Krak Mięs

Nowa huta

Krak Mięs

Opinie o Krak Mięs

Jakim pracodawcą jest Krak Mięs? Jak wyglądają warunki zatrudnienia w firmie? Czy pracownicy mogą liczyć na jakieś pozapłacowe benefity?

dejavu

rzeczywiście do opinii można mieć wiele zastrzeżeń ...

bezprawie

sami ( usunięte przez administratora ) na czele z brygadzistą

100% PRAWDY

Szkoda mi tych ludzi co tam jeszcze robią jeszcze u tej ( usunięte przez administratora ) bo tak jak on ludzi traktuje to lepiej mają psy w schronisku wyzywanie to jest u( usunięte przez administratora ) to jest na 1 miejscu a potem jak mu się cos nie podoba w pracowniku to tylko muwi -( usunięte przez administratora ) nieraz idzie na całosc to nawe jest ( usunięte przez administratora ) wypłat ludzie jak ma cie rozumy to uciekajce z tamtąd z daleka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

********************

To nie jest firma to jest ( usunięte przez administratora ) Ludzi a w dodatku mam fajne nagranie na tel jak tam ludzi trktują i nikt mi nie powie ze tam się sobrze pracuje!!!!!!!!!!!

Zostaw opinię o Krak Mięs - Nowa huta

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Krak Mięs