Opinie o Brasco w Zawiercie ul. Zaparkowa 1

Agencja Rekrutacyjna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Brasco w Zawiercie ul. Zaparkowa 1

Staszek

Byłem na testach dla lakiernika ale z lakierowaniem nie miało to nic wspólnego. Oni chyba nie wiedzą czym zajmuje się lakiernik . Porażka.

@Staszek

Byłem na testach dla mechanika nie miało to nic wspólnego z mechaniką.

Grzegorz
@Andrzej

Możecie napisać coś więcej jak to wygląda i generalnie kogo szukają - ja jestem elektrykiem i rozważałem ich ofertę z Anglii. Pozdrawiam. Grzegorz.

Tadeusz

Pracuję w Niemczech jako kierowca na naczepie od prawie roku, jestem zadowolony z pracy. Tę prace dostałem dzięki pani Oldze, której bardzo dziękuję. Pani Olga zawsze służy pomocą w miarę swoich możliwości. Polecam jej usługi, ponieważ pracując tam nie znając języka, jest trudno, a pani Olga zawsze pomoże w trudnych sytuacjach.

Ltd

Jest ktos kto pojechał na jachty za 19 £ jestem zainteresowany wlasnie tą formą

Zbyszek
@Ltd

Ja także chciałbym sie coś więcej dowiedzieć

Slawek

Witam mam na imię Slawek pracujemy z kolega w Niemczech co do obsługi przez panią Olę jesteśmy bardzo zadowoleni jest bardzo miła i zawsze służy pomocą Polecam

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Brasco? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Zawiercie
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Zawiercie
HR Quality Polska Sp. z o.o. Sp.k.
Lukas

Czesc, polecam wam brasco pracuje w niemczech od nich, jestem kierowcą CE. Jestem bardzo zadowolony wkoncu trafilem na dobrego pracodawce,Pani Olga jest wspankala dziękuję za pomoc !

Andrej1

No mnie też odpowiadają ich warunki. Po prostu dotrzymuja umowy. Mam też możliwość rozwijania się w swoim zawodzie więc jak najbardziej na plus

Bajlo1

Stawki mają bardzo atrakcyjne, ja ogolnei wolalbym pracować w Polsce no ale za granica zaczynają sie prawdziwe pieniądze więc uważam ,że taki roczny wyjazd i potem powrót jest całkiem ok. Ja tak wyjechalem do Angli z Brasco i zarobiłem na dobry samochod.

WWW123
@Bajlo1

Opinia chyba pisana na zlecenie brasco

BUMBLEBEE

ktos myslal nad praca operatora cnc w anglii?

Szyper
@BUMBLEBEE

Kolego. Najpierw dobrze dopytaj się o stawkę. Ile tam proponują? Brutto czy netto? Czy trzeba być na tzw samozatrudnieniu? Ja się tak na ich informacjach przejechałem. W ogłoszeniu napisali 19 £/h a finalnie na miejscu jak pojechałem na test dowiedziałem się, że mogę liczyć jedynie na 13.5 brutto. Jest różnica co? Inni mieli jeszcze gorzej bo 12.6 brutto.

@Szyper

Szanowny Panie Szyper, Klient oferuje rozne modele zatrudnienia. 19.00 GBP brutto/h - przy kontrakcie, zasady zatrudnienia zblizone sa do self-employment 13,54GBP/h brutto/h -przy zatrudnienia permanent przez klienta, zmiana weekendowa 15,50 GBP/h 12,60GBP/h- kandydaci ktorzy nie zdali testów ponizej sredniej, otrzymali mozliwosc zatrudnienia u klienta w firmie ale na nizszej stawce takze to chyba dobry pomysl ze strony klienta dac szanse osobom z mniejszymi kwalifikacjami do przyuczenia anizeli podziekowac im i odeslac do domu z niczym biorac pod uwage ze byli kandydaci ktorzy dojechali 600 km na to spotkanie. Pozdrawiam

@BUMBLEBEE

Witam, Poszukujemy operatorow CNC do drewna do stoczni w UK - stawka 13,54 GBP brutto /h, badz zatrudnienie na kontrakcie 19,00GBP brutto h. Irlandia- Programisci / tokarze/frezerzy - stawki od 28.000 GBP rocznie - 35.000GBP. Anglia- ustawiacze tokarze/frezerzy /MAZATROL- 12,50 GBP brutto/h. Pozdrawiamy Team Brasco

Barello

Ja dopiero jestem po rozmowie u nich w agencji ale wszystko jest na poziomie. Teraz czekam na przydzielenie mnie na odpowiednie stanowisko. Kilka ofert już jest i wszystkie wydają się być atrakcyjne.

Tymon

ja polecam brasco - ja od kilku miesięcy pracujeę od nich w Niemczech na produkcji,wywiazali sie z umowy, można na nich polegać

Amigoo

Ja tam nie mam żadnych zastrzeżeń, do pracy wyjeżdżam w przyszłym roku , póki co jeszcze chodzę na ich szkolenia językowe. Moim zdaniem są godni polecenia

Tomasz Ostrowski

Wystawiają ogłoszenie na OLX z informacją o braku wymagań co do języka niemieckiego, po czym Pani o z rekrutacji wmawia kandydatowi, że ogłoszenie nie istnieje (połączenie wykonano prosto z aplikacji), i język jest wymagany. Rekrutantka daje do zrozumienia, że uważa osobę dzwoniącą w sprawie pracy za idiotę. Już na starcie wychodzi brak profesionalizmu i przedmiotowe podejście do człowieka.

BRASCO
@Tomasz Ostrowski

Szanowny Panie Tomaszu, portal ogłoszeniowy odświeżył automatycznie ogłoszenie. Rekrutacja osób bez znajomości języka niemieckiego została zakończona. Oferta ta obecnie jest aktualna dla osób, które znają język niemiecki i taką informację uzyskał Pan od rekrutera. Rekruter starał się Panu to wytłumaczyć. Nasza wykwalifikowana kadra rekruterów podchodzi do każdego kandydata indywidualnie i profesjonalnie. Jeśli poczuł się Pan w jakiś sposób źle potraktowany, przepraszamy Pana za zaistniałą sytuację. Pozdrawiamy serdecznie, Team Brasco

Coco Chanel
@BRASCO

Proszę się nie przejmować tą opinią. Malkontentów nie brakuje w naszym kraju. Skoro potencjalny kandydat nie potrafi zrozumieć, iż proste pomyłki po prostu się zdarzają to wydaje mi sie, że jest osobą trudną we współpracy.

Jonaso

Wszystko tak jak w umowie, znalazlem prace na caly rok teraz wracam na swieta do domu. Pewnie jeszcze wyjade z nimi za praca w przyszlym roku

Adino

Mój znajomy ze studiów chyba wyjezdzal z nimi za praca jako stolarz. Byl bardzo zadowolony i wkoncu dorobil sie troche. Mysle ze mozna im zaufac

Widzę sporo pozytywnych opinii. Przynajmniej z tego roku. Zastanawia mnie jednak dlaczego mimo pozytywnych opinii agencja ma tylko 3/6 punktu reputacji?

peter

A czy ktoś pracował przez Brasco jako stolarz w Plymouth. Proszę o info.

Patrycja

Przypominam o zachowaniu kultury wypowiedzi. Nie jest to miejsce do atakowania, czy też obrażania innych użytkowników wątku. Ważne, by zamieszczane opinie były merytoryczne i zgodne z regulaminem. Pomoże to m.in. osobom, które zastanawiają się nad wyborem Brasco jako swojej przyszłej agencji pracy.

Blitz

Brasco jest w porzadku, pojechalem za ich poleceniem do pracy w Niemczech jako hydraulik, wszystko ok.

Hajto

Wszystko zgodnie z umową, mili pracownicy i uczciwy zarobek. Polecam

Limka

No teraz język to ważna sprawa bo się zawsze przydaje. Mnie tam warunki pracy od brasco odpowiadają

Zostaw merytoryczną opinię o Brasco - Zawiercie

• Jak się pracuje w Brasco?

Zobacz opinie na temat firmy Brasco tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Brasco?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 9 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Brasco