Opinie o Mary Kay Cosmetics Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Wyjątkowa historia sukcesu firmy rozpoczęła się niemal 50 lat temu, kiedy to Mary Kay Ash założyła firmę Mary Kay Cosmetics. Dziś firma Mary Kay korzysta z dziedzictwa Mary Kay Ash - inspirowania, wzbogacania i zachęcania kobiet do osiągania wielkich rzeczy. Wartość sprzedaży hurtowej na całym świecie wynosi 3 miliardy dolarów, produkty Mary Kay® są sprzedawane na ponad 35 rynkach na całym świecie, a liczba członkiń globalnej niezależnej kadry handlowej przekracza 2.5 miliona osób.​

Branże: Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mary Kay Cosmetics Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Tryr

Typowa piramida. Mozecie sobie poogladac filmiki na (usunięte przez administratora) od dziewczyn ktore tam pracowaly. Niestety tylko po angielsku. Wystarczy wpisac : mary kay scam i kilkafziesiat dziewczyn opisze wam jakie miali przezycia z ta firmą.

Marysia

Jestem konsultantką od roku i bardzo chwalę sobie tę współpracę. Pracuję dokładnie w takim wymiarze, na jaki sobie mogę pozwolić, a zarabiam dobrze. Miałam okazję też uczestniczyć w szkoleniu, zdobyłam nowe koleżanki, a dla świeżo upieczonej mamy to równie ważne co dodatkowe pieniądze w domowym budżecie ;)

Emilia
@Marysia

To znaczy, że pracodawca organizuje szkolenia dla swoich pracowników? Czy było to szkolenie na początku współpracy czy już w trakcie jej trwania? Mogłabyś opisać jak dokładnie wyglądało?

Rysia
@Emilia

@Emilia, jak najbardziej jest możliwość doszkalania się. Dużo wiedzy czerpię też od innych konsultantek. :)

@Rysia

Tylko ze za każde trzeba płacić,ogólnie najwiecej kasy to maja ci na gorze, ty płacisz za szkolenia w formie kupna biletu w formie pakietu startowego za wszystko placisz

Ewelina 80

Jest P.Dyrektor z Nowej Dęby chyba jeszcze na własnej działalności ,która tonie w długach od lat .Komornicy już dali sobie spokój ,ponieważ długi są nieściągalne.Pani nie wykazuje dochodów ,nie odprowadza podatków ,nie płaci Zusu .Samochód ,którym jeździ jest nieprzerejestrowany na nią . .Mieszkania ,które wynajmuje nie opłaca czynszu i rachunków - mieszka pare miesięcy i wyprowadza się po angielsku .Wynajmujący nie mogą jej wyeksmitować ponieważ mieszka z synem 14 letnim .Oprócz makijaży pani zajmuje się prostytucja wieczorową i nocna porą.Nie polecam tej pani jako makijażystki i sprzedawcy . Chyba nie o takie wartości chodzi Mery Kay?!.

Liza2004
@Ewelina 80

Dałam NIE, bo też takie NIE mam doświadczenia z DYREKTOR SPRZEDAŻY- zostałam okradziona - MORALNOŚĆ "ŻADNA"- sprawa w sądzie

Czy firma Mary Kay Cosmetics Poland Sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Brie

Ja nic nie płaciłam za możliwość doszkolenia się. :)

Liza2004
@Brie

a czy płaciłaś za pakiet startowy?

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Mary Kay Cosmetics Poland Sp. z o.o.? Czy kandydat na stanowisko Specjalista ds. Szkoleń Produktowych powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kosmetolog / Asystent Lekarza
Świętochłowice
Job Point Sp. z o.o.
Mag

Witam! Dopiero dowiaduję się o tej firmie i o ich kosmetykach.Byłam 20lat w Avon a ich kosmetyki nie warte pięniędzy. Od 4 lat w Oriflame tu mogę powiedzieć zadowolenie o ich kosmetyki.A w każdym producie gdzie byśmy nie kupili są plusy i minusy .Bo każda cera jest inna i nie odpowiada składowi

Melisa

Ja konsultantką zostałam dopiero parę tygodni temu, ale jestem pozytywnie nastawiona i zadowolona. W końcu trochę wyszłam do ludzi od męża i dzieci, poznałam sporo fajnych dziewczyn, a i na zainteresowanie nie narzekam. Szczerze mówiąc spodziewałam się, że będzie ciężej, ale w moim środowisku Mary Kay sprzedaje się sama, bo dziewczyny znają i lubią, no i cieszą się, że jest pod ręką ktoś u kogo można zamawiać. :)

Joasia

Cześć dziewczyny jestem konsultantką od roku na początku był szał. Dziewczyny tak mnie wkręciły w ten biznes że wydałam prawie na kosmetyki 2.500tysiaca złoty. Szok. Jest to naprawdę wciągające. Uważam że kosmetyki są bardzo drogę a rezultatu jakiegoś szału nie widzę jak mojej twarzy. Więc nie warto :)

Sasanka
@Joasia

@Joasia, nie dziewczyny Cię wkręciły i wydałaś 2,5 tys., tylko podeszłaś lekkomyślnie do swoich finansów i tak to usprawiedliwiasz. Jesteśmy dorosłe, prawda? ;) Odpowiednio dobrane kosmetyki działają bardzo fajnie. Wiem, bo używam na co dzień. Może zamiast brać wszystko jak leci, wystarczyło wziąć 2-3 produkty na wypróbowanie i przekonać się, czy Ci będą odpowiadać? :)

Diana
@Joasia

Przedłużając sa tansze niz drogeryjne na dluzej starczaja

Gabriela

Dziewczyny, widzę, że bardzo dobrze się orientujecie. Nie ukrywam, iż chciałabym dowiedzieć się od Was tego, jak właściwie wygląda praca w Mary Kay Cosmetics. Podobno zapewniają tam: opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie i dofinansowanie do nauki języków obcych. A co ze szkoleniami? Można liczyć na jakieś?

Renata
@Gabriela

Dzień Dobry, Jestem starsza niezależną konsultantką Mary Kay. Na wszystkie pytania odpowiem odnośnie współpracy. Zapraszam do owocnej współpracy. Pozdrawiam RENATA KOWALEWSKA Renata.kowalewska.dorszewska@gmail.com

Czy pracodawca Mary Kay Cosmetics Poland Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Organizowane są spotkania kosmetyczne, podczas których możesz zapoznać się z nowościami. Dzięki temu zawsze jesteś na bieżąco i masz aktualną ofertę dla swoich klientek. :)

Czy można liczyć w Mary Kay Cosmetics Poland Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

Nicki

Nie, o ubezpieczenie musisz zadbać we własnym zakresie. To nie jest umowa o etat.

Rafalska

Czytam niektóre wpisy i mam mieszane uczucia, bo nijak się mają do rzeczywistości, którą znam. Jestem konsultantką od 2 lat, zaczynałam od 2 klientek, dziś jest to fajna grupa pań, które cenią sobie produkty Mary Kay i chętnie po nie wracają. To jest praca przyjemna, ale też wymaga wiele wytrwałości i cierpliwości. Wiele tych negatywnych wpisów świadczy o tym, że... chyba tych cech trochę zabrakło. Ja jestem zadowolona ze swojej pracy i tym bardziej przykro widzieć takie negatywne emocje we wpisach innych.

Maciej
@Rafalska

Fajnie, że pośród negatywnych opinii znalazła się również opinia osoby, która osiągnęła sukces na stanowisku konsultantki. Napisałaś, że praca na tym stanowisku wymaga wiele wytrwałości i cierpliwości. Mogłabyś napisać, czy firma Mary Kay Cosmetics Poland daje szanse zatrudnienia osobom młodym, które dopiero rozpoczynają swoją karierę zawodową?

@Maciej

Macieju, Mary Kay nie nakłada ograniczeń - mogą próbować swoich sił zarówno osoby starsze, dojrzalsze, jak i takie, które dopiero stawiają pierwsze kroki na swojej ścieżce zawodowej. Zarobki i osiągnięcia są tu kwestią tylko i wyłącznie zaangażowania w to co robimy. :)

Zoja

Beznadzieja... Totalna. Ceny kosmiczne, nagabywanie klientów na siłę,spotkania kosmetyczne poziom 0

@Zoja

@Zoja, a Ty w ogóle na jakimś byłaś? Bo mam wrażenie, że chyba nie. Nie przypominam sobie, abym musiała klientki ciągnąć na siłę na spotkanie. Każda przychodzi z własnej woli. :) Może byłaś po prostu zbyt gorliwa i stąd takie dziwne wrażenia?

Lia2004

Jedna z dyrektor sprzedaży - może i kosmetyki sprzedaje OK, ale jako człowiek moralnie PORAŻKA. Pani K.D na ta informację nie zareagowała , czyli nie jest dla nie j ważne kto reprezentuje MK, chyba ważne by się sprzedawalo- A TO ZA MAŁO JAK DLA MNIE BY ZAUFAĆ

Cindy
@Lia2004

Lio, osobiście uważam, że bardziej marce szkodzi takie pisanie anonimów w internecie. Zupełnie nie interesuje mnie, jakie sensacje mogłabyś przekazać na temat tej osoby. Jako klientkę interesuje mnie, żebym mogła kupić w przyjemnej atmosferze ulubione kosmetyki, a jako konsultantkę, żeby moje klientki były zadowolone z obsługi. Co kto sobie robi prywatnie, jest jego prywatną sprawą i moim zdaniem takie plotkowanie świadczy po prostu o zawiści. Nie lepiej skupić się na biznesie?

igor

daria, teraz poszukiwany jest jedynie pomocnik w magazynie. Nie wymagaja doświadczenia, ani wykształcenia, za to oferuja stawke 15,00 zł / godzinę (Brutto). Całkiem sporo jak dla mnie. Szukają osoby dokładnej, dynamicznej i o wysokiej kulturze osobistej.

Lia2004
@igor

ja osobiście znam taką konsultantkę upsss dyrektor srzedaży MK- MORALNIE to porażka . informowałam po tym waszą K. D - bez odzewu - czyli wniosek jeden.............. aż nie chce go wyglaszać. jesli jakość kosmetyków jet taka jak ich przedstawicielki, to ODRADZAM

Ala12

Jestem konsultantką od roku, zachęciła mnie koleżanka, która u nich jest już kilka lat. Na początku kosmetyki głównie po rodzinie rozprowadzałam, a potem rodzina przekazywała info dalej i teraz mam już spore grono dziewczyn, które regularnie kupują. Jak straciłam pracę to dzięki MK udało mi się zarobić praktycznie tyle samo co w mojej poprzedniej pracy i na teraz to już dla mnie zajęcie na pełen etat.

leiuya

Od paru miesięcy zarabiam sobie tak na studiach, parę złotych do mojego studenckiego portfela wpadnie, nikt nic na siłę mi nie wciska. Za to zawsze mogę liczyć na wsparcie innych, bardziej doświadczonych konsultantek. To świetne dziewczyny i prywatnie też się polubiłyśmy. :)

Klara
@leiuya

I ja dołączyłam do Mary Kay. Poszłam na spotkanie kosmetyczne i dzięki fajnej atmosferze i możliwości przetestowaniu kosmetyków, przekonałam się. Póki co dopiero trzeci miesiąc, więc dopiero buduję swoją bazę klientek, ale te które już mam, są bardzo zadowolone i zaskoczone jakością kosmetyków. Ja jestem zadowolona z samej współpracy, z każdym miesiącem mam trochę więcej pieniędzy do domowego budżetu.

miłka

Jakieś niestworzone teorie piszecie. Nie odpowiada komuś praca w dobrej firmie to może zmienić tylko czy trafi na dobrą?

Irma
@miłka

Jestem konsultantką Mary Kay i nie narzekam. Ok., nie jest to moje główne źródło dochodu i bywają miesiące, że zarabiam całkiem fajnie, bywają takie, że pieniędzy jest mniej, ale to wynika z mojego mniejszego zaangażowania. I na tym mi zależało, na swobodzie. Mamy spotkania kosmetyczne, na których można poznać nowości kosmetyczne, ale dla mnie ważne jest też to, że po prostu spotykam tam świetne dziewczyny, z którymi mogę pogadać jak z przyjaciółkami i spędzić naprawdę miły czas. :)

Tartara

Mery Key zniszczyła moją rodzinę. Jeśli wasze szkolenie polega na tym że rubcie karierę po trupach to jesteście mistrzami.

Realista
@Tartara

Jak jesteś nieudacznikiem życiowym to zniszczyła. Co w tym dziwnego? Pewnie żona/mąż chciał/chciała Cię w domu przy dziecku a praca przeszkadzała. Co za tragedia.

Gabrysia
@Tartara

Z całym szacunkiem Tartaro... Jesteś dorosła, sama za siebie odpowiadasz i sama też odpowiadasz za relacje ze swoją rodziną. Jeżeli coś się nie układa, to winy powinniście szukać pomiędzy sobą i pracować nad rozwiązaniem sytuacji... Co to ma do Mary Kay? Znam wiele dziewczyn, które dołączyły i jakoś ich rodziny mają się dobrze, relacje z przyjaciółmi też. We wszystkim trzeba umieć znaleźć równowagę, a pracoholizm jeszcze nikomu nie wyszedł na dobre - niezależnie od branży. Pozdrawiam Cię. :)

Opinie pracowników dotyczące warunków zatrudnienia w Mary Kay Cosmetics Poland Sp. z o.o. okazują się być cennymi wskazówkami podczas podejmowania decyzji związanych z zatrudnieniem w przedsiębiorstwie. Wiesz jak wygląda poziom wynagrodzenia w firmie? Dysponujesz informacjami na temat benefitów pozapłacowych? Napisz o tym!

Tartara

Dziewczyny które pracują dla firmy Mery Key stają się osobami nachalnymi, potrafią zniszczyć najlepsze przyjaźnie. Nękają telefonami i esemesami wręcz zmuszają do kupowania kosmetyków. Radzę wszystkim zdała od tej firmy.

marzenka

Wiadomo jak dostać pracę w tej firmie?

marta

Nie wiedziałam, że firmy tego typu rekrutują konsultantki przez urzędy pracy. Z Leszczyńskiego urzędu pracy zostalam skierowana do pani [usunięte przez administratora] która kazała mi wpłacić pieniadze i podpisać umowę z tą firmą, gdy powiedziałam, że nie wpłacę żadnych pieniedzy, wielce oburzona pani[usunięte przez administratora] bardzo nie miło mnie potraktowała. Jestem zniesmaczona !!!

Zostaw merytoryczną opinię o Mary Kay Cosmetics Poland Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Mary Kay Cosmetics Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Mary Kay Cosmetics Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 45.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mary Kay Cosmetics Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 42, z czego 5 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Mary Kay Cosmetics Poland Sp. z o.o.