Inter Projekt S.A.

Gliwice

Opinie o Inter Projekt S.A.

tiktak

OK to trzeba CCNA zrobić już lecę :)

super_master_CCNA

Z rozmowy wynika że : specjalista sprzętu sieciowego to musi umieć w pamięci liczyć maski, IP, sieci. Najlepiej to CCNA powinien mieć. Przsłuchuje sam prezes który takie rzeczy ma w małym palcu i wszystko do montowania ich TIK TAKÓW :). MikroTIK TAK TIK TAK TIK TAAAAK!!!

Anna

Rozmowa kwalifikacyjna nieszablonowa jednakże bardzo rzeczowa. Formalności szybko i sprawnie załatwione. Dostałam się

Mateusz

Podejście do rozmowy kwalifikacyjnej dość nietypowe ale rozmowa konkretna i rzeczowa. Nie trzeba przedzierać się przez kolejne etapy przesłuchań żeby na koniec dowiedzieć się, że jednak to nie to... A to sobie cenie. Nie tracą czasu przedstawili konkretne i dobre warunki. Dostałem odpowiedź w ciągu 2 dni.

simon

Zero profesjonalizmu i szacunku, jeśli chodzi o rozmowy kwalifikacyjne !!!

Rozczarowany

Moim zdaniem dziwna firma. Szefowie sami wspominają już na wstępie, iż zapraszają wszystkich kandydatów jak leci na rozmowy. Na każdego kandydata przeznaczają 15 minut. Do tego są straszne opóźnienia. Na rozmowę czeka się jakby w poczekalni u lekarza. A jak już wejdziesz do środka, to nie wiedzą nawet z kim mają do czynienia i szukają Twojego CV po całej stercie. Poza tym szefowie niby byli grzeczni, ale wyczuwało się w ich tonie delikatne chamstwo. Jak dla mnie szkoda czasu na rozmowę z nimi. Zresztą wielu kandydatów zrezygnowało w trakcie czekania. Zero profesjonalizmu !!!

....

dziwnie prowadzone rozmowy kwalifikacyjne, zbyt mało profesjonalnie jak dla mnie no i brak informacji zwrotnej odnośnie wyników ale tak poza tym to ok

Zostaw opinię o Inter Projekt S.A. - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Inter Projekt S.A.