Opinie o Brasco Majchrzyk, Kot Sp.jawna. w Zawiercie

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Brasco Majchrzyk, Kot Sp.jawna., jak również Klientów firmy. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Brasco Majchrzyk, Kot Sp.jawna. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Brasco Majchrzyk, Kot Sp.jawna. w Zawiercie

ZA 37 GODZIN DOSTALISMY PO 9O E, pani by pracowała za takie wynagrodzenie

Oliwa
Kandydat

Ludzie. Przecież wystarczy samosąd. Jak (usunięte przez administratora)to muszą się liczyć z konsekwencjami. Panią klamczuszke proponuje oblać kwasem a szefuniowi obie ręce upierdolić w nadgarstkach. Tyle. Może się wtedy zastanowi co wyczynia (usunięte przez administratora)jeden

Ninja Nowy wpis

Szukają znowu spawaczy do wyjebania na kasę. Uważajcie na tą agencje cwaniacką.

Welder Nowy wpis

robie jak spawacz w NL i jak dla mnie wszystko w pozadku. Dzieki Brasco

Marcin Nowy wpis

Witajcie, jako praca przy zieleni polecam wspolprace z Brasco, troche dziwia mnie opinie ktore tu czytam ja nigdy nie mialem zadnych problemow. Pani Daiana oddaje serce pracownikom . Kwatera bardzo dobra . Jak coś nie pasują to zmieniają

Jarooo Nowy wpis

Witajcie, jako praca przy rozbiórkach polecam wspolprace z Brasco, troche dziwia mnie opinie ktore tu czytam ja nigdy nie mialem zadnych problemow. Pani Daiana oddaje serce pracownikom .

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

cristoforo

Adam

Razem z kolega rozpoczelismy prace na projekcie w NL na petrochemii tak wiec po kolei opisze co i jak 1. samochod dostalismy, ale z tego co mowia nie zawsze daja 2.mieszkanie jest jak najbardziej wporzadku, kazdy z chlopakow ma swoj pokoj 3.karta paliwowa jest 4.kasa jak na rurarzy tez uwazam ze jest dobra bo zesmy dostali po 17.00 euro na reke 5.szkoda ze nie ma dodatku na wyzywienie Pozdrawiam Adam

Ogłoszenie na Monter Konstrukcji Stalowych do Brasco Majchrzyk, Kot Sp.jawna. pojawiało się w GoWork.pl, polecacie aplikować?

Mikołaj

@lukas jak sprawa się rozwiązała ?

Lukas
@Mikołaj

Nie dostaliśmy zaległych pieniędzy.Przestali odbierać telefony i tyle.Napisze krótko.Ostrzegam ludzie nie dajcie się oszukać.

Mark

Ostrzegam ludzie nie jedzcie przez tego posrednika do pro futury i job factory zostaniecie bez pieniedzy tak jak ja i kolego.Bedziecie pracowali w czynie społecznym.(usunięte przez administratora).

Aleksander

Obecnie firma nie posiada realnych ofert pracy dla elektryków. Publikowane ogłoszenia to wciąż ta sama ściema mająca na celu budowanie bazy potencjalnych pracowników.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Brasco Majchrzyk, Kot Sp.jawna.?

Ostrzegam. Bardzo ładnie będą opowiadać o swoich zagranicznych kontrahentach, których solidność jest mocno wątpliwa. No i niestety trzeba zapomnieć o pieniądzach na które się umówiłeś i zapracowałeś. Wszystkim cieknie ślina i do rąk kleją się zarobione przez Ciebie pieniądze. Do Ciebie na pewno nie dotrą one w całości.

Lukas

Nie polecam ja i kolega zostaliśmy (usunięte przez administratora) na wypłacie która i tak przyszła z miesięcznym opóżnieniem i połowa tego co miało być.Obiecują wiele a potem trzeba się prosić o pieniądze i dostaje się ochłapy.Pojechaliśmy przez firmę Brasco do niemieckiego pośrednika Pro Futura i zostaliśmy (usunięte przez administratora) pod każdym kątem.Nie polecam.

Monter
@Lukas

Pracowaliśmy dla tej tzw. firmy kilka lat temu.Jak dla mnie ,to ta PRO FUTURA jest Beznadziejna .Widzę ,że nic się nie zmieniło.Montowaliśmy konstrukcje parkingów, biurowców dla GOLDBECK.Jak dla mnie ,to firma" (usunięte przez administratora) MUŁ, WODOROSTY". O D R A D Z A M !!!!!

Oliwa

Brasco
@Oliwa

Bardzo mocne slowa Prosze Pana...kim Pan jest ?

Czy w Brasco Majchrzyk, Kot Sp.jawna. panuje luźna atmosfera?

Stoczniowiec
@Pytanie

Ogłaszają się Ci (usunięte przez administratora),a wsumie (usunięte przez administratora) jak tu piszecie na Stoczniowców... Omijać z daleka bo albo kasy za prace wg niedostniecie albo 1/2 tego co obiecuje czyli wolontariat,to tyle!!

Aleksandra
@Stoczniowiec

Jak to nie dostanie się kasy za pracę? To jak to jest z umową w takim razie? Wynagrodzenie nie jest wypłacone takie samo jakie widnieje na umowie?

ZA 37 GODZIN DOSTALISMY PO 9O E, pani by pracowała za takie wynagrodzenie

Rabinovitz-Tig,Mag135/136
 Problem
@anonim

90 euro to powinno się zarobić w jeden dzień,aplikowałem do nich jako doświadczony ślusarz-spawacz Tig 141,Mag 135/136,elektroda111,dobry angielski,pracowałem m.in. jako meczanik we Philips'ie,13 lat w norweskich stoczniach i się pospieszyłem bo dopiero teraz przeczytałem opinie ale na szczęście,jeśli ktoś-coś o normalnej firmie w Holandii(mam SOFI numer) to proszę o kontakt:wojciech.zaremba@o2.pl

Żabol
 Rekomendacja

polecam te firme, kwatera czysta przyjemna, pracuje na stoczni jako spawacz.

Dave

Witajcie, jako stolarz okretowy polecam wspolprace z Brasco, troche dziwia mnie opinie ktore tu czytam ja nigdy nie mialem zadnych problemow.

Wicia
@Dave

A Ty że wystawiając takie pozytywny to jesteś dysponentem i latasz pod stołem.

JanekNL

pracuje na prefabrykacji, jest w pozadku.

Brawo Ty
@JanekNL

Gdzie pracujesz i czego od Ciebie wymagali -tzn. Certyfikaty ,język ?

Bartłomiej

(usunięte przez administratora) tej firmy. Zostałem (usunięte przez administratora) Pracowalem bez umowy bez ubezpieczenia jako Cieśla szalunkowy. Stawka z 13tu euro na rękę zrobiła się 8 euro... (usunięte przez administratora) nic więcej... Dzisiaj wróciłem do Polski z Offenbach am Main gdzie mieszkałem. Pani D C (usunięte przez administratora) tylko każdego zbywa jak dzwonią do niej pytać się o umowy a to ona odpowiada za wszystkich których tam wyslala... Cała reszta Polakow która jeszcze jest, nie ma wogole umów o pracę... Sprawa znajdzie się w sądzie i firma WBB dowie się, że Polacy którzy tam robią jak i inni są bez umów.... Obecnie chce ozyskac różnice pieniędzy jaka powinien dostać wczoraj na odchodne

Zostaw merytoryczną opinię o Brasco Majchrzyk, Kot Sp.jawna. - Zawiercie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Brasco Majchrzyk, Kot Sp.jawna.