Opinie o Krak-Mięs w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Krak-Mięs. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Krak-Mięs o rekrutacji.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Krak-Mięs w Kraków

Nikita

Nie polecam. Poszłam na rozmowę .Pracodawca się rozłącza i nie odbiera. Biuro zamknięte nikt nie otwiera .Dyskryminują ludzi już na rozmowę telefonicznej.

Mateusz
@Nikita

Zakład jest otwarty od 6 do 17,zawsze jest w pracy ok.40 osób .Po wejściu do zakładu należy kierować się do pierwszych drzwi w białym budynku po lewej stronie gdzie znajdują się biura otwarte w godzinach 6-17 . Mimo wszystko w razie problemu można zapytać się dowolnej osoby na terenie zakładu i zawsze pomoże.

Karolcia Nowy wpis

Rozglądam się za pracą jako handlowiec. Zainteresowałam się tą firmą, bo mam doświadczenie w branży. W internecie natrafiłam jedynie na bardzo starą ofertę pracy i nawet nie mogłam jej sobie podejrzeć. Ktoś mi podpowie jakie warunki zatrudnienia oferuje firma na tym stanowisku? Przejrzałam wasze opinie i w jednej z nich ktoś wspominał nawet o braku umów, więc wolę podpytać.

MATI Nowy wpis
@Karolcia

PRACA JEST NA UMOWĘ O PRACĘ ,DLA HANDLOWCA WIADOMO DAJEMY PODSTAWĘ + PROWIZJA OD SPRZEDAŻY .SZCZEGÓŁY Z SZEFEM NA SPOTKANIU -ZAPRASZAM

Rafik
@Nikita

Nikogo nie było jak przyszłaś na rozmowę? To było już po godzinach pracy biura skoro wszytko zamknięte?Jak nie odbierali to próbowałaś wysłać e-maila z zapytaniem co się stało? W ogóle to na jakie stanowisko aplikowałaś? Ostatnio wrzucili jakieś nowe rekrutacje do sieci?

@Nikita

O której godzinie Pani była?

@Rafik

Nie było zamknięte. Umawiałam się w godzinach otwarcia. Nie odbierali i rozłaczali połaczenia . Odradzam

Edyta
@Nikita

Ale to nie weszłaś po prostu do biura? Dziwna sytuacja, rozumiem, że wcześniej umówiłaś się na konkretną godzinę z rekruterem? Nie widzę też żadnych ofert w sieci, nie wiesz, czy da się zatrudnić przez polecenie?

Nikita Nowy wpis
@Edyta

Tak nie weszłam bo pukałam i było zamknięte.BYŁAM zapraszona na rozmowę pojechałam i nikogo nie było.

Mateusz Nowy wpis

Jagna

Wiecie, na czym stoi firma, jeśli chodzi o przyjęcia? Na stronie nie ma aktualnych ofert pracy, wspomnieli, że zachęcają do kontaktu z zakładem. Może strona nie jest zaktualizowana i są wakaty? A nawet jesli są, to czy aplikować? Czytam wasze opinie, i są trochę dziwne ;p Ktoś z pracowników napisze jakieś konkrety o warunkach?

Kris

Witam chcialem sie do wiedziec o firmie krak mies jakie zarobki Ile godzin. Czy duzo hamstwa. Prosze o od powiedz. Dziekuje

felek
@Kris

Praca od pon. do piatek 6-15 ,zarobki zależne od stanowiska ,każdy z działów ma ekipę zgrana i od lat się dogadują

robert
@felek

sfara zgrana ekipa a jak przydzie mlody ci wiecej umie od nich go jest be

Elżbieta
@robert

Ale da się w końcu jakoś ich ugłaskać, czy jest wręcz fala? Chyba nie wszyscy zaczęli pracę w tym samym momencie, to jakoś pewnie akceptują tych nowych...

gość
@Elżbieta

@Elźbieta tam flaczka załatwisz wszystko :) wtedy fala ci nie straszna

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Krak-Mięs na stanowisko szukam fakturzystka handlowiec bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Czy w Krak-Mięs zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Martin

Odradzam każdemu, żadnych umów, niewypłacalny pan naruszewicz, (usunięte przez administratora) i pijak....złodziej

Czy pracodawca Krak-Mięs motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Felek

Tak wypłatą

Czy w Krak-Mięs zatrudniani są obcokrajowcy?

Nie

Felek

Tak

pat

Mięso spod noża, widać różnicę między tym w markecie, a tym spod noża, świeżym z rozbioru... niby promocja, jak na schab w markecie, ale ten schab ma dodatkowo warkocz, który jest wart parę złotych... i cała ta promocja nic nie warta, dodatkowo vacowany , pływa w tym osoczu, kolor sam tego promocyjnego schabu jest odpychający...

Dariusz
@pat

Tak czytam Twój wpis i przypuszczam, że po prostu polecasz firmę Krak-Mięs pod względem jakości oferowanego przez nich mięsa? Chętnie dowiem się również, jak długo już robisz u nich zakupy. Ja szukam informacji o pracy w tym miejscu, więc może słyszałeś coś o ewentualnych wolnych miejscach, które wymagają obsady nowymi pracownikami?

Waldek

Czy bardzo zmieniła się praca w związku z panującą pandemią?

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego zespołu w Krak-Mięs?

Maciek

Chęci do pracy i umiejętność na danym stanowisku zapraszamy

Szymek

Czy w firmie jest duża rotacja pracowników? szukam czegoś na stałe.

Maciek
@Szymek

Niestety średni staż pracownika u nas to ok.15lat więc pomału ida na emeryturę i ktoś młodszy na pewno by się przydał !!

Tymek

Witam, Ile osób zatrudnionych jest obecnie w Krak-mięs?

Witold

Macie nowe wieści o pracy w Krak - Mięs? Dajcie znać czy ktoś pracował u tego pracodawcy i jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna.

edek
@Witold

ja pracuje 10lat i jest spoko.rozmowa na wesoło u mnie była BEZ STRESU

Elżbieta
@edek

@edek Pracujesz na produkcji? Jestem ciekawa, czy poza wypłatą pracownicy dostają jakieś dodatki? Może wiesz też, czy zatrudniają w Krak-Mięsie, bo ogłoszeń na stronie nie ma, piszą tylko, że można się z nimi kontaktować: http://www.krak-mies.pl/praca

Igor

Czy jest powód, że przestaliście korzystać z forum?

Cezary

Może zacznijcie doceniać pracę w dobrej firmie.!!

Powiem szczerze , jeżeli chodzi o umowę nie ma problemu dostaje się na okres próbny od razu ,ale co do reszty można dużo opowiadać. Biuro i zakład już za sobą mają najlepsze lata . Niestety szefowi szkoda kasy na remonty, lepsze komputery , odpowiednie krzesła czy biurka . Wszystko pamięta chyba lata 80. Szef pije i się z tym nie kryje. Dzwoni po pijaku do kontrahentów, niektórym ubliża . Gdyby nie pił byłby całkiem spoko , możne za bardzo narwany ale do wytrzymania . Niestety po alkoholu jest dramat. Ciągle pali w biurze przy pracownikach , klientach . Nie ma co liczyć na rozwinięcie się tutaj , jeśli komuś nie przeszkadza ustój jaki tu panuje , chce zrobić swoje i iść może podjąć zatrudnienie . Ja nie polecam

Czy to prawda że małpa sprzedaje ZOO

Ktoś
@anonymous

Sprzedaje od wielu lat ale jeszcze sie taki nie znalazł co by był godzien dostąpić zaszczytu, i znając życie się nie znajdzie, Koniec KM przyjdzie wraz z końcem JN a to prędko nie nastąpi bo gość jest w kwiecie wieku. Żyj nam sto lat Jarosławie :)

wielbiciel Jarka
@anonymous

Jak ma cyrk to powinien sprzedać bo na zwierzęta w jego wieku nie powinien pracować jest dobra zmiana w polsce niech w końcu odpocznie bo chyba zasłużył

Iza

@Bartosz, forum powinno aktywnie funkcjonować nawet w sytuacji kiedy większość opinii o Krak-Mięs jest pozytywnych. Wszystkie aktualne i merytoryczne informacje o tym pracodawcy będą wzięte pod uwagę przez tych użytkowników, którzy rozważają ubieganie się o zatrudnienie w Krak-Mięs.

Bartosz

Gdyby było źle z całą pewnością forum by wrzało. Szkoda, że rzadko piszecie.

dziobak

Siedzę teraz na piwku i czytam te bzdety ,pracuję 15lat na produkcyjnym dziale i jedno moge powiedzieć jeśli te głupoty przypuszczam tych najmądrzejszych z góry których Jaro wyrzucił byłyby prawda to firma juz by nie istniała ,a na razie nie nadązamy ze sprzedaża i na pewno ludzi potrzebujemy do pracy. W tym roku dostaliśmy podwyzki jak wszędzie bo nikt za darmo nie bedzie pracował i niestety tylko jest za dużo pracy ,weekend wolny raz na 2 tygodnie i to moje uwagi przydałby sie ktos do pomocy ale szef faktycznie przesadza z trunakmi i chyba mu się nie chce przyjmowac nowych >jest pewne ,że jesli ktoś sensowny sie pojawi to będzie zmuszony z nim porozmawiać bo wie że my jesteśmy przeprawcowani. Tak czy inaczej KRAK-MIES dla mnie to całe życie pracownicze i stoje za szefem bo mnie nigdy nie opieprzył bez powodu i kase zawsze daje zgodnie z ustaleniem

Zostaw merytoryczną opinię o Krak-Mięs - Kraków

• Jak się pracuje w Krak-Mięs?

Zobacz opinie na temat firmy Krak-Mięs tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Krak-Mięs?

Krak-Mięs
2.4/5 Na podstawie 81 ocen.

Krak-Mięs