmuje wydanie zasw 5 minut?

Olek

Czysta prawda.Jeszcze kolesie -magazynierzy,operatorzy to jeszcze pare groszy wiecej dostana.Ale ci na pakowaniu to 1530 zl co miesiac

Wojt

(usunięte przez administratora).Najlepiej pracują na nadgodzinach siedzą przy biurku i głupa rżną.Albo na palarni .Pakujące (usunięte przez administratora)tak że pot im po (usunięte przez administratora) leci .O premiach mogą zapomnieć .(usunięte przez administratora) na dodatkach za pracę w nocy .W jednym miesiącu wypadały 2 tygodnie nocek dodatek dostałem za tydzień nocek!Zero szacunku do pracownika a (usunięte przez administratora)wredne do bólu .i swoje frustracje i niepowodzenia życiowe wylewają na pracowników(usunięte przez administratora)

Olek

Oni nawet kart multi sport nie oferuja a ty chcesz kasebod nich.To jest zenada taki wielki zaklad a nic nie ma

Staszek Fistaszek

Beznadzieja to była, a teraz jest jeszcze gorzej. Parę stanowisk się pozmieniało to teraz muszą się wykazać ( Chyba tylko dyrektor techniczny zaspał bo niektóre maszyny dalej zdezelowane i brak części). TU kasy pozabieramy, tam coś roboty dołożymy i interes się kręci. I wincyj papierów i tabelek do wypełniania ! Wincyj !

Agnieszka

Zobaczcie kogo aktualnie poszukuje Mueller S.A. Fabryka Świec! Oferty możecie znaleźć na stronie internetowej firmy http://www.mueller-swiece.pl/

Krack
@Agnieszka

Ta firma jest beznadziejna. Poszedłem razem z kolegą na operatora maszyn w tym samym dniu byliśmy cały miesiąc bez chorób w pracy a tu wypłata 1530 zł

Kierownik bojtla

No i mózg ci wyssali...

Hejko

Więc jeżeli jesteś osobą która dobrze potrafi wchodzić w tyłek przełożonym ,ktora z łatwością donosi o wszystkim przełożonemu, która lubi pracować charytatywnie,ma mocna psychikę i nie irytuję się wcale ,to ta fabryka jest właśnie dla ciebie. Ta fabryka potrzebuje takich ludzi,więc śmiało złóż papiery i powodzenia.

zocha
@Hejko

ha ha dokładnie tak jak piszesz trafione w samo sedno :) dlatego jak im już podziękowałam

mpc 7

ciekawe czy ruskie przyjadą za.pie.rda..lać za trzech,czy na Ukrainie się trzasło że muller to upadła firma

i tyle
@mpc 7

ze co te obiboki niech siedza u siebie

dzon

Niektórzy pracownicy wprowadzają tam atmosferę antypatii,ktoś powinien wyławiać i zwalniać te czarne owce

uczciwy
@dzon

Zgadza się jest trochę tych podłych i wścibskich starych bab,ale też młodych potatułowanych (usunięte przez administratora) pseudo operatorków

tomi

a te pindy w biurach co robia ze jeszcze pitu nie otrzymalem

mpc1

ja nie moglam zniesc tych wrednych bab a moja liderka brak slow kompletnie nie nadawala sie na to stanowisko wzgledem podejscia do czlowieka jak sobie upatrzyla kogos to jezdzila po tym kims pozatym bardzo falszywa i zaklamana byla

Zostaw merytoryczną opinię o Mueller Fabryka Świec S.A. - Grudziądz

• Jak się pracuje w Mueller Fabryka Świec S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Mueller Fabryka Świec S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 38.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mueller Fabryka Świec S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 5 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mueller Fabryka Świec S.A.?

Kandydaci do pracy w Mueller Fabryka Świec S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mueller Fabryka Świec S.A.