Opinie o Storteboom.nl w Zielona

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Storteboom.nl. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Storteboom.nl o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Storteboom.nl w Zielona

AV

NIJKERK STORTEBOOM Najszczerzej ODRADZAM. Jeśli ktokolwiek spotka się ofertą pracy, nieważne jakiej agencji (choć akurat w tym zakładzie zdecydowanie Covebo góruje) niech ucieka gdzie pieprz rośnie i na pewno nie decyduje się na przyjazd. Po pierwsze: Obowiązki jakie wykonujesz nie pokrywają się z tymi, które są obiecane we wstępnej umowie. Mnie napisano, że będę pracować przy pakowaniu wędlin, w rzeczywistości zajmowałam się filetowaniem (odrywanie polędwiczek ze szkieletów puszczonych na taśmie), układaniem kartonów i w zasadzie wszystkim co nakazał przełożony. Po drugie: NIE WIERZ, ŻE BĘDZIESZ TAM PRACOWAĆ 8 GODZIN. Robota zaczyna się o 6:20 rano kończy o 17:00. Po trzecie: Przerwy, które powinny trwać 15 minut trwają 10, najdłuższa trwa 20 minut i nie można liczyć na jakikolwiek darmowy, ciepły posiłek. Jedyne co oferują to chińska zupka za 30 centów. A przecież jest to praca w bardzo niskich temperaturach, gdzie jedzenie jest niezmiernie istotne. Po czwarte: Atmosfera wśród ludzi: masakra. Złośliwość, obgadywanie, wyśmiewanie, patrzenie z góry, fałsz. Oczywiście ze strony polactwa, bo jakże by inaczej... Poza tym generalnie praca jest po prostu wykańczająca. O ile przez 8 godzin, ze zmianami stanowiska co godzinę dałoby się pracować, o tyle wykonywanie jednego zajęcia przez te 10 godzin powoduje, że dostaje się omamów. Najgorsze jest to, że nie ma tam dobrego przygotowania dla osób początkujących. Od razu rzucają Cię na filety i masz robić, taśma leci szybko, a Ty musisz ściągnąć dokładnie, obejrzeć dziesięć razy i cały czas ogarniać, gdzie każdy Cię jeszcze popędza. I oczywiście, praca trwa tak długo, że po powrocie do domu nie ma się siły kompletnie na nic poza jedzeniem i spaniem. Wszystko po to, by odpukać polscy wyrobnicy nie mieli szans chociażby nauczyć się języka i szukać sobie zajęcia w godnych warunkach.

Zostaw merytoryczną opinię o Storteboom.nl - Zielona

Storteboom.nl