Opinie o Lisner w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Lisner. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Lisner o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lisner w Poznań

Oj

Ta firma schodzi na totalne (usunięte przez administratora). Nie jestem zdziwiona tym ze ludzie wciąż chodzą poddenerwowani bo widać jak na dłoni że liderzy nie dają sobie rady. Lider powinien być przykładem a tu jest odwrotnie, różowe i zielone czepki to po prostu ludzie z łapanki bez jakiegokolwiek pojęcia o tym stanowisku. Zastraszanie, wymuszanie i (usunięte przez administratora)o porządek dżinny z ich strony byle swój własny tylek obronić. Zobaczcie jak na matiasie pan JK z nazwiska to takie stworzenie które wysysa krew i nie jest to komar a leszcz z k z przodu jeżeli wiecie o czym mówię, zarządza zmianą, ten to jest totalny (usunięte przez administratora), chodzi z głową uniesiona ponad chmury a tak naprawdę pozjadał resztki rozumu. On nie powinien już tu pracować za swoje zachowanie. Zero kultury, tylko szczucie i zastraszanie z jego strony. Tabelki i cyferki. Wszystkowiedzący zadufany w sobie panicz. Zobaczcie jaki surowiec jest pakowany ta ryba to najgorszy sort. Jak można takie rzeczy pakować to jedzą ludzie a nie zwierzęta. Nawet zwierzęta by tym pogardziły. Pakowanie w nocy na smietanach to też tragedia bo obok chemia unosi się w oparach pary na pakowany produkt gdzie jest sanepid jak można tak truć ludzi? Brygadzistki ze śmietan tutaj można pisać książki. Takich osób nie przyjmuje się na takie stanowiska zero kompetencji.. Nadgodziny sa non stop sobota i niedziela i stosowany mob iiii ng nagadywanie ciągle żeby przyszli ludzie bo dostaną mniejsza podwyżkę

Racja
@Oj

100 % racji do tego renta w wysokości 3900 Brutto i tylko więcej roboty dorzucają. Już nawet Ukraincy zaczęli się szanować i uciekają co śmieszne nepalczycy też zaczęli się łapać ,że coś tu nie gra. Podwyżek brak, inflacja wysoka ,a roboty coraz więcej i więcej. Nie warto tutaj rozpoczynać pracy, bo tylko straci się zdrowie.

halka

Odradzam pracę w tej firmie, człowiek straci tylko zdrowie, ciągle straszenie zwolnieniem jak nie weźme się soboty (dla chętynchj).. Dramat nie polecam, są miejsca gdzie człowiek będzie mógł normalnie pracacować, a nie tu za marne grosze na linii za 3900 brutto przy tak wysokiej inflacji jaką mamy teraz... Odradzam!!!!!!

Pracownik d....ny przez życie
@halka

Masz przychodzić w so i ndz jesteś zwykłym robolem ktorego sie eksplatuje a potem się dziękuje. Zwykłym pionkiem w trybiku i tyle tak się traktuję tu ludzi to nie żart.

Jacek
@Pracownik d....ny przez życie

Potwierdzam powyższe opinie, nie warto tu pracować, szkoda Waszego zdrowia na ten dziwny twór jakim jest ta firma. Sobota ,niedziela dla chętnych,ale masz być ,inaczej rozmowa z kierownikiem,a jak to nie pomoże to na out. Nocki tak samo, na rozmowie nie ma pracy w nocy ,a tak naprawdę odmówić nie możesz.. Szanujcie się moi drodzy i odpuście sobie pracę tutaj.

@Pracownik d....ny przez życie

Każdy to wie ,niestety to jest szansa na to żeby zarobić trochę więcej niż,,goła pensja,,niestety naszym kosztem ,bo zero wolnego .

Halina

Omijać tę firmę szerkooooooookim łukiem! Bazel i wykorzystywanie, zmuszanie do nadgodzin inaczej zwolnią.

Ewelina
@Halina

No a jak ktoś chce przychodzić na nadgodziny to jak to wtedy wygląda? Pytam o to, czy są płatne i nie ma problemów z wynagrodzeniem za nie. I jak często się zdarzają?

Praca

Dużo opinii na temat pracy na produkcji, a czy może się ktoś wypowiedzieć na temat pracy w biurze? Jak jest? Pozdrawiam

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Lisner? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
Justyna

Jak wyglada praca jeżeli chodzi o dział marketingu? Czy taki sam klimat jak w reszcie komentarzy? Czy jest jakas szansa na rozwój dla młodych?

Matrix

Praca w lisnerze jest lekka przyjemna czysta i pachniaca Wszyscy są bardzo mili dla siebie. Kierownicy zawsze pomagają i służą radą Można bardzo dobrze zrobić. Firma bardzo dba o pracowników.

Liczy się wynik przed Niemcami

A co myślałeś. On mysli że jesteś ro otem bez rozumu własnego i jak pusci l dobry teks to łykniesz to jak karp

Sezon czystek się rozpoczyna.

Pracuś

Ładnie....

Śledż

Na matiasie a szczególnie na 13 to jedno (usunięte przez administratora)

Gruzin

Co roku tak jest

grzenas2233

zwalniaja ludzi

Złote góry w Linerze

Na rozmowach obiecują dobra pracę premie itp a potem roczarowanie zarobkami i atmosferą w pracy a praca nie jest lekka wiadomo zależy gdzie. Ogólnie górze nie zależy na pracownikach jak nie ten będzie inny i tak kabarecik leci a x wiosek wiadomo nie ma pracy to zostanie taki człowiek bo gdzie ma iść.

Zalewa
@Złote góry w Linerze

Gadkę maja dobra na rozmowie o pracę obiecanki wysokie premie można się rozwijać zmienić stanowisko dobre wynagrodzenie dobry pijar a potem widzisz jak w tejj pracy ...

Olek
@Zalewa

Przemiał ludzi ze szok... Sami starzy alkoholicy

Teresa
@Olek

To młodych firma nie rekrutuje? Czy tylko tacy się zgłaszają? Jak w ogóle atmosfera w pracy? Z każdym można się dogadać?

Olek
@Teresa

Dla młodych na dorobku za mało płacą ,tutaj tylko dziadki dociągną do emerytury i na ich miejsce przychodzi następny dziadek. Młody zobaczy robotę i pierwsza wyplate i wie że to nie ma sensu. Atmosfera zależy od działu i ludzi. Jest trochę osób ok, a stare baby żyją tylko robota i nie swoimi problemami.

Gruzin
@Olek

Stary też pękają zależy gdzie pracują. W tej pracy jest dużo dźwigania i schylania więc kręgosłup barki ręce kolna pracują na maksa.

Beczka

Kumulacja ploteczek to też jego praca i spanie tam na dole.

ELA

Mnie denerwuje jego obecność na matjasie, rozprasza mnie.

Dramat

Firma (usunięte przez administratora), jak nie ma pracy to przymuszają do urlopów. Wieczne straszenie kamerami i zabraniem z wypłaty. Szkoda czasu na tę firmę.. płacą śmieszne grosze.

@Dramat

Czy to prawda że będą zwolnienia w waszej firmie

@Coin

Tak to prawda. Nie polecamy teraz aplikować, bo będzie to dosłownie na chwilę!

Alicja
@Michał

Skąd ta pewność? zapowiedzieli to już? O które stanowiska chodzi i jaki powód?

Urlop
@Dramat

A potem urlopu brakuje

Najlepsi koledzy z pracy

Piotr i Darek to najwięksi(usunięte przez administratora) w tej firmie większych nie znam a robią (usunięte przez administratora).wszystkim jak leci lasery a do tego (usunięte przez administratora) jest im dobrze znany czerwony i szczerbaty kitajas Gniezna uważajcie na nich ponieważ sa bardzo koleżeńscy....

Robinson
@Najlepsi koledzy z pracy

Zapomnieliście jeszcze o tym (usunięte przez administratora)z dołu, który chodzi po liniach i pierdoły zbiera, od kobiet, a później wszystkim (usunięte przez administratora) rąbie, jaki on fachowiec, ha ha, w gadaniu powinien ktoś w końcu zabrać się za typa i wykorzystać jego wolne przebiegi, a ma ich trochę...

Wiolka
@Najlepsi koledzy z pracy

Dareczek z matjesa to zwykły gbór i obibok, nie dziwne że ma tu opinie lesera bo jest nie miły dla kobiet i źle się wyraża i zachowuje w stosunku do innych pracowników., Kobiety go nie lubią

Koledzy
@Wiolka

Nie tylko kobiety faceci również

Pracownica

Niestety z roku na rok jest coraz gorzej, wypłaty marne, ludzi nie szanują. Ogólnie nie polecam pracy tutaj, tylko stres. Łatwo o jakąś depresje, lub nerwicę...

Kto tu rządzi?
@Pracownica

Nie rozumiem dlaczego firma nic nie robi ze zła atmosferą w pracy z brakiem szacunku jednego pracownika do drugiego z (usunięte przez administratora)przecież te tematy sa stare 8 cały czas obecne w tej firmie. Od czego są brygadzistki kierownicy i dyrektorzy? Czy na pokładzie jest z nami pilot czy układy znajomość kolesiostwo rodzinki itp

Gość gość

Najpierw ocena ,a potem ewemtualna podwyżka,więc szału nie będzie.

Firma całkiem fajna ale nie ludzie którzy w niej pracują. Połowa ludzi jest tam z wiosek co się wywyższają bo robią tam długo a co do czego do słoma w butów wystaje niektórym. Ukrainki jedzą pod taśmami i nikt tego nie widzi. Nowych ludzi traktują jak kogoś gorszego bo on/ona robią tutaj dłużej i to oni są ważniejsi niż Ty! Ogólnie nie polecam ...

Moka

W Lisnerze pracuje mało Polaków.Większość pracowników pochodzi z Ukrainy i Nepalu.

@Moka

Malo to pracuje ludzi z Poznania

Praca

Ludzie muszą gdzieś pracować? Jak będzie źle to odchodzą i tyle szybką pilka ale pracować trzeba.

Gosia 13

Coś ostatnio nie widać alkoholika z matjesa co elektrykiem wozi rybę. Wyrzucili go za picie?? Czy udał się już na wieczny spoczynek? Ostatnimi czasy już kiepsko wyglądał, cały czerwony,wręcz siny, ledwo wyrabiał do końca zmiany.

Molt
@Gosia 13

Z tego co słyszałam L4 ma.

Tak już bywa

Denaturat
@Gosia 13

On jest taki miły facet...

Kokos
@Denaturat

Jak go dzień poprzedni jeszcze trzyma to pewnie miły.

Nie ma roboty

Teraz wakacje hahaha

Gosia
@Nie ma roboty

Trzeba będzie troszkę polaków zwolnić, UA, i Nepal zostawić ;)

Paprykarz
@Gosia

Ci co pracują przez agencje mają przerąbane są traktowa i jak pionki jesteś nam potrzebny nara i tyle tak się szanuje pracownika (usunięte przez administratora)

Paula
@Paprykarz

Sama prawda

Lipa
@Gosia

Będą wysyłać na urlopy...

@Nie ma roboty

Szkoda ze nie ma pracy

Bałtycki

Warunkach chlodnicznych łatwo być chorym a nie mówiąc już o tych pracownikach którzy dźwigają to boli ich ręką nadgarstek barki czy kręgosłup. Praca fizyczna normalna sprawa

Łukaszewicz

Magazyn opakowania razem z brygadzistka i kierownikiem to (usunięte przez administratora)i metr mułu. Kieras nie wywołuje się z tego co obiecuję. Brygadzistka zamiast pilnować cukru to bajeruje młodego. Uważać na srokę na opakowaniach bo wysyła przez Messenger kto co robi do fotografa

Zostaw merytoryczną opinię o Lisner - Poznań

• Jak się pracuje w Lisner?

Zobacz opinie na temat firmy Lisner tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 191.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lisner?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 148, z czego 11 to opinie pozytywne, 98 to opinie negatywne, a 39 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Lisner