Opinie o Brasco Majchrzyk, Kot Sp.jawna. w Zawiercie

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Brasco Majchrzyk, Kot Sp.jawna.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Brasco Majchrzyk, Kot Sp.jawna. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Brasco Majchrzyk, Kot Sp.jawna. w Zawiercie

toka

Witam, jak wygląda wypłata, do ręki,czy na konto? I czy trzeba mieć konto angielskie (pisze o anglii) czy dojdą mi pieniądze na konto w bzwbk?

@toka

Wynagrodzenie przelewane jest na konto :), warto zalozyc konto angielskie.

przypadkowy

bardzo miło i dość niespotykanie tu chyba, no chyba że tylko ja się wcześniej nie natknąłem - jest to że na pytania potencjalnych pracowników odpowiada ktoś z firmy potencjalnego pracodawcy, myślę że pomaga to uniknąć plotek i innych takich. Bardzo miło z ich strony tak myślę, oby tak dalej, trzymajcie się

Brasco Recruitment Ltd

Wszelkie informacje na temat stawek sa podawane bezposrednio kandydatom, ktorzy zakwalifikuja sie do dalszej rekrutacji. Kontaktowac sie mozna na wszystkie podane przez Pana sposoby:), najlepiej wyberac najdogodniejszy dla kandydata. Brasco Recruitment Ltd kieruje kandydata do pracy, umowa podpisywana jest bezposrednio z pracodawca brytyjskim. Do UK rekrutujemy tylko na umowe o prace, nie zajmujemy sie praca tymczasowa w tym regionie. Niemcy- tymczasowa, stala, kontrakt. Pozdrawiam

Brasco Recruitment Ltd

Najlepszym wysjciem jest skontaktowac sie bezposrednio z Brasco. Udzielimy wszelkich informacji Pozdrawiam

Aplikowałeś do firmy Brasco Majchrzyk, Kot Sp.jawna.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Zawiercie
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Zawiercie
HR Quality Polska Sp. z o.o. Sp.k.
Brasco Reruitment Ltd

Witam, Chcialabym sie upewnic czy podpisal Pan umowe z Brasco? Pozdrawiam

maniek

motylek1965

witam czy oferta pracy na montera stolarki okiennej jest aktualna? mój mąż i syn pracują w niemczech , mąż na umowe syn na czarno . montują od 2 lat stolarkę . szukają pracy od juz u uczciwego pracodawcy . nie piją nie palą . sumiennie wykonują obowiązki .

@motylek1965

Witam, Oferta jest nadal aktualna, jezyk niemiecki musi byc komunikatywny. Pozdrawiam

Brasco Recruitment Ltd

Witam, Oferty nie zostaly odswiezone, wakaty na stolqarza i elektrykow byly na poczatku tego roku. Prosze sledzic oferty Brasco na Goworku i innych portalach pracy. Pozdrawiam

ViruZ

Przecież jest na stronie Brasco ogłoszenie o naborze do plymouth dla stolarzy i Electrical and Mechanical fitter, więc moje pytanie było własnie odnosnie tych ogłoszenń (usunięte przez administratora)

Brasco Recruitment Ltd

Witam, Jezli tylko oferta na stolarza do Plymouth sie pojawi, zamiescimu stosowna informacje. Na chwilke obecna interview nie jest planowane. Pozdrawiam

Sam

Podłączama się do pytania ViruZ :) ViruZ a skąd wiesz, ze jest planowane??? Pozdrawiam

ViruZ

Witam Na kiedy jest planowane iterview do Plymouth?

Ta agencja to jakas sciema chyba. Wyslalem swoje CV ponad miesiac temu i nikt mi nie odpowiedial

@Marcin

Panie Marcinie, kazda agencja zastrzega sobie prawo do kontaktowania sie z wybranymi kandydatami :) Pozdrawiam

Brasco Reruitment Ltd

Witam, Oczywiscie, ze kandydat moze szukac zakwaterowania na wlasna reke. Pozdrawiam

Oferty Pracy

Lakiernik samochodowy (Paint Sprayer) Brasco Recruitment Ltd. 2014-08-12 Żródło: Gowork.pl różne lokalizacje ( ) Brasco Recruitment Ltd. poszukuje dla swojego klienta, sieci warsztatów samochodowych, mającego ponad 70 oddziałów w Wielkiej Brytani, kandydatów na stanowisko: Lakiernik samochodowy (Paint Sprayer) Miejsce pracy: Wielka Brytania Obowiązki: przygotowanie do procesu lakierowania: szpachlowanie, nakładanie podkładów, korekta nieró

J1MmY
@Oferty Pracy

Mozna jakies informacje odnosnie pracy lakiernika ?

Brasco Recruitment Ltd

Szanowna Pani Karolino, niestety nie jestesmyw stanie pomoc gdyz zaden z naszych konsultantow nie mowi w jezyku niemieckim wiec nie moglby byc dla Pani pomocny. Pozdrawiam

Mariusz
@Brasco Recruitment Ltd

Witam ! Mam pytanie czy na obecną chwilę agencja Brasco Recruitment potrzebuje do pracy w Anglii lub Szkocji szlifierzy manualnych ?

noVy

Też wysłałem swoje CV na programistę CNC - Fanuc. Cisza!. Chyba, że mają tysiące zgłoszeń - jak tak to rozumiem.

J1MmY

Ile trzeba czekac na odpowiedz od Was odnosnie pracy lakiernika ? W innych agencjach odpowiedz dostaje sie na kolejny dzien.

stolarz

Witam, a czy jakieś oferty pracy na stanowisko stolarz Państwo posiadają?

@stolarz

Witam, niestety na obecna chwile nie szukamy stolarzy, ale zawsze moznqa przeslac CV poniewaz taka oferta moze sie pojawic :) Pozdrawiam

Brasco Recruitment Ltd

Zakwaterowanie zapewnia pracodawca czyli klient, jezeli firma nie ma swoich kwater wtedy Brasco stara sie znalezc jakis pokoj dla kandydata. Z doswiadczenia wiemy ze pracownicy sa zadowoleni jak nie musza poszukiwac go sami, i zajezdzajac na miejsce maja dach nad glowa. Jezeli kandydat nie chce skorzystac z naszej pomocy, poszukuje go sam na wlasna reke, nie mamy nic przeciwko. Zaden pracodawca nie jest w stanie zmusic pracownika zeby zostal w miejscu w ktorym on mu zalatwil,wiec kazdy ma wybor gdzie , z kim i jak chce mieszkac. Jesli beda jeszcze jakies pytania to prosze o kontakt. Pozdrawiam

Brasco Recruitment Ltd

Witam, Panie Marcinie,bardzo prosze o przeslanie Cv zebysmy sie mogli zapoznac z Pana doswiadczeniem. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Brasco Majchrzyk, Kot Sp.jawna. - Zawiercie

• Jak się pracuje w Brasco Majchrzyk, Kot Sp.jawna.?

Zobacz opinie na temat firmy Brasco Majchrzyk, Kot Sp.jawna. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Brasco Majchrzyk, Kot Sp.jawna.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 9 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Brasco Majchrzyk, Kot Sp.jawna.