Opinie o Storteboom.Nl w Nijkerk

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Storteboom.Nl. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Storteboom.Nl o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Storteboom.Nl w Nijkerk

Pysia

Praca w Nijkerk w Stortetboom jest do bani(usunięte przez administratora) i jeszcze skarza sie do kaordynatorow. Covebo taka kase na ludziach zarabiaja ze mala bania a topie marne 800euro za 4tyg wyplacaja

Madzia93
@Pysia

Jak jesteś chu***owym pracownikiem to i (usunięte przez administratora) dostaniesz. A co do koorynatorów to jak ktoś robi jak ma robić i chce robić to najwyżej mogą iść do biura ale zgłosić że jesteś dobrym pracownikiem :)

kamaz

Ja wróciłem do Storteboom Nijkerk przez Fides juz 3 raz i ogólnie nie narzekam , praca jak praca, kiedyś trzeba bylo naprawde dawac z siebie ponad swoje mozliwosci a teraz robisz aby robic .A sama agencja Fides ok wyplaty co tydzien we wtorek zawsze na koncie masz wiec to chyba najwazniejsze . ale jak komus sie pracowac sie nie chce to wiadomo ze nawet jak bedzie caly dzien siedzial na dupie to i tak bedzie narzekac. a w Nijkerku pracuje sie 4 dni po 10 godzin z czego jeden dzien ma sie wolny i co tydzien dzien sie przesówa wiec jednego tygodnia masz pn i tak dalej i co 5 tydzien masz długi wekend wiec calkiem spoko......

@kamaz

Jaki dzien wolny? Ja tam pracowalam 8 miesięcy od pon do piat i jeszcze w soboty zmuszali

Pracownik Storteboom

Bzduraaaaa... w soboty nie zmuszają do pracy :D

Niemetobor

Witam pracuje lub pracował ktoś w Storteboom w Kornhorn? Jak tam jest z pracą? Godzinami? Atmosfera? Itp

prestige1

Ja robiłem na Storteboom 2 w Nijkerk i nie narzekam. Pracowałem przez Covebo, wypłata zawsze na czas, chodziłem też w soboty, robiłem na początku na inpaku, wypłaty na czysto po 1200-1500 euro w zależności od ilości godzin. Koordynator Rafał to nomalny gość da się z nim dogadać. Załatwił mi po pół roku fuchę operatora maszyny. Wiadomo że pracuje sie z różnymi ludzimi i ciapaci trochę przeginali, ale gorsi byli "nasi ambitni" szkoda słów. Większość ludzi jednak normalnych i po pracy też można było sie pośmiać i pogadać, czy wypić nawet jakieś piwko. Praca nie jest może biurowa :) ale wolę to od szklarni czy innych sezonówek. Pierwszy tydzien był lekko straszny, bo 5 stopni, bo zapach itp. Później normalnie można się przyzwyczaić, jak fajna brygada w pacy i fajna ekipa na domku to nawet nie zauważysz że rok mija. Teraz kończy mi się zasiłek i od listopada znowu na stare śmieci wracam. Pozdro dla normalnych !!!

Fabian
@prestige1

Kompletna bzdura co ty pieprzysz pracuję z covebo takie wypłaty to fikcja nie zawyżaj tu covebo nie pracuje w soboty jedynie garstka co sprząta,ludzie uciekają i przenoszą się gdzie indziej pewnie pisał ten komentarz sam koordynator :)

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Storteboom.Nl? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
Mikołaj

TAk jak piszą obóz pracy chcesz jechać przekonaj się problem z dojazdem do pracy szacunek do Polaków tragedia

Asa

Jest naprawde az tak zle? Mamy oferte wyjazdu w niedziele. Jak tam sytuacja wyglada? Przez Covebo?

noemi
@Asa

Do Zeewolde? My wyjezdzamy. Zawsze mozna sprobowac

Niewazne

Praca dla desperatow, atmosfera w tym obozie po nizej wszelkiej krytyki, czlowiek dla czlowieka tam wrogiem, traktuja Cie jak niewolnika, stoja i patrza na rece, poprostu zenujace,ale niektore Polaczki lubia jak sie nimi poniewiera,ja to nazywam syndromem uniżenia, zakorzenionym jeszcze w czasach komuny, zero honoru.Straszliwie zimno jest na hali,rece, nogi po tylu godzinach malo co nie odpadna, popracuje taka jedna z druga kilka miesiecy bo ta syfiasta praca jest szczytem ich marzeniem a potem graja kierowniczki wielkie, nowych po katach chca ustawiac, rzadzic o ironio!Pani przezucajaca smierdzace filety kurczaka bedzie mnie pouczala jak mam to robic prawidlowo, fakt praca niezwykle skomplikowana, wyzszy poziom inteligencji, level HARD.A teraz hit, ja pracowalam przez agencje POS OS niedlugo ten epizod trwal ale byl, no wiec do pracy dojezdzalismy 70 km w jedna stro ne o 3 trzeba bylo wstac o 4 bus jak sie spoznilas 2 min to jakas ,,przemila,, Pani kierowca juz odjechala,bo t am wszyscy byli ,,przemili ,,wiecznie byl nad stan w busie o jedna dwie osoby za duzo i ciagle klotnie o to ale miedzy soba zamiast zadzwonic do biura i tam sie klocic bo to ich wina byla ale co tam jak sie ma mozgi ameby to czego oczekiwac.Zakwaterowanie w De Steeg,to powinno trafic do jakiegos reportarzu jak pieknie Holendrzy nas traktuja, stara umieralnia przerobiona na hotel w pakiecie gratis prosektorium, kaplica,cmentarz etc,syf ogolnie tragedia, 95 € za tydzien, no tak za luksus sie placi.Ja ucieklam stamtad szybko bo naleze do tych myslacych,to jeszcze mi ostatniej tygodniowki nie chcieli wyplacic,dopiero po upomnienu sie ja laskawie dostalam.ODRADZAM chyba ze ktos lubi adrenaline :-)

otto

Storteboom? Obóz pracy...Atmosfera w pracy Auschwitz...Ekspedycja? Dwóch - trzech chłopaków ok,reszta do odstrzału bo kurwa ma więcej honoru.Pracą tego nie można nazwać bo w pracy się pracuje a to jest jeB any wyścig.Robi się normalnie kiedy jest kontrola,później brakuje tylko żeby bili batem,bo zero szacunku,nawet miedzy pracownikami.Jest wielu którzy chyba boga za nogi złapali w tym kurczaku...JeB ać to gów No.Agencja FIDES.NIE POLECAM I ODRADZAM|!!!

małolata

praca jest ok! tylko że polak polakowi nie pomoże (najgorzej że liniowcy na hali mają układy z swoją paczką którzy siedzą na kantynie i smarują dyłki nowych osób ! i nie polecam hotel De Steeg tam jest syf i obsrane kible !

dana

witam mam wyjechac do pacy przez firme FOREIGNFLEX a firma w ktorej mam pracowac nazywa sie STORTEBOOM jak ktos tam byl to prosze o wiadomosc ja mam jechac w sobote

prawda

Storteboom... hmm.. Pracowalam tam 2 lata moj chlopak ok 6 lat. Na halach jest tak zimno ze nigdzie w innych firmach w jakich pracowalam nie spotkalam sie taka lodowka. Praca w jednym miejscu bez ruchu.. nogi i wszystko rece odpadaja z zimna, nie pozwalaja wrecz scigaja i zwalniaja za bawelniane cienkie rekawiczki. Czesto bylo tak ze filety byly smierdzace slizgie stare i je przerabalismy dla klienta a na duze kontrole mieso specjalnie wyjatkowo bylo zrozone w zamrazarkach na kosc a nam odpadaly rece od zimna, czesto bylo tak ze robilismy na gole rece bez rekawiczek na kontrole i nie mielismy 4 h pauzy przez to ze nie pozwalali na czas kontroli wymieniac osob na paze ludzie tam byli wykonczeni marznieci nie raz. Z reszta do dzis slysze ze jest tam jeszcze gorzej od znajomych ktorzy tam pracuja. Szefowie w Stoterboom szanuja ludzi traktuja ich jak sile robocza ktora nie ma nic do gadania , szczegolnie Pan Turek "Adem Cicek" mial romanse z trzema dziewczynami z Kwalitetu, stresuje tam ludzi i wprowadza nie potrzebna wroga atmosfere calego DSI !! Zwala wine zawsze na Naciri'ego. Naciri to super facet marokaniec tez timlaider ale z nim sie nawet spoko pracowalo nie to co z Ademem, byl bardziej wyrozumialy i opanowany i nie rozkazywal ludzia tylko prosil aby to i to zrobili. Dla operatorow w tej firmie na DSI nie ma podwyzek, i nigdy nie bylo a powinny byc. Stawka na papierach ktore otrzymalam na koniec pracy tam wynosila brutto 9.16 a tak naprawde bylo nam wyplacane okolo 8.60 brutto. Koodynatorka Pani Asia Reimus z POS FLEX to rozzalona na swoje zycie okropna kobieta ktore swoje zlosci nie udanego zycia osobistego przelewa na prace i ludzi. Ludzie za to ze sa chorzy i nie przyjda do pracy czy prosza sie o wolne(z reguly nie dostaja) dostaja kare pieniezna lub kare dnia wolnego badz tygodnia wolnego aby nic nie zarobic. Z kazda sprawa z jaka sie do niej pojdzie ona nigdy czasu nie ma a jak chcesz wolne to ona nie ma ludzi strasznie jest niewyrozumiala nawet w powaznych sprawach. Praca jest tam nie przyjemna. Ludzie pracuje od poniedzialku do soboty po 60h wyplata jest razem z wakacyjnym w biurze POS wynosi ona ok 430euro dla ludzi na prywatnym a dla ludzie z domkow firmowych ok 350euro. Jest tam rasizm, dyskryminacja ! Polaki maja tylko pracowac i nic wiecej nie maja zadnych innych praw . To smieszne.. Nie raz sa pomylki albo sytuacje w ktorej osoby pracujace tylko samo godzin mialu rozne wyplaty. Ktos powinien sie zajac tym co sie w tej firmie dzieje!

Wyrolowany

Nie chcą płacić za ostatni tydzień jak zjezdzasz a umowa jest robiona tylko na korzyść firmy. Do pracy jest około 70 km. Potracaja nawet za zmianę opon oleju za przeglądy a na niby hotelu nie ma nic tylko kolejka pod prysznic. Opłata za hotel jest podwojona i wynosi 83€

Wyrolowany

Bartek

ta a co niektorzy przyjechali sie pier po kiblach jak P i Ż buhahaha a ona teraz sama bidna

xxxxx

Co wy ludzie wypisujecie. Pracowalam przez fidesa ponad rok i nie narzekalam . Pieniazki na czas co wtorek . Praca przy kurczakach nie jest zla . Trzeba byc tylko ogarnietym i wszystko gra ;) owszem przychodzily osoby ktore po kilku tygodniach same rezygnowaly bo nie dawali rady albo sie im nie podobalo . Wszystko zalezy od nastawienia. Ja osobiscie polecam storteboom w kornhornie. Ludzie wporzadku ;)

luba!

hej! mam pytanie o firmę storteboom Nijkerk czytałam poprzednie komentarze ale wiem ze storteboom jest także w innych miejscowosćiach.chodzi mi jak tam z pracą wygląda... chce wyjechać przed biuro Fides.

ona1

oki dzięki za info... rzadko kto dobrze piszę o tej firmie;/ wiec nie wyjedziemy przez nią... nie chcemy nie miłych przygód

Tomasz123

Siema. Obiecują że niby praca w stoorteboom na miejscu a co do czego jak dojedziesz okazuje się że musisz dojeżdżać do pracy po 80 km , z swoim środkem transportu. a jeśli nie masz musisz się z pracą pożegnać. Nie ufajcie słowom koordynatorów . Nie polecam tej firmy. Pozdrawiam. !!!

OnOnOn

Nie polecam firmy storteeboom przy kurczakach !!!! w Putten!!!!! przez firmę FIDESS ,, szymon ,, ...... domki bada pijaków , narkomanów , i niewiadomo czego..!!!!! wyrzucają z pracy bez powodu !!!!!!!!!!!!!! Oszuści , wykorzystują ludzi pracujesz po 12 godzin.... ściągają ludzi , a potem ludzie nie mają czym dojeżdżać do pracy....niby mówią że praca na miejscu a co do czego wychodzi mają po 12 km lub 80 ...a potem mówi nagle że musi sobie transport do pracy zoorganizować...i tych co ściągają nie interesuje jak dotrą ...albo sami sobie łatwią dojazd albo się zegnają.... banda (usunięte przez administratora) z tych kordynatorów polskich....wstyd i hańba

ona1

aha i jak sie nazywa firma w nl .. bo fides to raczej pośrednictwo pracy w pl tak?

Zostaw merytoryczną opinię o Storteboom.Nl - Nijkerk

• Jak się pracuje w Storteboom.Nl?

Zobacz opinie na temat firmy Storteboom.Nl tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Storteboom.Nl?

Storteboom.Nl