Opinie o Zakład Kamieniarski Smerczek w Zabrze

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Zakład Kamieniarski Smerczek. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Zakład Kamieniarski Smerczek o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Kamieniarski Smerczek w Zabrze

Klijent

Ja NIE polecam byl zamowiony inny kolor zrobili sobie sami jaki oni chcieli. Biorą polowe prowizji z ceny . Sciemniaja wymyslaja bajki zeby tylko nie oddac kasy i nie wymienic. NIE polecam szkoda kasy i nerwow

@Klijent

Witam, ja już Pani odpisywałam wielokrotnie ale zrobię to jeszcze raz- zamówiła Pani sobie nagrobek ze zdjęcia ze strony internetowej, nie widziała Pani tego granitu na żywo, zaznaczałam Pani podczas naszej rozmowy telefonicznej, że zdjęcie nigdy nie oddaje koloru granitu ponieważ niektóre zdjęcia robione są w cieniu , inne w słońcu i często ten sam granit wygląda zupełnie inaczej na różnych zdjęciach. Przyjęła Pani to do wiadomości. Wykonaliśmy nagrobek z granitu, który Pani zamówiła po czym stwierdziła Pani, że zamawiała Pani inny granit. Każdy kamień ma nazwę handlową i każdy kto zna się na granitach potwierdzi, że jest to ten kamień, który Pani zamówiła. Nie wiem zupełnie o co Pani chodzi z jakąś prowizją - my jesteśmy producentem pomników przed wykonaniem nagrobka wyceniamy go jeżeli klientowi pasuje cena to go zamawia - kwota jest wpisana w zleceniu i jest niezmienna. Jeżeli była to dla Pani za wysoka cena nie trzeba było zamawiać u nas nagrobka.

Danuta
@Klijent

A z tą prowizją to skąd tak właściwie to wiesz?

@Danuta

Bo zamowilam u nich i zaluje do dzis (usunięte przez administratora)

@Danuta

Bo zamowilam u nich i zaluje do dzis (usunięte przez administratora)

Gabriela Nowy wpis

Ajć, dlaczego niby żałujesz? Aż tak słabo? :(

Klijent Nowy wpis
@Gabriela

Zrobili sobie taki kolor jak oni chcieli i postawili bez mojej zgody

Klijent Nowy wpis

Bo zamawialam u nich

Zakład Kamieniarski Smerczek Nowy wpis

Iwona

Jakieś tam stare komentarze mnie nie zrażają, bo pozytywne mają przewagę. Dajcie znać czy szukają kogoś do obsługi w zakładzie? Myślę że bym się sprawdziła, lubię pracę z klientem :)

Marzena

Świetny zakład. Szybkość i jakość wykonania usługi na naprawę najwyższym poziomie. Bardzo dobry kontakt z miłą i profesjonalną obsługą, chętnie służąca pomocą. Serdecznie polecam!

Sami

Mila obsluga, pomocna. Kompetencja, zaradność. Bezbłędne odczytanie potrzeb. Jestem pod wrażeniem.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Zakład Kamieniarski Smerczek. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
Zabrze
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Zabrze
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
P. Wikaryczak 1

Bardzo serdecznie polecam ten zakład. Panowie jak najbardziej pomogli mi w tej trudnej dla mnie sprawie i wszystko wyszło pięknie. Cena również bardzo dobra w porównaniu do jakości wykonania. Według mnie naprawdę warto! Jeszcze raz polecam każdemu.

Klaudia S

A ja nie mogę zgodzić się z negatywnymi opiniami. Współpracę wspominam raczej pozytywnie. Wszystko według projektu, cena przyzwoita. Obsługa pomocna, doradzała mi. Polecam

KlientGrzegorz16

Jako klient mogę gorąco polecić to miejsce. Obsługa i jakość wykonania profesjonalna. Łatwy i miły kontakt.

Aneta Dyrda

Nie wiem skąd wynikają niektóre negatywne opinie, jako klientka, jestem bardzo zadowolone ze zrealizowanego zamówienia, bardzo profesjonalne podejście do klienta - obsługa bardzo pomocna, krótki czas realizacji, konkurencyjne ceny, nie mam żadnych zastrzeżeń, mogę z czystym sumieniem polecić.

Profesjonalna obsługa klienta. Wszystko realizowane w terminie. Ceny konkurencyjne, szczególnie przy większych zamówieniach. Nie można zapomnieć konkretnych decyzjach biura - często pomocne ;)

Paulina S.

Jako klientka jestem bardzo zadowolona z usług. Profesjonalne podejście, mila obsługa. Przystępne ceny. Wykonanie zostało zrobione tak, jak sobie tego życzyłam. Polecam!

karolcia7839

Bardzo profesjonalne usługi i mili pracownicy. Fajnie, widać, żę weidzą co robią i są mistrzami w swojej dziedzinie. Dodatkowo niska cena skłoniła mnie do dalszego korzystania z usług firmy.

Pajac

Złodziej desperata zachowuje sie jak jakis FRAJER dla ludzi wyzywa grozi ze zabije ze ma pracowników groźnych lysych itd a co policja powiedziala ze przyjmuje pracownikow z dozorem sądowym za alkohol bo bije żoną swoja Tak sie zachowuje pan smerczek w miejscu swietym na cmentarzu

@Pajac

Nic co jest napisane w tym komentarzu nie jest zgodne z prawdą. Niestety anonimowo można napisać wszystko.

Ana Ana

Opinia odemnie dla tej firmy jest negatywna. Nie przyjemna Pani która stwierdziła że przez czerwiec i lipiec non stop padało dlatego także nie zmieścili się w 60 dniach haha dodatkowo zabrali tabliczkę za którą oni nie zapłacili i wzięli pieniądze za każdą literę na nagrobku a okazało się że w rzeczywistości wyszło mniej liter na pomniku i brak oddania zwrotu pieniędzy. Polecam wybranie innej firmy niż od nich..nie potrzebnie się nadenerwujecie.

@Ana Ana

Opinie nie jest zgodna z prawdą Szanowna Pani - parodniowe opóźnienie wynikało rzeczywiście ze złej pogody, ale nikt nie twierdził, że padało przez dwa miesiące. Napisów było mniej niż zakładaliśmy początkowo gdyż był to dopis do już istniejącego nagrobka i okazało się, że nazwisko na pomniku było wspólne o czym nie wiedzieliśmy w momencie spisywania zlecenia - otrzymała Pani zwrot pieniędzy za policzoną większą ilość liter. Co do tabliczki z danymi osoby zmarłej to tutaj również mija się Pani z prawdą ponieważ w momencie kiedy przyjechała się Pani rozliczyć otrzymała Pani ta tabliczkę z powrotem.

maik

brak poszanowania dla pracownika w koncu nie płacenia gdy się odchodzi

@maik

Jeżeli pracownik nie wywiązuje się z powierzonego mu zlecenia to trudno mówić o płaceniu za coś czego się nie zrobiło. Tutaj jest raczej brak poszanowania dla pracodawcy.

ab319

Nie rozumiem skąd te negatywne opinie. W moim odczuciu pracodawca rzetelny i profesjonalny. Złego słowa nie mogę powiedzieć ani o nim ani o innych pracownikach. Wypłata na czas. Jak na tą branżę która niejednego potrafi przytłoczyć atmosfera pozytywna.

Korpaczek

Firma profesjonalna z dobrym podejściem do klienta. Wszystko zrobione na czas i według ustaleń. Bardzo dobre doradztwo w zakresie kamieniarstwa. Bogata oferta materiałów i wzorów. Przystępne ceny. Polecam

Maja Berkowska

Miałam przyjemność być klientem zakładu kamieniarskiego. Jestem pod wrażeniem profesjonalnego i fachowego podejścia do klienta i naprawdę przestepnymi cenami. Polecam serdecznie! Jestem bardzo zadowolona z usług zakładu

Alicja

@loko skoro uważasz ze to co piszą nie jest prawdą to może napisz jak to wyglada z twojej strony? :)

Mateusz

Czy zakład kamieniarski ma teraz dużo pracy ?

Paula

Nie polecam! zakład natrętny do klientów, zaśmieca nagrobki a my musimy to po nich sprzątać za każdym razem... człowiek tam dzwoni a oni dalej swoje nagminnie zasmiecaja naszych rodzin nagrobki...chca sobie reklamę zrobić ale bez przesady nie tym kosztem!! okropna firma

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Kamieniarski Smerczek - Zabrze

• Jak się pracuje w Zakład Kamieniarski Smerczek?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Kamieniarski Smerczek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.